Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?  (Αναγνώστηκε 12659 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 28, 2014, 08:53:05 μμ »
ολλανδια ενα πολυ καλο επισης ειναι το Club Femme στη χαγη...εισοδος 20 ευρω και αναλογα με το τι ζητας πληρωνεις αναλογα...


εχει και το main summer event στις 26 ιουλιου
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 30, 2014, 11:05:06 μμ »
London

Date & Time:
in 21 days
Monday, July 21, 2014 · 7:00 PM –10:30 PM 
Location:
Camberwell, SE5
Cost:   £150
Dress code:   Just a smile of satisfaction....
Description:   
7pm Mon 21 Jul ~ Strap On / Forced Bi Party

7pm arrival for a 7.30pm SHARP start!

Following on from the success of all our previous Strap-on / Forced Bi Parties, we are pleased to announce our next event to be held at a fabulous venue in South London SE5. Be violated by our lovely Dominas – Miss Kitty Bliss, Goddess Cleo and Mistress Ava Von Medisin will be joined by their wonderful Domina friends Governess Ely, Goddess Aviana, The Governess, Mistress Evilyne, Madame Asha, Miss Amy Hunter, and Special Guest Dominas Princess Jessika and Miss Annalieza! With their hefty appendages at the ready, the Dominas will be on hand to violate any willing cavity within reach! And of course there will obviously be a large collection of strap-ons and anal devices available to keep everyone occupied.

We invite you to come along and party with the Ladies for an evening of unrivaled deviance and debauchery. Is strap-on fun your idea of heaven? Then this party is will be right up your alley! Add into the equation the option of some Forced-Bi action and this is one event that could, quite literally, give you the ride of your life! Gang bang or spit-roast heaven, anyone?!

Even if you’ve never taken the plunge before, this party is great as a gentle introduction for newbies, or a wild ride for those with experience, as the ladies will cater to whatever level you are at. Great venue in South London, dungeon equipment and fully stocked bar, attendance is £150! You had better get in quick because this one will no doubt book out! Email: dominaparties@gmail.com to join the fun…..

COST:
£150 (paid in advance – we do not accept cash on the day)

NB: Forced Bi is OPTIONAL, if you do not elect to be involved, then you will not be included in the forced bi activities… Voyeurs welcome, £100.
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #47 στις: Ιουλίου 19, 2014, 11:56:38 μμ »
Ft Lauderdale
FootFetish Night
BLACK&WHITEPARTY!
Saturday July 26th 2014

9pm-1am

Come out to the Fort Lauderdale Foot Fetish Night while Host/Owner Kandii Kiss and her team of Foot Kandii Girlz dawn sexy black and white attire and offer up their amazing feet and services for sessions during the only best and longest running Foot Party in all of Florida. This event prides itself in being fully legal, discreet, respectful, and fun monthly foot fetish party.

We will have ONE Raffles during the event. A complimentary raffle ticket is included with paid entrance into the event. This raffle has the best prizes of all usually a pair of my well worn and smelly socks, pantyhose, stocking, flip flops, etc. We will also have a small snack buffet as well as wine for you to enjoy during the event.

BEST MONTHLY FOOT FETISH PARTY IN ALL OF FLORIDA. Don't forget we have our Two Year Anniversary party on August 30th its our Sexy Back to School event!
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #48 στις: Ιουλίου 22, 2014, 11:17:16 μμ »
Ολλανδια :

As you’re supposed to with a 12 1/2 years anniversaries we will organize a huge party!
Of course I am very proud we can make this possible and hope all of you will celebrate this special moment with us.

On Friday, Augustus 8, 2014.

A welcome with a glass of bubbles to toast the 12 1/2 years of existence of our party.
1st Show: Club RopeMarks
2d show: Elephant Take Over
Shop: Clothing by Peter Domenie
When you leave our party we will have a small surprise for you.

As of February 8, 2002 I organize this along with Robert-Erik on every 2nd Friday of the month.
I can say with confidence these parties have become a household name in the national and international BDSM world.
The combination of a Fetish Party, with the corresponding strict dress code and active play party turned out to be a hit
This party is small, up to 300 guests, which gives it a nice intimate atmosphere.

Furthermore, as always we will serve a delicious hot and cold buffet, all spaces are available to play and the DJs will make it .

The door policy is strict.
Reservation is required and there is a strict dresscode which we use without mercy.
In case of doubt if clothing meets our requirements, we decide at the door if access is possible.

So please visit my website .......for information about the dresscode rules to avoid disappointment.

Signing up via Facebook event is not enough to visit our party.
You need a reservation number which you can obtain by mail  or phone ........ from Monday till Friday between 11-21 hours.

I hope to see you all on our anniversary party !

Love
Mistress Manita & Robert-Erik
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος Fetish_Ina aka Afrodyte

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 17
  • -Έλαβε: 46
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #49 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:17:25 πμ »
τα παρτυ της Μανιτα είναι από τα καλλυτερα πλει παρτυ στο αμστερνταμ.Φυσικα εχουν αυστηρο κωδικα ντυσίματος και αυστηρούς κανονες γενικοτερα.Ειναι αυστηρα με προσκλησεις,δλδ στελνεις μειλ και αν σε εγκρινει μπαινεις στη λιστα.Ειχα παει πριν 4 5 χρονια και περασα υπεροχα.

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #50 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:29:01 πμ »
εχω προσκληση αν ενδιαφερεσαι....
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος Fetish_Ina aka Afrodyte

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 17
  • -Έλαβε: 46
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #51 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:33:15 πμ »
εγω εχω μονιμη προσκληση αλλα μου πεφτει λιγο μακρυα

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #52 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:39:28 πμ »
ναι, οντως ειναι καπως.... :lol:
πρεπει να αρχισουμε να στηνουμε κανενα event εδω μου φαινεται....να πιανουμε και γνωριμιες... ;D
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος Fetish_Ina aka Afrodyte

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 17
  • -Έλαβε: 46
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #53 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:42:05 πμ »
φανταζομαι εχεις παει σε οσα εχουν γινει εδώ και θελεις κι αλλα..

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #54 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:44:41 πμ »
εδω δεν εχω παει σε κανενα απολυτως....αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα οσον αφορα οργανωση, συμμετοχη,clues , mood κτλ..βεβαια αυτα ειναι αποψεις αλλων , αν δεν εχεις ιδιαν αντιληψη....
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος Fetish_Ina aka Afrodyte

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 17
  • -Έλαβε: 46
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #55 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:52:00 πμ »
εγω εχω παει σε παρα πολλα..για τα μεσα που εχουμε ηταν μια χαρα..ολλανδια δεν ειμαστε και ουτε θα γινουμε βεβαια αλλα υπαρχουν αξιολογες προσπάθειες π θελουν υποστηριξη όμως..στο παρτυ της Μανιτα δε θυμαμαι καν αν υπηρχαν σωου γτ ολο το βραδυ επαιζα κ διασκεδαζα με κοσμο..εδώ πως να το κανεις αυτό???
και πιστεψε με η δικια μου αποψη βαραινει πολύ περισσοτερο γτ εχω παει και συμμετασχει σε ευρωπαικα ιβεντσ

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #56 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:58:45 πμ »
εγω εχω παει σε παρα πολλα..για τα μεσα που εχουμε ηταν μια χαρα..ολλανδια δεν ειμαστε και ουτε θα γινουμε βεβαια αλλα υπαρχουν αξιολογες προσπάθειες π θελουν υποστηριξη όμως..στο παρτυ της Μανιτα δε θυμαμαι καν αν υπηρχαν σωου γτ ολο το βραδυ επαιζα κ διασκεδαζα με κοσμο..εδώ πως να το κανεις αυτό???
και πιστεψε με η δικια μου αποψη βαραινει πολύ περισσοτερο γτ εχω παει και συμμετασχει σε ευρωπαικα ιβεντσ

δεν σε αμφισβητω...μενω ομως σε αυτο που ειπες ..."για τα μεσα που εχουμε" ....και σιγουρα στα μεσα συγκαταλεγεται και το χρημα...ενα καλο αποτελεσμα απαιτει εξοδα , σπονσορες κτλ...κι επειδη εχω φαει περιπου 35 χρονια απο τη ζωη μου πηγαινοερχομενος στο εξωτερικο , εχω δει απο τα καλυτερα μεχρι τα χειροτερα...απο οσα εχω ακουσει -παντα- και κρινοντας απο την ελλειψη μεσων και καποια οπισθοδρομικα συνδρομα θεωρω οτι σιγουρα δεν φτανουμε ουτε στον μεσο ορο...
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος Fetish_Ina aka Afrodyte

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 17
  • -Έλαβε: 46
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #57 στις: Ιουλίου 23, 2014, 01:09:35 πμ »
διαβαζεις επιλεκτικα???
δε μιλησα μονο για τα μεσα,μιλησα και για τη διαθεση του κοσμου..αυτό ηταν το σημαντικοτερο

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #58 στις: Ιουλίου 23, 2014, 01:19:42 πμ »
διαβαζεις επιλεκτικα???
δε μιλησα μονο για τα μεσα,μιλησα και για τη διαθεση του κοσμου..αυτό ηταν το σημαντικοτερο
αγαπητη μου Afrodyte μαλλον εσυ διαβαζεις επιλεκτικα....αυτο εννοω και στα 2 τελευταια ποστς , οταν λεω "mood" και "οπισθοδρομικα συνδρομα"...αλλα σωστο mood αν δεν υπαρχει , το δημιουργεις...αρκει να ξερεις πως, και να διαθεσεις χρημα....οσο για τα συνδρομα κι αυτα ξεπερνιουνται με τον σωστο τροπο...
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Που να πάει κανείς στο εξωτερικό για foot-shoe-sm ?
« Απάντηση #59 στις: Ιουλίου 23, 2014, 02:10:28 πμ »
γτ εχω παει και συμμετασχει σε ευρωπαικα ιβεντσ
το  ξερω αυτο απο το προφιλ σου σε αλλο site....
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare