Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ζέρυα  (Αναγνώστηκε 3086 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Ζέρυα
« στις: Αυγούστου 27, 2014, 10:04:49 μμ »
       Η ιστορια αυτη ειναι φανταστικη και βρισκεται χαμενη καπου στον χωροχρονο...         

       Η βασιλισσα βγηκε απο τα ιδιαιτερα διαμερισματα της και κατευθυνθηκε στην χρυση αιθουσα. Πεντε γεροδεμενες πολεμιστριες την συνοδευαν με τα ξιφη τους γυμνα. Εφτασαν στην μεγαλη σιδερενια πορτα που φυλαγαν δυο πανυψηλες αμαζονες. Εκεινες υποκλιθηκαν στην Ζερυα και ανοιξαν διαπλατα τα φυλλα της βαριας πορτας.
       Καθε ομιλια στην αιθουσα σταματησε και ολοι οι παρευρισκομενοι, αξιωματικοι, πολεμιστριες, αμαζονες, υπηρετες και ευνουχοι επεσαν στα γονατα σκυβοντας το κεφαλι τους ισα με το μαρμαρινο πατωμα. Η Ζερυα προχωρησε και καθησε στον αμυθητο σε αξια θρονο της. Τα γαλαζια εξωκοσμα της ματια πλανηθηκαν σε ολη την αιθουσα. Με ενα της νευμα η επικεφαλης της προσωπικης της φρουρας φωναξε βροντερα στους παρευρισκομενους να σηκωθουν. Ολοι σηκωθηκαν αθορυβα και εκατσαν σε σταση προσοχης. Η βασιλισσα εδωσε τον λογο στον υπασπιστη της. Εκεινος ανεβηκε στον αμβωνα αριστερα του.
 - Η εξοχοτητα της, βασιλισσα Ζερυα, αναθεσε σε εμενα να σας ανακοινωσω τα ευχαριστα νεα για το βασιλειο μας ! Ο αρχοντας Ζαρ επιστρεφει και παλι νικητης απο τον πολεμο ! Ειναι ηδη εξω απο τα τειχη του καστρου θριαμβευτης ! Οι εχθροι μας κατατροπωθηκαν για αλλη μια φορα ! Πλουτη ξανα πλημμυριζουν το Ζενταρ ! Ετοιμαστητε να υποδεχθειτε τον βασιλεα μας ! Τον ενδοξο αρχοντα Ζαρ !
       Σαλπιγκες ηχησαν δυνατα στην αιθουσα και οι παρευρισκομενοι χωριστηκαν σε δυο μεριες ανοιγοντας εναν μεγαλο διαδρομο. Στο βαθος, συνοδεια με τους σωματοφυλακες του, φανηκε ο αρχοντας Ζαρ. Το πληθος επεσε ξανα στα γονατα. Εκεινος πλησιασε την Ζερυα γονατισε μπροστα της, εσκυψε και φιλησε τα ποδια της κλεινοντας τα στα δυο του χερια. Η Ζερυα ακουμπησε τον ωμο του κι ανεβασε το χερι της χαιδευοντας τα μακρυα του μαλλια. Ο Ζαρ σηκωθηκε και σταθηκε μπροστα της.
 - Βασιλισσα μου !, ειπε κοιτωντας την στα ματια. - Γυριζω νικητης απο την τελευταια εκστρατεια ! Φερνω μαζι μου τον υποταγμενο πια στρατηγο Κινταρ και αρκετους απο τους καλυτερους μαχητες του ! Ειναι αποφασισμενοι να γονατισουν μπροστα σου και να ικετευσουν για το ελεος σου, βασιλισσα μου !
       Η Ζερυα χαμογελασε ειρωνικα και τραβηξε απαλα τον Ζαρ διπλα της.
 - Φερτε τους μεσα !, διεταξε θριαμβευτικα και εφερε το ενα ποδι πανω στο αλλο καθως βολευτηκε πανω στον γεματο πολυτιμες πετρες θρονο της.
       Αλυσοδεμενοι και περιτριγυρισμενοι απο τους καλυτερους πολεμιστες του Ζενταρ, μπηκαν στην αιθουσα ο στρατηγος Κινταρ και οι πολεμιστες του. Εκεινος με ματια που σταζανε μισος κοιταξε την Ζερυα στον θρονο της.
 - Γονατιστε μπροστα στην βασιλισσα !, φωναξε ο υπασπιστης της Ζερυα και αμεσως οι πολεμιστες που συνοδευαν τους αιχμαλωτους  τους χτυπησαν και τους αναγκασαν να πεσουν στα γονατα κατω απο το βαρος των αλυσιδων που τους εδεναν.
       Η Ζερυα σηκωθηκε. Κατεβηκε απο τον θρονο της και πατησε με δυναμη το δεξι της ποδι στο κεφαλι του στρατηγου Κινταρ χτυπωντας τον δυνατα στα μαρμαρα. Το αιμα πλημμυρισε το στομα του. Η Ζερυα πιεζε το κεφαλι του με δυναμη στο πατωμα και γελουσε.
 - Προσκυνησε με ! Φιλα μου τα ποδια !, φωναξε στον νικημενο στρατηγο. - Ικετευσε με για την θλιβερη σου ζωη !
       Ο Κινταρ γρυλιζε κατω απο το ποδι της Ζερυα. Στο τελος με μια αποτομη κινηση ελευθερωσε το κεφαλι του και καθως σηκωθηκε, εφτυσε το αιμα που πλημμυριζε το στομα του πανω στην Ζερυα φωναζοντας δυνατα
 - Αυτο ποτε !...
       Κανεις δεν προλαβε να δει την αστραπιαια κινηση με την οποια η Ζερυα αποκεφαλισε τον Κινταρ. Το κεφαλι του κυλησε στα σκαλια κι εφτασε μπροστα στους γονατισμενους αιχμαλωτους. Εκεινη εβαλε το σπαθι της στην θηκη του και προσταξε
 - Παρτε τους ! Μαστιγωστε τους μεχρι να φανουν τα κοκκαλα τους και κλειστε τους στη φυλακη του καστρου. Θα ασχοληθω με αυτους αργοτερα.
       Υστερα γυρισε ενοχλημενη στον αρχοντα Ζαρ κι ειπε
 - Μου ειπες πως ειχανε παραδοθει !... Μου χρωστας μια εξηγηση...!

           

johann

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Ζέρυα
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 28, 2014, 04:11:52 μμ »
Πολύ καλή αρχή, αναμένουμε τη συνέχεια...

Αποσυνδεδεμένος koke

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 694
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 580
  • -Έλαβε: 31
Απ: Ζέρυα
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 28, 2014, 09:20:19 μμ »
περιμενουμε με αγωνια......... :-*
Ειμαι Money slave σε κοπελες απο Θεσσαλονικη....

Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 819
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: Ζέρυα
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 28, 2014, 11:29:40 μμ »
Καλό!
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Ζέρυα
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 31, 2014, 01:20:28 πμ »
 

Η βασιλισσα Ζέρυα

 

Ο αρχοντας Ζαρ

 

Η Κίρα αρχηγος των αμαζονων

 

Η Νάρα αρχηγος των πολεμιστριων και επικεφαλης της προσωπικης φρουρας της Ζέρυα








Αποσυνδεδεμένος yiannis_slv

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1702
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 416
  • -Έλαβε: 507
Απ: Ζέρυα
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 31, 2014, 03:42:31 πμ »
       - Παρτε τους ! Μαστιγωστε τους μεχρι να φανουν τα κοκκαλα τους και       

 πρωην τζιχαντιστης ? Μην τους δινεις ιδέες.
 :lol:

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Ζέρυα
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 05:28:34 μμ »
       Η Ζερυα αποχωρησε αποτομα απο την αιθουσα δινοντας διαταγη στην Ναρα, την αρχηγο των πολεμιστριων και επικεφαλη της προσωπικης της φρουρας, να εκτελεστει αμεσα η ποινη που επεβαλε στους αιχμαλωτους στρατιωτες και μαλιστα στην αυλη που εβλεπαν τα ιδιαιτερα διαμερισματα της. Οι τεσσερις πολεμιστριες την συνοδευσαν μεχρι αυτα. Πισω ακολουθουσε ο αρχοντας Ζαρ που μπηκε κι αυτος στα βασιλικα διαμερισματα.
       Η Ζερυα ειχε ανοιξει ηδη το παραθυρο που εβλεπε στην αυλη και παρακολουθουσε τις προετοιμασιες της μαστιγωσης. Ο Ζαρ πλησιασε και εβαλε το δεξι του χερι στον ωμο της.
 - Καλως ηρθες αρχοντα !, του ειπε εκεινη και χαιδεψε με το χερι της το χερι του.
       Οι αιχμαλωτοι ειχαν ηδη δεθει στους ξυλινους στηλους της αυλης. Πολεμιστριες σκιζαν τα ρουχα τους με τα μαχαιρια τους, ξεγυμνωνοντας τα σμιλευμενα στην μαχη γεροδεμενα κορμια τους που γυαλιζαν στον μεσημεριανο ηλιο.
 - Βασιλισσα μου !, ειπε ο Ζαρ. - Επετρεψε μου να αποσυρθω ! Πρεπει να καθαριστω απο τις σταχτες και τα αιματα της μαχης !
 - Μεινε εδω !, προσταξε η Ζερυα σφιγγοντας το χερι του.
       Η μαστιγωση ειχε αρχισει. Οι πολεμιστριες χτυπουσαν δυνατα τα γυμνα κορμια των αιχμαλωτων παιρνοντας φορα. Εκεινοι δεχονταν τα χτυπηματα ανεκφραστοι και σιωπηλοι.
 - Σκληροι αντρες !, ειπε ο Ζαρ. - Μας κουρασαν πολυ στη μαχη !
       Η Ζερυα χαμαγελασε κουρασμενα.
 - Οι σκληροι αυτοι αντρες σε λιγο θα ικετευουν για ευθανασια ! Τα μαστιγια εχουν ολα σιδερενιες οπλες και ειναι ποτισμενα βδομαδες τωρα μεσα στο υγρο των κακτων του καστρου !, ειπε και γυρισε μεσα στην αγκαλια του.
 - Παρε με ! Παρε με τωρα ! Οπως εισαι !, ειπε και κολλησε τα χειλη της στα χειλη του.
       Ο Ζαρ την εσφιξε βιαια στην αγκαλια του και την εριξε στο βασιλικο κρεββατι. Οι φωνες οδυνης των αιχμαλωτων ειχαν αρχισει. Οι σαρκες τους ξεσκιζονταν κατω απο τα ανηλεα χτυπηματα των πολεμιστριων. Οι σιδερενιες απολιξεις των μαστιγιων εκοβαν τα κορμια τους και το φαρμακι των κακτων ποτιζε τις σαρκες τους βαθεια εως μεσα στα κοκκαλα προκαλωντας τους αφορητο και πρωτογνωρο πονο !
       Η Ζερυα βρισκοταν σε εκσταση. Ο Ζαρ μπαινοβγαινε βιαια μεσα της. Εκεινη γευοταν τα παθιασμενα φιλια του. Γευοταν την αλμυρα του ιδρωτα του, το αιμα απο τις πληγες του, το ξεραμενο αιμα των εχθρων, την σκονη του πολεμου που βρισκοταν πανω του. Τα αυτια της γεμιζαν απο τις κραυγες μαρτυριου των αιχμαλωτων που βασανιζονταν...
       Απανωτοι οργασμοι κλονισαν το κορμι της. Και σαν χειμαρρος κι ο αρχοντας Ζαρ, τελειωσε μεσα της μουγκριζοντας σαν αγριμι του δασους...
     
    ...Η βασιλισσα φανηκε στο παραθυρο της αυλης. Με ενα της νευμα προσταξε την Ναρα να σταματησει η μαστιγωση. Υστερα της εγνεψε να ανεβει πανω στα βασιλικα διαμερισματα. Σε λιγο η ψηλη πολεμιστρια, η εμπιστη ακολουθος υποκλινοταν μπροστα της.
 - Στις προσταγες σου, βασιλισσα μου !
 - Τους πηγατε στην φυλακη ?, ρωτησε η Ζερυα.
 - Μαλιστα βασιλισσα μου ! Ειναι σιδεροδεσμιοι στους τοιχους της πιο βαθειας φυλακης !
 - Μηπως πεθανε κανεις ?
 - Οχι, βασιλισσα μου ! Τα κοριτσια μου ξερουν ποτε να σταματουν !
       Η Ζερυα χαμογελασε ικανοποιημενη.
 - Ωραια !, ειπε και σηκωθηκε απο το ανακλινδρο. - Απο αυριο θα αντικαταστησουν τα αλογα μου στα μαγκανοπηγαδα !
       Η Ναρα εγνεψε καταφατικα και υποκλιθηκε.
 - Φωναξε μου την Κιρα καθως φευγεις !, προσταξε η Ζερυα και κοιταχτηκε στον καθρεπτη του δωματιου της. - Πρεπει να της πω να προσεχει πολυ απο δω και περα στο κυνηγι...
 

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Ζέρυα
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 08:50:49 μμ »
αχαααααααα..... :thumbsup1: :thumbsup1: :thumbsup1: :thumbsup1:

αναμενω την συνεχεια....ανυπομονωντας...