Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)  (Αναγνώστηκε 35375 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #75 στις: Απριλίου 28, 2014, 12:58:21 πμ »
Καλύμνου, νομίζω 48, ισόγειο το πρωί η Πωλινα, Σοβιετικό milf με πρόγραμμα full extra, συμπεριλαμβανομένου anal, πολύ καλή συμμετοχή στην ποδολαγνεια. Στον όροφο, 5-11 καθημερινως, όπως ενημέρωσε η ίδια, αναζητατε την Αννα, δινετε 20€, περνατε στο δωμάτιο και περνατε, άμα θέλετε αμέσως στο παρασυνθημα με το οποίο δε δείχνει απλως ευχαρίστηση,  αλλά οι αντιδράσεις της μπορεί και να φτάνουν στα όρια του ενθουσιασμού.

Αποσυνδεδεμένος tigertailz

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1121
  • -Έλαβε: 687
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #76 στις: Απριλίου 28, 2014, 01:21:17 πμ »
Καλύμνου, νομίζω 48, ισόγειο το πρωί η Πωλινα, Σοβιετικό milf με πρόγραμμα full extra, συμπεριλαμβανομένου anal, πολύ καλή συμμετοχή στην ποδολαγνεια. Στον όροφο, 5-11 καθημερινως, όπως ενημέρωσε η ίδια, αναζητατε την Αννα, δινετε 20€, περνατε στο δωμάτιο και περνατε, άμα θέλετε αμέσως στο παρασυνθημα με το οποίο δε δείχνει απλως ευχαρίστηση,  αλλά οι αντιδράσεις της μπορεί και να φτάνουν στα όρια του ενθουσιασμού.
Αν μιλαμε για την Πωλινα απο Βεργας οντως ειναι πολυ δυνατη σε ολα κ ειδικα ποδολαγνεια το εχει...Την Αννα θα την επισκευτουμε πολυ συντομα  8)

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #77 στις: Απριλίου 28, 2014, 10:50:09 μμ »
Ω,ναι! Γι'αυτή μιλάμε!  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος tigertailz

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1121
  • -Έλαβε: 687
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #78 στις: Ιουνίου 20, 2014, 12:56:04 πμ »
απογευματινη επισκεψη στη Σοφια στο Βεργας 6Α κατα τις 5 κ κατι...Η μιλφαρα εσκασε μυτη στο σαλονι με τις βυζαρες εξω,δεν αντεξα κ εδωσα τα 20ε :p
Μπαινοντας στο δωματιο ξεκινησαμε στα ορθια με handjob κ γλειψιμο στις βυζαρες της κ στη συνεχεια στο κρεβατι με πιπα γλειφωντας παραλληλα τις δαχτυλαρες της  :stiletto: ειχα καυλωσει τοσο πολυ που ανεβηκε πανω μου κ  :wanker2: με τη μια
Σε λιγο βουρ στο Μεταξι στη νυχτερινη βαρδια  :-*

Αποσυνδεδεμένος tigertailz

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1121
  • -Έλαβε: 687
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #79 στις: Ιουλίου 28, 2014, 10:40:24 μμ »
επισκεψη χθες το απογευμα στο Μαρακι στο Φυλης 80...Ρωτησα το μελαχρινο καυλακι πριν μπω για ποδολαγνεια κ εδωσε το οκ με την γλυκια φωνη της  :-* Μεσα στο δωματιο  :stiletto: τα ποδια της μεχρι να  :wanker2:

Αποσυνδεδεμένος tigertailz

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1121
  • -Έλαβε: 687
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #80 στις: Αυγούστου 21, 2014, 11:35:36 μμ »
Πρωινη επισκεψη στη μιλφαρα θεα Μπεττη  :-* Με το που μπηκε στο δωματιο ανεβηκε πανω μου κ εγλειφα τις βυζαρες της.Συνεχεια με ισπανικο κ πιπα γαμηστερη κ τελος με  :hardcorefuck: στα πλαγια κρατωντας της απο τα μαυρα mules που φορουσε  :wanker2: Η μιλφαρα της διπλανης πορτας ειναι για τρελο ξεσκισμα  :hardcorefuck:  :wanker2: κ ειναι στανταρακι καθε φορα που ερχομαι 
Πριν απο μιση ωρα επισκεψη στην Αλεξανδρα στο Βεργας 2Α...Ψηλη ξανθια μιλφ με ποδαρες  :-* Εκτακτα σημερα στο συγκεκριμενο μαγαζι γιατι δουλευει πρωινα στο Εξηκιου 18  ;) Ζητησα ποδολαγνεια πριν μπω κ εδωσε το οκ.Μπαινοντας στο δωματιο απο την αρχη δεν σταματησα να  :stiletto: τις δαχτυλαρες της ενω μου εκανε πιπα κ handjob..Την  :hardcorefuck: πολυ λιγο γιατι ηθελα να ασχοληθω μονο με τα ποδια  ;) Το γαματο ειναι οτι οσο της τα  :stiletto: μου πεταξε 2-3 φορες αν μου αρεσουν τα ποδια της κ αλλα  :stiletto: :wanker2:

Αποσυνδεδεμένος jimakoss

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • crossdresser sexy
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 509
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 29
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #81 στις: Αυγούστου 22, 2014, 01:00:56 πμ »
Παιδια καλησπερα καπιοσ γνωστησ ασ μου στειλι καμια γαματη σε ποδολαγνια που να κανει.ολα τα κολπα να το γουσταρει περιμενω π.μ ευχαριστω πολλυ

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #82 στις: Αυγούστου 24, 2014, 09:42:11 μμ »
Λόγω μακράς απουσίας είπα να τα γράψω μαζεμένα. Έχουμε και λέμε. Άπασες δοκιμασθείσες με αρκετές να δουλεύουν ακόμα.

Πέριξ Λιοσίων και Φυλής:

1) Αλκαμένους 113: Νίκη, Ρωσίδα milf προς gilf, ξανθιά με καλό σώμα για την ηλικία της. Σε κάποια σημεία γαργαλιέται, αλλά δεν έδειξε άρνηση σε ποδολαγνικές διαθέσεις συν το ότι συμμετείχε με το να κουνάει τα δαχτυλάκια της. Την έχω πετύχει και πρωί και απόγευμα, απλά από σήμερα είναι σε διακοπές.

2) Αλκαμένους 113: Σύλβια, Ρωσίδα milf, ξανθό, κοντό μαλλί και γενικότερα μία "κοπέλα όμορφη, κατά κάποιο τρόπο μου θύμισε την Ταμάρα/Όλγα/Χριστίνα κλπ, τη γνωστή του studio στη Σερβίων. Από δαχτυλάκια/πατουσάκια, ό,τι πιο αξιόλογο έχω να προτείνω και επίσης δε φέρμει αντίρρηση σε ποδολαγνεία. Βάρδιεα απ'ό,τι μου εξήγησε Τρίτη, Τετάρτη, Σάββατο, όλες απογευματινές.

3) Αλκαμένους 117: Σάντρα, Ρωσσίδα πετίτ, ξανθό μαλλί αφάνα, σώμα νορμάλ (αν θυμάμαι καλά), ποδολαγνεία yok, από τη γάμπα και κάτω γαργαλιέται πολύ, αλλά στο σεξ είναι δύναμη. Ελεύθερο στοματικό, για το οποίο ρωτάει πριν αρχίσει, γλωσσόφιλα για τους μερακλήδες.

4) Πωλίνα στο Καλύμνου 48 υπόγειο χωρίς περεταίρω σχόλια, ήδη μιλήσαμε σε σχετικά πρόσφατο post. Πρωινή βάρδια, πέρασα κάποια στιγμή και η αναμονή ήταν σχεδόν 45 λεπτά, αλλα αξίζανε όλα. Όποιος δεν πάει, ΕΧΑΣΕ.

5) Ακούγεται ότι στο 36 της ίδιας οδού σε πρωινή βάρδια βρέθηκε η Ρίτα της οποίας φωτογραφίες έβαλε ο tigertailz σε νήμα από όταν δούλευε στη Βέργας. Με πάσα επιφύλαξη.

Λιοσίων:

6) Εξηκίου όροφος: Αλεξάνδρα, Ρωσσίδα milf, καστανόξανθη όταν την είδα, όμορφα πατουσάκια περιποιημένα, επίσης δε λέει όχι στο γλείψιμο κλπ.

7) Εξηκίου ισόγειο, πρώτο από Λιοσίων Η γνωστή Αλβανίδα της απογευματινής βάρδιας, για τους γνωρίζοντες. Μέτρια πράγματα, δε λέει όχι, αλλά τα πόδια της είναι αρκετά απεριποίητα, οπότε δεν την προτείνω. Κατά τ'άλλα τυπική.

8) Βέργας 3 δεξιά όπως μπαίνεις στο multiplex, κλασικά η Έλλη, καστανή, αξιολογότατη, αλλά για τα πόδια της δεν έχω και τις καλύτερες εντυπώσεις, ατσούμπαλες κάπως, αν και μαλακές, γενικότερα δεν επιτρέπει ιδιαίτερα παιχνίδια, φαντάζομαι ότι γαργαλιέται. Σαν επιλογή όμως είναι καλή. Πρωινή βάρδια.

9) Λιοσίων 76 όροφος, απογεύματα η Μελίνα. Βουλγάρα milf μελαχροινή, λίγο παχουλούλα, δαχτυλάκια ομορφούλικα, πατούσες μαλακές, δε λέει όχι σε γλείψιμο και παίξιμο, αλλά δείχνει μια ψιλοβαρεμάρα γενικότερα. Απογεύματα κυρίως.

Αυτά τα ολίγα ;D

Αποσυνδεδεμένος tigertailz

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1121
  • -Έλαβε: 687
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #83 στις: Αυγούστου 24, 2014, 10:18:04 μμ »
Aλεξανδρα Εξηκιου 18

 
     

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #84 στις: Αυγούστου 24, 2014, 10:31:20 μμ »
Την είχες κι αυτή; :huh: ;D

Αποσυνδεδεμένος tigertailz

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1121
  • -Έλαβε: 687
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #85 στις: Αυγούστου 25, 2014, 03:39:37 πμ »
Την είχες κι αυτή; :huh: ;D
εννοειται την Αλεξανδρα  :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος tigertailz

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1121
  • -Έλαβε: 687
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #86 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 11:55:01 μμ »
Αλεξανδρα Εξηκιου 18
 
κ Μπετη Τροφωνιου 13

 

Επισκεψη κ στη Συλβια στο Διδυμου 16Α πρωινη βαρδια.Ξανθια με κοντα μαλλια κ μιλφοκαυλοφατσα.Αφησε :stiletto: στα ποδια κ  :hardcorefuck: :wanker2: 
     

     

Αποσυνδεδεμένος supersam

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 14
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #87 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 01:42:14 πμ »
παιδιά έχει να προτείνει κάποιος καμία έγχρωμη κοπέλα που να δέχεται ποδολαγνεία?
{{superSam}}

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #88 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 09:48:53 μμ »
Πανύψηλο, πανέμορφο και άλλα αρχίζοντα από παν- στη Φωκαίας, αριθμός 19, απογευματινή βάρδια σήμερα, κάποιοι μπορεί να την προλάβετε. Αντωνία από Ρουμανία, με τα πέδιλα θέλει λίγο να μην κουτουλήσει στο ταβάνι. Πολύ όμορφο πρόσωπο, σώμα κλπ. Δε δοκιμάστηκε, γιατί δεν υπήρχαν λεφτά για "πέταμα", καθότι ακούγεται ότι είναι λίγο "σκρινιοειδές", κοινώς έπιπλο*. Όστις έχει όρεξη και χρήμα, ας πεταχτεί να μας πει την άποψή του. Με τον κατάλληλο χειρισμό ίσως βρεθούν πλεονεκτήματα, ιφ γιου νόου γουάτ άι μιν. Υπάρχουν παραδείγματα από επιπλάκια που στην ποδολαγνεία κάποιος θα μπορούσε να περάσει καλά.

*Σκρινιοειδές λόγω ύψους, αν ήταν κοντή θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και ως εταζέρα ή κατι τέτοιο.

παιδιά έχει να προτείνει κάποιος καμία έγχρωμη κοπέλα που να δέχεται ποδολαγνεία?

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εύκολο. Η εμπειρία μού μου λέει ότι οι μάυρες δεν είναι και πολύ δεκτικές... Αν έχει κάποιος όμως να καταθέσει κάτι αντίθετο...

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Μπουρδέλα Φυλής (Διδύμου, Φωκαίας, Αχαρνών κτλ)
« Απάντηση #89 στις: Οκτωβρίου 01, 2014, 10:25:15 μμ »
Milfοειδή alert!

Καρολίνα, Βέργας 2, απογευματινή βάρδια, ξανθιά, χοντρή με κυτταρίτιδα, προσφέρει και αυταρχικό. Πατουσάκια απαλά και πολύ καλή συμμετοχή. Μπορεί το θέαμα να σας αποθαρρύνει, αλλά οι υπηρεσίες της σε αποζημιώνουν.

Επίσης, ΣΠΕΥΔΟΥΜΕ στην Αλιόνα. Gilf, νομίζω ότι δεν της φαίνεται τόσο, ξανθιά, αδύνατο σώμα, τραβηγμένη full έπειτα από πολλές επισκέψεις σε συναδέλφους του Φουστάνου, ποδολαγνίζεται ανετότατα, υπηρεσίες υψηλού επιπέδου για ενδιαφερόμενους, ανεβαίνει από πάνω, κατεβαίνει από κάτω, γλύφει πατούσες, ποδολαγνίζεται, κάνει footjobs κλπ κλπ κλπ. Απογεύματα στο Διδύμου 18 θπερυψωμένο ισόγειο. Αυτά τα ολίγα...