Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Σκληρη υποταγη, σκλαβα.  (Αναγνώστηκε 737 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος stefanos

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
Σκληρη υποταγη, σκλαβα.
« στις: Δεκεμβρίου 10, 2015, 05:02:09 μμ »
ζητειται πολυ υποταχτικη σκλαβα,σκλαβος για πληρης υποταγη και αγριο ξεφτιλισμα.θελω να μου ανηκει πληρως και να δεχεται ταπεινωσεις και να μου ανηκει ψυχικα.ειμαι πρωην σκλαβος αλλα λεω δε βαριεσαι ας γινω και αφεντης.εδω οποια θελει να νιωσει ξεφτιλισμενη δουλα μου. :sadomazoch:

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Σκληρη υποταγη, σκλαβα.
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 10, 2015, 05:23:52 μμ »
Από τη στιγμή που ζητάς και σκλάβο, πώς θα τον κάνεις δούλα;; Θα του πληρώσεις κάποια εγχείριση αλλαγής φύλου ας πούμε;; Επίσης, πώς θα διασφαλίσεις ότι θα σου ανήκει ψυχικά;; :thinking: Είναι κάποιο μετρήσιμο μέγεθος αυτό; Καλοπροαίρετες απορίες που καλό είναι να απαντήσεις για τυχόν ενδιαφερόμενους..

Αποσυνδεδεμένος stefanos

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
Απ: Σκληρη υποταγη, σκλαβα.
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 10, 2015, 05:34:46 μμ »
ειπα σκλαβους και σκλαβες τι δεν καταλαβαινεις?τωρα αν θελει ο σκλαβος να γινει σκλαβα δεν χρειαζεται αλλαγη φυλου.επισης ψυχικη υποταγη ειναι οταν ο σκλαβος νιωθει πληρως υποταγμενος στον κυριο του.ελπιζω να σου ελυσα τις καλοπροαιρετες αποριες σου για τυχον ενδιαφερουμενους μιας και τοσο ενδιαφερθηκες για μενα.περιμενω υποταχτικα ατομα.

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Σκληρη υποταγη, σκλαβα.
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 12:02:23 πμ »
Tότε να με συγχωράς, αλλά όφειλες να είσαι σαφέστερος και στην τελευταία σου πρόταση να προσθέσεις και τη λέξη "δούλος", γιατί έτσι όπως το έγραψες είναι σαν να υπαινίσσεσαι κάποιου είδους μετατροπή σε "δούλα" και όχι αυτό που κατά δήλωσή σου εννοείς. Τέλος πάντων, εμένα με ενδιαφέρει η σαφήνεια και να είμαστε όλοι κατανοητοί εδώ μέσα χάριν της εύρυθμης λειτουργίας του site. Εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις, αν και προσωπικά το αποκλείω!