Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Mistress Alexandra  (Αναγνώστηκε 6373 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος commcosmos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 568
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 24
  • -Έλαβε: 39
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 28, 2015, 09:58:16 μμ »
Αν εχω καταλαβει σωστα φιλε μου, προφανως ειχες κανει καποια αναρτηση που αναφεροσουσα σε μενα με οχι κολακευτικα λογια!!! Δεν ημουν εδω και δε την ειδα πριν τη σβυσεις, δυστυχως ´η ευτυχως! Εγω παντως δε βριζω! Απλα χρησιμοποιω φρασεις απο το μηνυμα σου και τις σχολιαζω! Ο καθενας εξαλλου εδω μεσα χαρακτηριζεται απο αυτα που λεει και απο το τροπο που τα λεει!!!

Και λίγα σου είπα αλλά δεν έχει κανένα νόημα ούτε και η βρισιά.

Αποσυνδεδεμένος aeriko

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 528
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 8
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 28, 2015, 10:02:52 μμ »
Παντως εχεις απο μενα το οκ να το βαλεις ξανα!!! Ειπαμε! Καθενας απο εμας χαρακτηριζεται απ´οσα λεει και απο το τροπο που τα λεει! Χωρις απαντηση σιγουρα δε θα μεινεις αλλα δε θα σου κανω τη χαρη να ειναι στο θφος που θες! Αν παλι δε θες να τη αναρτησεις ξανα εδω μπορεις να μου τη στειλεις σε πμ!!!

Αποσυνδεδεμένος commcosmos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 568
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 24
  • -Έλαβε: 39
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 28, 2015, 10:18:27 μμ »
Παντως εχεις απο μενα το οκ να το βαλεις ξανα!!! Ειπαμε! Καθενας απο εμας χαρακτηριζεται απ´οσα λεει και απο το τροπο που τα λεει! Χωρις απαντηση σιγουρα δε θα μεινεις αλλα δε θα σου κανω τη χαρη να ειναι στο ύφος που θες! Αν παλι δε θες να τη αναρτησεις ξανα εδω μπορεις να μου τη στειλεις σε πμ!!!

Πως βλέπεις την παράθεση της αφέντρας σε δικό της μήνυμα στο οποίο μάλιστα απαντάει «Σωστη,αψογη.Μπραβο σου.»; Τέλεια όπως και η δικαιολογία της μετά;

Όσο για τα άλλα μη περιμένεις να ξαναβάλω το μήνυμα ούτε να σου στείλω τίποτα. Μαλάκα σε είπα και ήταν απάντηση στα πολύ χειρότερα που υπονόησες για μένα. Μη το παίζεις θύμα.

Αποσυνδεδεμένος mfs656

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 368
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 40
  • -Έλαβε: 36
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 28, 2015, 10:20:14 μμ »
ο φίλος που άνοιξε το θέμα ρώτησε άν κάποιος έχει άποψη για την εν λόγω κυρία,
άρα, ας μιλήσουν μόνο αυτοί που την συνάντησαν, για να ενημερωθούμε και εμείς ;)
δεν καταλαβαίνω το νόημα όλων αυτών των αντιπαραθέσεων και αντεγκλήσεων  :no:
...μου΄γνεφε η καρδιά,πάρε μυρωδιά
το λάδι εδώ πως καίγεται,και ζήσε το ταξίδι...

Αποσυνδεδεμένος aeriko

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 528
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 8
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 28, 2015, 10:37:22 μμ »
Πως βλέπεις την παράθεση της αφέντρας σε δικό της μήνυμα στο οποίο μάλιστα απαντάει «Σωστη,αψογη.Μπραβο σου.»; Τέλεια όπως και η δικαιολογία της μετά;

Όσο για τα άλλα μη περιμένεις να ξαναβάλω το μήνυμα ούτε να σου στείλω τίποτα. Μαλάκα σε είπα και ήταν απάντηση στα πολύ χειρότερα που υπονόησες για μένα. Μη το παίζεις θύμα.
Αν απ´ολα οσα ειπα στο προηγουμενο μηνυμα μου καταλαβες οτι το παιζω θυμα, μαλλον ειμαστε σε εντελως αλλο μηκος κυματος αντιληψης και τροπου σκεψης οποτε δεν αξιζει να σου απαντησω ουτε για το "μαλακας"!!! Απαρατηρητο περνα σε σχεση με οσα αλλα εχεις πει εδω μεσα και στο αλλο αντιστοιχο νημα!!!
Οσο για τη παραθεση που λες οτι εκανε η Αλεξανδρα , ε καποια στιγμη κατι επρεπε να πει και αυτη στα οσα της εχεις σουρει!!! Και σε ολα αυτα μια μονο παραθεση εκανε και ενα σχολιο αλλα οντως πολυ πολυ στοχευμενο!!!

johann

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 28, 2015, 10:51:09 μμ »
Εχοντας ανοιξει το thread ζητώ από κάποιον moderator να το κλείσει-κλειδώσει-σβήσει.
Κρίμα για το πολύ χαμηλό επίπεδο των περισσότερων "συμμετεχόντων" στο forum.

Αποσυνδεδεμένος tom_uk

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 9
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 29, 2015, 01:39:41 πμ »
Αυτό το
"H ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΑΦΕΝΤΡΑ"
με το που μπαίνεις στο site...... τι να πω....

Οπως και το "Έχω διδαχτεί από τις καλύτερες του BDSM" είναι πολύ πιασάρικο....  Σχολή ANT1 ? :)

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 29, 2015, 11:11:58 πμ »
τί σάς έχει κάνει η κοπέλα δεν καταλαβαίνω και έχετε μπεί σε τέτοιου είδους αναλύσεις ;;; Δινετε πονο καποιοι....

Γράφει 2-3  ''υπερβολικά'' πραγματα για την επαγγελματική της ιδιοτητα, ε και τι έγινε δηλαδή ;

Μέχρι τώρα δεν ακουσαμε τίποτα από καποιον που να έχει κανει σεσσιον μαζί της για την ουσία του πραγματος: είναι προσεγγίσιμη, είναι προσεκτική στα παιχνίδια, τί στυλ έχει, έχει γνωσεις επί του bdsm, τι αισθηση δίνει στον πελάτη-σκλαβο κλπ... τιμές ; χώρος ; κ.ο.κ. ...

Η κοπέλα παντως μπήκε εδώ ευγενεστατη, και την εχετε πάρει με πολύ κακό μάτι, αναρωτιέμαι εαν μου διαφεύγει κάτι ...
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος kokou

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 5
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 29, 2015, 12:00:20 μμ »
Κύριοι,
εκτός από μένα υπάρχει κάποιος άλλος που έχει προσωπική άποψη για την Κυρία Αλεξάνδρα?
Αν ναι ας την πει, αλλά μόνο αν έχει προσωπική άποψη...
Η Κυρία Αλεξάνδρα όπως προ-είπα είναι Κ Υ Ρ Ι Α και αυτό δεν εχει να κάνει μόνο με την συμπεριφορά και την στάση της κατά την διάρκεια του παιχνιδιού αλλά τόσο πριν όσο και μετά από αυτό.
Όποιος θέλει και μπορεί να καταλάβει καλώς για τους υπόλοιπους οι οποίοι βλέπουν το δεντρο και χάνουν το δάσος οκ, δεν έχω κανένα σχόλιο
 Καλημέρα σας

Αποσυνδεδεμένος aeriko

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 528
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 8
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 29, 2015, 03:30:33 μμ »
Κύριοι,
εκτός από μένα υπάρχει κάποιος άλλος που έχει προσωπική άποψη για την Κυρία Αλεξάνδρα?
Αν ναι ας την πει, αλλά μόνο αν έχει προσωπική άποψη...
Η Κυρία Αλεξάνδρα όπως προ-είπα είναι Κ Υ Ρ Ι Α και αυτό δεν εχει να κάνει μόνο με την συμπεριφορά και την στάση της κατά την διάρκεια του παιχνιδιού αλλά τόσο πριν όσο και μετά από αυτό.
Όποιος θέλει και μπορεί να καταλάβει καλώς για τους υπόλοιπους οι οποίοι βλέπουν το δεντρο και χάνουν το δάσος οκ, δεν έχω κανένα σχόλιο
 Καλημέρα σας
Οτι και να λες εσυ φιλε μου ´η ο καθενας απο εμας αυτοι θα συνεχισουν να λενε τα δικα τους! Ευτυχως λιγοι!!! Θα πουν θα ξαναπουν, ε στο τελος ελπιζω να βαρεθουν!!! Αλλα λιγο σεβασμος εστω ελαχιστος στην Αλεξανδρα που δεν ενοχλησε δα και κανενα, ουτε πιεσε καποιον να κανει μια συνεδρια μαζι της, δε βλαπτει!!! Θα μου πεις, μα τι λεω τωρα και τι απαιτησεις εχω, ε; Το ξερω! Αξιος παντως ο μισθος τους!!!

Αποσυνδεδεμένος mfs656

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 368
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 40
  • -Έλαβε: 36
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 29, 2015, 08:31:38 μμ »
πάντως η κοπέλα είναι πολύ ευγενική, πολύ αξιοπρεπής και δεν προκάλεσε κανέναν,
άρα τα αρνητικά σχόλια δεν έχουν κανένα νόημα, ειδικά αν κάποιος δεν την έχει συναντήσει...
...μου΄γνεφε η καρδιά,πάρε μυρωδιά
το λάδι εδώ πως καίγεται,και ζήσε το ταξίδι...

Αποσυνδεδεμένος George Karamanos

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 29, 2015, 09:08:45 μμ »
ο φίλος που άνοιξε το θέμα ρώτησε άν κάποιος έχει άποψη για την εν λόγω κυρία,
άρα, ας μιλήσουν μόνο αυτοί που την συνάντησαν, για να ενημερωθούμε και εμείς ;)
δεν καταλαβαίνω το νόημα όλων αυτών των αντιπαραθέσεων και αντεγκλήσεων  :no:
Πιστεψε με και εγω δεν μπορω να καταλαβω καποιους.Τελος παντων.Εγω μπορω να εκφερω προσωπικη αποψη γιατι πριν μια εβδομαδα εκανα session με την Κυρια Αλεξανδρα.
1.Για εμενα προσωπικα ειναι πραγματικη Κυρια απο οποια πλευρα και αν το δω.
2 Στα προγραμματα που εκανα μαζι της παρα πολυ καλη,για μενα προσωπικα οτι καλυτερο εχω συναντησει στο χωρο του bdsm.
3.Καθολου βιαστικη και παρολο που καθυστερισαμε περισσοτερο απο μιαμιση ωρα δεν δυσανασχετισε ουτε μου ζητησε κατι παραπανω.
4.Ηρθε με μια βαλιτσα γεματη αξεσουαρ και ειλικρινα μου προκαλεσε εκπληξη η ποσοτητα.
Με λιγα λογια περασα φανταστικα και αξιζε και με το παραπανω  τα euro που εδωσα.Οποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες ας μου στειλει πμ.και επιτελους ας σταματησουν οι φαρμακογλωσσοι να μιλανε.

Αποσυνδεδεμένος commcosmos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 568
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 24
  • -Έλαβε: 39
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 30, 2015, 07:35:55 μμ »
Αξιος παντως ο μισθος τους!!!

Το πες μία, το πες δύο, έ άντε και γαμήσου. Με ξέρεις κι από χθες; Μαζέψου.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 30, 2015, 08:26:31 μμ από commcosmos »

Αποσυνδεδεμένος aeriko

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 528
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 8
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 30, 2015, 07:54:37 μμ »
Το πες μία, το πες δύο, έ άντε και γαμήσου. Με ξέρεις κι αυτό χθες; Μαζέψου.

Καταρχην φιλε μου απομονωσες μια μονο φραση απ´ολο το σχολιο μου! Αυτο γινεται μονο οταν καποιος θελει να δημιουργησει συγκεκριμενες και στοχευμενες εντυπωσεις! Οτι δηλαδη ακριβως κανεις εδω στο νημα απο την αρχη μεχρι τωρα!!!  Παληα μου τεχνη κοσκινο που λεει και η γνωστη παροιμια!!!
Επισης στο σχολιο μου δε γινεται αναφορα σε συγκεκριμενα μελη εδω μεσα! Γιατι μυγιαστηκες; Θα μου πεις βεβαια οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!

Για το "γαμησου" θα πρεπει να σε ενημερωσω οτι δεν περιλαμβανεται στα φετιχ μου ουτε και προκειται!!! Αν περιλαμβανεται στα δικα σου, απευθυνσου στην Αλεξανδρα! Προφανως θα σε ικανοποιησει απολυτα!

Το "μαζεψου" το παραβλεπω! Καλοπιστα δε θελω να το εκλαβω ως απειλη!!!

Ααα!!! Και κατι τελευταιο! Απο τα νευρα σου προφανως οταν εγραφες το σχολιο σου εκανες ενα φραστικο λαθος! Δε λεμε "με ξερεις και αυτο χθες"! Το σωστο ειναι με ξερεις και απο χθες!!!
Μη νευριαζεις τοσο ευκολα! Χαλαρωσε! Μπορει να εισαι και σε επικινδυνη ηλικια για ανευρισμα, εγκεφαλικο ´η ανακοπη! Κριμα ειναι!
Εγω επειδη ειμαι σε τετοια επικινδυνη ηλικια αποφευγω να νευριαζω ευκολα! Αμα ομως νευριασω, πιστεψεμε τα παιρνω πολυ ασχημα!!!

Αποσυνδεδεμένος commcosmos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 568
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 24
  • -Έλαβε: 39
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 30, 2015, 08:27:29 μμ »
Καταρχην φιλε μου απομονωσες μια μονο φραση απ´ολο το σχολιο μου! Αυτο γινεται μονο οταν καποιος θελει να δημιουργησει συγκεκριμενες και στοχευμενες εντυπωσεις! Οτι δηλαδη ακριβως κανεις εδω στο νημα απο την αρχη μεχρι τωρα!!!  Παληα μου τεχνη κοσκινο που λεει και η γνωστη παροιμια!!!
Επισης στο σχολιο μου δε γινεται αναφορα σε συγκεκριμενα μελη εδω μεσα! Γιατι μυγιαστηκες; Θα μου πεις βεβαια οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!

Για το "γαμησου" θα πρεπει να σε ενημερωσω οτι δεν περιλαμβανεται στα φετιχ μου ουτε και προκειται!!! Αν περιλαμβανεται στα δικα σου, απευθυνσου στην Αλεξανδρα! Προφανως θα σε ικανοποιησει απολυτα!

Το "μαζεψου" το παραβλεπω! Καλοπιστα δε θελω να το εκλαβω ως απειλη!!!

Ααα!!! Και κατι τελευταιο! Απο τα νευρα σου προφανως οταν εγραφες το σχολιο σου εκανες ενα φραστικο λαθος! Δε λεμε "με ξερεις και αυτο χθες"! Το σωστο ειναι με ξερεις και απο χθες!!!
Μη νευριαζεις τοσο ευκολα! Χαλαρωσε! Μπορει να εισαι και σε επικινδυνη ηλικια για ανευρισμα, εγκεφαλικο ´η ανακοπη! Κριμα ειναι!
Εγω επειδη ειμαι σε τετοια επικινδυνη ηλικια αποφευγω να νευριαζω ευκολα! Αμα ομως νευριασω, πιστεψεμε τα παιρνω πολυ ασχημα!!!

Άξιος ο μισθός σου.