Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!  (Αναγνώστηκε 2492 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 08, 2013, 04:45:59 μμ »
Αυτό φίλε το έχουν αποδεχθεί ότι πρόκειται να συμβεί,απότι κατάλαβα βλέπουν ότι το γλείψιμο ποδιών είναι διαστροφή.Εμένα με εξόργισε η στάση της συγκεκριμένης γιατί με κοίταξε με ένα επικριτικό βλέμμα λες καί τι της έκανα.

και διαστροφη...και ανωμαλια...κ απρεπες....κ σε φερνει σε αμηχανια ...οκ....δεκτα ολα γτ ειναι η γνωμη τους...

μωρε παιδια...μια ερωτηση

μια φορα αν της το κανει καποιος μιας τετοιας γυναικας.....καλη ωρα ο sf11.. πως ειναι δυνατον να μην της αρεσει?

ενταξει εγω το βλεπω απο την δικη μου οπτικη γωνια... αλλα δεν κανεις και κατι ασχημο...κατι αηδιαστικο..

οπως γλυφεις κ τα γεννητικα οργανα....γτ να μην γλυψεις κ τα ποδια? γτ να ναι τοσο παρεξηγημενη περιοχη ? :thinking:

Αποσυνδεδεμένος sf11

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1253
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 26
  • -Έλαβε: 104
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 08, 2013, 06:47:32 μμ »
και διαστροφη...και ανωμαλια...κ απρεπες....κ σε φερνει σε αμηχανια ...οκ....δεκτα ολα γτ ειναι η γνωμη τους...

μωρε παιδια...μια ερωτηση

μια φορα αν της το κανει καποιος μιας τετοιας γυναικας.....καλη ωρα ο sf11.. πως ειναι δυνατον να μην της αρεσει?

ενταξει εγω το βλεπω απο την δικη μου οπτικη γωνια... αλλα δεν κανεις και κατι ασχημο...κατι αηδιαστικο..

οπως γλυφεις κ τα γεννητικα οργανα....γτ να μην γλυψεις κ τα ποδια? γτ να ναι τοσο παρεξηγημενη περιοχη ? :thinking:
Ίσως επειδή τα πόδια είναι μέσα σε παπούτσια γιαυτό mousitsa...δε λέω κάτι άλλο....

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 08, 2013, 07:21:43 μμ »
Και τα στηθη και τα υπολοιπα, ειναι κι αυτα καπου μεσα ! Εκει γιατι δεν συντρεχει λογος ? ΄Η οταν δηλαδη φιλας τα χερια της αγαπημενης σου, εκει δεν ΄παιζουν΄μικροβια ?  Το προβλημα ειναι στα ταμπου που εχουν καποιες . Και ευτυχως καποιες, γιατι οπως ανεφερα πριν δεν ειναι ολες το ιδιο. Συμφωνω απολυτως με την mousitsa που μας εδωσε ενα ΄female point of view΄. Δεν υπαρχει ομως  τιποτα το μεμπτο !

asterenia

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 08, 2013, 07:22:18 μμ »
οντως..ηλιθιες..
   οπως  να συμπληρωσω     εγω   υπαρχουν  και  " ηλιθιοι  "  αντρες  που   ειναι τοσο  στενοκεφαλοι  , συντηρητικοι  , μουνοδουλοι αποκλειστικα, πειτε  τους  οπως  θελετε  .....που  δεν   δοκιμαζουν ποτε   και   θεωρουν ανωμαλια    το να γλειψουν τα  δακτυλα  των ποδιων   ενω  γλειφουν   ολο  το υπολοιπα σωμα ........... εχω  ερθει  και εγω  σε αβολη θεση      απαιτωντας  το    απο   ερωτικο  συντροφο   μου στο παρελθον    ,  βρεθηκα  αντιμετωπη  με την λεξη  ανωμαλη     και  μου το εριξες    ,  μου περασε   και εφυγε   τρεχοντας    :lol: :lol: :lol:  απο τοτε    πια   το ξεκαθαριζω απο την αρχη   , οτι η λατρεια των ποδιων  μου  ειναι  το  προκαταρκτικο  σταδιο  μου..      που γινεται   αρκετες   φορες   και  το κορυφαιο  και μοναδικο  , χαρη  σε  αξιους  αληθινους λατρεις  των ποδιων  μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2013, 07:41:39 μμ από asterenia »

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 08, 2013, 07:27:50 μμ »
τι παει να πει ειναι μεσα? :thinking:

κ το στηθος μεσα σε σουτιεν ειναι αλλα καλα γινεται κομματια....

και το μ@υνι μεσα σε εσωρουχο ειναι αλλα καλα  σκιζεται(το εσωρουχο παντα)

τι να λεει?

θα απλωνω παντα τα ποδια μου...κ για οποιον πει οτι  ειμαι ανωμαλη...λυπαμαι...θα παραμεινω γτ μ'αρεσει...

μικροβια υπαρχουν παντου..μην λεμε μαλακιες....

Αποσυνδεδεμένος sf11

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1253
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 26
  • -Έλαβε: 104
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 08, 2013, 07:33:06 μμ »
έτσι είναι.δυστυχώς είναι για μερικές ταμπού..ευτυχώς εγώ έπεσα σε δύο τέτοιες στη ζωή μου..μόνο!

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 08, 2013, 07:33:25 μμ »
Συμφωνω κι επαυξανω mousitsa !!! ::) ::) ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2013, 07:56:43 μμ από de christoff »

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 08, 2013, 07:34:50 μμ »
έτσι είναι.δυστυχώς είναι για μερικές ταμπού..ευτυχώς εγώ έπεσα σε δύο τέτοιες στη ζωή μου..μόνο!

ευχομαι να ηταν κ οι τελευταιες ...  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος sf11

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1253
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 26
  • -Έλαβε: 104
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #23 στις: Ιουνίου 08, 2013, 07:36:02 μμ »
ευχομαι να ηταν κ οι τελευταιες ...  :thumbsup1:
Μακάρι γλυκόmousitsaki γιατί δε θα ανεχθώ άλλη φορά τέτοια στάση απο κάποια!

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #24 στις: Ιουνίου 09, 2013, 07:49:16 μμ »
Αρκει να μην απομονωνει κανεις αυτο το κομματι,ασχολειται μονο μ'αυτο,και το περασει ετσι στη κοπελα του.Δηλ.οταν ξεχασει κανεις την υπαρξη ολης της σχεσης και επικεντρωθει μονο στα ποδια της.Καμια φορα αυτο το ξεχναει κανεις και η κοπελα δυσανασχετει


Αποσυνδεδεμένος bill

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: τελικα ειμαστε ολοι μας μπροστα!
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 05, 2014, 01:31:41 πμ »
πολλες συνιθως γαργαλιουντε εκει και τους ενοχλει η εσθηση της γλωσσας... δυστηχως υπαρχουν και αυτα. Καλο ειναι(κατ εμε) η "αποκαληψη" αυτου του φετιχ να γινετε αφου θα εχει περασει λιγος καιρος σε μια σχεση,ουτοσωστε να μην φανει καποιος "φρικιο". Γενικος οι κοπελες ειναι ανοιχτομυαλες πλεον βεβαια,αλλα ειναι να μην πεσεις στην περιπτοση. θυμαμαι που το συζηταγα με μια φιλη μου,και μου λεγε οτι το να πεσεις σε ποδολαγνο ειναι οτι χειροτερο γιατι ελεγε επι λεξι " υπαρχουν τοσα ωραια σημεια να ασχοληθει και παει κ ασχολητε με τα ποδια μου? ενταξει δεν θα του πω οχι,αλλα δεν το επικροτω κ ολας"