Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra  (Αναγνώστηκε 41487 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kostas200

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 533
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 23
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #90 στις: Απριλίου 23, 2015, 06:58:04 μμ »
Μερικές γενικές και ... ειδικές παρατηρήσεις

1. Αν θα φύγουν οι όχι οι Αφέντρες από το φορουμ εξαρτάται από την απόδοση του παιχνιδιού (βλ. χρήματα)
2. Στα κράτη που αναφέρθηκαν  έχουν τον 4πλάσιο μισθό και οι τιμές δεν είναι 150 το ημίωρο, ούτε σε πάνε σε hotels αλλά έχουν μονοκατοικία φουλ εξοπλισμένη.
3. Με τη φράση "παλιό κρασί " άθελα την ψιλοθάβεις , ενώ είναι νέα κοπέλα.
4. Στη κυριολεξία δεν ξέρω τι ισχύει για παλιά και νέα κρασιά, αλλά η έκφραση ακόμα λέγεται και έχει περάσει στην καθημερινότητα.
5. Στη 1,5 ώρα γίνονται πολλά και διάφορα παιχνίδια, ενώ στη 1 ώρα με 100 δεν γίνονται ? Επομένως , οι των 100 € δεν θα κάνουν τιποτα extra για οσα προγραμματα γινουν απο αυτα που γραφετε στο site σας κατα τη διαρκεια του session? (βλ. βιβλίο Λογικής Β Λυκείου).

Αποσυνδεδεμένος nikos

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 227
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 10
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #91 στις: Απριλίου 24, 2015, 12:11:52 πμ »
μια χαρα τα λες φιλε μου σε σχεση με το ποιος καθοριζει τις τιμες και με βαση τα οσα αυτος κρινει! το μονο σιγουρο παντως οπως το παμε, ειναι οτι στο τελος μονοι μας θα συζηταμε μεταξυ μας και με το πουλι μας γιατι με οσα λεγονται εδω, η Αλεξανδρα θα μας σιχτιρισει οπως και τοσες αλλες εξισου αξιολογες!!!
δηλαδη με τον φοβο που εχετε μη σας φυγουν οι αφεντρες δεν πρεπει να λεμε τη γνωμη μας..ω ρε που φτασαμε.αν χασουμε μια φυτρωσουν αλλες 10
Δωσαμε χρονια στην ζωη μας κ δεν δωσαμε ζωη στα χρονια μας....

Αποσυνδεδεμένος Alexandra

  • Επαγγελματίας
  • ***
  • Τίποτα δεν είναι taboo για μένα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
    • Mistress Alexandra
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #92 στις: Απριλίου 24, 2015, 11:34:13 πμ »
Μερικές γενικές και ... ειδικές παρατηρήσεις

1. Αν θα φύγουν οι όχι οι Αφέντρες από το φορουμ εξαρτάται από την απόδοση του παιχνιδιού (βλ. χρήματα)
2. Στα κράτη που αναφέρθηκαν  έχουν τον 4πλάσιο μισθό και οι τιμές δεν είναι 150 το ημίωρο, ούτε σε πάνε σε hotels αλλά έχουν μονοκατοικία φουλ εξοπλισμένη.
3. Με τη φράση "παλιό κρασί " άθελα την ψιλοθάβεις , ενώ είναι νέα κοπέλα.
4. Στη κυριολεξία δεν ξέρω τι ισχύει για παλιά και νέα κρασιά, αλλά η έκφραση ακόμα λέγεται και έχει περάσει στην καθημερινότητα.
5. Στη 1,5 ώρα γίνονται πολλά και διάφορα παιχνίδια, ενώ στη 1 ώρα με 100 δεν γίνονται ? Επομένως , οι των 100 € δεν θα κάνουν τιποτα extra για οσα προγραμματα γινουν απο αυτα που γραφετε στο site σας κατα τη διαρκεια του session? (βλ. βιβλίο Λογικής Β Λυκείου).
mallon den katalaves ti egrapsa.den hreono TIPOTA EXTRA oses ores kai ean einai to session akoma kai sti 1 ora me 100e.boroun na ginoun osa programmata thelei o endiaferomenos [apo auta pou grafo sto site mou] horis extra.elpozo na einai katanoito opos to grafo.oson afora ton exoplismo panta eho mazi mou mia terastia valitsa gemati me paihnidia pou den vazei to myalo sou,rouha,botes kai polla alla.mono ego xero pos thn metafero.
Μια συνεδρία μαζί μου θα σε κάνει να καταλάβεις πραγματικά τι σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ. τηλ. 6946520003, 6987814005 http://www.mistress.gr

Αποσυνδεδεμένος kostas200

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 533
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 23
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #93 στις: Απριλίου 24, 2015, 02:28:38 μμ »
Εγώ κατάλαβα πολύ καλά τι έγραψες, άλλο θέμα είναι το τι εννοούσες...

"στο σχολιο μου δεν γραφω εαν ειναι πολλα η λιγα (σ.σ. τα 150 €) ,ξεκαθαριζω οτι δεν ηταν (σ.σ. τα 150 €) για μια αλλα για μιαμιση ωρα.προσωπικα πιστευω οτι δεν ειναι πολλα ( σ.σ. τα 150 €) γιατι στη τιμη αυτη (σ.σ. τα 150 €) δεν χρεωνω τιποτα extra για οσα προγραμματα γινουν απο αυτα που γραφω στο site μου κατα τη διαρκεια του session".

Επομένως , εξ αντιδιαστολής σε κάποια άλλη τιμή χρεώνεις, θα ρώταγε κάποιος.
Μπορεί να είμαι φετιχιστής, αλλά καταλαβαίνω τι διαβάζω.

Αποσυνδεδεμένος Alexandra

  • Επαγγελματίας
  • ***
  • Τίποτα δεν είναι taboo για μένα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
    • Mistress Alexandra
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #94 στις: Απριλίου 24, 2015, 03:31:21 μμ »
Εγώ κατάλαβα πολύ καλά τι έγραψες, άλλο θέμα είναι το τι εννοούσες...

"στο σχολιο μου δεν γραφω εαν ειναι πολλα η λιγα (σ.σ. τα 150 €) ,ξεκαθαριζω οτι δεν ηταν (σ.σ. τα 150 €) για μια αλλα για μιαμιση ωρα.προσωπικα πιστευω οτι δεν ειναι πολλα ( σ.σ. τα 150 €) γιατι στη τιμη αυτη (σ.σ. τα 150 €) δεν χρεωνω τιποτα extra για οσα προγραμματα γινουν απο αυτα που γραφω στο site μου κατα τη διαρκεια του session".

Επομένως , εξ αντιδιαστολής σε κάποια άλλη τιμή χρεώνεις, θα ρώταγε κάποιος.
Μπορεί να είμαι φετιχιστής, αλλά καταλαβαίνω τι διαβάζω.
symfonoi.to xekatharisame loipon tipota extra
Μια συνεδρία μαζί μου θα σε κάνει να καταλάβεις πραγματικά τι σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ. τηλ. 6946520003, 6987814005 http://www.mistress.gr

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #95 στις: Μαΐου 08, 2015, 09:23:03 μμ »
Διάβαζα για την Mistress Alexandra στο foroum και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον.Είδα ότι θα έρθει Θεσσαλονίκη και έκλεισα ένα session μαζί της.Μπήκα στο δωμάτιο και ήταν πολύ πιο όμορφη από ότι την έβλεπα στις φωτό.Κάναμε 4 διαφορετικά προγράμματα που φυσικά και δεν θα μπω σε λεπτομέρειες χωρίς να μου ζητήσει τίποτα έξτρα.Το μόνο που έχω να σας πω είναι ότι όταν ξαναέρθει Θεσσαλονίκη θα είμαι στην πόρτα του ξενοδοχείου να την περιμένω.Ποτέ δεν έχω περάσει τόσο όμορφα μέχρι σήμερα.Σε όλα ήταν υπέροχη

Αποσυνδεδεμένος aeriko

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 528
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 8
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #96 στις: Μαΐου 09, 2015, 02:55:17 μμ »
πολυ καλα κανεις φιλε μου και αναφερεις τις εντυπωσεις σου για τη συναντηση σου με την Αλεξανδρα εστω κι αν δε μπαινεις σε λεπτομερειες που στο κατω κατω δεν αφορουν κανενα! εξαλλου αυτο που λες για το επομενο ταξιδι της στη πολη σου, τα λεει ολα! για να αποτυπωνεται δηλαδη και η αληθεια σε σχεση με καποια πραγματα!!!

Αποσυνδεδεμένος blackfield

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 18
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #97 στις: Μαΐου 11, 2015, 06:26:46 μμ »
Παρακολουθώ το θέμα και έχω να σημειώσω τα εξής:

1. Η κοπέλα είχε την ευγένεια να μας συστηθεί μέσα στο φόρουμ και εσείς την πιάσατε αμέσως απο τα μούτρα, και να πώ ότι κάποιος απο εσάς την συνάντησε και δεν έμεινε ικανοποιημένος πάει στα κομμάτια...

2. Όσο αφορά το οικονομικό είναι ένα θέμα εντελώς υποκειμενικό, ο καθένας/καθεμία έχει το δικαίωμα να χρεώσει όσο νομίζει ότι αξίζουν οι υπηρεσίες που προσφέρει. Άλλος έχει την ικανότητα να τα δώσει, άλλος όχι. Συγκρίσεις με άλλες επαγγελματίες και το πόσο χρεώνουν, η πόσο είναι η "πιάτσα" δεν υφίσταται. Η κάθε επαγγελματίας είναι διαφορετική.


Αποσυνδεδεμένος kostas200

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 533
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 23
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #98 στις: Μαΐου 12, 2015, 06:34:42 μμ »
φίλε, καλωσόρισες στην παρέα μας.


Διάβαζα για την Mistress Alexandra στο foroum και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον.Είδα ότι θα έρθει Θεσσαλονίκη και έκλεισα ένα session μαζί της.Μπήκα στο δωμάτιο και ήταν πολύ πιο όμορφη από ότι την έβλεπα στις φωτό.Κάναμε 4 διαφορετικά προγράμματα που φυσικά και δεν θα μπω σε λεπτομέρειες χωρίς να μου ζητήσει τίποτα έξτρα.Το μόνο που έχω να σας πω είναι ότι όταν ξαναέρθει Θεσσαλονίκη θα είμαι στην πόρτα του ξενοδοχείου να την περιμένω.Ποτέ δεν έχω περάσει τόσο όμορφα μέχρι σήμερα.Σε όλα ήταν υπέροχη

Αποσυνδεδεμένος Alexandra

  • Επαγγελματίας
  • ***
  • Τίποτα δεν είναι taboo για μένα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
    • Mistress Alexandra
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #99 στις: Μαΐου 22, 2015, 11:33:25 μμ »

Μια συνεδρία μαζί μου θα σε κάνει να καταλάβεις πραγματικά τι σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ. τηλ. 6946520003, 6987814005 http://www.mistress.gr

Αποσυνδεδεμένος Alexandra

  • Επαγγελματίας
  • ***
  • Τίποτα δεν είναι taboo για μένα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
    • Mistress Alexandra
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #100 στις: Μαΐου 22, 2015, 11:36:16 μμ »

Μια συνεδρία μαζί μου θα σε κάνει να καταλάβεις πραγματικά τι σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ. τηλ. 6946520003, 6987814005 http://www.mistress.gr

Αποσυνδεδεμένος Alexandra

  • Επαγγελματίας
  • ***
  • Τίποτα δεν είναι taboo για μένα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
    • Mistress Alexandra
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #101 στις: Μαΐου 22, 2015, 11:37:38 μμ »
Μια συνεδρία μαζί μου θα σε κάνει να καταλάβεις πραγματικά τι σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ. τηλ. 6946520003, 6987814005 http://www.mistress.gr

Αποσυνδεδεμένος Alexandra

  • Επαγγελματίας
  • ***
  • Τίποτα δεν είναι taboo για μένα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
    • Mistress Alexandra
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #102 στις: Μαΐου 23, 2015, 09:04:39 πμ »
Μια συνεδρία μαζί μου θα σε κάνει να καταλάβεις πραγματικά τι σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ. τηλ. 6946520003, 6987814005 http://www.mistress.gr

Συνδεδεμένος Y

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 627
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 76
  • -Έλαβε: 8
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #103 στις: Μαΐου 23, 2015, 11:06:38 πμ »
............οι φωτογραφίες της ΑΠΑΝΤΗΣΗ μας.....!!!! ;)

sex-sea-sun !!!

Αποσυνδεδεμένος Alexandra

  • Επαγγελματίας
  • ***
  • Τίποτα δεν είναι taboo για μένα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
    • Mistress Alexandra
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ - Mistress Alexandra
« Απάντηση #104 στις: Μαΐου 23, 2015, 12:12:36 μμ »
............οι φωτογραφίες της ΑΠΑΝΤΗΣΗ μας.....!!!! ;)
oi foto autes einai i eisagogi tis apantisis.h foto me to kurios thema erhetai se ligo.
Μια συνεδρία μαζί μου θα σε κάνει να καταλάβεις πραγματικά τι σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ. τηλ. 6946520003, 6987814005 http://www.mistress.gr