Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Εχετε παλεψει με γηναικα και την εχετε αφησει να σας βαλει απο κατω  (Αναγνώστηκε 1092 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
μικρος παλεβα με την αδερφη μου οταν με εβαζε απο κατω αισθανομουν μια περιεργη ηδονη και της ελεγα να κατσει πολυ ωρα επανω μου ημουν 8 και αυτη 7 σας αρεσει να σας ακινητοπιει γηναικα με λαβη μπορουν να μας πουν και οι γηναικες του φορουμ αν τους αρεσει να βαζουν τους αντρες απο κατω και να τους κρατουν ακινητοποιημενους εκει  
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 10, 2009, 07:04:32 μμ από mastergeorge »

Αποσυνδεδεμένος kkkotsos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 7
  • -Έλαβε: 11
Απ: Εχετε παλεψει με γηναικα και την εχετε αφησει ν
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2010, 02:52:00 πμ »
ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
Οταν ήμουν 5η δημοτικού παλευαμε για πλακα με μια ξαδερφη μου σε ένα απο τα υπβοδωμάτια ενός κοινού συγγενή διάρκεια μιας γιορτής. Ενώ την είχα βάλει κάτω και ήμουν απο πάνω της κρατώντας τα χέρια της, δινει μία με το πόδι της και το περνάει μπροστά από το λαιμό μου τραβώντας με πίσω. Ακόμα πιστέυω ότι μπορούσα να ελευθερωθώ όποια στιγμή ήθελα, αλλά δεν το ' κανα. Εμεινα αναμεσα στα πόδια της κάποια λεπτά προσπαθώντας -δήθεν- να ελευθερωθώ.  Οι επομενες μαλακίες ήταν γι' αυτό το σκηνικό βάζοντας με το μυαλό μου στη θέση της ξαδέρφης μου κι άλλες γυναίκες που μου αρεσαν...

Αποσυνδεδεμένος vassal

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2459
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1380
  • -Έλαβε: 49
Πολύ ωραία φάση. Αν δεις παλιότερες αναρτήσεις εχω ανεβάσει θέματα σχετικά με το catfighting-mixedfighting και ποιές κοπέλλες παλεύουν στην Ελλάδα.