Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Mistress Nana απο studio "The Cage"  (Αναγνώστηκε 14130 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #60 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 05:23:39 μμ »
Eίναι αρκετά καλή βάση των πιο "ειδικών",κάποιοι άλλοι λένε όμως ότι είναι λίγο διστακτική και soft.

Χμμ. Διαφορετικες αποψεις. Το διστακτικη και σοφτ δεν ειναι απαραιτητα κακο. By the way thanx για το τραγουδι του Γερμανου. Καλο αλλα που κολλαει? Μηπως επειδη τον ξεθαψανε προσφατα?

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #61 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 05:32:13 μμ »
Χμμ. Διαφορετικες αποψεις. Το διστακτικη και σοφτ δεν ειναι απαραιτητα κακο. By the way thanx για το τραγουδι του Γερμανου. Καλο αλλα που κολλαει? Μηπως επειδη τον ξεθαψανε προσφατα?

Ένας γνωστός μου έχει δώσει περιουσίες σε αυτό το σπορ και αν και διαφωνώ αρκετά σε πολλά μαζί του,δεν παύω να σέβομαι την γνώμη του
ως πολύ "φτασμένου".Συνηθίζει να λέει ότι καλό το soft,καλό και το hard αλλά το διστακτικό δεν το θέλει.Σύμφωνα με αυτόν η πλειοψηφία
αν και slaves είναι ουσιαστικά αφεντικά από την στιγμή που πληρώνουν και θέλουν το 100% από ότι ζητήσουν
κι όχι το 80-90%.Δεν αναφέρθηκε στην Νανά ο συγκεκριμένος αλλά το έχει σαν κανόνα κι έτσι αφού το θυμήθηκα το έγραψα.

Το τραγουδάκι το κότσαρα λόγω "γυαλιού" ως λέξη που ανέφερα στο ποστ.

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος kostas200

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 536
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 23
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #62 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 06:16:58 μμ »
Σε περίπτωση 100ρικου στο Φ 104 το σπεσιαλ έχει υποτίθεται 45 λεπτά ποδολαγνεία, μαστίγωμα, φτύσιμο, χαστούκια, ουρολαγνεία, στραπ ον. Αν θέλεις λιγότερα πάρε το απλό αυταρχικό με 70 στο απλό δωμάτιο. Υπάρχει και το 30 λεπτά εγγυημένα με τη μινιμουμ τιμή . Συνήθως Κυριακές συμβαίνει αυτό. Θέλει να παρακολουθείς το σάϊτ.  Μου έχει τύχει η Άντζελα να βγει και να πει στην κοπελα "πήγαινε στον πάνω όροφο και ας είναι απλό αυταρχικό των 70 €". Επίσης μου έχει τύχει να πει χαμηλόφωνα ο πελάτης τα γούστα του και η υπηρεσία να του απαντήσει "αυτό το πρόγραμμα κάνει 200 €". Τι στο διάολο ζήτησε ? Πάντως πιστεύω πως στην Εύα είναι η καλύτερη φάση με 80 € για μιά ώρα με φουλ πρόγραμμα. Οι κοπέλες όμως είναι άπειρες στα exteme και τα εξεζητημένα. Ακόμα και το στραπ ον αποφεύγουν. Μέχρι να αποκτήσουν εμπειρία αντικαθίστανται.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #63 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 08:37:17 μμ »
Σε περίπτωση 100ρικου στο Φ 104 το σπεσιαλ έχει υποτίθεται 45 λεπτά ποδολαγνεία, μαστίγωμα, φτύσιμο, χαστούκια, ουρολαγνεία, στραπ ον.

Μισο λεπτο. Αν θελω να παρω το φουλ αυταρχικο των 100 αλλα δεν θελω στραπον δεν γινεται? Δεν μπορω να πω θελω το φουλ οπως το θελω εγω?

Αν θέλεις λιγότερα πάρε το απλό αυταρχικό με 70 στο απλό δωμάτιο.

Σε αυτο εκτος απο λιγοτερο χρονο, απλο δωματιο και φτηνοτερη τιμη τι αλλο παιζει? Αλλαζει κατι στις προσφερομενες υπηρεσιες?

Πάντως πιστεύω πως στην Εύα είναι η καλύτερη φάση με 80 € για μιά ώρα με φουλ πρόγραμμα.

Η γνωστη Ευα?

Οι κοπέλες όμως είναι άπειρες στα exteme και τα εξεζητημένα. Ακόμα και το στραπ ον αποφεύγουν. Μέχρι να αποκτήσουν εμπειρία αντικαθίστανται.

Για τις κοπελες της Ευας ισχυει αυτο?

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #64 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 08:48:59 μμ »
Σε περίπτωση 100ρικου στο Φ 104 το σπεσιαλ έχει υποτίθεται 45 λεπτά ποδολαγνεία, μαστίγωμα, φτύσιμο, χαστούκια, ουρολαγνεία, στραπ ον. Αν θέλεις λιγότερα πάρε το απλό αυταρχικό με 70 στο απλό δωμάτιο. Υπάρχει και το 30 λεπτά εγγυημένα με τη μινιμουμ τιμή . Συνήθως Κυριακές συμβαίνει αυτό. Θέλει να παρακολουθείς το σάϊτ.  Μου έχει τύχει η Άντζελα να βγει και να πει στην κοπελα "πήγαινε στον πάνω όροφο και ας είναι απλό αυταρχικό των 70 €". Επίσης μου έχει τύχει να πει χαμηλόφωνα ο πελάτης τα γούστα του και η υπηρεσία να του απαντήσει "αυτό το πρόγραμμα κάνει 200 €". Τι στο διάολο ζήτησε ? Πάντως πιστεύω πως στην Εύα είναι η καλύτερη φάση με 80 € για μιά ώρα με φουλ πρόγραμμα. Οι κοπέλες όμως είναι άπειρες στα exteme και τα εξεζητημένα. Ακόμα και το στραπ ον αποφεύγουν. Μέχρι να αποκτήσουν εμπειρία αντικαθίστανται.

Περιληπτικά και σκόρπια,να γράψω κάποια πράγματα.

Aν και δεν είμαι "ειδικός",πιστεύω από "βαθιές" συζητήσεις ότι μακράν το καλύτερο αυταρχικό το έκανε η Κιμ που ήταν Ρωσίδα και είχε εδραιωθεί
στο Αριστοτέλους 6 παλιά αλλά έφυγε από'κει.Από το 104 μιας που το ανέφερες,αρκετά καλή η Μπέτυ φυσικά,παλαιότερα γνωστή ως Σοφία.
Το συγκεκριμένο μαγαζί ειδικεύεται στο θέμα του αυταρχικού όπως γνωρίζουν όλοι.Τέλος πολύ καλή κι η Βίκυ από Συγγρού 144
γνωστή κι από Κασσάνδρας.Απλά να αναφέρω ότι αυτή είναι τρανσέξουαλ,μη τυχόν πάει κανείς και πει ότι δεν το γράψαμε.
Νομίζω δουλεύει εκεί ακόμα.Όσον αφορά τις τιμές,κατά την ταπεινή μου άποψη αν ξεπεράσει κάποιος τα 100-150 ευρώ στο αυταρχικό
(μέχρι εκεί οκ) το στούντιο πια "γέρνει" ως αξία (αν και αξίζει σαν γούστο) και πιστεύω καλύτερα θα είναι να απευθυνθεί σε call-girl.

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #65 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 08:56:29 μμ »
Aν και δεν είμαι "ειδικός",πιστεύω από "βαθιές" συζητήσεις ότι μακράν το καλύτερο αυταρχικό το έκανε η Κιμ που ήταν Ρωσίδα και είχε εδραιωθεί
στο Αριστοτέλους 6 παλιά αλλά έφυγε από'κει.

Ωπα ποια Κιμ λες τωρα? Μια ξανθια? Εισαι σιγουρος οτι ηταν Ρωσσιδα και οχι Τσεχα? Στο Αριστοτελους δουλευε και μια ξανθια Τσεχα ως Αννιτα η οποια δουλευε και στο Βριλλησου 46 ως Κιμ. Μηπως προκειται για αυτην?

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #66 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 09:08:46 μμ »
Ωπα ποια Κιμ λες τωρα? Μια ξανθια? Εισαι σιγουρος οτι ηταν Ρωσσιδα και οχι Τσεχα? Στο Αριστοτελους δουλευε και μια ξανθια Τσεχα ως Αννιτα η οποια δουλευε και στο Βριλλησου 46 ως Κιμ. Μηπως προκειται για αυτην?

Όχι,αυτή που λέω εγώ ήταν 100% Ρωσίδα.Το Τσέχα προφανώς θα το είχε αποδεχτεί για ακουστικούς-επιχειρηματικούς λόγους.
Αλλιώς ακουγόταν το Τσέχα και αλλιώς το Ρωσίδα.  :lol:
Αυτή η Αννίτα που λες δεν μου έρχεται τώρα στο νου,θα ρωτήσω κανέναν εμπειρογνώμονα να μου πει.

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #67 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 09:16:10 μμ »
Ειπαμε στο Αριστοτελους δουλευε ως Αννιτα και στο Βριλλησου ως Κιμ. Ξανθια και Τσεχα οντως.

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #68 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 09:20:26 μμ »
Ειπαμε στο Αριστοτελους δουλευε ως Αννιτα και στο Βριλλησου ως Κιμ. Ξανθια και Τσεχα οντως.

Μάλιστα,εγώ πάντως θυμάμαι επειδή πήγαινε πολύ λαός ότι όλοι έλεγαν ότι είναι Ρωσίδα και Κιμ στο Αριστοτέλους.
Και δεν ήταν και ξανθιά μονίμως.Ίσως η αλήθεια να είναι κάπου στην μέση.

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #69 στις: Οκτωβρίου 20, 2014, 09:21:40 μμ »
Μπορει να μιλαμε για διαφορετικες...

Αποσυνδεδεμένος nikos

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 227
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 10
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #70 στις: Οκτωβρίου 25, 2014, 03:42:14 μμ »
εμαθε κανεις για την νανα? :thinking:
Δωσαμε χρονια στην ζωη μας κ δεν δωσαμε ζωη στα χρονια μας....

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #71 στις: Οκτωβρίου 25, 2014, 07:40:59 μμ »
εμαθε κανεις για την νανα? :thinking:

Μπα φιλε κανεις και δεν νομιζω να μαθει κανεις ποτε εκτος αν βγει σε προσφορα...

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 27, 2014, 10:59:12 πμ »
Στο γνωστο σαιτ οικων ανοχης σημερα υπαρχει μια ενδιαφερουσα κριτικη για την Μιστρες Νανα

Αποσυνδεδεμένος kostas200

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 536
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 23
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 29, 2014, 05:57:47 μμ »
Μισο λεπτο. Αν θελω να παρω το φουλ αυταρχικο των 100 αλλα δεν θελω στραπον δεν γινεται? Δεν μπορω να πω θελω το φουλ οπως το θελω εγω? βέβαια και καλύτερα γι αυτές

Σε αυτο εκτος απο λιγοτερο χρονο, απλο δωματιο και φτηνοτερη τιμη τι αλλο παιζει? Αλλαζει κατι στις προσφερομενες υπηρεσιες? όχι και νομίζω τα έγραψες όλα

Η γνωστη Ευα? ναι, αυτή εννοούσα

Για τις κοπελες της Ευας ισχυει αυτο? ναι , φίλε μου

Αποσυνδεδεμένος nikos

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 227
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 10
Απ: Mistress Nana απο studio "The Cage"
« Απάντηση #74 στις: Νοεμβρίου 04, 2014, 04:16:38 μμ »
ριξανε τις τιμες. κ η νανα μεσα στην μειωση τιμων.
Δωσαμε χρονια στην ζωη μας κ δεν δωσαμε ζωη στα χρονια μας....