Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....  (Αναγνώστηκε 4575 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vegetaff

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1280
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 163
  • -Έλαβε: 234
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #75 στις: Ιουλίου 26, 2014, 04:04:48 μμ »
εσπευσες να απαντησεις χωρις να εχεις κστανοησει τι εχω γραψει πριν ετσι;;

ΤΙ ενδιαφερει λοιπον περισσοτερο , η εκδικηση ή η εκμηδενιση του προβληματος;;

 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ σκοτωνουν τους βιαστες κοριτσιων τα αμορφωτα πληθη, αλλα οι βιασμοι συνεχιζονται με αμειωτη ενταση, 1 βιασμος καθε 26 δευτερολεπτα.
Το οτι θα δωσεις εσυ μια ριζικη(θανατος)' λυση στον παιδεραστη, δε σημαινει ότι ελυσες  και το προβλημα.

Το να λυσεις ή να μειωσεις ενα προβλημα σε ενδιαφερει ή να εκδικηθεις;
Υπερ του θανατου ειμαι προσωπικα αν θες την αποψη μου., αλλα μονο σε ειδικες περιπτωσεις (σεσημασμενων, μη δεχομενων θεραπεια , εξαιρετικα επικινδυνων) κλπ..
Μαλλον εσυ δεν επιασες τι ειπα...Σαφως κ θα γουσταρα ριζικη λυση...
Την οποια εσυ κατονομασες ως εμβολιασμο...
 :o
Απο εκει κ περα οποιος καταλαβε καταλαβε...
Δεν ειναι γονιδιακο ξερεις το να γινει κανεις παιδερας.
Συμβαινει κ στην ζωη...
Οποτε συμφωνω σε ριζικη λυση αλλα προς το παρον δεν υπαρχει κ ειδικα αυτη π παρουσιαζεις εσυ ακουγεται αστεια...
Δεν ξερω ποιος χρυσαυγουλος την προτεινε π λες αλλα απο την στιγμη π ειναι χρυσαυγουλος με καλυψες.

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #76 στις: Ιουλίου 26, 2014, 04:14:06 μμ »
Μαλλον εσυ δεν επιασες τι ειπα...Σαφως κ θα γουσταρα ριζικη λυση...
Την οποια εσυ κατονομασες ως εμβολιασμο... :o
Απο εκει κ περα οποιος καταλαβε καταλαβε...
Δεν ειναι γονιδιακο ξερεις το να γινει κανεις παιδερας.
Συμβαινει κ στην ζωη...
Οποτε συμφωνω σε ριζικη λυση αλλα προς το παρον δεν υπαρχει κ ειδικα αυτη π παρουσιαζεις εσυ ακουγεται αστεια...
Δεν ξερω ποιος χρυσαυγουλος την προτεινε π λες αλλα απο την στιγμη π ειναι χρυσαυγουλος με καλυψες.
στο οριτζιναλ μυνημα μου, κανω απλα παραθεση του τι ειχε προταθει απο βουλευτη και γιατι απορριφθηκε. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ. Συζητω ενδεχομενα, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ.

Τωρα λυπαμαι ειλικρινα, που πολιτικοποιεις ενα τετοιο θεμα,. Ειναι ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ της νοοτροπιας που επικρατει στη χωρα.
Πρωτον δεν την προτεινε ΧΑΓΙΤΗΣ . ΟΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ ΑΓΑΠΗΤΕ, ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ, ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ !!!   ;D
Την προτεινε βουλετης του ΛΑΟΣ λοιπον,  για να γινω πιο συγκεκριμενος, αν ακομα υπαρχει το κομμα αυτο...
Δευτερον, δε σε ενδιαφερει εαν ειναι ουσιαστικα σωστη ή οχι η συγκεκριμενη λυση αλλά το ποιος την προτεινε;;; Δηλ. αν την προτεινε ο ΣΥΡΙΖΑ θα την δεχοσουν;;;

Προφανως, μπροστα στα ενδοκομματικα,. στην Ελλαδα δεν περνουν νομοι που βοηθουν το κοινωνικο συνολο, και δε μου κανει εντυπωση.  Οταν εδω επικρατει η νοοτροποια  του ποιος ειπε τι, και οχι εαν αυτο που ειπε ειναι ΣΩΣΤΟ Ή ΟΧΙ, πως ειναι δυνατο να γινει προοδος εστω και σε ενα τοσο σημαντικο ζητημα;
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος vegetaff

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1280
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 163
  • -Έλαβε: 234
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #77 στις: Ιουλίου 26, 2014, 04:24:25 μμ »
στο οριτζιναλ μυνημα μου, κανω απλα παραθεση του τι ειχε προταθει απο βουλευτη και γιατι απορριφθηκε. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ. Συζητω ενδεχομενα, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ.

Τωρα λυπαμαι ειλικρινα, που πολιτικοποιεις ενα τετοιο θεμα,. Ειναι ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ της νοοτροπιας που επικρατει στη χωρα.
Πρωτον δεν την προτεινε ΧΑΓΙΤΗΣ . ΟΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ ΑΓΑΠΗΤΕ, ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ, ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ !!!   ;D
Την προτεινε βουλετης του ΛΑΟΣ λοιπον,  για να γινω πιο συγκεκριμενος, αν ακομα υπαρχει το κομμα αυτο...
Δευτερον, δε σε ενδιαφερει εαν ειναι ουσιαστικα σωστη ή οχι η συγκεκριμενη λυση αλλά το ποιος την προτεινε;;; Δηλ. αν την προτεινε ο ΣΥΡΙΖΑ θα την δεχοσουν;;;

Προφανως, μπροστα στα ενδοκομματικα,. στην Ελλαδα δεν περνουν νομοι που βοηθουν το κοινωνικο συνολο, και δε μου κανει εντυπωση.  Οταν εδω επικρατει η νοοτροποια  του ποιος ειπε τι, και οχι εαν αυτο που ειπε ειναι ΣΩΣΤΟ Ή ΟΧΙ, πως ειναι δυνατο να γινει προοδος εστω και σε ενα τοσο σημαντικο ζητημα;
Μιλησες για ακροδεξιους κ ανεφερα τους πιο χαζους π μ ηρθαν πρωτοι στο μυαλο.
Δεν ειμαι χρυσαυγουλος αν υπονοεις αυτο.
Το οτι ισως επιθυμω την ιδια λυση με εκεινους δεν το εψαξα...αυτο ειναι κατι π εκανες εσυ.
Ειπα κ πριν,κ διαβασε προσεκτικα αυτη την φορα,οτι απ οπου κ να εδιναν λυση ριζικη οπως την λες θα την δεχομουν αρκει να μπορουσε να εφαρμοστει.
Απο την στιγμη π δεν υπαρχει κατι τετοιο η καποια εναλλακτικη προτιμω να σπασω το κεφαλι καποιου παρα να περιμενω την λυση π ερχεται...
Με καταλαβες τωρα?
Συμφωνω μαζι σ αλλα αυτη η λυση π θες να προτεινεις δεν στεκει με τπτ κ δεν μπορει να εφαρμοστει.
Το να συζητας ρε ψηλε το εμβολιο κατα της παιδεραστιας ειναι αρκετο για εμενα για να μην απαντησω τπτ αλλο.
Ειτε το προτεινεις ειτε το συζητας ενα κ το αυτο ειναι...
Οταν γαμησουν κανενα ανηλικο αγορι η κοριτσι τραβα στους γονεις κ συζητησε μαζι τους για εμβολια κατα της παιδεραστιας...
Οτι να ναι εισαστε μερικοι εδω μεσα κ κανετε λαικισμο κ θολοκουλτουριαρικη συζητηση για θεματα π ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!
ΠΟΤΕ!!!
Τελειωσε...!!!
Γραψε οτι θες,δωσε οτι απαντηση ψηνεις να δωσεις...
Δεν με αφορα πλεον...παραταω το τοπικ αυτο.
Μονο κ μονο π εδω μεσα γραφουν ανθρωποι π θελουν να κανουν εξομαλυνση για τετοια θεματα κ να προτεινουν ηπιες λυσεις π χαιδευουν αυτια εγω αποχωρω.
Το κριμα σε οσους ασπαζεστε τετοια λογικη.

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #78 στις: Ιουλίου 26, 2014, 07:22:17 μμ »
Κατα την αποψη μου η παιδεραστια εχει βιολογικες ριζες (οπως και η ποδολαγνεια) και θα πρεπει να βρουμε μια πιο ανθρωπινη και αποδοτικη λυση γι αυτους τους ανθρωπους περα απ το λιντσαρισμα. Δε λεω οτι ειναι οκ να βιαζεις παιδακια απλα πιστευω οτι πρεπει να το προσεγγισουμε πιο επιστημονικα το προβλημα και οχι με μεθοδους μεσαιωνα.

Ωπα μεγαλε βαστα λιγο!
Αν καταλαβει καποιος οτι εχει τασεις παιδοφιλιας σαφως και θα επρεπε να υπαρχουν κεντρα με ειδικους που θα τον βοηθησουν να καταπνιξει αυτη την επιθυμια. Αν ομως βιασει παιδι τοτε ναι θα επρεπε να γινει λιντσαρισμα και μαλιστα να ειναι νομιμο ανεξαρτητως του απο που προερχεται η ανωμαλια αυτη.
Δες σαν αντιπαραδειγμα το φετιχ σου. Αν σου λεγανε οτι για καθε πατουσα που γλυφεις θα πεθαινει ενα παιδι ή ενας ανθρωπος γενικα και εσυ παρολαυτα εγλυφες καποια πατουσα γιατι εβαζες πιο πανω τις καυλες δεν θα σου αξιζε ενα καλο λιντσαρισμα? Προφανως ναι!! 
Κι αν με τις 18χρονες που τις βιαζουμε για λιγα λεφτα εννοεις τις ιεροδουλες να ξερεις οτι στην πλειοψηφια ειναι πληρως συνηδειτοποιημενες τι κανουν και προτιμουν τα ευκολα και πολλα λεφτα παρα την σκληρη δουλεια για λιγα. Φυσικα και δεν ειναι βιασμος αυτο.
Είμαι των (κατω) άκρων


mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #80 στις: Ιουλίου 26, 2014, 09:48:40 μμ »


Εσεις τωρα ΕΝ ΘΕΡΜΩ εχετε παει στο αλλο ακρο: ''φλογκερ με γυαλινες ακρες''...

Μα, αν σκοτωσει το κρατος τον ''παιδεραστη'' (και αφου ''βεβαιωθουμε'' οτι  δεν εχουμε δικαστικη πλανη, και ειναι απολυτα ταυτοποιημενος, και ειναι οντως τερας σεσημασμενο κλπ_) δινει το τελειο αλλοθι σε ολα τα αδιστακτα αυτα ατομα (παιδοφιλους κλπ) να προχωρουν μετα την πραξη τους, και στη δολοφονια του παιδιου ωστε να υπαρχουν λιγοτερες πιθανοτητες ευρεσης τους.
Το κρατος δηλ. θα δωσει κινητρα σε αυτα τα τερατα να σκοτωνουν συν τοις αλλοις τα ατυχα θυματα τους;;

Ολα ειναι μαθηματικα. Χτυπας ΤΗ ΡΙΖΑ για να εξαλειψεις την αιτια, τη γενεσιουργο αιτια. Ακομα κι αν κοψεις το δεντρο, η ΡΙΖΑ ειναι που εχει αξια. Ο νοων νοειτο....
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ κατ αρχην. Το οτι δινονται οι φωτο στη δημοσιοτητα ειναι μια καλη αρχη.

με το σημειο ''φλογγερ '' αναφερεσαι σε μενα οποτε θα απαντησω ξεχωριστα..ασχετα τι ειπαν τα αλλα παιδια...

ειναι το μοναδικο πραγμα..μαζι με την κακοποιηση των ζωων που με κανει να πηγαινω στα ακρα..αν αυτο με κανει χειροτερη απο τον εγκληματια ας ειναι...αυτο που λες μπορει να συμβει δεν αντιλεγω....αλλα ο παιδεραστης απ οσο ξερω δεν συνεχιζει περαιτερω την πραξη του με το να σκοτωσει..δεν εχει σκοπο να αφαιρεσει ζωη παρα μονο να  ικανοποιησει τις ορεξεις του...δεν λεω οτι ειναι αδυνατον να συμβει...αλλα συνηθως δεν το κανουν... το ΄΄ακρο΄΄ μπορει να λειτουργησει και σωστα ομως...παραδειγματικα...

ναι οι φωτο ειναι μια καλη αρχη αλλα δεν φτανει γιατι δεν ενημερωνονται ολοι οι γονεις...

τωρα περι εμβολιων και επιστημονικων ερευνων κτλ κτλ...ειναι εντελως ακυρα κατ εμε...

δεν εχει γιατρεια η πετρια του να γαμ@ς-θωπευεις ερωτικα παιδι... το κερατο μου... το λεω κ ανατριχιαζω ολοκληρη ...

καμια ερευνα-επιστημονικη βοηθεια...κανενα εμβολιο δε θα τους σταματησει... να σαπιζουν στην φυλακη και να τους κοβουν τα λαρυγγια γι αυτο που κανουν κ σημαδευουν ψυχες και ζωες...

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #81 στις: Ιουλίου 26, 2014, 10:08:54 μμ »

τωρα περι εμβολιων και επιστημονικων ερευνων κτλ κτλ...ειναι εντελως ακυρα κατ εμε...

δεν εχει γιατρεια η πετρια του να γαμ@ς-θωπευεις ερωτικα παιδι... το κερατο μου... το λεω κ ανατριχιαζω ολοκληρη ...

καμια ερευνα-επιστημονικη βοηθεια...κανενα εμβολιο δε θα τους σταματησει... να σαπιζουν στην φυλακη και να τους κοβουν τα λαρυγγια γι αυτο που κανουν κ σημαδευουν ψυχες και ζωες...

Κατσε ρε μουσιτσα πως το λες αυτο? Η σεξουαλικη ορμη κατευθυνεται απο τις ορμονες, αν με διαφορα φαρμακα του συμπιεσεις τις ορμονες προς τα κατω δεν θα τον ενδιαφερει. Ή στη χειροτερη να τον ευνουχισεις αντι να τον σκοτωσεις (εφοσον φυσικα δεν εχει βιασει ακομα, αν βιασει αλλαζουν τα πραγματα).
Είμαι των (κατω) άκρων

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #82 στις: Ιουλίου 26, 2014, 10:21:57 μμ »
Κατσε ρε μουσιτσα πως το λες αυτο? Η σεξουαλικη ορμη κατευθυνεται απο τις ορμονες, αν με διαφορα φαρμακα του συμπιεσεις τις ορμονες προς τα κατω δεν θα τον ενδιαφερει. Ή στη χειροτερη να τον ευνουχισεις αντι να τον σκοτωσεις (εφοσον φυσικα δεν εχει βιασει ακομα, αν βιασει αλλαζουν τα πραγματα).

σου πω ενα παραδειγματακι κατσαριδα μου να μου πεις...

αν το ''τυχερο''παιδακι που  βιασε-ασελγησε  ο παιδεραστης ηταν το δικο σου θα ειχες την ιδια γνωμη? θα του εκανες εμβολιο η θα του βγαζες το μεσα εξω? βαλε τον εαυτο σου για 5 λεπτα στον ρολο του πατερα που το παιδι του υπεφερε και βιωσε κατι τοσο ασχημο .. στιγματιζοντας ολη του την ζωη...

ξερεις τι ειναι ρε φιλε να διαπιστωνεις οτι το παιδι σου...φοβαται να μιλησει...να καθισει...να ουρει πανω του επειδη φοβαται? να θελει να μιλησει και ο φοβος να μην το αφηνει?
επειδη βρεθηκε ενα μ@υνοπανο και  το ειδε ξερολουκουμο?
τι να το κανω εγω ρε συ αμα μου καταστρεψει εμενα το παιδι μου? δεν ειναι οτι αδιαφορω για το γενικο καλο..ισα ισα...στην φυλακη  βρισκουν το δρομο για το θανατο..τους τον δειχνουν αλλοι εκει μεσα...κ καλα κανουν κιολας...

ο σεξουαλικη ορμη κατευθυνεται με ορμονες...αλλα αυτος μια ζωη θα τρυπιεται για να μην την πεφτει σε παιδια? οχι δα ρε κατσαριδα...
αντικειμενικα ο τυπος..μονο κ μονο να ξερεις οτι καποια στιγμη αγγιξε παιδι..η καθοταν σε παιδικη χαρα και του σηκωταν...θες να τον σπασεις στο ξυλο...

μην ειστε τοσο large με τετοια θεματα.....αν δεν σκεφτεστε πρωτα τους εαυτους σας ως πατεραδες

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #83 στις: Ιουλίου 26, 2014, 10:27:55 μμ »
ρε σεις τωρα θυμηθηκα πως λεγοταν αυτο το μαστιγιο το οποιο αναφερθηκε πιο πανω!! ΦΡΑΓΚΕΛΙΟ !! Ειχε κατι αιχμηρα στις ακρες κ εσκιζε πλατες.. Δεν ξερω κι αν ξεκολουσε κρεας παντως ειλικρινα...
Στη Ρωμη το χρησιμοποιουσαν.

Εχουν κ οι Κοζακοι ενα πολυ σκληρο, απο αλογοουρα, νομιζω ειναι αυτο με τις εννια ουρες κ κανει πολυ ζημια.

Ασχετο αλλα μου ηρθε φλασια...

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2014, 10:38:38 μμ από alexandros70 »
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #84 στις: Ιουλίου 27, 2014, 12:32:26 πμ »
σου πω ενα παραδειγματακι κατσαριδα μου να μου πεις...

αν το ''τυχερο''παιδακι που  βιασε-ασελγησε  ο παιδεραστης ηταν το δικο σου θα ειχες την ιδια γνωμη? θα του εκανες εμβολιο η θα του βγαζες το μεσα εξω? βαλε τον εαυτο σου για 5 λεπτα στον ρολο του πατερα που το παιδι του υπεφερε και βιωσε κατι τοσο ασχημο .. στιγματιζοντας ολη του την ζωη...

ξερεις τι ειναι ρε φιλε να διαπιστωνεις οτι το παιδι σου...φοβαται να μιλησει...να καθισει...να ουρει πανω του επειδη φοβαται? να θελει να μιλησει και ο φοβος να μην το αφηνει?
επειδη βρεθηκε ενα μ@υνοπανο και  το ειδε ξερολουκουμο?
τι να το κανω εγω ρε συ αμα μου καταστρεψει εμενα το παιδι μου? δεν ειναι οτι αδιαφορω για το γενικο καλο..ισα ισα...στην φυλακη  βρισκουν το δρομο για το θανατο..τους τον δειχνουν αλλοι εκει μεσα...κ καλα κανουν κιολας...

ο σεξουαλικη ορμη κατευθυνεται με ορμονες...αλλα αυτος μια ζωη θα τρυπιεται για να μην την πεφτει σε παιδια? οχι δα ρε κατσαριδα...
αντικειμενικα ο τυπος..μονο κ μονο να ξερεις οτι καποια στιγμη αγγιξε παιδι..η καθοταν σε παιδικη χαρα και του σηκωταν...θες να τον σπασεις στο ξυλο...

μην ειστε τοσο large με τετοια θεματα.....αν δεν σκεφτεστε πρωτα τους εαυτους σας ως πατεραδες

Γι αυτο εβαλα σε παρενθεση οτι αν εχει προχωρησει σε βιασμο τοτε αλλαζουν τα δεδομενα. Αλλα απλα αν ανακαλυφθει οτι εχει παιδοφιλικες τασεις χωρις ομως να εχει βιασει ακομα τοτε ειναι λαθος να τον τιμωρησεις με θανατο ή λιντσαρισμα (απο οτι καταλαβα προηγουμενως ειπες οτι και η σκεψη μονο πρεπει να ποινοκοποιειται).

Αν δεν γινεται με φαρμακα και ορμονες τοτε ενας ευνουχισμος θα ελυνε το προβλημα. 

** Αν μου ελεγαν οτι για καθε πατουσα που γλυφω θα παθαινε κακο ενα παιδι δεν θα ξαναεγλυφα ποτε πατουσες, φυσικα και μπορει καποιος να ελεγξει τις ορμες του απλα εξαρταται απο το ποσο ευσυνειδητος ειναι.
Είμαι των (κατω) άκρων

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #85 στις: Ιουλίου 27, 2014, 03:15:36 πμ »
Σοκ στην Πρέβεζα: Βρεφονηπιοκόμος έγδυνε βρέφη και νήπια και τα ζωγράφιζε

Read more: http://www.pamepreveza.gr/AllArticles/tabid/142/articleId/100606/Default.aspx#ixzz38chbQJBT
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος SISI

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 496
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 29
  • -Έλαβε: 551
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #86 στις: Ιουλίου 30, 2014, 01:53:44 πμ »

ΑΥΤΗ Η ΛΟΥΓΚΡΑ ΠΟΥ ΑΣΕΛΓΟΥΣΕ ΣΕ ΑΝΗΛΙΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΚΟΜΗ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ...

http://www.stoxos.gr/2014/07/blog-post_812.html
Οι δυνατες γυναικες δεν χρειαζονται γοβα στιλετο για να σταθουν στο υψος τους

Αποσυνδεδεμένος darkangel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • αναλογως
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1473
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 83
  • -Έλαβε: 23
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #87 στις: Ιουλίου 30, 2014, 03:36:06 πμ »
αλλος απο δω  :angyr:

Αποσυνδεδεμένος dopey

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Lost in Lust
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 189
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 889
  • -Έλαβε: 4
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #88 στις: Ιουλίου 30, 2014, 04:27:26 μμ »
Μιλησες για ακροδεξιους κ ανεφερα τους πιο χαζους π μ ηρθαν πρωτοι στο μυαλο.
Δεν ειμαι χρυσαυγουλος αν υπονοεις αυτο.
Το οτι ισως επιθυμω την ιδια λυση με εκεινους δεν το εψαξα...αυτο ειναι κατι π εκανες εσυ.
Ειπα κ πριν,κ διαβασε προσεκτικα αυτη την φορα,οτι απ οπου κ να εδιναν λυση ριζικη οπως την λες θα την δεχομουν αρκει να μπορουσε να εφαρμοστει.
Απο την στιγμη π δεν υπαρχει κατι τετοιο η καποια εναλλακτικη προτιμω να σπασω το κεφαλι καποιου παρα να περιμενω την λυση π ερχεται...
Με καταλαβες τωρα?
Συμφωνω μαζι σ αλλα αυτη η λυση π θες να προτεινεις δεν στεκει με τπτ κ δεν μπορει να εφαρμοστει.
Το να συζητας ρε ψηλε το εμβολιο κατα της παιδεραστιας ειναι αρκετο για εμενα για να μην απαντησω τπτ αλλο.
Ειτε το προτεινεις ειτε το συζητας ενα κ το αυτο ειναι...
Οταν γαμησουν κανενα ανηλικο αγορι η κοριτσι τραβα στους γονεις κ συζητησε μαζι τους για εμβολια κατα της παιδεραστιας...
Οτι να ναι εισαστε μερικοι εδω μεσα κ κανετε λαικισμο κ θολοκουλτουριαρικη συζητηση για θεματα π ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!
ΠΟΤΕ!!!
Τελειωσε...!!!
Γραψε οτι θες,δωσε οτι απαντηση ψηνεις να δωσεις...
Δεν με αφορα πλεον...παραταω το τοπικ αυτο.
Μονο κ μονο π εδω μεσα γραφουν ανθρωποι π θελουν να κανουν εξομαλυνση για τετοια θεματα κ να προτεινουν ηπιες λυσεις π χαιδευουν αυτια εγω αποχωρω.
Το κριμα σε οσους ασπαζεστε τετοια λογικη.
    καλα ρε ανθρωπε μιλας σοβαρα τωρα και τα λες αυτα δηλαδη εσυ τι θα συζητιγες με τους εν λογω γονεις (θυματα) πως θα τους φερεις σε βαζο τ' αρχιδια του θυτη?  μηπως πως θα τον κανεις να εκλιπαρει για ελεος απο τις ροπαλιες που θα τρωει ??? και περνιεσαι για πολιτισμενο ον σε μια κοινωνια?? επενδυοντας σε λυσεις του 30 με λυντσαρισματα ευνουχισμους και εκτελεσεις?? και θες να μας πεις οτι εσυ και αυτοι που ασπαζονται τις φρικαλιοτητες τετειου επιπεδου εχετε μεγαλη διαφορα απο το τερας που πατε να πολεμισετε??. Προσωπικα ουδεμια δεν εχετε μπορω να σου πω χειροτεροι ειστε για τον εξης λογο ο παιδερας δεν παει  λεγοντας θ γαμισω το κοριτσακι αγορακι το 5-10χρονο επι τουτου ετσι επιδει τα μισω κ θελω να τα δω να υποφερουν για να παρω εκδηκιση κ να χαρω κ να κοιμι8ω καλυτερα.το οτι ειναι προβλημα κ θελει αμεση κ ριζικη λυση ειναι το μονο σιγουρο αλλα αυτοι που προτεινεται δεν φερνει καμια λυση.και για να τα λεμε κ καλυτερα ασε τους παιδεραστες με τα 10χρονα στην γυαλα βαζω και κατι τρισαθλια ατομακια που συχναζαν σε κατι τυπου κολαδικα venue και λοιπα που μεθαγαν με τις μπομπες τα 15χρονα κ κοκορευονταν μετα  ποσα 15 χρονα πιπωσαν εκεινη τιν βραδια τα ιδια σκατα ειναι ισως λιγοτερο μεν αλλα σκατα για μενα!!! αλλα λυση να τους σπασεις στο ξυλο κ να τους αφισεις και ενθυμιο να το θυμονται δεν ειναι!
There is someone in my head  but it's not me!

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Το γυροφερνουν για νομιμοποιηση της παιδεραστιας....
« Απάντηση #89 στις: Αυγούστου 03, 2014, 07:16:07 μμ »
Οριστική παύση του πρωτοδίκη που ασελγούσε στο γιο του (κατι τρεχει στα γυφτικα)

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=64045816
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare