Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου  (Αναγνώστηκε 1389 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Steliosxxx

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 19
Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 11:17:28 πμ »
Καλημέρα,
Θα ήθελα να μου πείτε την αποψη σας. Είμαι με μία κοπέλα  3 μήνες και την παρασκευη εκεί που με έγλειφε πήγε και προς τα πίσω στον κώλο μου όπου στο τέλος να μην τα πολύ λέω μου έβαλε δάχτυλο. Αυτό έγινε και άλλες 3 φορές μέχρι σήμερα. Τις βάζω και έγω στο δικό της και βεβαια υπάρχει και σεξ μεταξύ μας. Εκείνη φαίνεται να το απολαμβανει πολύ που μου το κανει γιατι παει συνεχεια προς τα εκει. Αυτο που με φοβιζει είναι μηπως χασει αυτο το αντρας γυναικα και μετα το σεξ και δημιουργηθει προβλημα στην σχεση. Μηπως με βλεπει αλλιως μετα οπου δεν το θελω καθολου αυτο.
Πειτε μου την αποψη σας και οι γυναικες αν γινεται

Αποσυνδεδεμένος guru_gr

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 605
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1172
  • -Έλαβε: 304
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 11:38:30 πμ »
τυχερουλη!!

Αποσυνδεδεμένος Steliosxxx

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 19
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 12:10:16 μμ »
Δεν μπορώ να πω οτι δεν μου αρεσει αρκει να μην χαλασουμε τις ισσοροπιες στην σχεση μας. Φοβάμαι το πως θα με βλεπει μετα απο αυτό.

Αποσυνδεδεμένος footlover81ath

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3073
    • Προφίλ
    • Διάφορες ποδοφωτογραφίες
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 431
  • -Έλαβε: 822
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 03:17:05 μμ »
Καλημέρα,
Θα ήθελα να μου πείτε την αποψη σας. Είμαι με μία κοπέλα  3 μήνες και την παρασκευη εκεί που με έγλειφε πήγε και προς τα πίσω στον κώλο μου όπου στο τέλος να μην τα πολύ λέω μου έβαλε δάχτυλο. Αυτό έγινε και άλλες 3 φορές μέχρι σήμερα. Τις βάζω και έγω στο δικό της και βεβαια υπάρχει και σεξ μεταξύ μας. Εκείνη φαίνεται να το απολαμβανει πολύ που μου το κανει γιατι παει συνεχεια προς τα εκει. Αυτο που με φοβιζει είναι μηπως χασει αυτο το αντρας γυναικα και μετα το σεξ και δημιουργηθει προβλημα στην σχεση. Μηπως με βλεπει αλλιως μετα οπου δεν το θελω καθολου αυτο.
Πειτε μου την αποψη σας και οι γυναικες αν γινεται

Δεν μπορώ να πω οτι δεν μου αρεσει αρκει να μην χαλασουμε τις ισσοροπιες στην σχεση μας. Φοβάμαι το πως θα με βλεπει μετα απο αυτό.

 Απο ότι δείχνει η κοπέλα είναι ανοιχτόμυαλη, αλλιώς δεν νομίζω να σου έκανε κάτι τέτοιο. Γενικά δεν είναι κάτι που το κάνουν εύκολα. Αν σου αρέσει και δε σε χαλάει, δεν υπάρχει κανένας λόγος να χαλάσει καμμία ισορροπία. Πρωκτικό παιχνίδι γίνεται μεταξύ σας. Απο τη στιγμή που συμφωνείτε και οι δύο που είναι το πρόβλημα; Θα σε έβλεπε διαφορετικά αν σου άρεσαν οι άντρες, αλλά το πρωκτικό παιχνίδι δεν έχει καμμία σχέση με ομοφυλοφιλία για να σε δεί διαφορετικά. Απο όσα έχω διαβάσει υπάρχουν χιλιάδες ομόφυλα ζευγάρια στον κόσμο που δεν έχουν ποτέ πρωκτικό παιχνίδι αλλά παίζουν μόνο με στοματικό κλπ. Άποψη μου, απλά. Αν το χαίρεστε και οι δυο σας, μην κολλάτε πουθενά. Αν εσένα σε χαλάει ή δεν σου αρέσει, συζητήστε το!
Female feet are made for sucking!

"The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art." ~ Leonardo da Vinci

http://www.imgspice.com/users/footloverhellas

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 08:42:42 μμ »
Αν εσένα σε χαλάει ή δεν σου αρέσει ...
Σιγά μην τον χαλάει  :crazy0:


Εκείνη φαίνεται να το απολαμβανει πολύ που μου το κανει γιατι παει συνεχεια προς τα εκει. Αυτο που με φοβιζει είναι μηπως χασει αυτο το αντρας γυναικα και μετα το σεξ και δημιουργηθει προβλημα στην σχεση. Μηπως με βλεπει αλλιως μετα οπου δεν το θελω καθολου αυτο.
Η ταπεινή μου γνώμη για το δαχτυλο : ή γουστάρει να πηδάει αγοράκια (οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να σε δει αρνητικά) ή ξέρει ότι το δάχτυλο ανάβει τους άντρες και στο δοκίμασε κατευθείαν. Αλλά και σε αυτή την περίπτωση, αφού το ξανακάνατε, είναι αποδεδειγμένο ότι δεν το βλέπει "περίεργα".

Φίλε μου, ο μόνος που κατά βάθος το βλέπει περίεργα ... σωστά το φαντάστηκες, είσαι εσύ  ;) Να υποθέσω ότι είναι η πρώτη σου εμπειρία με δάχτυλο και δεν έχεις προλάβει να απενοχοποιήσεις τη σκέψη ακόμα ; Εσύ ξέρεις.

Πάντως (με τα υπάρχοντα δεδομένα) εγώ δε βλέπω να υπάρχει θέμα ούτε στο πόσο άντρας είσαι ούτε στο πόσο άντρα θα σε βλέπει. Σε καλή μεριά αφενός, αφετέρου μη σου πω ότι μάλλον θα την ανάβει το γεγονός ότι δεν έχεις ταμπού στο κρεβάτι.

Αποσυνδεδεμένος Steliosxxx

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 19
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 09:28:54 πμ »
Παράθεση
Φίλε μου, ο μόνος που κατά βάθος το βλέπει περίεργα ... σωστά το φαντάστηκες, είσαι εσύ  ;) Να υποθέσω ότι είναι η πρώτη σου εμπειρία με δάχτυλο και δεν έχεις προλάβει να απενοχοποιήσεις τη σκέψη ακόμα ; Εσύ ξέρεις.

Βασικά είναι η πρώτη μου εμπειρία σε αυτό το κομματι και ίσως για αυτό νιώθω κάπως αλλά δεν της το δείχνω. Γενικά προσπαθώ να μην έχω ταμπού στο κρεβάτι αν και πάντα στην αρχή είναι δύσκολο αυτό.

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 11:41:42 πμ »
Θα ήθελα να μας πεις τρεις λεπτομέρειες : ένα, λεκτικά τι παιχνίδι κάνετε ; Π.χ. όταν σου βάζει δάχτυλο, σου λέει διάφορα ;
Δεύτερον, όταν σου βάζει δάχτυλο (αν τη βλέπεις) έχει διαφορετική όψη ; Π.χ. σε κοιτάζει διερευνητικά ή έχεις την αίσθηση ότι το θεωρεί φυσική προέκταση του τσιμπουκιού ; Τρίτον, τι ηλικίες έχετε ;

Αποσυνδεδεμένος Steliosxxx

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 19
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 12:31:12 μμ »
Παράθεση
Θα ήθελα να μας πεις τρεις λεπτομέρειες : ένα, λεκτικά τι παιχνίδι κάνετε ; Π.χ. όταν σου βάζει δάχτυλο, σου λέει διάφορα ;
Δεύτερον, όταν σου βάζει δάχτυλο (αν τη βλέπεις) έχει διαφορετική όψη ; Π.χ. σε κοιτάζει διερευνητικά ή έχεις την αίσθηση ότι το θεωρεί φυσική προέκταση του τσιμπουκιού ; Τρίτον, τι ηλικίες έχετε ;
Στο λεκτικό παιχνίδι είναι στα βασικα νομιζω. Καυλα μου και τετοια,ενω και οταν μου βαζει δαχτυλο με φωναζει γαμια μου. Οταν μου βαζει δαχτυλο επικεντρωνεται εκει. Καποιες φορες οταν την γλειφω και με γλειφει και εκεινη επικεντρωνεται μονο εκει για αρκετη ωρα.  Δεν της εχω δείξει και εγώ βεβαια ότι είναι κάτι λάθος,όσο και αν στην αρχη δεν ηξερα τι γινόταν. Απο ηλικιες εκεινη ειναι 28 και εγω 34.

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 03:34:46 μμ »
Νομίζω ότι ξέρει πολύ καλά τι κάνει και το απολαμβάνει κιόλας, τουλάχιστον το συγκεκριμένο. Ρώτησα για τις ηλικίες σας περιμένοντας ότι είναι λίγο μεγαλύτερη. Επίσης, έχω την αίσθηση ότι δεν είναι η κλασσική παθηιτκή γυναίκα αλλά είναι τύπος της πρωτοβουλίας, ισχύει ;

Τι να σου πω ... εμένα μια χαρά μου ακούγονται όλα αυτά πάντως.

Αποσυνδεδεμένος Steliosxxx

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 19
Απ: Δάχτυλο απο την κοπέλα μου
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 11:25:39 πμ »
Παράθεση
Επίσης, έχω την αίσθηση ότι δεν είναι η κλασσική παθηιτκή γυναίκα αλλά είναι τύπος της πρωτοβουλίας, ισχύει ;
Γενικά δεν είναι της πρωτοβουλίας πάνω στο σεξ. Αυτό βεβαια το ξεκίνησε με ωραίο τρόπο αυτή. Βασικά σε αυτό δείχνει ότι της αρέσει γιατι το εκανε και μετα αλλες δυο φορες με πιο ευκολια και πιο ζηλο. Μου ειπε οτι ειναι η πρωτη της φορα ( δεν ξερω αν το πιστευω και δεν με νοιαζει κιολας ) αλλά ισως το ειχε απωθημενο