Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ψαχνω μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη (με μεγαλο ζουμ)  (Αναγνώστηκε 456 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος treliarhs fc

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 715
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 204
  • -Έλαβε: 337
Καλημερα!!!
Ενδιαφερομαι να αγορασω για  πρωτη φορα... μια compact φωτογραφικη μηχανη με μεγαλο  ζουμ τουλαχιστον 30χ  για φωτογραφιες αλλα κ για βιντεο σε πραγματικο FHD !!!
Θελω να εχει καλη αναλυση και να μην ειναι πολυ ακριβη!!!   200-300 το πολυ!!  αν ειναι κανα κελεπουρι
Το πιο σημαντικο για μενα ειναι να βγαζει πεντακαθαρες φωτο  κ βιντεο την μερα αλλα κυριος την νυχτα να  μην εχει απώλειες   στην ποιοτητα των βιντεο αλλα κ των φωτογραφιων επειδη δεν εχω ιδεα απο αυτα ..καθολου εχετε να μου προτεινετε καμια καλη...?? εγω εχω βαλει στο ματι την Canon PowerShot SX710 HS ειναι καλη??? η μαπα....??
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 21, 2016, 09:02:57 πμ από treliarhs fc »

Crazy for Greek celebs

Αποσυνδεδεμένος iamyourslave

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Ψαχνω μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη (με μεγαλο ζουμ)
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 21, 2016, 02:24:36 μμ »
Αυτό που ψάχνεις είναι η SX 710 της CANON,νομίζω είναι στα λεφτά που ψάχνεις. Καλωρίζικη

Αποσυνδεδεμένος Siegfried

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 200
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 89
  • -Έλαβε: 69
Απ: Ψαχνω μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη (με μεγαλο ζουμ)
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 22, 2016, 05:07:32 μμ »
Αν θέλεις μιας κι είναι ακόμα τοπ στην κατηγορία της σε όλα τα δεδομένα σχετικά με αυτά που ψάχνεις, μιας και την έχω χρησιμοποιήσει ως τεστάρισμα για ένα φίλο που ήθελε την γνώμη μου, θα σου πρότεινα και την παλαιότερη ηλικιακά Panasonic Lumix FZ200.

Αποσυνδεδεμένος LichKing

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 814
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 544
  • -Έλαβε: 57
Απ: Ψαχνω μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη (με μεγαλο ζουμ)
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 23, 2016, 12:42:05 πμ »
Tι λες για αυτη???:http://www.photographyreview.com/reviews/samsung-galaxy-camera-2-android-superzoom

Και ειναι και compact..

Αποσυνδεδεμένος feetlover73

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 53
  • -Έλαβε: 167
Απ: Ψαχνω μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη (με μεγαλο ζουμ)
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 23, 2016, 01:16:57 πμ »
δες nikon coolpix p σειρα. εγω εχω την P530 (42X optical) και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ! την πηρα το 13 και μου ειχε βγει με την καρτα γυρω στα 350 ευρω!

Αποσυνδεδεμένος treliarhs fc

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 715
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 204
  • -Έλαβε: 337
Kαταρχην....σας ευχαριστώ πολύ ολους  για την άμεση ανταπόκριση σας κ το ενδιαφερον σας ...αλλα ψαχνω κατι σε ποιο compact μεγεθος δεν θελω να ειναι πολυ μεγαλη....κ να ειναι  το καλυτερο απο ολα!! απο των  ανταγωνισμο εκει εξω... για το budget χρηματων π μπορω να διαθεσω για την  κατηγορια της την παρουσα χρονικη στιγμη.. σε ποκετ καμερα για μεγεθος τσεπης... με μεγαλο κ  ΚΑΘΑΡΟ ΟΠΤΙΚΟ ΖΟΥΜ  για ολες της συνθηκες χωρις θορυβο .. κ στα βιντεο αλλα κ στης φωτο μεχρι το τερμα του ζουμ...κ επιπλεον να εχει γρηγορο focus αα κ κατι ακομη ποια ειναι η καλυτερη μαρκα για καμερες Γενικα!! η sony h nikon h canon???
LichKing καλη φαινεται αυτη π μ προτεινεις σε ενα review π ειδα μολις τωρα αλλα δεν την βρισκω στο σκρουτζ σε κανενα καταστημα...υπαρχει ακομα??? h εχει καταργηθη??? αμα παω κ την ζητησω σε ενα καταστημα??
feetlover73 τι λες για αυτην??? http://www.skroutz.gr/s/6263811/Nikon-Coolpix-S9900.html ειναι καλυτερη αυτη απο την canon sx710???

Crazy for Greek celebs


Αποσυνδεδεμένος LichKing

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 814
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 544
  • -Έλαβε: 57
Απ: Ψαχνω μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη (με μεγαλο ζουμ)
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 25, 2016, 11:18:45 μμ »
Nαι δεν τη βγαζουν πλεον(νομιζω).Αν τη βρεις τσιμπα την.Και παρε αυτη που λες,τη Nikon Coolpix S9900.Eιχα Cannon,Sony,Samsung,τωρα Nikon.Και απλά λεω σαν την Nikon καμία.

Αποσυνδεδεμένος treliarhs fc

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 715
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 204
  • -Έλαβε: 337
Απ: Ψαχνω μια καλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη (με μεγαλο ζουμ)
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 26, 2016, 01:08:51 πμ »
δεν ξερω ειμαι πολυ μπερδεμενος με ολα αυτα τα review που εχω δει απο καμερες στο youtube απο βιντεο test κ τα λοιπα σε αλλα η ποιοτητα ειναι πολυ καλη κ σε αλλα φενεται χαλια η αναλυση τ βιντεο  το βραδυ  π με ενδιαφέρει πολυ για αυτο σ λεω δεν ξερω , θα ειναι καλη λες στης νυχτερινες ληψεις βιντεο-φωτο???? η θα την παρω κ θα μ βγει μαπα η αναλυση του βιντεο κ δεν θα με ικανοποιηση στης νυχτερινες ληψεις κ μετα τσαμπα τα λεφτα π εδωσα για να την παρω αυτο φοβαμαι.....

Crazy for Greek celebs