Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....  (Αναγνώστηκε 4577 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 20, 2014, 01:10:29 μμ »
Κανονικα η παιδοφιλια δεν ποινικοποιειται. Ποινικοποιειται η παιδεραστια και η παρακολουθηση παιδικης πορνογραφιας.

Απο οσα εχω διαβασει η παιδοφιλια δεν ειναι επιλογη. Καποιος γεννιεται ετσι απο μια ανωμαλια στον εγκεφαλο. Αν αυτος εχει την δυναμη να καταπνιξει αυτη του την επιθυμια προκειμενου να μην βλαψει παιδικες ζωες τοτε γιατι θα επρεπε να τιμωρηθει?   Εξαλλου πως θα τιμωρηθει αφου θα το ξερει μονο αυτος?

Σαν αντιστοιχια εφερα το παραδειγμα με τον σατανισμο. Το να ειναι καποιος σατανιστης δεν ειναι ποινικα κολασιμο παρολο που ο σατανισμος εμπεριεχει σαν στοιχειο τις ανθρωποθυσιες.  Αν δεν κανει ανθρωποθυσιες κανεις δεν μπορει να τον κυνηγησει. Φυσικα η αλλη αποψη λεει να περιοζονται τετοιοι ανθρωποι για λογους ασφαλειας. Κατι τετοιο βεβαια δεν εχει γινει ακομα αλλα ισως ειναι σωστο.

αν ειναι γενετικα περασμενο στο dna του δεν θα μπορεσει να καταπνιξει την επιθυμια του ΠΟΤΕ και καποια στιγμη θα το κανει πραξη... γι αυτο ειπα οτι αν ξεραμε τις σκεψεις τετοιων ανθρωπων θα μπορουσαμε να προλαβουμε πολλες ψυχες που εχουν σημαδευτει..ακομη και η σκεψη σε κανει εν δυναμει παιδεραστη... δε μου λεει κατι εμενα προσωπικα το να σκεφτεσαι απλα κ να μην πραττεις το αναλογο... αλλωστε η θεωρια συνοδευεται σχεδον παντα απο πραξη...ο σατανισμος κανονικα ειναι θρησκεια(οπως εχω διαβασει)...κ στεκεται σαν θρησκεια επειδη δεν ακολουθουν την γραμμη των ανθρωποθυσιων(συμφωνα με πληροφοριες του νετ)...οταν προβαινεις ομως σε ανθρωποθυσια αφαιρωντας μια ζωη τοτε παυει να ειναι θρησκεια...(για μενα)..

δεν γεννιεσαι με την λοξα να σου αρεσουν σεξουαλικα παιδια μικρης ηλικιας...μεγαλωνοντας ερχεται..επικτητο ειναι.. γεννιεσαι παιδι...μεγαλωνεις σαν παιδι.. οταν φτανεις σε μεγαλυτερη ηλικια καταλαβαινεις οτι το χεις... γι αυτο οι παιδοφιλοι και οι παιδεραστες ειναι ατομα μεγαλυτερης ηλικιας..και συνηθως μπασμενοι ανω των 35-40 και βαλε...ακομη και ξωφαλτσοι τριτης ηλικιας..

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #31 στις: Ιουλίου 20, 2014, 01:21:12 μμ »
δεν γεννιεσαι με την λοξα να σου αρεσουν σεξουαλικα παιδια μικρης ηλικιας...μεγαλωνοντας ερχεται..επικτητο ειναι.. γεννιεσαι παιδι...μεγαλωνεις σαν παιδι.. οταν φτανεις σε μεγαλυτερη ηλικια καταλαβαινεις οτι το χεις... γι αυτο οι παιδοφιλοι και οι παιδεραστες ειναι ατομα μεγαλυτερης ηλικιας..και συνηθως μπασμενοι ανω των 35-40 και βαλε...ακομη και ξωφαλτσοι τριτης ηλικιας..

http://en.wikipedia.org/wiki/Pedophilia

A person who is diagnosed with pedophilia must be at least 16 years of age, but adolescents who are 16 years of age or older must be at least five years older than the prepubescent child before the attraction can be diagnosed as pedophilia.

At present, the exact causes of pedophilia have not been conclusively established. Research suggests that pedophilia may be correlated with several different neurological abnormalities, and often co-exists with other personality disorders and psychological pathologies. In the contexts of forensic psychology and law enforcement, a variety of typologies have been suggested to categorize pedophiles according to behavior and motivations
Είμαι των (κατω) άκρων

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #32 στις: Ιουλίου 20, 2014, 01:57:47 μμ »
δεν το γνωριζα...

αλλα και παλι...προσωπικα οι ερευνες και οι ψυχολογικες προεκτασεις δε μου λενε τπτ..δεν ειναι ελαφρυντικο (για μενα ξανατονιζω) το οτι ο παιδοφιλος μπορει να κρατηθει απο το να πραξει κτλ κτλ ..το ιδιο χαλι ειναι... μια γρηγορη ματια στο νετ μου εδειξε  την διπολικοτητα του θεματος... φυση vs περιβαλλον και ο συσχετισμος μεταξυ τους ειναι λιγο μπερδεμενος...δεν ειμαι ουτε ψυχολογος ουτε ειμαι σε θεση να γνωριζω γενετικα πως εχει κουμπωθει τετοια λοξα σε εναν ανθρωπο...( ισως μονο αν σκεφτουμε οτι κατα την παιδικη του ηλικια να βιωσε κατι αναλογο και αυτο να τον εκανε.....μια νεοτερη εκδοση ανωμαλιας...συνεχιστη της αηδιας..πραγμα που επισης μπορει να συμβει γτ το μυαλο ειναι κ λιγο περιεργο λειτουργικα)

ειτε παιδοφιλος ειτε παιδεραστης μου κανει το ιδιο..

σκεπτομενη αυριο το παιδι μου απο μακρια εστω να το βλεπει ενας τετοιος και να του πεφτουν τα σαλια θα τον εκοβα κομματια...

Αποσυνδεδεμένος kalson kalson

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Επανεκκίνηση
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 540
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 81
  • -Έλαβε: 95
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #33 στις: Ιουλίου 21, 2014, 11:59:57 πμ »


σκεπτομενη αυριο το παιδι μου απο μακρια εστω να το βλεπει ενας τετοιος και να του πεφτουν τα σαλια θα τον εκοβα κομματια...
[/quote]

Κρατάω μόνο το τελευταίο που είπες Μουσίτσα, γι΄ αυτό η ανοχή σε τέτοια θέματα πρέπει να είναι μηδενική αδιαφορώ άν το θέμα είναι γενετικό η όχι και πιες ψυχολογικές προεκτάσεις έχει το θέμα εδώ μιλάμε για ΠΑΙΔΙΆ δεν μιλάμε για παπούτσια παντόφλες η ότι άλλο έχει ο καθένας στο μυαλό του, στο τέλος μίλησες ως γυναίκα και υποψήφια μητέρα και μου άρεσε
καλσόν

 

Συνδεδεμένος guy123guy123

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1506
  • -Έλαβε: 148
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #34 στις: Ιουλίου 21, 2014, 11:34:19 μμ »
σκεπτομενη αυριο το παιδι μου απο μακρια εστω να το βλεπει ενας τετοιος και να του πεφτουν τα σαλια θα τον εκοβα κομματια...
ΑΥΤΟ και μόνο, καμία ανοχή στα μιάσματα αυτά του ανθρώπινου είδους, σιχαίνομαι τον ρατσισμό προς οποιονδήποτε αλλά αυτή η κατηγορία ανθρωπόμορφων ειδών ζωής πρέπει να εξολοθρεύεται με συνοπτικές διαδικασίες.

Αποσυνδεδεμένος kalson kalson

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Επανεκκίνηση
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 540
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 81
  • -Έλαβε: 95
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #35 στις: Ιουλίου 21, 2014, 11:58:44 μμ »
ΑΥΤΟ και μόνο, καμία ανοχή στα μιάσματα αυτά του ανθρώπινου είδους, σιχαίνομαι τον ρατσισμό προς οποιονδήποτε αλλά αυτή η κατηγορία ανθρωπόμορφων ειδών ζωής πρέπει να εξολοθρεύεται με συνοπτικές διαδικασίες.

Δεν υπάρχει ρατσισμός για την ανωμαλία, ο ρατσισμός είναι ένα εφεύρημα από το σύστημα που διαφεντεύει τις ζωές μας για περνάνε ότι θέλουν χωρίς αντιδράσεις και όποιος τολμήσει να πει κάτι του κολλάνε την ταμπέλα του ρατσιστή τον ξεσκίζουν στην αρένα των ΜΜΕ και τον πετάνε στα λιοντάρια για να ξεσκίσουν ότι του απέμεινε   
καλσόν

 

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 22, 2014, 12:37:28 πμ »
ο ρατσισμός είναι ένα εφεύρημα από το σύστημα που διαφεντεύει τις ζωές μας για περνάνε ότι θέλουν χωρίς αντιδράσεις 

Ο ρατσισμος ειναι η βρωμια που εφευρεθηκε απο τους πλουσιους για να την εφαρμοζουν οι φτωχοι (Ουμπερτο Εκο)
Είμαι των (κατω) άκρων

Συνδεδεμένος guy123guy123

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1506
  • -Έλαβε: 148
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 23, 2014, 12:11:52 πμ »
Δεν υπάρχει ρατσισμός για την ανωμαλία, ο ρατσισμός είναι ένα εφεύρημα από το σύστημα που διαφεντεύει τις ζωές μας για περνάνε ότι θέλουν χωρίς αντιδράσεις και όποιος τολμήσει να πει κάτι του κολλάνε την ταμπέλα του ρατσιστή τον ξεσκίζουν στην αρένα των ΜΜΕ και τον πετάνε στα λιοντάρια για να ξεσκίσουν ότι του απέμεινε   
Διαφωνώ καθέτως, μπορεί αυτό που εσύ ονομάζεις "ανωμαλία" για άλλους να είναι το φετίχ τους. Όταν μιλάμε για 2 (ή και περισσότερους ή ακόμα και έναν ;D ) συναινούντες ενήλικες μπορούν να κάνουν ότι γουστάρουν, δεν θα μπω εγώ δερβέναγας στη ζωή του άλλου. Καλά οι ρατσιστές για χρώμα δέρματος ή εθνικότητα είναι απλά λιγότερο ευφυείς άνθρωποι από τους υπόλοιπους, δεν τους παρεξηγώ.

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 23, 2014, 01:24:40 πμ »
Τον επιασε να κακοποιει σεξουαλικα τον γυιο του και δειτε πως τον εκανε....(εγω θα τον σκοτωνα δηλαδη)...

http://www.huffingtonpost.com/2014/07/18/father-beats-abuser_n_5600072.html
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 23, 2014, 02:14:34 πμ »
Να δειτε αυτην την ταινεια επι του θεματος. http://www.imdb.com/title/tt0424136/

Απλα συγκλονιστικη. Κοριτσι 14 χρονων παιρνει εκδικηση απο παιδοφιλο. Σε καποια σημεια φτανεις στο σημειο να τον λυπηθεις.
Είμαι των (κατω) άκρων

Αποσυνδεδεμένος finglock

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 25
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #40 στις: Ιουλίου 23, 2014, 04:09:52 πμ »
Να δειτε αυτην την ταινεια επι του θεματος. http://www.imdb.com/title/tt0424136/

Απλα συγκλονιστικη. Κοριτσι 14 χρονων παιρνει εκδικηση απο παιδοφιλο. Σε καποια σημεια φτανεις στο σημειο να τον λυπηθεις.

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ
 :-* Ellen Page :-*
I'm a rolling thunder, a pouring rain
I'm coming on like a hurricane

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #41 στις: Ιουλίου 23, 2014, 08:43:30 μμ »

Σταμάτησε να βιάζει παιδιά και άρχισε να βιάζει σκυλιά!

http://www.newsbomb.gr/diethnh/story/475943/stamatise-na-viazei-paidia-kai-arhise-na-viazei-skylia
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 23, 2014, 09:31:58 μμ »
Σταμάτησε να βιάζει παιδιά και άρχισε να βιάζει σκυλιά!

http://www.newsbomb.gr/diethnh/story/475943/stamatise-na-viazei-paidia-kai-arhise-na-viazei-skylia

γαγγραινα στην πουτσ@ κ κοψιμο με αλυσοπριονο...

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 23, 2014, 09:34:38 μμ »
γαγγραινα στην πουτσ@ κ κοψιμο με αλυσοπριονο...

και τα ουμπαλα στο μπλεντερ , να τον ποτισεις με το χυμο.....
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος darkangel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • αναλογως
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1473
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 83
  • -Έλαβε: 23
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #44 στις: Ιουλίου 24, 2014, 12:53:37 πμ »
τι ειναι αυτο το εκτρωμα παλι?