Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Αφεντρες Θεσσαλονικη  (Αναγνώστηκε 2334 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος stakaman75

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 3
Αφεντρες Θεσσαλονικη
« στις: Ιουλίου 22, 2014, 12:56:12 μμ »
Κανοντας μια μικρη περιηγηση χτες στο φατσοβιβλιο επεσα πανω σε δυo τρεις τυπισες που μου συστηθηκαν ως αφεντρες domina ariadni ktl.Μετα απο μια μικρη συζητηση μου πεταξαν και το ποιημα της τιμης που ηταν γυρω στα 50 για την καθε μια και πως θα περνουσαμε τελεια. .καπου ναυαρινου.Ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτα περι του θεματος?

Αποσυνδεδεμένος Cuckold_Slave

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 101
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 22, 2014, 01:02:36 μμ »
Εγώ δεν έχω πάει. Έχει πάει όμως ένας φίλος και δεν μου είπε τα καλύτερα. Κυρίως ως προς το εμφανησιακό έκανε αρνητικά σχόλια. Στα προφίλ τους όμως λέγονται γενικά θετικές εντυπώσεις. Όπως κρίνεις φίλε μου..

Αποσυνδεδεμένος stakaman75

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 3
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 22, 2014, 01:43:57 μμ »
χμμμμ τα προφιλ τα κανουμε οπως θελουμε εμεις το θεμα ειναι τι γινεται στην πραγματικοτητα.Αξιζουν υπαρχει καποιος που πηγε ειναι κριμα να παμε να φαμε φολα.Βαρεθηκα ποια ολες αυτες τις ηλιθιες που το παιζουν αφεντρες.Αντε ρε μαγκες να οργανωθουμε λιγο.τερμα τα φεσια.

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3014
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 22, 2014, 01:51:49 μμ »
χμμμμ τα προφιλ τα κανουμε οπως θελουμε εμεις το θεμα ειναι τι γινεται στην πραγματικοτητα.Αξιζουν υπαρχει καποιος που πηγε ειναι κριμα να παμε να φαμε φολα.Βαρεθηκα ποια ολες αυτες τις ηλιθιες που το παιζουν αφεντρες.Αντε ρε μαγκες να οργανωθουμε λιγο.τερμα τα φεσια.

 :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 69
  • -Έλαβε: 4
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 22, 2014, 02:27:41 μμ »
Πάντως αν θέλεις να δεις φωτογραφίες για να τις δεις εμφανισιακά, στο προφιλ κάποια από αυτές υπάρχει που φαίνονται οι δύο. Τουλάχιστον να πάρεις την πρώτη εντύπωση και να κρίνεις σύμφωνα με τα δικά σου πρότυπα! ;)

Αποσυνδεδεμένος sub77

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 22, 2014, 02:28:25 μμ »
ναι ρε παιδια στο φατσοβιβλιο γινεται χαμος απο "αφεντρες" κ εχω χασει την μπαλα.δεν μπορω να κτλβω ποιες ειναι fake,ποιες ειναι εμφανησιμες κ ποιες το εχουν γενικα.αν εχει καποιος προσωπικη εμπειρια ας γραψει εδω η ας κανει ενα κοπο να μου στειλει μυν για να αποφυγουμε τα παρατραγουδα για αφεντρες απο αθηνα.ας με συγχωρεσει ο φιλος απο θεσσαλονικη αλλα κ εμεις τα ιδιο θεμα εχουμε :)

Αποσυνδεδεμένος jazzakias

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 255
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 20
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 22, 2014, 02:46:20 μμ »
παιδια μην σκοτονεστε....εγω εχω παει στα κοριτσια..οντοσ ειναι στην ναυαρινου..εγβ παντως δεν μπορω να πω οτι τρλαθηκα...καταρχην ασ ξεκινησουμε στο οτι εγω τις ειχα πει για ποδολαγνεια...αυτες ειναι τοσο χαζες που εκαναν αποτριχωση με κερι εκεινη την μερα και τα ποδια κολουσαν απο το κερι...ελαχιστα τα εγλυψα...απο την αλλη δεν ειχαν κ πολλες γνωσεις σε σχεσει με κατι αλλες που εχω παει..οσο για εμφανιση...ας αλλαξουμε θεμα γιατι το πρωτο το ξενερωμα το εφαγα εκει...αυταααα

Αποσυνδεδεμένος latrhs_sou

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 284
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 5
  • -Έλαβε: 15
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 22, 2014, 03:21:13 μμ »
Αφέντρα Ελισάβετ κ Ισαβέλα... είναι πραγματικές αφέντρες και το υπογράφω...
ο σωστός άντρας είναι υπόΤης

Αποσυνδεδεμένος stakaman75

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 3
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 22, 2014, 07:18:36 μμ »
φιλε jizzakias εισαι ωραιος.Και εγω λοιπον αν και δεν πηγα καταλαβα απο τα λεγομενα τους οτι το θεμα με τα ποδια δεν το ειχαν.τα γαμ... τα λεφτα ομως ηξεραν να τα παρουν.Φιλε απο Αθηνα τα πραγματα για εσας εκει κατω ειναι πολυ καλυτερα σε οτι αφορα το θεμα μας.Η καλυτερη που ειχα παει μακραν ειναι η lola απο Αθηνα αλλα απ οτι εμαθα δεν ασχολειτε αλλο.Παντως θα μπορουσαμε να καθιερωσουμε οποιος συναγωνιστης πηγαινει καπου και ειναι ικανοποιημενος να το μοιραζεται μαζι μας.

Αποσυνδεδεμένος sub77

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 22, 2014, 09:33:55 μμ »
την λολα την ξερει ολη η ελλαδα,εγω λεω για τις υπολοιπες που δεν ειναι γνωστες σε πολλους αν ξερει καποιος κατι.αν γραψεις αφεντρα στο φατσοβιβλιο θα σου βγαλει 50 ατομα.οσο για τις κριτικες ειναι  θεμα εδω μερικες φορες.αν βγω κ γραψω καποια κριτικη εγω που δεν συμμετεχω πολυ στο φορουμ θα υπαρχει μια δυσπιστια προς το μερος μου εν μερει κ δικαιολογημενη μηπως "πατροναρω" η μηπως ειμαι κ ο ιδιος αφεντρα :lol:

Αποσυνδεδεμένος kostas007

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 0
Απ: Αφεντρες Θεσσαλονικη
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 01:20:43 πμ »
φιλε stakaman75 εγω εχω παη σε αυτην την αφεντρα και μαλιστα πριν 2 χρονια ειτανε 2 κοπελες στα 70 ευρο εμενα απο εμφανειση καλες ειτανε