Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Μια αξέχαστη εμπειρία !!  (Αναγνώστηκε 1657 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Κωνσταντίνος

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Μια αξέχαστη εμπειρία !!
« στις: Μαΐου 20, 2020, 06:07:13 μμ »
Καλησπέρα σας !! Πρόκειται για 100% αληθινή εμπειρία στην Μύκονο πριν 2 χρόνια ..!

Μια συνηθισμένη μέρα ξεκινάει,ελάχιστος ύπνος και πολύ σκληρή δουλειά 12 ώρες χωρίς ρεπό στην Μύκονο είναι γεγονός ! Δουλεύω σε ένα από τα μεγαλύτερα Beach Club στην Μύκονο ... Οι μέρες όλες φαίνονται ίδιες ,πολύ δουλειά ,πολύ τρέξιμο και πίεση είναι χαρακτηριστικά της σεζόν !! Ένα βράδυ του Αυγούστου λίγο πριν τελειώσω την δουλειά σε ένα τραπέζι την ώρα του πάρτυ βλέπω να περνάνε 2 μιλφαρες , η μια ήταν πολύ εμφανίσιμη με μεγάλες βυζαρες και απίστευτο κορμί και το πιο εντυπωσιακό ήταν τα απίστευτα δάχτυλα στα ποδαράκια της με το toering της .. Το βλέμμα μου πήγε αμέσως εκεί (Κλασικός ποδολάγνος ) !! Η φίλη της αδιάφορη για τα γούστα μου .. Τις καλησπέρισα τις έβαλα να καθίσουν σε τραπέζι ,πήρα παραγγελία και καθώς τις σέρβιρα τα μάτια μου καρφωνόταν στην σέξυ μιλφάρα Marchelle ..!! Της έπιασα την κουνεντα κλασσικά από που είναι ,αν είναι η πρώτη τους φορά στην Μύκονο και τους έκανα μια ενημέρωση για το τι τις περιμένει στο νησί !!! Της είπα ότι σε λίγο σχολάω και αν θέλει να πιούμε ποτάκι παρέα και μου έριξε ένα πολύ ιδιαίτερο σεξυ χαμόγελο με ένα πολύ καυλιάρικο βλέμμα και μου λέει εννοείται σε περιμένουμε .. Τελείωσα την δουλειά ,έκανα ένα μπάνιο στα Γρήγορα και ετοιμάστηκα να την βρω .. Η Marchelle ήταν μια 43αρα αμερικανίδα μιλφαρα με πλούσια προσόντα που προκαλούσε πανικό χωρίς υπερβολές ! (Σας μιλάω εντίμως,έχω δει πολλές γυναίκες στην Μύκονο και πραγματικά είναι πολύ τούμπανο )!! Πήγα για ποτακι μαζί τους ,τα είπαμε λίγο και μετά από καμία ωριτσα συζήτησης άρχισα να το πάω αλλου το θέμα ! Ξαφνικά της λέω ωραίο toering έχεις πάει απίστευτα με τα όμορφα δαχτυλάκια σου και μου λέει σε ευχαριστώ πολύ όμορφο αγόρι (τότε ήμουν 23 χρόνων ) και της λέω ότι απλά λέω την αλήθεια ! Ότι σίγουρα ταλαιπωρήθηκε και χρειάζεται ένα καλό μασάζ στα ποδαράκια της για να χαλαρώσει ... περίμενα να με αποφύγει αλλά με άφησε μαλακα καθώς μου είπε ναι φυσικά το χρειάζομαι ,μακάρι να είχα κάποιον να μου κάνει .. Και δεν έχασα ευκαιρία την πήρα από το χέρι και πηγαμε μπροστά στην θάλασσα στις ξαπλώστρες και της είπα ότι ξέρω πολύ καλό μασάζ και ότι θα της κάνω εγώ !!Την ίδια ώρα η φίλη της μας είπε ότι θα πάει στο δίπλα μαγαζί με κάποιον που γνώρισε και να πάμε εκεί να την βρούμε αργότερα ,ευτυχώς για μένα δηλαδή ! Ξαφνικά με κοίταξε με ένα τόσο σεξυ βλέμμα και έγινε ο πουτσος μου κάγκελο (λέω εδώ είμαστε τώρα )! Ξεκίνησα λοιπόν να της κάνω στην αρχή απαλό μασάζ στα δαχτυλάκια της ,σιγά σιγά πήγαινα στις πανέμορφες πατουσαρες της και στην φτέρνα της ... αναστέναζε από ευχαρίστηση και ξαφνικά έβαλε το άλλο της ποδαράκι πάνω στ μπούτι μου κοντά στον καυλωμενο μου πουτσο που φαινόταν έντονα από την βερμούδα μου .. το είχε δει η πονηρή και σιγά σιγά συνέχεια το πλησίαζε μέχρι που το ακούμπησε και μου λέει « Ούπς λάθος σημείο ,με συγχωρείς και συνέχιζε να τον πιέζει και σιγά σιγά να τον χαϊδεύει με το υπέροχο πατουσακι της !! Σηκώθηκε απότομα και μου λέει πάμε να βουτήξουμε ,η ώρα ήταν 2 μετά τα μεσάνυχτα της λέω δεν έχω μαγιό και μου απαντάει ούτε εγώ και βγάζει το μπλουζάκι της και αποκαλύφθηκαν δυο πολύ μεγάλες καλοσχηματισμένες βυζάρες ,δεν φορούσε σουτιέν και έμεινα μαλακας ,ο πουτσος μου κόντευε να εκραγεί !! Βγάζει  και το σορτσάκι της μαζί με το φούξια στριγκακι της και αμέσως βγάζω και γω τα ρούχα μου τα πέταξα κάτω και μου έπιασε το χέρι και με τραβούσε να τρέξουμε γρήγορα μέσα στο νερό ... της λέω είναι κρύα η θάλασσα και μου λέει δεν βλέπω να έχει πρόβλημα αυτός εκεί κάτω και μου τον έπιασε και άρχιζε να με μαλακιζει άγρια . Ήθελα τόσο πολύ να την γαμήσω ,δεν κρατιόμουν .. άρχισα να φιλάω τις βυζαρες της και να ρουφαω τις μεγάλες υπέροχες καυλωμενες ρογες της !! Μετά άρχισα να χαϊδεύω το υπέροχο μουνακι της και να της βάζω δαχτυλάκι και είχε καυλωσει πολύ είχε κλείσει τα μάτια της και αναστέναζε αυτή η απίστευτη μιλφαρα με τα κόκκινα Μακριά μαλλιά . Βγήκαμε από το νερό έξω στην παραλία πήγα να την βάλω να ξαπλώσει στην ξαπλώστρα και να ανέβω πάνω της να την ξεσκίσω αλλά δεν με άφησε ,είπε όχι απόψε είναι πολύ νωρις γι αυτό !! Σκούπισε τα ποδαράκια της με κάτι μωρομαντιλα που είχε και μου έβαλε τα πόδια της πάνω στον πουτσο μου και της άρπαξα το ένα της ποδαράκι και άρχισα να το μυρίζω ,να το φιλάω .. να γλυφω τα δαχτυλάκια της και την απίστευτη πατουσάρα της ! Είχε περάσει πολύ η ώρα και ήθελε να ντυθουμε να βρούμε την φιλη της γιατί είχε ανησυχήσει .. είπε ότι ήρθε διακοπές μαζί της και ότι την έχει παρατήσει .. μου έδωσε το φβ της και τον αριθμό της για να μιλάμε στο Viber και ξεκινήσαμε να ψάχνουμε την φιλη της που της έκλεισε παρεπιπτόντως το κινητό από μπαταρία και την ψάχναμε περίπου 1 ώρα .. Τελικά την βρήκαμε και την ρώτησα αν βρεθούμε αύριο και κανονίσαμε ραντεβού μετά την δουλειά σε ένα γνωστό μαγαζί για φαγητό και η συνέχεια σύντομα κοντά σας .. 😉
Never give up!!!

Αποσυνδεδεμένος Κωνσταντίνος

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Μια αξέχαστη εμπειρία !!σ
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 21, 2020, 01:31:01 μμ »
Μετά από αυτή την μικρή περιπέτεια πήγα στο δωμάτιο μου όντας εξαντλημένος από την δουλειά αλλά και απίστευτα καυλωμένος από αυτή την φοβερή μιλφάρα ... Ανυπομονούσα να έρθει η επόμενη μέρα για να βρεθώ μαζί της .. Το επόμενο πρωί ξύπνησα για δουλειά και βρήκα μήνυμα στο κινητό μου από την Marchelle «ελπίζω να μην ξεχάσεις την βραδινή μας συνάντηση σεξυ αγόρι» ! Ξεκίνησα από το πρωί να έχω καυλες και να ανυπομονώ για να βρεθώ μαζί της ..Τελικά μετά από μια πολύ δύσκολη μέρα δουλειάς πήγα στο δωμάτιο μου έκανα μπανάκι ,ετοιμάστηκα και πήρα ταξί να πάω να την βρω δεν είχα πάρει το αυτοκίνητο μου μαζί στο νησί .. Έφτασα στο γνωστό εστιατόριο που είχαμε κανονίσει ήταν με την φίλη  της .. Φορούσε ένα πολύ σεξυ φόρεμα και έμεινα παγωτό... ο πουτσος μου είχε τρελαθεί από καυλα !!! Μου χαμογέλασε και μου είπε κάθισε μαζί μας . Παράγγειλα ένα ποτάκι και την ρώτησα ποσο θα καθίσουμε αν είναι να παραγγείλουμε φαγητό αλλά είχαν ήδη αρκετές ώρες εκεί και μου είπε ότι σε λίγη ώρα θα φύγουμε ..Μετά από 12 ώρες σκληρής δουλειάς περίμενα πιο χαλαρή συνέχεια μέχρι να καταλήξουμε στο κρεβάτι και μου λέει θα πάω την φιλη μου στο δωμάτιο και θα γυρίσω να σε πάρω .. είχε νοικιάσει ένα Atv πήγε την φιλη της και περίμενα πάνω από μισή ώρα και είχα αρχίσει να ανησυχώ μήπως με δούλεψε αλλά τελικά ήρθε με πήρε και η βίλα που είχε νοικιάσει ήταν σε πολύ περίεργο σημείο πάνω σε βουνό και από ένα σημείο και μετά δεν ανέβαινε δικαβαλο το Atv στην ανηφόρα και έφτασα σε σημείο να την σπρώχνω καθώς οδηγούσε .. ευτυχώς το μαρτύριο τελειωσε και μετά από τόση ταλαιπωρία φτάσαμε .. η φιλη της καθόταν έξω στην βεράντα και εμείς μπήκαμε μέσα στην βίλα .. είχαμε ανάγκη από ένα μπανάκι και οι δυο και την τράβηξα μέσα στο ντουζ ,της έβγαλα το σεξυ φόρεμα με πολύ γρήγορες κινήσεις και για άλλη μια φορά με εξέπληξε .. δεν φορούσε τίποτα από κάτω !! Μιλάμε για καύλα ατελείωτη ! Την κόλλησα στον τοίχο κάτω από το ντουζ και άρχισα να την φιλάω στα χείλη ,μετά στο λαιμό και άρχισε να τρελενεται ! Μου έβγαλε τα ρούχα και γονάτισε και άρχισε να μου παίρνει την καλύτερη πίπα της ζωής μου . Έκανε και κάτι κολπάκια με την γλώσσα της και με παρακαλούσε να χυσω μέσα στο στόμα της κάτι το οποίο και έγινε μετά από λίγη ώρα ..ο πουτσος μου ήταν ακόμα κάγκελο δεν έπεσε στιγμή ,κάναμε ντουζ μαζί ... Άρχισα να της ρουφαω τις ρογες της και συνέχεια την φιλούσα όλο και πιο κάτω μέχρι που έφτασα στην μουναρα της και άρχισα να την γλυφω με πολύ πάθος ,δεν δυσκολεύτηκα να την κάνω να τελειώσει στο στόμα μου καθώς την εγλυφα και να ουρλιάζει από ηδονή !!! Την άρπαξα και πηγαμε στο κρεβάτι και μόλις την πέταξα στο κρεβάτι μου έβαλε την πατούσα της στο στήθος μου και μου είπε «μην βιάζεσαι σεξυ αγόρι πρώτα πρέπει να γλύψεις τα πόδια μου που σε καυλωνουν» ! Μου έβαλες την μια της πατούσα στο πρόσωπο μου μπροστά από την μύτη μου και είχε τόσο υπέροχη μυρωδιά δεν περιγράφεται !! Άρχισα να της γλυφω το μεγάλο δάχτυλο το έβαλα όλο μέσα στο στόμα μου ,μετά σιγά σιγά και τα υπόλοιπα δαχτυλάκια της και έπειτα ακολούθησε μια φοβερη ποδομαλακία το γνωστό σε Footjob! Καθώς το έκανε έπαιζε την μουνάρα της η καυλιάρα  Και φαινόταν ότι είχε γίνει μούσκεμα ! Την σταμάτησα και της λέω «ήρθε η ώρα να γαμηθούμε» την έβαλα από κάτω της σήκωσα τα πόδια ψηλά και άρχισα να μπαίνω στην αρχή σιγά σιγά μέσα της και συνέχεια όλο και πιο γρήγορα και δυνατά ούρλιαζε από καυλα και από πόνο είχα βρει τον πάτο της και φώναζε «Γαμησε με σεξυ αγόρι» , «έχεις τέλειο πουτσο» , «γαμησε με σαν πουτανα» «θέλω να με κανεις να χύσω όλο το καυλί σου» !!! Αλλάξαμε στάση άρχισα να την παίρνω στα τέσσερα και να πιάνω τις βυζαρες της και μετά τα μαλλιά της και τα τραβούσα μέχρι που έχυσε και είχε τρελαθεί !! Δεν σταματήσαμε καθόλου κάναμε 69 μετά ανεβηκε πάνω στο καυλί μου και άρχισε να πηδάει τόσο δυνατά τον πουτσο μου σε φάση που νόμιζα ότι θα μου τον σπάσει και το πιο περίεργο είναι ότι ήταν η πρώτη φορά που δεν μπορούσα να χυσω ήθελα και δεν μπορούσα πρώτη φορά μου συνέβη  αυτό  ! Είχαμε πάνω από δυο ώρες γαμιομασταν είχε χύσει δυο φορές και γω μόνο μια στην πίπα στο γαμησι δεν μπορούσα ! Άρχισε να με γλύφει μήπως και χυσω και πάλι δεν μπορούσα ,σηκωνόμαστε και την κόλλησα στον τοίχο και την έπαιρνα στα όρθια πάλι τίποτα και μου λέει «δεν μπορώ άλλο ,θα χύσεις ή θα σταματήσουμε ;» Και δεν μπορούσα να το πιστέψω ότι ήθελα να χυσω και δεν μπορούσε με μια τόσο καυλιάρα γυναίκα ! Εν τέλη την έβαλα να μου τον παίξει με τα πόδια και μετά από έντονη προσπάθεια τελείωσα πάνω στις καυλιαρικες πατουσάρες της !!! Ήταν μια αξέχαστη Εμπειρία για μένα !!!
Never give up!!!

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Μια αξέχαστη εμπειρία !!
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 21, 2020, 02:12:00 μμ »
Ωραία ιστορία φίλε ! (και χρόνια σου πολλά, αν αυτό είναι και το πραγματικό σου όνομα)

Αλήθεια, πόσο ξενέρωτο είναι να μας πιέζει η γυναίκα να τελειώσουμε, λες και είναι μόνο δικό μας το θέμα ... αν τους το κάναμε εμείς θα ήθελα να δω πώς θα το διαχειρίζονταν ...

Αποσυνδεδεμένος Κωνσταντίνος

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Μια αξέχαστη εμπειρία !!
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 21, 2020, 03:21:19 μμ »
Ωραία ιστορία φίλε ! (και χρόνια σου πολλά, αν αυτό είναι και το πραγματικό σου όνομα)

Αλήθεια, πόσο ξενέρωτο είναι να μας πιέζει η γυναίκα να τελειώσουμε, λες και είναι μόνο δικό μας το θέμα ... αν τους το κάναμε εμείς θα ήθελα να δω πώς θα το διαχειρίζονταν ...

Σ ευχαριστώ πολύ Φιλε μου να είσαι καλά !! Ναι είναι το αληθινό μου όνομα 😉
Αστα αν τελειώνουμε εμείς και όχι αυτές δεν το ευχαριστιούνται το θέμα είναι να κανεις την γυναίκα να τελειώνει τότε είσαι καλός γαμιας Αρκεί και εκείνη να κάνει με την σειρά της το ίδιο .. αλλά είναι κάποιες δεν χύνουν εύκολα και θέλει πολύ προσπάθεια και σου λένε σταματα δεν μπορώ άλλο και δεν μπορώ να χυσω ..  ξενέρωτο τελείως .. αν τους πεις εσυ κάτι άστο θα έχεις πρόβλημα 😂
Never give up!!!