Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ  (Αναγνώστηκε 1375 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.


Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 14, 2017, 01:04:34 μμ »
Κλασσικη περίπτωση της εποχής των social media : ένα τίποτα γίνεται κάτι βγάζοντας το κωλαράκι της απέξω. Και εμείς υποτίθεται ότι πρέπει να ξερογλειφόμαστε, το ίντερνετ να πέφτει, μοιράζει πόνο και εγκεφαλικά και όλες οι συναφείς μαλακίες. Με το ζόρι σταρ ... ε, δεν είναι.

Sorry φίλε Vouniack, δεν έχω κάτι μαζί σου. Και μια χαρά δικαίωμα έχεις να σου αρέσει. Απλώς μου τα έχουν ζαλίσει στο site του Σπορ-FM με την πάρτη της και δεν κρατήθηκα  :lol:

Αποσυνδεδεμένος FTLOVER

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • ΠΑΝΤΑ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ..
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 147
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 123
  • -Έλαβε: 2
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 14, 2017, 02:45:20 μμ »
Κλασσικη περίπτωση της εποχής των social media : ένα τίποτα γίνεται κάτι βγάζοντας το κωλαράκι της απέξω. Και εμείς υποτίθεται ότι πρέπει να ξερογλειφόμαστε, το ίντερνετ να πέφτει, μοιράζει πόνο και εγκεφαλικά και όλες οι συναφείς μαλακίες. Με το ζόρι σταρ ... ε, δεν είναι.

Sorry φίλε Vouniack, δεν έχω κάτι μαζί σου. Και μια χαρά δικαίωμα έχεις να σου αρέσει. Απλώς μου τα έχουν ζαλίσει στο site του Σπορ-FM με την πάρτη της και δεν κρατήθηκα  :lol:


Φιλε Γιωργαρε συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με οσα γραφεις.. Το κακο για μενα ξερεις ποιο ειναι; οτι δεν ειναι μονο η Κρεμλιδου, αλλα εκατονταδες σαν κι αυτην.. Δυστυχως η πλειοψηφια ειναι ετσι, γι αυτο εχουμε γεμισει ΝΤΙΒΕΣ, ΨΩΝΑΡΕΣ και τα συναφη..
 Γιατι το καθε τιποτα παιρνει αξια απο τα social media...
FEMALE FOOT LOVER AND KINKY PLAYER..
MY TONGUE, YOUR PLEASURE..

Αποσυνδεδεμένος Raichu

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 713
  • -Έλαβε: 0
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 14, 2017, 04:18:36 μμ »
Κλασσικη περίπτωση της εποχής των social media : ένα τίποτα γίνεται κάτι βγάζοντας το κωλαράκι της απέξω. Και εμείς υποτίθεται ότι πρέπει να ξερογλειφόμαστε, το ίντερνετ να πέφτει, μοιράζει πόνο και εγκεφαλικά και όλες οι συναφείς μαλακίες. Με το ζόρι σταρ ... ε, δεν είναι.

Sorry φίλε Vouniack, δεν έχω κάτι μαζί σου. Και μια χαρά δικαίωμα έχεις να σου αρέσει. Απλώς μου τα έχουν ζαλίσει στο site του Σπορ-FM με την πάρτη της και δεν κρατήθηκα  :lol:
:thumbsup1: :thumbsup1:
Λάτρης των υπέροχων γυναικείων ποδιών και όχι μόνο...!

Αποσυνδεδεμένος Desade

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 421
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 176
  • -Έλαβε: 139
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 14, 2017, 09:32:43 μμ »
Αν ησουν μοντελο ετσι ξεκιναγες και παλιοτερα, με φωτο ημιγυμνες και προκλητικες, δεν καταλαβαινω τι ακριβως λετε?
Οπως τι σημαινει ενα τιποτα? Εσυ δηλαδη ρε φιλε εισαι ενα τιποτα η ενα κατι? Και ποια η διαφορα σου απο την κρεμλιδου?
Στο κατω κατω μεχρι να γινει καποιος γνωστος ειναι αγνωστος, απλη λογικη.
Βγαζετε πολυ πικρα μερικοι και καρφωνεστε.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 14, 2017, 09:58:51 μμ από Desade »
I write of the great eternal truths that bind all men together the whole world over. We eat, we sh*t, we f*ck, we kill, and we die.
Marquis de Sade

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #5 στις: Μαΐου 15, 2017, 12:18:44 πμ »
Επειδή μερικοί (όπως εσύ) δεν καταλαβαίνουν, ας μπούμε στον κόπο να εξηγήσουμε τα αυτονόητα : όταν μια γκόμενα (που η συγκεκριμένη, κατ'εμέ δεν είναι καν τέτοια) αρχίζει και βγάζει φωτογραφίες της με τον κώλο έξω για να γίνει σελέμπριτι και μετά βγάζει άλλες φωτογραφίες της με τον κώλο έξω και μετά από μια εβδομάδα ξαναβγάζει φωτογραφίες με τον κώλο έξω και, γενικώς, δεν κάνει κάτι άλλο από το να βγαζει φωτογραφίες με τον κώλο έξω ... αυτό (κανονικά) δεν λέγεται μόντελινγκ.

Όταν μια τέτοια γκόμενα εμφανίζεται στο γήπεδο, βγάζει μια σέλφι και την ανεβάζει ή (εν καιρώ, ίσως) γίνεται ζευγάρι κάποιου ποδοσφαιριστή με 45 τατουάζ, που δεν ξέρει να μιλήσει ... ούτε αυτό λέγεται μόντελινγκ.

Δεύτερον, όπως είπα και στο αρχικό μου σχόλιο, η συγκεκριμένη δεν έχει πετύχει κάτι ως τώρα. Αυτό εννοούσα ότι "δεν είναι τίποτα". Την προωθούν ως κάτι (τι ς δεν έχω καταλάβει ακόμα) αλλά δεν είναι π.χ. μια πετυχημένη ηθοποιός, μια πετυχημένη τραγουδίστρια κλπ.

Τρίτον, αναφορικά με το "τι είμαι εγώ", σε αντιδιαστολή με την Κρεμλίδου, είναι πολύ απλό : δεν έχει καμία σημασία το τι είμαι εγώ και τι δεν είμαι. Ξέρεις γιατί ; Γιατί εμένα δε με τρως στη μάπα 100 φορές τη μέρα σα να είμαι κάποιος, όπως προβάλλουν την Κρεμλίδου.

Το σημαντικότερο, μια και ρώτησες : καταλαβαίνω ότι και τα μοντέλα πρέπει κάπως να προωθηθούν. Αλλά στη σημερινή εποχή έχει καταντήσει αηδία να μπαίνεις σε μια σελίδα και να βομβαρδίζεσαι με το κάθε τίποτα ξέκωλο και με τίτλους που σου υπαγορεύουν ότι πρέπει να πάθεις εγκεφαλικό, ότι πρέπει να πάρεις ασπιρίνες κλπ. Γιατι ; Επειδή η Ραταϊκόφσκι ξαναπόζαρε γυμνή (σώωωπα ...) ή επειδή κάποια γκόμενα κάποιου ποδοφαιριστή (τι νέο ...) τα ξαναπέταξε κλπ. Δεν μπορείς πλέον να διαβάσεις αθλητικά χωρίς να δεις κάποιο τίποτα, κάποιο ξέκωλο να μοιράζει πόνο, ασπιρίνες, εγκεφαλικά και εγώ να πρέπει να υπόκειμαι σε αυτό επειδή την πηδάει κάποιος ποδοσφαιριστής.

Υποκουλτούρα όλα αυτό και με έχει κουράσει. Τώρα αν εσύ διακρίνεις κάποιου είδους πίκρα σε αυτό ... και θεωρείς ότι καρφώνομαι (για ποιο πράγμα άραγε ; ) ... τι να σου πω ... θα σου πω αυτό που είπε χθες κάποιος ποδοσφαιριστής : "υπάρχουν οικογένειες που πεινάνε, υπάρχουν οικογένειες που κοιμούνται σε παγκάκια και εμείς καθόμαστε και ασχολούμαστε με το αν έκλασε ο Ντάνος". Και τώρα που το ξανασκέφτομαι : ο Ντάνος είναι κάτι ; Προβάλλεται σα να είναι κάτι ; Γιατί ;

@Vouniack : φίλε συγγνώμη, δε θα δώσω συνέχεια. Ελπίζω να μη σε επηρεάσει όλο αυτό σε ό,τι έχεις την ευγενή καλοσύνη να ξανανεβάσεις.

Αποσυνδεδεμένος guy123guy123

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2382
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1506
  • -Έλαβε: 148
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #6 στις: Μαΐου 15, 2017, 12:30:14 πμ »
http://www.artcom.gr/el/users/8233
Παράθεση
Έλενα Κρεμλίδου
Ημερομηνία γέννησης    4 Ιουνίου 1996
2012-1996=16
Οι φωτό είναι ενώ ήταν ανήλικη.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 15, 2017, 12:41:39 πμ από guy123guy123 »

Αποσυνδεδεμένος Desade

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 421
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 176
  • -Έλαβε: 139
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 15, 2017, 03:15:10 πμ »

Υποκουλτούρα όλα αυτό και με έχει κουράσει.

Οχι δεν θα με επηρεασει και δεν εχω τιποτα να χωρισω μαζι σου, απλα ρε φιλε παραπονιεσαι για την υποκουλτουρα του ξεκωλου και της ευκολης προστυχης φωτο σε φορουμ που το κυριως θεμα ειναι ξεκωλα και ευκολες προστυχες φωτο ...
Το πιανεις ...?
I write of the great eternal truths that bind all men together the whole world over. We eat, we sh*t, we f*ck, we kill, and we die.
Marquis de Sade

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ(ΣΚΑΙ) ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΝΙΩΤΗΣ
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 15, 2017, 11:01:05 πμ »
Για να μην προσβάλω το νηματοθέτη, δίνοντας συνέχεια, σου στέλνω πριβέ  ;)