Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η περί ποδιών συζήτηση  (Αναγνώστηκε 383 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lucky Luke

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 16866
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 542
  • -Έλαβε: 21274
Η περί ποδιών συζήτηση
« στις: Νοεμβρίου 27, 2014, 02:21:01 πμ »
Πλάκα έχει γυναίκες που μιλούν για τα πόδια τους και διάφορα τραγελαφικά που ίσως σας βοηθήσουν να καταλάβετε λίγο την γυναικεία ψυχοσύνθεση στο θέμα ''πόδια''



http://www.sxeseis.gr/forum/16322/%CE%93%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%A0%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%B5%CF%82.php


Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Η περί ποδιών συζήτηση
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 27, 2014, 02:35:17 πμ »
Αυτή η elenoua κάνει κρα από το avatar πως είναι τσιμπουκομάνα και ρωτάει τέτοιες μαλακίες;;  :lauuuggggh:


Παράθεση
Τελικά νομίζω πως πέτυχα τους κατάλληλους ανθρώπους για να μου λύσουν και την δική μου απορία...

Τώρα που είναι καλοκαιράκι να βάλουμε και κανένα δακτυλιδάκι στα καλοβαμμένα νυχάκια των ποδιών μας (εγώ έχω ιδιαίτερη προτίμηση στο κόκκινο της φωτιάς) ή μήπως υπάρχει κίνδυνος να το καταπιεί κάποιος? Και άντε και το βάζουμε... σε ποιό πόδι... σε ποιό δάχτυλο? ;


Εδώ είναι το post με τη photo της

http://www.sxeseis.gr/forum/16322/%CE%93%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%A0%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%B5%CF%82.php?page=6



Αποσυνδεδεμένος stavros_tiger

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Ζήσε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1244
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 272
  • -Έλαβε: 456
Απ: Η περί ποδιών συζήτηση
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 27, 2014, 03:38:10 πμ »
Αυτή η elenoua κάνει κρα από το avatar πως είναι τσιμπουκομάνα και ρωτάει τέτοιες μαλακίες;;  :lauuuggggh:[/url]

 :rofl: :rofl:

Καρακρα όμως !  :rofl:

Και υπογραφή από κάτω : "Να σκέφτεσαι με την καρδιά... Και να αισθάνεσαι με το μυαλόβ Μπορείς?"

Ω μάι λόβ όπως λέμε δηλαδή ;  :lol: Κλαίω

Μην πίνεις , μην καπνίζεις , μην ξενυχτάς. Ζήσε υγιής , για να πεθάνεις άρρωστος.


Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Η περί ποδιών συζήτηση
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 27, 2014, 05:12:42 πμ »
Δεν είχα παρατηρήσει την υπογραφή!   :rofl:

Εντάξει δε παίζει, τρολάρει ή είναι όντως στόκος. Πιστεύω το δεύτερο οπότε καλή φάση .. :hardcorefuck: