Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα  (Αναγνώστηκε 4625 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος TakisG

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα
« Απάντηση #15 στις: Μαΐου 17, 2020, 04:10:48 μμ »
Συνεχίζοντας με ένα άλλο σκηνικό, χειμώνας πλέον, είχα πάει στο χωριό για λίγες μέρες να δω τους φίλους μου. Φυσικά η κολλητή/κρυφό αίσθημα, είχε την τιμητική της, ως προτεραιότητα. Στον χρόνο που πέρασε, είχαμε μιλήσει αρκετά και είχε δείξει να καταλαβαίνει ότι υπήρχε ένα ενδιαφέρον προς τα ποδαράκια της. Ασυναίσθητα εντελώς φυσικά, σε σημείο να το ξεχνάει από τη μια συζήτηση στην άλλη, δεν είχε δώσει τόσο βάση, δεν έμοιαζε να την ενοχλεί.
Με αυτά λοιπόν, πέρασε μια μέρα από το σπίτι για να κάτσουμε να μιλήσουμε από κοντά που είχαμε καιρό. Δεν έκανα απόπειρα να της πω να βγάλει παπούτσια, είχε πολύ κρύο. Η συζήτηση πήγε και στα γκομενικά και στις προτιμήσεις μας, χωρίς να μου δίνει πάτημα για να γίνει κάτι μεταξύ μας δυστυχώς, αλλά μου εμπιστεύθηκε αρκετά δικά της πράγματα. Έτσι βρήκα την ευκαιρία να της εξομολογηθώ το πάθος μου για τα ποδαράκια, βάζοντας φυσικά πολλές σάλτσες για να ακουστεί περίπλοκο και μηδαμινά σεξουαλικό. Κατέληξα ότι γι' αυτό και το καλοκαίρι είχε γίνει η φάση με τις κάλτσες και τις σαγιονάρες που δεν είχα ποτέ να της δώσω:
-Έλα ρε φίλε, και το είχα καταλάβει κάπως, όταν μου είπες να βγάλω τις κάλτσες ήμουν σε φάση 'οοοκκκ...' και μετά που μου είπες ότι θα έμενα ξυπόλητη λέω 'εντάξει.. καλοκαίρι είναι αλλά οκ...'. Με κορόιδεψες λοιπόν
Γέλασε με αυτό, ενώ εγώ της εξήγησα ότι ήθελα να δω και πως θα αντιδρούσε, αν θα την κατάφερνα δηλαδή. Της φάνηκε αστείο αλλά μετά σοβάρεψε λίγο και με ρώτησε:
-Και αυτό δουλεύει για το καλοκαίρι δηλαδή? θέλω να πω, αν τώρα δε φόραγα παπούτσια, είναι το ίδιο ή αλλάζει κάτι? (είχα βάλει πολλές σάλτσες, δεν ήταν χαζή η ερώτησή της, πιστέψτε με).
Της είπα ότι αν αντέχει το κρύο, προφανώς και θα με επηρέαζε αν το έκανε αυτό. Μου χαμογέλασε πονηρά και είπε ότι αν της φτιάξω ζεστή σοκολάτα δεν θα είναι και τόσο κρύο. Φυσικά το έκανα, και όταν της την πήγα της είπα ότι είναι η σειρά της να κρατήσει τη συμφωνία. Γελώντας είπε ένα "ε ρε γαμώ τα πόδια μου" και έβγαλε παπούτσια και κάλτσες, φέρνοντάς μου πονοκέφαλο. Εκείνη το διασκέδαζε, αν και έδειξε να κρυώνει λιγάκι, αλλά πέταξε τα παπούτσια της στο πλάι, για να μην της έρθει η επιθυμία να τα φορέσει.
Έμεινε ξυπόλητη για την υπόλοιπη ώρα, προσφέρθηκα για να μην κρυώνει να της κάνω μασάζ και να τις κλείνω στα χέρια μου, πράγμα στο οποίο συμφώνησε, αν και φοβόταν λίγο μετά την καλοκαιρινή της περιπέτεια. Της είπα ότι αν θέλει να μου δίνει δύναμη για να της κάνω χατίρια ξέρει πια τι να κάνει. Χαμογέλασε και μου είπε ότι θα το έχει υπόψιν της.

Πέρα από την εξομολόγηση όμως, εκείνη η μέρα είχε και άλλη μια αρχή για εμένα. Με απαρχαιωμένο για τα σημερινά δεδομένα κινητό, τράβηξα την πρώτη μου candid από ξυπόλητα, κοριτσίστικα ποδαράκια <3  :-*

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • Rannia Papa pantyhosed sissy slave
  • Προχωρημένος
  • **
  • pantyhosed sissy slave
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 75
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα
« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 17, 2020, 06:42:58 μμ »
Σίγουρα χειμώνα θα φορούσε γυαλιστερό suntan 15-20denier καλσόν χωρίς κιλοτακι και το γλύψιμο φιλημα και πιπίλισμα των δακτύλων και πατουσών της πάνω από αυτό θα είναι ότι πιο τέλειο φτάνοντας την σε πολλαπλούς οργασμούς... περιμένουμε!!!
Rannia Papa pantyhosed sissy slave

Αποσυνδεδεμένος TakisG

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 17, 2020, 09:48:48 μμ »
Σίγουρα χειμώνα θα φορούσε γυαλιστερό suntan 15-20denier καλσόν χωρίς κιλοτακι και το γλύψιμο φιλημα και πιπίλισμα των δακτύλων και πατουσών της πάνω από αυτό θα είναι ότι πιο τέλειο φτάνοντας την σε πολλαπλούς οργασμούς... περιμένουμε!!!
Δεν ξέρω αν σε απογοητεύω, αλλά με γυμνά πόδια εννοούσα πως έμεινε!  :p

Αποσυνδεδεμένος TakisG

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα
« Απάντηση #18 στις: Μαΐου 17, 2020, 09:55:54 μμ »
Εδώ η φωτογραφία. Δείξτε κατανόηση στην ανάλυση, 2 Mpixel και σε κίνηση, όπως έτρεμα ολόκληρος για αυτό που έβλεπα:

Αποσυνδεδεμένος feetsucker

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 769
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 24
  • -Έλαβε: 37
Απ: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα
« Απάντηση #19 στις: Μαΐου 17, 2020, 10:05:42 μμ »
Εδώ η φωτογραφία. Δείξτε κατανόηση στην ανάλυση, 2 Mpixel και σε κίνηση, όπως έτρεμα ολόκληρος για αυτό που έβλεπα:

Ωραιος !!! τα παλαι καλα κινητα εν ετη 2008 :p Επρεπε Vga Βιντεο χαχα

Αποσυνδεδεμένος TakisG

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα
« Απάντηση #20 στις: Μαΐου 18, 2020, 10:38:46 πμ »
Ωραιος !!! τα παλαι καλα κινητα εν ετη 2008 :p Επρεπε Vga Βιντεο χαχα
Τότε το είχαμε για full HD αυτό. Τώρα δε μπορώ καλά καλά να ξεχωρίσω τα δάχτυλά της  :lol:

Αποσυνδεδεμένος TakisG

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Αθώες ιστορίες/εμπειρίες από παλιότερα
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 13, 2020, 03:38:08 μμ »
Συνεχίζω με επόμενο σκηνικό, λίγο καιρό αργότερα. Ο καιρός ήταν ακόμα κάπως κρύος, αλλά πλέον δεν με ένοιαζε. Όταν μίλαγα μαζί της συχνά ερχόταν η κουβέντα και στα πόδια της. Θυμόταν διάφορες ιστορίες από μικρότερη όταν ήταν, που να είχε αναγκαστεί να μείνει ξυπόλητη κάπου έξω, και τις μοιραζόταν μαζί μου. Αλλά το να το κάνει μπροστά μου, ήταν ακόμα κάτι που μου έφερνε τον ευχάριστο κόμπο στο στομάχι.
Έφτασαν έτσι τα γενέθλια μιας κοινής μας φίλης, που δεν συμπαθούσα και ιδιαίτερα, αλλά ήταν στην παρέα. Της είχε κανονίσει ένα πάρτι έκπληξη με μερικές ακόμα φίλες τους. Τελικά κάτι πήγε στραβά και παρόλο που τα κορίτσια ήταν μαζεμένα για την έκπληξη, αντιλήφθηκα ότι δεν είχαν πάρει τούρτα. Ήμουν ο μόνος που ήμουν έξω, οπότε, και ενώ η έκπληξη γινόταν με την κοπέλα να έχει φτάσει σπίτι, εγώ πήρα μια τούρτα και έτρεξα στο σπίτι. Ήταν έκπληξη για όλες όταν χτύπησα και μπήκα με την τούρτα με αναμμένα τα κεράκια, σώζοντας τα πάντα.
Πέρασε λίγη ώρα στη βραδιά και σε κάποιο σημείο η κολλητή μου με πήρε παράμερα, όταν απομακρύνθηκα λίγο προς τα μέσα δωμάτια.
-Αυτό που έκανες αλήθεια στο χρωστάω. Θα τα είχα καταστρέψει όλα, ήταν δική μου ευθύνη.
-Μη λες χαζομάρες, μια χαρά το οργάνωσες. Το λάθος ήταν και αφορμή για να φανεί ακόμα καλύτερο και η ... δεν κατάλαβε τίποτα. Δεν θα τα ξεχάσει ποτέ αυτά τα γενέθλια!
-Ναι έχεις δίκιο... (σε αυτό το σημείο φάνηκε να σκέφτεται και μετά με κοίταξε χαμογελώντας περιπαικτικά) όπως ούτε και εσύ άλλωστε.
Με μια κίνηση άρχισε να βγάζει τα παπούτσια και τις κάλτσες της, αφήνοντας τα πόδια της γυμνά, και εμένα μαλάκα για ακόμα μια φορά. Ίσα που μπόρεσα να ψελλίσω ένα "τι κάνεις?"
-Θα πω απλά ότι κουράστηκα με τα παπούτσια, καμία δεν είδε αν φόραγα κάλτσες από μέσα ή όχι. Αλλά σίγουρα θα ρωτήσουν, θα γίνει κουβέντα. Εσύ απλά κάτσε και απόλαυσε το ποδοshow (μα το θεό το είπε έτσι  :-*). Είναι το ελάχιστο που μπορώ να κάνω για να σε ευχαριστήσω για ότι έκανες.

Πράγματι, με το που γύρισε στο σαλόνι οι άλλες άρχισαν αμέσως τις ερωτήσεις, στις οποίες απάνταγε πολύ φυσικά, ότι την κούρασαν τα παπούτσια, ότι δεν κρυώνει και άλλα τέτοια. Κάθε τόσο μου χαμογελούσε σατανικά και έκανε κινήσεις όπως να στέκεται στα δάχτυλα ή να βολεύεται κάπου καθιστή, με τις πατούσες της να κοιτάνε προς το μέρος μου.
Θα ήθελα να σημειώσω πως ίντερνετ δεν υπήρχε για να ενημερωθεί για ποδολαγνεία ή κάτι σχετικό, και σίγουρα λόγο χωριού αμφιβάλω πως είχε κάνει σχετική συζήτηση οπουδήποτε. Οι αντιδράσεις της ήταν απόλυτα φυσικές, όπως της έβγαινε εκείνη την ώρα.
Η βραδιά κύλισε υπέροχα και πράγματι δεν την ξέχασα ως τώρα. Αλλά κάτι άλλο που πρόσεξα ήταν το ύφος της εορτάζουσας, σχεδόν τρομοκρατημένο με την ιδέα ότι η φίλη της είναι ξυπόλητη μπροστά τους. Και εάν μπορούσα να την κάνω να νιώσει άβολα, δεν θα ήθελα να πετάξω την ευκαιρία στο μέλλον!

(συνεχίζεται  :p)