Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Pro Dommes..  (Αναγνώστηκε 4746 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Alejandro

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Feet Fetish Video Producer
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2503
    • Προφίλ
    • GREEK KAREN'S FRIENDS
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 15
Απ: Pro Dommes..
« Απάντηση #30 στις: Μαρτίου 24, 2010, 12:38:08 μμ »
Πες το πιο απλά. Η ιερόδουλη είναι το ψωμί του σεξ και η αφέντρα το παντεσπάνι.
,tkiy6666666666666 ό,τι πιο όμορφο έχετε δει 8)

Αποσυνδεδεμένος feetslave_gr

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 152
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 42
Απ: Pro Dommes..
« Απάντηση #31 στις: Μαρτίου 24, 2010, 01:40:33 μμ »
"Μάλλον ευκολόπιστος και άψαχτος πάνω στον πληρωμένο έρωτα είσαι. Αλλιώς πραγματικά δεν μπορώ να πιστέψω πως τα εννοείς αυτά!

Όλες μα όλες για τα φράγκα το κάνουν..!

Ούτε η ιερόδουλη - μα ούτε η pro domme γίνεται να γουστάρει εγκεφαλικά το ό,τι κάνει με τον οποιοδήποτε. Είναι ΔΟΥΛΕΙΑ!"


Συμφωνω οτι ολα σε αυτη τη ματαιη ζωη γινονται ειτε για τα φραγκα ειτε για προσωπικη ευχαριστηση-καταξιωση...
ΑΛΛΑ, πες μου εσυ... ποια ειναι πιο συνειδητοποιημενη ?

Μια Ρωσσιδα (δεν εχω προβλημα με την εθνικοτητα, απλα το αναφερω) που βρεθηκε σε μια χωρα χωρις καλα καλα να το καταλαβει και ειτε εχει ενα νταβατζη ειτε μια τσατσα στο κεφαλι της να της παιρνει τα μισα απ'οσα βγαζει και να την πηδανε ολη μερα ή μια Αφεντρα η οποια αποφασισε να φτιαξει ενα dungeon,ενα site, να συμμετεχει σε forums σαν το greekfoot και να υπερασπιζεται αυτο που κανει ?

Νομιζω η δευτερη...
Αλλα και παλι συμφωνω οτι ΟΛΕΣ το κανουν για τα λεφτα και για προσωπικη καταξιωση. Αυτο εννοεται. Δεν ειμαι τοοοοοσο αφελης...

Αλλα απλα δεν ειναι το ιδιο... Και επισης, στο BDSM εξόρισμου ΠΡΕΠΕΙ να συμπεριλαμβανεται το εγκεφαλικο παιχνιδι, αρα η Αφεντρα οφειλει να ειναι συνειδητοποιημενη και συζητησιμη.
Ενω στις ιεροδουλες... το ζητημα ειναι ενα: μπαινεις-βγαινεις-μπαινεις-βγαινεις-εχυσες -γεια σας...

Και τελος ειναι και θεμα ποσοτητας...

Ποσες ιεροδουλες υπαρχουν στην Ελλαδα και ποσες Αφεντρες ??? Γιατι αραγε αυτη η τεραστια διαφορα στην ποσοτητα ? Μηπως γιατι δεν μπορουν να γινουν ολες αφεντρες ? Αλλιως, θα το εκαναν και πολλες αλλες...

αυτα...

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Pro Dommes..
« Απάντηση #32 στις: Μαρτίου 24, 2010, 02:37:48 μμ »
ΑΛΛΑ, πες μου εσυ... ποια ειναι πιο συνειδητοποιημενη ?

Μια Ρωσσιδα (δεν εχω προβλημα με την εθνικοτητα, απλα το αναφερω) που βρεθηκε σε μια χωρα χωρις καλα καλα να το καταλαβει και ειτε εχει ενα νταβατζη ειτε μια τσατσα στο κεφαλι της να της παιρνει τα μισα απ'οσα βγαζει και να την πηδανε ολη μερα ή μια Αφεντρα η οποια αποφασισε να φτιαξει ενα dungeon,ενα site, να συμμετεχει σε forums σαν το greekfoot και να υπερασπιζεται αυτο που κανει ?

Νομιζω η δευτερη...

Γιατί είσαι τόσο σίγουρος ότι βρέθηκαν στα μπουρδέλα χωρίς την θέλησή τους? Εγώ μια χαρά συνειδητοποιημένες βλέπω να υπάρχουν. Μην νομίζεις, όλα αυτά λειτουργούν σχεδόν με τον ίδιο τρόπο (dungeons-οίκοι ανοχής). Αφεντικό > τσατσά (προαιρετική) > εργαζόμενη.

Αλλα απλα δεν ειναι το ιδιο... Και επισης, στο BDSM εξόρισμου ΠΡΕΠΕΙ να συμπεριλαμβανεται το εγκεφαλικο παιχνιδι, αρα η Αφεντρα οφειλει να ειναι συνειδητοποιημενη και συζητησιμη.
Ενω στις ιεροδουλες... το ζητημα ειναι ενα: μπαινεις-βγαινεις-μπαινεις-βγαινεις-εχυσες -γεια σας...

Δεκτό! Αλλά πληρώνεις ποιο πολλά για περισσότερο χρόνο αν θες  ;)

Και τελος ειναι και θεμα ποσοτητας...

Ποσες ιεροδουλες υπαρχουν στην Ελλαδα και ποσες Αφεντρες ??? Γιατι αραγε αυτη η τεραστια διαφορα στην ποσοτητα ? Μηπως γιατι δεν μπορουν να γινουν ολες αφεντρες ? Αλλιως, θα το εκαναν και πολλες αλλες...

αυτα...

Ιερόδουλες με ρόλο Αφέντρας χιλιάδες. Όπως το εννοείς όμως σκέτο Αφέντρες, υπάρχουν λίγες! Ο λόγος? Γιατί δεν "πουλάει" η αφέντρα όσο η ιερόδουλος! Απευθύνεται σε πολύ περιορισμένο κοινό! Επίσης δεν είναι τίποτα σπουδαίο ούτε χρειάζεται δίπλωμα πανεπιστημίου για να γίνεις Αφέντρα όπως επίσης και ιερόδουλος που είναι ακόμα ποιο δύσκολο!

Οι Αφέντρες όπως και οι ιερόδουλες μαθαίνουν από τα αφεντικά τους την δουλειά.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 24, 2010, 02:56:50 μμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος Fetish Goddess Eva

  • GF VIP Member
  • *****
  • Τhe Art of footfetish Domination
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 470
    • Προφίλ
    • SaMe Place Greek BDSM Dungeon * The Art of Female Domination
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 6
Απ: Pro Dommes..
« Απάντηση #33 στις: Μαρτίου 24, 2010, 04:47:26 μμ »
:o  Μάλιστα!
 
Θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβα που το πας και ότι η απάντηση μου θα είναι απλή για να γίνει κατανοητή JK:

Συγκρίνεις ανόμοια μεγέθη και στην καθομιλουμένη θα στο πω πιο απλά, "άλλο η βούρτσα και άλλο η πούτσα" μια που είναι στους άπαντες γνωστό. Επίσης για να σου δώσω να το καταλάβεις κάνοντας το  ακόμα πιο λιανά αυτό που θέλω να πω είναι ότι, όσο κάνει λειτούργημα ένας καλός πνευματικός που καθαγιάζει τις ψυχές ημών, άλλο τόσο κάνει λειτούργημα και ένας γιατρός που φροντίζει γα την υγεία του σώματος μας.  Άρα και οι δυο τους είναι το ίδιο χρήσιμοι μέσα από αυτά που προσφέρουν στο κοινωνικό σύνολο και αυτοί πραγματικά κάνουν κοινωνικό λειτούργημα.

Και για να το τραβήξω και λίγο παραπάνω:

Pro Domme: "Νους υγιής…" 
Ιερόδουλες: " …εν σώματι υγιή"

 :)

Ωστόσο ποτέ δεν μου αρέσει να με κατατάσσουν στις ψυχοθεραπεύτριες, ή σε κοινωνικές λειτουργούς κλπ. Αυτά τα αφήνω σε άλλες πιο ειδικές.

Μου αρκεί αυτό που πραγματικά είμαι. Δηλαδή μια Pro Domme που ξέρω καλά τι μου γίνεται και που εισπράττω από τους πελάτες υποτακτικούς, φετιχιστές και μη, ωφέλει…..όσα και αυτοί από εμένα.



Thanx
   8)

Επίσης αγαπητέ μου ...
Όταν μιλάς για dungeons, επειδή δεν υπάρχουν παρά μόνο το δικό μου JK σε παρακαλώ να σκέφτεσαι πολύ καλά τι λες. και επίσης να μην αναφέρεσαι στον χώρο μου ως οίκο ανοχής. Μήπως ήρθες ποτέ και μας πήδηξες? Για να ξέρω δηλαδή!!

Επίσης όταν μιλάς για νταβατζήδες και Αφεντικά να μας βγάζεις από την συζήτηση σου ως εξαίρεση σε παρακαλώ και να μην αφήνεις να δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.
Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω για εμάς που δεν το ξέρω?

 :stunned:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 24, 2010, 05:10:28 μμ από Fetish Goddess Eva »
Domination is an Art and MUCH MORE than Latex, Handcuffs and Whips

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Pro Dommes..
« Απάντηση #34 στις: Μαρτίου 24, 2010, 05:01:51 μμ »
Μίλησα γενικότερα για Pro domme, υπάρχουν δεκάδες!

Συμφωνώ με αυτά που λες, αν διαβάσεις καλύτερα έγραψα:

Για το κοινωνικό λειτούργημα μιας ιερόδουλης και ειδικά στις τιμές που λέει ο feetslave_gr είναι αυτονόητο.. το σεξ το χρειάζονται όλοι και μπορεί να πάει σχεδόν ο οποιοσδήποτε το έχει ανάγκη! Οι υπηρεσίες που θα σου προσφέρει μια επαγγελματίας αφέντρα θεωρούνται premium και είναι για τους λίγους.

Φυσικά δεν τις απαξιώ ως επάγγελμα και δεν παύει να είναι χρήσιμο για κάποιους,  αλλά προσωπικά δεν μπορώ να το δεχτώ και ως κοινωνικό λειτούργημα.

Εφόσον οι τιμές των pro domme φτάνουν από 150 ως 500ευρώ/ώρα (ας μην δώσω links γραφείων κτλ!)  ΔΕΝ προσφέρουν κοινωνικό λειτούργημα. Επίσης άλλο το σεξ και άλλο το bdsm! Το 2ο παλεύεται και δεν θα γίνει κανένας βιασμός..!

Επίσης και οι ιερόδουλες του τύπου 100+ δεν προσφέρουν κοινωνικό λειτούργημα γιατί είναι "premium" υπηρεσίες!

Δεν προσφέρουν στο σύνολο της κοινωνίας αλλά στους "λίγους". Δεν παύουν όμως να προσφέρουν πολύτιμες υπηρεσίες σε αυτούς!

Εγώ αν ανακαλύψω το φάρμακο για τον καρκίνο και το πουλάω 1000 ευρώ την δόση σε κάθε καρκινοπαθή θα προσφέρω στο κοινωνικό σύνολο και θα κάνω κοινωνικό λειτούργημα?   :confused:

Επίσης αγαπητέ μου ...
Όταν μιλάς για dungeons, επειδή δεν υπάρχουν παρά μόνο το δικό μου JK σε παρακαλώ να σκέφτεσαι πολύ καλά τι λες. και επίσης να μην αναφέρεσαι στον χώρο μου ως οίκο ανοχής. Μήπως ήρθες ποτέ και μας πήδηξες? Για να ξέρω δηλαδή!!

Επίσης όταν μιλάς για νταβατζήδες και Αφεντικά να μας βγάζεις από την συζήτηση σου ως εξαίρεση σε παρακαλώ και να μην αφήνεις να δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.
Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω για εμάς που δεν το ξέρω?

 :stunned:

Νομίζω πως παρεξηγείς τα λεγόμενά μου, τα παίρνεις εκ του προσωπικού και βλέπεις τα λόγια μου καχύποπτα!

Κάνουμε μια κουβέντα και επειδή οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες (όλοι έχουμε από μια) κατέθεσα και τις δικές μου πάνω στο θέμα.

Καταρχάς ουδέποτε είπα τον χώρο σου οίκο ανοχής! Είπα το εξής στον feetslave_gr

 
Μην νομίζεις, όλα αυτά λειτουργούν σχεδόν με τον ίδιο τρόπο (dungeons-οίκοι ανοχής). Αφεντικό > τσατσά (προαιρετική) > εργαζόμενη.

εννοούσα πως τα dungeons ΚΑΙ οι οίκοι ανοχής λειτουργούν με παρόμοιο τρόπο, δηλαδή με συνειδητοποιημένες εργαζόμενες που παίρνουν μεροκάματο από το αφεντικό τους (ιδιοκτήτη) ανάλογα τις επισκέψεις (μίλησε για εξαναγκαστική πορνεία)! Για νταβατζήδες είπα τίποτα; Ό,τι πήδηξα στο SM Place είπα τίποτα;

Ακόμα δεν υπάρχει μόνο το δικό σου dungeon, τουλάχιστον 4 οίκοι ανοχής που έχω πατήσει το πόδι μου είχαν ειδικό χώρο με dungeon εντός της Αθήνας. Μπορεί να μην είναι πλήρως οργανωμένοι αλλά έχουν τα βασικά.

Γιατί πρέπει να εννοούσα εσένα συγκεκριμένα και τον χώρο σου; Δεν είχα καμία τέτοια διάθεση, πόσο μάλλον από την στιγμή που σε ξέρω!

Φιλικά.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 24, 2010, 11:53:39 μμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος stakaman75

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 3
Απ: Pro Dommes..
« Απάντηση #35 στις: Μαρτίου 25, 2010, 02:09:37 μμ »
Φίλε oldie νομιζω οτι ειναι η πιο σωστη αναλυση του θεματος που εχει γραφτει μεχρι τωρα.Το θεμα το επιασες απο την σωστη του βαση και το ανελυσες ετσι ακριβως οπως επρεπε.Απορω γιατι θα πρεπει ολα τα πραγματα να τεινουν στον επαγγελματισμο.Θλιβομαι γιατι αυτο το site απο εκει που ξεκινησε να ειναι ενα site για το μερακι μας για τα γυναικεια ποδια να τεινει προς χωρος διαφημισης παροχης υπηρεσιων.Φιλε oldie και παλι ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ. :thumbsup1: