Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;  (Αναγνώστηκε 1320 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Alejandro

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Feet Fetish Video Producer
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2503
    • Προφίλ
    • GREEK KAREN'S FRIENDS
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 15
Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« στις: Μαΐου 07, 2010, 03:37:08 πμ »
Μη βαράτε, άλλο ένα θέμα πριν πάω κυριολεκτικά για ύπνο.  :lol:


 :hmmm: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;

Το σκηνικό μπορεί να και ευχάριστο αν και του δίνω 5%, δηλαδή να γουστάρατε να σας βλέπουν άλλοι ή δυσάρεστο κατά 95% δηλαδή να τύχετε σε ματάκια.

Έχω ακούσει για κάτι creepy ιστορίες που ενώ το ζευγαράκι πηδιέται μέσα στο αυτοκίνητο και έχουν θολώσει τα τζάμια, ξαφνικά βλέπει μια μικρή γωνίτσα στο τζάμι με ένα ζευγάρι μάτια να χαζεύει.

Προσωπικά εκτός του ότι θα μου έπεφτε με τη μια, θα είχα κλάσει, στη σκέψη και την ξενέρα πρώτον και κατά δεύτερον συνειδητά από φόβο.

Περιγράψτε κάποιο τέτοιο σκηνικό αν σας έτυχε. (100-200 λέξεις)  :lol:

,tkiy6666666666666 ό,τι πιο όμορφο έχετε δει 8)

Αποσυνδεδεμένος FeetLover23

  • *GF Pervert*
  • *****
  • I love Dirty feet
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1576
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 53
  • -Έλαβε: 69
Απ: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 07, 2010, 04:46:34 πμ »
Αν k το έχω κάνει αρκετές φορες σε αμάξι,δεν μου έχει τύχει και τέτοιο!! Η τουλάχιστον δεν το έχω καταλάβει...  :lol:

Αποσυνδεδεμένος takeoff

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 683
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 17
  • -Έλαβε: 149
Απ: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 20, 2010, 11:38:50 μμ »

 :hmmm: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;


Μία φορά όταν ήμαστε φοιτητές κάναμε σεξ με την Κατερίνα στο δωμάτιό της. Ήμασταν μόνοι στο σπίτι και η πόρτα του δωματίου ήταν μισάνοιχτη. Τελείως αναπάντεχα επέστρεψε εκείνη την στιγμή στο σπίτι η μικρή αδερφή της. Είχαμε αφήσει και την τηλεόραση αναμμένη και έπαιζε με αρκετά δυνατά την φωνή και δεν την πήραμε χαμπάρι πότε ήρθε. Κάποια στιγμή την είδα στην πόρτα που μας κοίταζε χωρίς να ξέρω πόση ώρα πριν ήταν εκεί. Εγώ ένιωσα λίγο άσχημα και άβολα τότε, αλλά και οι δύο αδερφές ήταν τελείως cool σαν να μην συνέβη και τίποτα το τρομερό.

Αποσυνδεδεμένος hlias_24

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 22
  • -Έλαβε: 13
Απ: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 29, 2010, 05:17:07 μμ »
Αρκετες φορες με εχουν παρει. Ειδικα στις διακοπες που αλλες φορες αφηνεις καλοκαιριατικα πορτες και παραθυρα ανοιχτα στα ενοικιαζομενα. Για αυτο πια κλεινω πορτες παραθυρα κουρτινες πολυ καλα. Την ωρα του σεξ αμα παρεις χαμπαρι τον αλλο δεν μπορω να πω οτι σε καιει και πολυ αλλα μετα οταν τελειωσεις νιωθεις καπως αβολα ειδικα αν ειναι γνωστος σου.

Αποσυνδεδεμένος stevetsits

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 07, 2011, 11:53:19 πμ »
emena paidia me exoune parei me ti stin paralia pou to ekana me tin dikia mou enas apo dipla kai tin epeze monos tou.kai mou exei tixei kai auto sto amaxi alla eimastan apo exo kai stamatisei ena allo amaxi dipla mas kai katebike ena zeugari kai arxisan kai autoi.bebaia ta xasame stin arxi alla meta...

Απαγορευονται τα greeklish στο φορουμ, διαβασε τους κανονες εδω http://www.greekfoot.com/index.php?page=13
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 07, 2011, 02:57:16 μμ από ffcrazy »

Αποσυνδεδεμένος peritomitis

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 175
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 32
  • -Έλαβε: 158
Απ: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2011, 09:38:23 πμ »
Δεν με έχουν πάρει ακόμη αλλά θα το ήθελα πολύ φυσικά!

Αποσυνδεδεμένος WARGOD

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2011, 03:19:51 πμ »
Πολυ προσφατα ενω προσπαθουσα να πεισω την κοπελα μου να κανουμε καπια πραγματα σε μια παραλια αντιληφθικα εναν αντρα, μεσης ηλικιας, αρκετα μετρα μακρια να κοιταει προς το μερος μας. Ισως απλα να περναγε και να κοιταξε, αλλα νομιζω πως ειχε στηθει και περιμενε να δει αν θα κανουμε  τιποτα.  Για μενα, οπως και για την κοπελα μου, δεν ητανε ωραια εμπειρια, και αμεσως συκωθικαμε και φυγαμε.
Εκτος αυτης την φορας δεν εχω καταλαβει ποτε περιεργα βλεματα πανω μου...

Αποσυνδεδεμένος oNikos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Σας έχουν πάρει ποτέ μάτι;
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 12:18:26 μμ »
Ναι και ηταν η απολυτη καυλα. Βραδακι, σε απόμερο (αλλά όχι ερημικό) παγκακι, μολις ειχαμε αρχισει να χαιδευομαστε. Της χαιδευα το μουνι κατω απο τη φουστα και μου τον ειχε βγαλει και μου τον επαιζε.  Καποια στιγμη ηρθε ενας τυπος σε απεναντι παγκάκι σε απόσταση 5 μετρων και μας κοιτούσε. Στην αρχη κωλόσαμε και σταματησαμε. Μου επεσε στην αρχη αλλά ειδα οτι η γκομενά μου ηθελε να συνεχίσει  και ξανακάβλωσα. Αυτος αρχισε να τον παιζει. Στο τέλος καταληξαμε να χυνει η γκομενα μου με τα πόδια τερμα ανοιχτα μπροστα του και εγω να χύνω μετά μέσα στο στομα της. Επειτα ειδαμε να χυνει και ο τυπος. Μετα σηκωθηκαμε και φυγαμε.  Εννοειται ότι κατόπιν ξανακαβλωσαμε απειρες φορές σκεφτομενοι το περιστατικό.   (Ανέφερα το "μη ερημικό σημειο" διότι οφειλω να πω ότι σε ερημικό σημειο δεν θα τολμουσα να εκτεθώ σε κάτι τετοιο)