Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: σκλαβος της κοπελας μου  (Αναγνώστηκε 5410 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΣΚΛΑΒΟΣ33

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
σκλαβος της κοπελας μου
« στις: Οκτωβρίου 06, 2009, 10:50:12 πμ »
καλημερα σε ολους τους του γκρικφουτ σημερα θα σας διηγηθω μια ιστορια που εγινε πριν απο μερικα χρονια. ειχα παει σε ενα  στριπ κλαμπ στο οποιο ετυχε να εχει την επετειο καποιον χρονων. τωρα το ποσο δεν θυμαμε, και ειχαν φερει καποια εξτρα σοου με s/m θεμα μολις το ηδα τα ματια μου καρφοθηκαν αμεσως πανω τους ηταν μια δυμετρη γερμανιδα αφεντρα ξανθια με τεραστιες βυζαρες και μακρια ισια μαλλια πιασμενα κοτσο. και ενας σκλαβος ο οποιος φορουσε μασκα. η αφεντρα ξεκινησε φοροντας του ενα κολαρο στο λαιμο και του εδωσε μερικα χαστουκια και μετα τον εδεσε σε ενα σταυρο και του εβαλε δυο κλιπ στις ρωγες. εγω καυλωσα αμεσως και οπως καθωμουν στο μπαρ στα ορθια εβαλα το χερι μου στην τσεπη μου και αρχισα να πιανω τον πουτσο μου τον επεξα λιγο με τροπο να μην με παρουν χαμπαρι και γινω ρεζιλι και σταματισα μολις σταματισα ενιοσα ενα χερι να χουφτονη τον κωλο μου. τρελαθηκα και γυρναω να χωσο μπουνια σε αυτον που επιασε τον κωλο μου και προς μεγαλη μου εκπληξη αντικριζω μια πολυ ομορφη γυναικα και μου λεει. τι δεν σου αρεση? εγω κομπλαρα και με τρεμαμενα χειλη απαντησα μ αρεση. σου αρεση το σοου? μου λεει. ναι φυσικα απαντω. τοτε γυρνα και κοιτα μου λεει καπως αγρια, και γυρναω να δω το σοου.τοτε με αγκαλιαζη απο πισω και περναει το χερι της μεσα απο το πουκαμισο μου και πιανη την ρωγα μου και αρχιζει να την τσιμπαει με δυναμη ενω το αλλο χερι της χουφτονε τον κωλο μου τρελαθηκα απο την καυλα ειχα γινει το πουτανακι μιας αγνωστης η ρωγα μου πονουσε τοσο που ηθελα να φωναξω και της ειπα να σταματηση. και μου λεει πως κανενας σκλαβος δεν λεει σε μια αφεντρα να σταματηση αλλα ζηταει ελεος,οποτε αυτο σηκωνη τιμωρια. συμφωνο αλλα που απανταω. παμε στο σπιτι μου, μου λεει και ετσι φυγαμε, φτασαμε στο σπιτι και μολις μπικαμε μεσα μου εδωσε δυο δυνατα χαστουκια και με διεταξε να πεσω στα τεσσερα και να φιλισω τα ποδια της, το εκανα αμεσως..... συνεχειζεται
Διαταξτε ΑΦΕΝΤΡΑ sklavos33@in.gr

Αποσυνδεδεμένος sLaveAlex

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2586
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 527
  • -Έλαβε: 86
Απ: σκλαβος της κοπελας μου
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 06, 2009, 01:50:22 μμ »
 :clapping:   :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος sklabos36

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 0
Απ: σκλαβος της κοπελας μου
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 06, 2009, 04:06:07 μμ »
ok αναμενουμε συνεχεια....
Female Domination for a better world!!!