Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.  (Αναγνώστηκε 59924 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kostas200

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 533
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 23
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #120 στις: Φεβρουαρίου 06, 2014, 07:02:06 μμ »
Στο κατεχάκη 8 μπορεί να γίνεις ρόμπα σε γνωστό σου που περιμένει στην ουρά το φανάρι να ανάψει πράσινο. Είσαι φάτσα κάρτα που λένε. Πήγα παλιά μερικές φορές όταν ήταν μία αδύνατη αφέντρα που δούλευε και με την Άντζελα και εν πάσει περιπτώσει έκανα το εξής κόλπο. Δεν το προσέγγιζα από την γωνία Μεσογείων και Κατεχάκη. Πήγαινα από τον δρόμο από πάνω που είναι παράλληλος της μεσογείων πλησίαζα βαδίζοντας σιγά σιγά μέχρι να ανοίξει το φανάρι και να ξεχυθούν τα αυτοκίνητα και τότε επιτάχυνα και χωνόμουν.


Wow. Πολλα ειναι. Νταξ μου φτανουν αυτα που ανεφερες. Ετσι κι αλλιως εμενα με βολευει απιστευτα το Κατεχακη 8 μιας και ειναι αρκετα κοντα μου.

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #121 στις: Αυγούστου 22, 2014, 03:27:53 μμ »
Παιδιά για foot worship / trampling / footslapping ( με καλσόν :p ) στο Γκάζι (desire) και Oriental Palace ( φυλής) τι προτείνετε ?

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #122 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 06:28:06 μμ »
Λοιπόν κύριοι,αν και γέρασα...κάτι θυμάμαι!  :thinking:

Αν διαφωνείτε,διορθώστε ελεύθερα.  :thumbsup1:

Από studio προτείνω ανεπιφύλαχτα στο top five τις εξής:

1) Αλεξάνδρα Σερκόφ από Κασσάνδρας 8Γ.
Πεντακάθαρα πατουσάκια με έντονη καμάρα,πέλμα βελούδο και πολύ όμορφα ίσια δακτυλάκια.
Εξαιρετικά συνεργάσιμη,πεντικιούρ απλό σε γήινα χρώματα αλλά πολύ περιποιημένο.  :thumbsup1:

2) Ίνγκριντ από την "γερμανική αλυσίδα" (Ισμήνης 2,Τριγγέτα 3 Συγγρού 144,Η.Πολυτεχνείου 37
Φυλής και Γούναρη 8,Κατεχάκη 8,Ε.Βενιζέλου 35,Λεωφόρος Αθηνών 204).

Πολύ καθαρά πατουσάκια και τα πιο ίσια δακτυλάκια που έχω αρμέξει.
Εξαιρετικά μαλακό πέλμα,πανέμορφο πόδι και φοβερό γαλλικό πεντικιούρ σε πολλά χρώματα.
Πολύ λειτουργική η καμάρα τους.  :thumbsup1:

3) Σάσα από Βριλησσού 42.
Πολύ καθαρά πατουσάκια ομοίως κι εδώ με υπέροχα πόδια και πολύ ίσια δαχτυλάκια.
Μικρή πατουσίτσα,άψογο γαλλικό πεντικιούρ,πολύ έντονη καμάρα και πολύ καλή συμμετοχή.  :thumbsup1:

4) Λάουρα από Μπουζιάνη 2.
Πεντακάθαρα και πολύ όμορφα πατουσάκια,ίσια δαχτυλάκια και πολύ θετική συμμετοχή.
Πέλμα βαμβάκι και εξαιρετική συμμετοχή με απλό πεντικιούρ σε ζεστά χρώματα.  :thumbsup1:

5) Στέλλα από αλυσίδα του Μεγάλου Αλεξάνδρου (Μεγ.Αλεξάνδρου133,Βριλησσού36,36Α,Κων/πόλως80,92Α).
Πολύ καθαρά,υπέροχα πατουσάκια με όμορφα κι ίσια δαχτυλάκια,πεντικιούρ απλό σε μικρή γκάμα χρωμάτων.
Έντονη καμάρα και πολύ μαλακό πέλμα.  :thumbsup1:

Στα μπουρδέλα τώρα,αρκετές κάνουν ποδολαγνεία μιας και το προτιμούν απ'το γαμήσι.  :lol:
Μπείτε με ένα δεκάευρο σαν έξτρα γκατζετάκι και όλα θα πάνε καλά.  :thumbsup1:
Φυσικά ο χρόνος δεν είναι ο ίδιος και καμιά φορά πιθανολογείται να φάτε "ήττα" αλλά είναι άλλη τιμή οπότε λιγότερη η χασούρα.  :sfou:
Μία θα προτείνω ως οδηγό και μόνο.
Χριστίνα η Καζακστανή από τον όροφο του Φυλής 69.
Πολύ καλό πόδι με πολύ ωραία δακτυλάκια,μαλακό πέλμα και πολύ καθαρό.
Δεν γνωρίζω κανέναν που να έφυγε ποτέ "ηττημένος".  :thumbsup1:

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #123 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 06:37:18 μμ »
Μία θα προτείνω ως οδηγό και μόνο.
Χριστίνα η Καζακστανή από τον όροφο του Φυλής 69.
Πολύ καλό πόδι με πολύ ωραία δακτυλάκια,μαλακό πέλμα και πολύ καθαρό.
Δεν γνωρίζω κανέναν που να έφυγε ποτέ "ηττημένος".  :thumbsup1:

Υπαρχει ακομα αυτη η Χριστινα? Πωπωω. Μπραβο παντως φιλε για την λιστα. Πολυ ωραια.  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #124 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 07:02:40 μμ »
3) Σάσα από Βριλησσού 42.
Πολύ καθαρά πατουσάκια ομοίως κι εδώ με υπέροχα πόδια και πολύ ίσια δαχτυλάκια.
Μικρή πατουσίτσα,άψογο γαλλικό πεντικιούρ,πολύ έντονη καμάρα και πολύ καλή συμμετοχή.  :thumbsup1:

Λες να αξιζει τον κοπο αυτη ε? Αυταρχικο στυλακι παιρνει?

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #125 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 07:33:19 μμ »
Υπαρχει ακομα αυτη η Χριστινα? Πωπωω. Μπραβο παντως φιλε για την λιστα. Πολυ ωραια.  :thumbsup1:

Είναι πασπαρτού το Χριστινάκι.  :thumbsup1:


Λες να αξιζει τον κοπο αυτη ε? Αυταρχικο στυλακι παιρνει?

Είναι pse αλλά προσαρμόζεται,κάτι σαν την Πένυ δηλαδή  :thumbsup1: :thumbsup1: :thumbsup1:
αλλά δύο κλικ χαμηλότερα.Προτείνω πάντως αν αποφασίσεις να πας,να κάνεις τον κόπο και να πεις τι θες εξ'αρχής
γιατί είναι λίγο "βόρεια" σε συμπεριφορά,αυτοί οι άνθρωποι είναι ότι συμφωνήσουν.

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #126 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 07:38:00 μμ »
By the way η Αλεξια απο το 42 που εχει εξαφανιστει? Ξερεις τιποτα?

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #127 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 07:43:44 μμ »
By the way η Αλεξια απο το 42 που εχει εξαφανιστει? Ξερεις τιποτα?

Εδώ σηκώνω τα χέρια ψηλά.
Άγνωστο το τι και το πως αν και κάθε λίγο και λιγάκι όλοι κάτι λένε.  :whatever:

Πρόκειται για την γνωστή τακτική μας  :lol: όπου πες-πες,όταν/αν θα σκάσει μύτη τελικά,θα πούμε:

"να ρε μαλάκες,το'πιασα"!

 :biggrin1:

Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #128 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 08:54:35 μμ »
η καρολινα μια πολυ ψηλη ξανθια ουκρανεζα που ηταν στη φυλης 84β πριν απο 1 χρονο
απο τις ωραιοτερες και νοστιμοτερες ποδαρες που εχω γευτει ποτε. 3 φορες την πηρα και απο τη 2η και μετα μου εδινε απο μονη της τις απιστευτες ποδαρες της. εχει κανεις ιδεα τι απεγινε?

Ήρθε με "περγαμηνές",θα μπορούσε να είναι μέχρι και city-tour άνετα με τα προσόντα που είχε.  :stunned: :stunned: :stunned:
Εξαιρετικά όμορφη γυναίκα με φοβερό σώμα αλλά στο δωμάτιο πολύ προσεκτική και συγκρατημένη.
Θεωρούταν αρκετά καλή περίπτωση αλλά όχι κορυφαία σε υπηρεσίες λόγω των άνωθεν χαρακτηριστικών της.
Όταν όμως πηδάς τέτοια γυναίκα,οι υπηρεσίες περιττεύουν.  :thumbsup1:
Είχε φοβερή ροή πελατών,παρακαλούσαν αρκετοί με χρήματα και δώρα να την βγάλουν γκόμενα
και έτσι κονόμαγε μπόλικα εκτός των δώρων που την "έλουζαν".
Ξεκίνησε στο Ιάσωνος 1 με την κόκκινη πόρτα στα 15 ευρώ όταν άλλες "έλιωναν" για να πάρουν το δεκάρικο.
Για πλάκα γέμιζε τα δωμάτια,έπαιζε με τους πελάτες,είχε κέφι,έπινε λιγάκι μετά την δουλειά αλλά γενικώς ήταν καλός χαρακτήρας
όσο παράδοξο κι αν ακούγεται αυτό λόγω της καχυποψίας που έχουμε πολλές φορές.
Μετά πήρε μεταγραφή και δούλεψε στο Φυλής 84 ισόγειο αλλά και όροφο.
Κάθε βράδυ και γενικώς όποτε είχε βάρδια γινόταν λαικό προσκύνημα,κυριολεκτικά γινόταν χαμός από κόσμο.  :respekt:
Άνηκε στην ελίτ των ιερόδουλων που ποτέ δεν άκουσε ειρωνικό σχόλιο από πελάτη ή κάποια μορφή γκρίνιας όπως συμβαίνει συχνά
κατά την διαδρομή τους σε αυτό το επάγγελμα.Μα...και τι να της πει κανείς όμως με τέτοια εμφάνιση;  :thinking:
να την απορρίψει; είναι δυνατόν ποτέ; απλά αν δεν περνούσαν στο δωμάτιο,έφευγαν όλοι με σκυμμένο το κεφάλι.  :lipssealed:
Δεν γούσταρε το humiliation που πολλές φορές της το ζητούσαν χρυσοπληρώνοντας,δεν γούσταρε πολλά-πολλά εξτραδάκια
και επειδή δεν της άρεσε τελικά αυτή η δουλειά,την εγκατέλειψε και ασχολήθηκε με τον καλλιτεχνικό κόσμο ως...

ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ!  8)

Ίσως να τραγουδάει ακόμα...  :thinking:,αυτή είναι η αληθινή ιστορία της Ουκρανέζας Καρολίνας που αν και η καταγωγή της
παράγει αδίστακτες ιερόδουλες όσον αφορά την συγκομιδή χρήματος,αυτή ήταν κάπως διαφορετική.
Τουλάχιστον μαζί με όλα τα άλλα,κυρίως γι'αυτό,έχει κερδίσει τον σεβασμό από τους πελάτες της.

 :biggrin1:

Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #129 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 09:01:50 μμ »
Συγκινιτικη ιστορια

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #130 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 09:07:21 μμ »
Συγκινιτικη ιστορια

Μπα,καλά πέρασε αυτή.  8)
Που να δεις κάποιες άλλες τι έχουν τραβήξει που έχουν φάει ένα κάρο απελάσεις συν το ξύλο της αρκούδας.



Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #131 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 09:09:49 μμ »
Ε για πες...

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #132 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 10:16:21 μμ »
Ε για πες...

Πιπέρι στο στόμα αλλά θα πω κάποια λίγα που δεν στιγματίζουν άσχημα πρόσωπα και καταστάσεις.
Ας ξεκινήσω με σοφτ περιστατικά κι όχι με ξύλο.
Πριν πολλά χρόνια είχα συναντήσει τυφλή ιερόδουλο που το ανακάλυψα μετά την συνουσία λόγω παρατηρητικότητάς μου.
Τώρα θα μου πεις τι άχρηστη παρατηρητικότητα είναι αυτή...  :lol:,εξαιρετική σε θέατρο όμως,ούτε τσιγγάνα να ήταν.
Δούλεψε λίγο κι έφυγε φυσικά γιατί προφανώς αν καταλάβουμε κάτι τέτοιο ως πελάτες,θέλω να πιστεύω ότι μας πέφτει το καυλί
οπότε κι αυτή πια δεν έχει ρόλο.Ίσως φυσικά και να μην γούσταρε αλλά έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή,θα μαθαινόταν κάτι τόσο χονδρό.
Επίσης μου έχουν τύχει γαμήσια χωρίς προφυλακτικό όπως και σε πολλούς,στα οποία όταν ήμουν μικρός
τα δεχόμουν.Τώρα πια όχι φυσικά καθώς ωρίμασα.Βέβαια έχει αναλάβει άλλη φουρνιά "στρατιωτών"  :lol:
οι οποίοι είναι πολύ πιο κασκαντέρ,μιας που τώρα οι ασθένειες θερίζουν.
Μου έχει τύχει εγχειρισμένη ερμαφρόδιτη που το κατάλαβα όταν γδύθηκε,μιας που φάνηκε μια χαρακτηριστική τομή
χατζάρας της παλιάς εποχής με γύρισμα των γ.οργάνων προς τα μέσα,τουλάχιστον έτσι είπε ή ίδια όταν ξενέρωσα.
Μου έχει τύχει παρτούζα με τον τσάτσο παρών στο δωμάτιο που πια δεν ασχολείται παρά μόνο σε ρεπό άλλων κι αν φυσικά τύχει.
Είχε γυναικομαστία και χαιδευόταν,μπήκε στο δωμάτιο να βλέπει με αντάλλαγμα να μου δώσει τα λεφτά πίσω.
Λέω κι εγώ δεν γαμιέται αλλά τελικά ήθελε να του την φορμάρω και μου έπεσε στο πάτωμα η ψωλή από την ξενέρα.  :o
Από σπασίματα προφυλακτικών,έχω χονδρικά καμιά δεκαριά στο ενεργητικό μου και πάλι καλά δηλαδή που την έχω γλυτώσει
χωρίς άσχημες ιστορίες.Σε ξύλο ιερόδουλης για να πάμε και στο θέμα,μου έχουν τύχει να δω αρκετά.
Βασικά αυτά σε όλους θα έχουν τύχει λίγο ή πολύ.
Πολύ παλιά,ένα βράδυ σε ένα ίδρυμα,ένας τσάτσος ο οποίος ήταν ευγενικός κατά τ'άλλα,έσκασε ένα μπουκέτο σε μία ιερόδουλη
που όταν μπήκε στο δωμάτιο,έτρεχε η μύτη της αίμα.Προφανώς θα υπήρξε κάποια διαφωνία μεταξύ τους
αλλά ήταν και λίγο τέζα αυτή από ουσίες όπως φερόταν.Έφυγα χωρίς να πάρω τα λεφτά πίσω λόγω τσαντίλας της όλης κατάστασης
αλλά και από τακτ.Δεν ήταν καλή η στιγμή και περιορίστηκα μόνο σε βρίσιμο ενώ οι δυο τους τσακώνονταν λεκτικά,γάμα τα.  :whatever:
Επίσης παλιά πάλι,σε μια γιορτή μου που δεν είχα και γκόμενα,είπα να κάνω κάτι κιμπάρικο και έτσι πήρα ένα call-girl.
Τελικά την έδιωξα μιας και ήταν σουρωμένη και μελανιασμένη.Από πιάτσες μου έχει τύχει να δω πολύ ξύλο ιδίως σε μαύρες
που τις σάπιζαν κυριολεκτικά στο μπουνίδι ενώ δεν έλειψαν και τα φαινόμενα λύπησης στα μπουρδέλα
όπου ξενέρωνα σε κάποιες περιπτώσεις όταν έβλεπα κανένα φρεσκοσπασμένο κι όχι φρεσκοβγαλμένο δόντι.
Χώρια κάτι μελανιές στα μπράτσα τους ή σε μέρη που κάλυπταν με ρούχα.
Τέλος για να θίξω και τα χάλια μας ως πελάτες,μου είχε τύχει ένα βράδυ να ακούσω στο σαλόνι ακάποτο γαμήσι με λιάρδα την ιερόδουλη
όπου όμως όλως παραδόξως οι πελάτες δεν έφυγαν όλοι τρέχοντας αλλά έκατσαν ορισμένοι να πάρουν σειρά.  :whatever:
Γενικώς μου έχουν τύχει πολλά παλιότερα,αντιδρούσα πότε ήρεμα και πότε άσχημα αλλά πιστεύω πως τώρα πια
δεν είναι τόσο χάλια η κατάσταση γιατί έχουν αγριέψει οι νόμοι και πλέον οι περισσότερες ιερόδουλες δεν τρώνε κοτόχορτο.
Όπως και να έχει όμως,καλύτερα πελάτης παρά υπερασπιστής.

 8)


Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #133 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 10:29:53 μμ »
Μου έχει τύχει παρτούζα με τον τσάτσο παρών στο δωμάτιο που πια δεν ασχολείται παρά μόνο σε ρεπό άλλων κι αν φυσικά τύχει.
Είχε γυναικομαστία και χαιδευόταν,μπήκε στο δωμάτιο να βλέπει με αντάλλαγμα να μου δώσει τα λεφτά πίσω.
Λέω κι εγώ δεν γαμιέται αλλά τελικά ήθελε να του την φορμάρω και μου έπεσε στο πάτωμα η ψωλή από την ξενέρα.  :o

Αυτο ρε φιλε πως το αντεξες?

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ιερόδουλες για ποδόλαγνεία σε μπουρδέλα/studios.
« Απάντηση #134 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 10:34:11 μμ »
Αυτο ρε φιλε πως το αντεξες?

Μα δεν το άντεξα όπως διάβασες.  :lol:

Βασικά τον λυπήθηκα επειδή του έτρεχαν τα σάλια.
Θυμάμαι ότι είχε πει να μπει απλά και λέω θα γελάσουμε κιόλας αλλά κατέληξε να ζητάει βυζοτσίμπημα και φορμάρισμα.

Ε,δεν ήταν κατάσταση αυτή...κάπου το παράχεσε!

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.