Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...  (Αναγνώστηκε 16365 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος underherfeet

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 251
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 50
  • -Έλαβε: 70
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 19, 2014, 03:35:56 μμ »
Ετσι μπράβο! :clap2: :clap2: :wanker2:
Δεν θα φύγεις από τώρα για διακοπές ε; :)

Αποσυνδεδεμένος kaligulas2626

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 19, 2014, 07:01:23 μμ »

Γράφεις καταπληκτικά, με ωραία ελληνικά και αμιγώς " εγκεφαλική " συγγραφή  :thumbsup1:

Συνέχισε ! κάνεις limit up στις αναγνώσεις !

Αποσυνδεδεμένος papavasi

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 16
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #17 στις: Ιουλίου 01, 2014, 09:02:38 μμ »
   Τότε ανασηκώνομαι και την κοιτάζω. Το θέαμα που παρουσιάζω μάλλον δεν είναι κολακευτικό. Είμαι αναμαλλιασμένος και νιώθω τα χύσια της και τα σάλια μου, που έχω πάρει από το μουνί της, να καλύπτουν το πρόσωπό μου. Κάποιες φορές μάλιστα είναι τόσα πολλά που κυλάνε πάνω στα μάτια μου περιορίζοντας μου την όραση. “Ήσουν απίθανος” μου ξαναλέει, “αλλά κοίτα πως έγινες. Στάσου να σε σκουπίσω.” Λέγοντας αυτό, απλώνει την αρίδα της πάνω μου και με την πατούσα της αρχίζει να καθαρίζει τα χύσια της από την μούρη μου.  Εδώ οφείλω να ομολογήσω πως την πρώτη φορά που μου το έκανε αυτό έχυσα επι τόπου, δίχως καλά καλά να το καταλάβω. Θυμάμαι πως ντράπηκα πάρα πολύ, αλλά εκείνη μάλλον κολακεύτηκε με την αντίδρασή μου.

  Για να μην μακρυγορώ, με επιδέξιες κινήσεις σκουπίζει με την πατούσα της όλα τα χύσια της από το πρόσωπό μου, ενώ χρησιμοποιεί τα ποδοδάχτυλά της για να μου καθαρίσει την μύτη, το στόμα και το δέρμα κάτω από τα μάτια. Το κόκκινο βαμμένο νύχι του μεγάλου της δαχτύλου, κυριαρχεί τότε στο οπτικό μου ορίζοντα. Η δική μου κάβλα έχει φτάσει στο απροχώρητο και εκείνη για να την εντείνει ακόμα περισσότερο, μόλις τελειώσει το καθάρισμα, σκουπίζει και την πατούσα της πάνω στα μαλλιά μου. “Είσαι έτοιμος τώρα.” μου αναγγέλλει.

  Βέβαια συμβαίνουν και ευτράπελα, ιδιαίτερα το καλοκαίρι που της αρέσει να κυκλοφορεί ξυπόλυτη μέσα στο σπίτι. Τότε, όπως είναι φυσικό, οι πατούσες της έχουν μαζέψει και μια ελαφριά βρωμίτσα. Καταλαβαίνετε λοιπόν πως όταν επιχειρεί να καθαρίσει την μούρη μου από τα υγρά της, η βρωμιά των ποδιών της φεύγει από της πατούσες της και κολλάει πάνω στο χυμένο πρόσωπό μου. Η εικόνα που παρουσιάζω τότε είναι πραγματικά αξιολύπητη. Την πρώτη φορά που συνέβει αυτό ξεράθηκε στα γέλια. “Πώς είσαι έτσι ρε κακομοίρη!” με χλεύασε. “Άντε να κάνεις ένα μπάνιο να ξεβρωμίσεις” συνέχισε, “ή μάλλον όχι. Περίμενε λίγο ακόμα, θέλω να σε βλέπω έτσι.” συμπλήρωσε. “Είδες αγάπη μου” απάντησα ταπεινωμένος σε μια μάλλον αποτυχημένη απόπειρα χιούμορ, “αντί να καθαρίσεις εσύ το πρόσωπό μου, καθάρισα εγώ τις πατούσες σου.” (συνεχίζεται)

Αποσυνδεδεμένος papavasi

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 16
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #18 στις: Ιουλίου 30, 2014, 05:15:46 μμ »
  Αφού τελειώσω από το μπάνιο και έχω πρόχειρα καθαριστεί, γυρίζω στο κρεβάτι και ξαπλώνω δίπλα της. Νομίζω πως αξίζω και εγώ πια λίγη από την προσοχή της. Τής παίρνω πίπες για μισή ώρα τουλάχιστον, την έχω φιλήσει και γλύψει από την κορυφή μέχρι τα νύχια (κυριολεκτικά), με έχει χύσει σε όλο το πρόσωπο και αυτή το μόνο που έχει κάνει είναι να χαϊδέψει λίγο την μούρη μου με την πατούσα της. Είναι ώρα να αναλάβει και εκείνη λίγη δράση. Ως προς σε τί συνίσταται όμως αυτή η δράση θα πρέπει να κάνω μια μικρή αναδρομή για να το περιγράψω με ακρίβεια.
 
  Ήταν πριν από μερικά χρόνια, ένα καλοκαιρινό βράδυ σε ένα πολυτελές ξενοδοχείο στην Κρήτη όπου κάναμε διακοπές. Πριν λίγους μήνες είχε γεννήσει το δεύτερο παιδί μας και ήθελα να της κάνω δώρο κάποιες μικρές πολυτέλειες. Εξ' αιτίας της εγκυμοσύνης της εκείνη την περίοδο είχε ριχτεί με τα μούτρα στην γυμναστική, κυρίως με βάρη, για να ανακτήσει την πρότερη φόρμα της. Επομένως είχαν αρχίσει να δυναμώνουν ιδιαίτερα τα μπράτσα της και γενικότερα ο κορμός της. Απείχε πολύ βέβαια από το συγκεκριμένο επίπεδο, αλλά η σωματοδομή της είχε αρχίζει να μοιάζει με κάποιας που ασχολείται με το bodybulding. Οι μύες των χεριών της είχαν αρχίσει να φαίνονται και φουσκώνουν, οι ώμοι της να φαρδαίνουν, η μέση της να μαζεύει κλπ. Τα μπράτσα της ήταν πολύ πιο σκληρά από τα δικά μου – και ακόμα είναι, επαναλαμβάνω πως είμαι τελείως αγύμναστος – και παρ' ότι μας χωρίζουν τριάντα κιλά, εάν παλεύαμε δεν θα δυσκολευόταν και πολύ να με βάλει κάτω. Ήταν πολύ γυμνασμένη και αυτό φαινόταν – και το ήξερε.
 
  Ήταν βράδυ και είχαμε γυρίσει απο την αίθουσα που σερβιριζόταν το βραδινό. Τα παιδιά αποκαμωμένα κοιμήθηκαν μέσα σε λίγα λεπτά. Είμασταν και οι δύο ελαφρώς ζαλισμένοι από τις δωρεάν μπύρες του ξενοδοχείου. Εγώ είχα προλάβει να αλλάξω ρούχα ενώ αυτή όχι. Φορώντας ακόμα το βραδινό της φόρεμα και πάνω στις ψηλοτάκουνες peep toe γόβες της, με κοίταζε αγχέρωχη. Έμοιαζε σαν αμαζόνα στα μάτια μου. Ασυναίσθητα γονάτισα και της φίλησα τα πόδια. Δεν έκανε τίποτα για να με ενθαρύνει ή αποθαρύνει. Έδειξε πως το θεώρησε σαν κάτι φυσιολογικό. Αυτό με κάβλωσε τρομερά. Αμέσως της κατέβασα το βρακί, έβαλα τα κεφάλι μου μέσα στο φόρεμά της και άρχισα να της γλύφω το μουνί. Ήταν ήδη υγρή. Ένιωσα να χάνω λίγη από την αξιοπρέπειά μου. Εγώ γονατιστός μπροστά της, με το κεφάλι μου μέσα στο βρακί της να της κάνω τσιμπούκια και αυτή όρθια από πάνω μου, εκτυφλωτική, με το πράσινο φόρεμα που την κολάκευε όσο δεν πάει, πάνω στις peep toe γόβες της που αναδύκνυαν τις μυώδεις γάμπες της και με τα πόδια ελαφρώς ανοικτά να δέχεται τις περιποιήσεις μου. Ένιωθα κάπως σαν ένα τσουλάκι γραμματέας που κάνει πίπες στο αφεντικό. Έχυσε μέσα σε δύο λεπτά. “Γδύσου, ξάπλωσε στο κρεβάτι και έρχομαι” με πρόσταξε. Καθώς κατευθυνόταν στο μπάνιο επιχείρησα να τής ξαναφιλήσω τα πόδια. Αυτή την φορά με απέφυγε. “Γδύσου είπα”, με αγρίεψε.

  Γδύθηκα και ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι. Το πουλί μου ήταν όρθιο σαν κοντάρι. Σε λίγο βγήκε από το μπάνιο γυμνή φορώντας μόνο τις peep toe γόβες. Στα χέρια της κρατούσε το σουτιέν της. “Είμαι έτοιμος” της είπα. “Και έγω” μου απάντησε και έπιασε και τα δύο χέρια μου και τα έδεσε στα κάγκελα του κρεβατιου με το σουτιέν της. Είναι αλήθεια πως δεν έφερα αντίσταση. Ούτε ανησύχησα καθόλου. Το δέσιμο ήταν κάπως σφικτό, αλλά με λίγη προσπάθεια θα μπορούσα να λυθώ σε ελάχιστο χρόνο. Πόσο σφικτά μπορούν να σε δέσουν άλλωστε με ένα σουτιέν στα κάγκελα ενός κρεβατιου; Με κοίταξε στα μάτια. “'Ωρα για παιχνίδι” μου δήλωσε και ανέβηκε πάνω μου.

  Δεν το ήξερα εκείνη την στιγμή, αλλά μόλις είχα χάσει και την τελευταία ευκαρία μου για να γλιτώσω ...   (συνεχίζεται)

Αποσυνδεδεμένος slavexrhstos

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #19 στις: Ιουλίου 30, 2014, 08:50:46 μμ »
Έχεις τέλεια ''δραματική''  αφηγηματικότητα.! Το καταλαβαίνεις ή έτσι σου βγαίνει? 

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #20 στις: Ιουλίου 30, 2014, 08:52:59 μμ »
πολυ ωραιος. , σπανια το λεω αυτο για ερωτικες ιστοριες, αφου εχω βαρεθει να διαβασω χαζομαριτσες εδω.
Μπραβο σε σενα κ την αμαζονα σου ! Εισαι απιθανα τυχερος που εχεις μια τετοια γυναικα-ρα.
Συχεχισε την αφηγηση, ειναι συναρπαστικη !!
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

asterenia

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #21 στις: Ιουλίου 31, 2014, 12:33:21 μμ »
Aνυπομονω  για  την  συνεχεια    ;) ;) ;)   εχεις  πολυ  δυνατη  γραφη  , απολυτα  παραστατικη  δυναμικη    :thumbsup1: :thumbsup1: :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος papavasi

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 16
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #22 στις: Αυγούστου 02, 2014, 12:46:38 πμ »
   slavexrhstos,


Περιγράφω την πραγματικότητα που ζω. Ό,τι γράφω προκύπτει τελείως αβίαστα. Προσπαθώ μόνο να έχω μια σωστή χρονολογική σειρα για να μην γίνω δυσνόητος και κατά συνέπεια κουραστικός.

Αποσυνδεδεμένος underherfeet

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 251
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 50
  • -Έλαβε: 70
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 14, 2014, 12:54:49 μμ »
@papavasi,

ο λαός σου περιμένει τη συνέχεια!... :clapping:

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 14, 2014, 04:37:03 μμ »
Μπραβο !  :thumbsup1:
Συνεχισε !  ;)

πολυ ωραιος. , σπανια το λεω αυτο για ερωτικες ιστοριες, αφου εχω βαρεθει να διαβασω χαζομαριτσες εδω.

Συναδελφε...
Θα μπορουσες να επιβραβευσεις την προσπαθεια του συναδελφου χωρις να θιγεις τους υπολοιπους...
Για σενα μπορει να ειναι ετσι οπως λες, για εκεινους ομως η καθε ¨χαζομαριτσα¨ που προσφερουν, ειναι και ενα κομματι του εαυτου τους... 8)

Αποσυνδεδεμένος antwnis2004

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 20
  • -Έλαβε: 0
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #25 στις: Αυγούστου 23, 2014, 02:49:37 πμ »
Δεν έχει συνέχεια?

Αποσυνδεδεμένος papavasi

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 16
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #26 στις: Αυγούστου 25, 2014, 08:48:18 μμ »
  Από την πρώτη στιγμή που με καβάλησε ήξερα πως δεν θα είχα καλά ξεμπερδέμετα μαζί της εκείνο το βράδυ. Δεν ξέρω τι με ώθησε ακριβώς να σκεφτώ κάτι τέτοιο. Ίσως να ήταν η βιαιότητα με την οποία έπιασε το πουλί μου και το έβαλε μέσα στο μουνί της, ίσως να ήταν ο τρόπος που με ίππευσε εξ' αρχής, ίσως το σκοτεινό της βλέμμα, ίσως όλα τα παραπάνω μαζί, δεν μπορώ να ξεχωρίσω. Σημασία έχει πως ασυναίσθητα επιχείρησα να λυθώ.

  Όμως ήταν πλέον αργά. Έγειρε το σώμα της ελαφρώς μπροστά και με μία αρχοντική κίνηση με τα χέρια της, γράπωσε τα μπράτσα μου και τα κόλλησε με βία στο μαξιλάρι. “Δεν κατάλαβες” μου ξέκοψε, “δεν θα σε αφήσω να λυθείς”.  Ακόμα και εάν δεν είχε δέσει τους καρπούς μου στα κάγκελα του κρεβατιού, η πίεση που ασκούσαν τα μυώδη χέρια της στα αδύναμα μπράτσα μου ήταν τέτοια που δεν μου άφηναν περιθώρια αντίδρασης. Το δέσιμο επιπλέον καθιστούσε το όλο εγχείρημα ματαιοπονία. Ταυτόχρονα έσφιξε περισσότερο τα μπούτια της στην μέση μου, τόσο ώστε να αρχίσουν να με πονάνε τα πλευρά μου και κατέβασε με φόρα την λεκάνη της πάνω μου, ώστε όλο το πουλί μου να εξαφανιστεί μέσα στο καβλωμένο της μουνί. Δεν μπορούσα όχι να αντιδράσω αλλά ούτε και να μετακινηθώ στο ελάχιστο. Εκμεταλευόμενη την πλεονεκτική της θέση και την φυσική ρώμη της μού είχε απαγορεύσει κάθε κίνηση. Ήμουν στο έλεός της.

  “Τώρα θα σε γαμήσω εγώ” μου διαμήνυσε. Αυτό που ακολούθησε ξεπερνούσε όλα όσα είχα νιώσει μέχρι τότε και όλα όσα θα ένιωθα στο μέλλον. (συνεχίζεται)

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2014, 03:27:21 μμ »
δεν εχει συνεχεια ρε γαμοτο;;;   :cry:
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 819
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2014, 04:33:35 μμ »
Ρεαλιστικότατο!
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος papavasi

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 16
Απ: Η γυναίκα μου με ξεφτίλισε ...
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2014, 07:00:30 μμ »
Αλέξανδρε,
βεβαίως και έχει συνέχεια. Ξεκίνησα αρχικά για ένα μικρό post, αλλά έχει εξελιχθει σε ολόκληρο σεντόνι. Και υπάρχουν επεισόδεια ακόμη. Άλλωστε από τότε που άρχισα να γράφω, η γυναίκα μου μού προσφέρει καινούργιο υλικό. Έχει προσθέσει και άλλους μύες, έχει γίνει πιο αυταρχική στην συμπεριφορά της και πολύ απαιτητηκή στο κρεβάτι. Εκεί πλέον τολμώ να πω πως δεν είμαι τίποτα παραπάνω από το her pussy boy.
Λίγη υπομονή όμως ...

Ιππότη,
ασφαλώς και είναι ...