Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια  (Αναγνώστηκε 2005 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vagg25

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 308
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 22
Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 02:02:45 πμ »
Ρε παιδια εχω ενα θεμα οταν το κανω με την κοπελα μου..τελειωνω την πρωτη φορα κανονικα κ μετα δεν μπορω στο καπακι να συνεχισω δευτερη φορα..περναει κανα τεταρτο κ το κανουμε αλλα δεν μου ειναι τερμα σηκωμενο κ δεν τελειωνω ευκολα..τι μπορει να φταιει?
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2011, 10:27:26 πμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Προβλημα στο σεξ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 02:19:26 πμ »
Νομιζω οτι εχει να κανει με το ποσο σε καυλωνει κατι το αν θα σου ξανασηκωθει καπακι ή τα δινεις ολα την πρωτη φορα και μετα δεν εχεις ορεξη.

Εγω δεν εχω προβλημα να μου ξανασηκωθει τερμα στο καπακι, αλλα δεν μπορω να χυσω δευτερη φορα με τιποτα και αν ναι με πολλη αυτοσυγκεντρωση
Είμαι των (κατω) άκρων

Αποσυνδεδεμένος Nick_Mz412

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 589
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 5
Απ: Προβλημα στο σεξ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 02:48:39 πμ »
Οταν τελειωνεις μετα κλειδωνεται αυτοματα ο σεξουαλικος σου ερεθισμος για καποιο χρονικο διαστημα..μπορει να ναι 5,10,20,30,45 λεπτα.Μην το καταπιεζεις γιατι δεν θα το απολαμβανεις ;)

Αποσυνδεδεμένος strangefuck

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 997
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 134
  • -Έλαβε: 40
Απ: Προβλημα στο σεξ
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 10:24:07 πμ »
εγω παιδια, όσο καυλωμένος και αν είμαι, μόλις τελειώσω χάνω κάθε διάθεση για σεξ με όποια και αν είμαι. Βέβαια μετά από 20-40 λεπτά είμαι έτοιμος πάλι.

Αποσυνδεδεμένος Υάκινθος

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟ.Κ.Ε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6718
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 453
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 10:41:17 πμ »
Εχουμε και λέμε:
Εξαρτάται
1) Κατα πόσο νοιώθεις πραγματικά την ανάγκη να συνεχίσεις στο καπάκι
2) Πόσο διαρκεί η πρώτη φορά γιατί άλλο 3, 5, 10 λεπτά καί άλλο να περνάς την ώρα έχοντας κρατηθεί 10 φορές να μη χύσεις
3) Απο το τί έχεις δίπλα σου και κατα πόσο γνωρίζει αυτά που πραγματικά σε ανάβουν αυτή που είναι δίπλα σου
4) Απο τις ορμόνες σου
5) Απο το αν η συντροφός σου ένοιωσε την απόλυτη ικανοποίηση και θέλει να σε κάνει να συνεχίσεις στον ίδιο ρυθμό οπότε θα βρεί εκείνη τον τρόπο
6) Απο το αν έχεις φαντασία
7) Απο το αν λειτουργεί σωστά η φαντασία σου
8) ....... κλπ κλπ κλπ

Ελπίζω να βοήθησα
btw..... μετα το πρώτο δίωρο κι εγώ το ίδιο πρόβλημα παρουσιάζω  :lol: :lol:
"I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of a clown which always forces me to blow it at the most important moments"

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself"

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣ

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4033
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 130
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 10:50:34 πμ »
Ρε παιδια εχω ενα θεμα οταν το κανω με την κοπελα μου..τελειωνω την πρωτη φορα κανονικα κ μετα δεν μπορω στο καπακι να συνεχισω δευτερη φορα..περναει κανα τεταρτο κ το κανουμε αλλα δεν μου ειναι τερμα σηκωμενο κ δεν τελειωνω ευκολα..τι μπορει να φταιει?
ρε παιδια ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο αυτο. ειναι η φυση του ανδρα αυτη. μην τρελαινεστε. ολοι ετσι ειμαστε. και αυτο γιατι ετσι ειναι η φυση μας, το ξαναλεω. μη βλεπετε τι γινεται στις τσοντες. εκει παιρνουν διαφορα και ειναι επαναληπτικες καραμπινες... στην πραγματικοτητα δεν ειναι ακριβως ετσι.οταν ο ανδρας χυσει μετα καταστελεται η καυλα για καποια ωρα (που ποικιλει.. απο καποια λεπτα μεχρι και ωρες).

Αποσυνδεδεμένος toemania

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 588
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 2
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 11:27:36 πμ »
 Φιλε vagg22 εκεινη την ωρα που τελειωνεις και δε μπορεις να συνεχισεις στα καπακια,αν εχεις την δυνατοτητα κανε ενα ντουζακι η ενα τσιγαρο η βαλε ενα ποτακι!Δε χρειαζεται να αγχωνεσαι
Η πιο πικρή απογοήτευση που νιώθεις είναι όταν προσφέρεις καλοσύνη και σου την ανταποδίδουν με την αδικία

Αποσυνδεδεμένος skyblast

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 150
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 16
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 12:14:18 μμ »
Εγώ πάλι ανάλογα το άτομο... Μου εχει τυχει και 3-4 φορες απανωτά... Αλλα η γκόμενα τα εσπαγε και με τρελαινε.... Με άλλες μετά την πρώτη δυσκολα αμεσως....

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 12:59:27 μμ »
Σημαντικό ρόλο πιστεύω παίζει η σωματική κατάσταση και πάνω απ' όλα το αν κάνεις καταχρήσεις στον πούτσο σου (με σεξ ή μαλακία) γιατί εκτός από λιγότερη στύση μετά έχεις και χαμηλά αποθέματα «γιαουρτιού».

Θα σου πρότεινα αν μπορείς να μείνεις 48ώρες χωρίς να χύσεις και μετά να πα να γαμήσεις. Το έχεις δοκιμάσει; Εγώ στο στρατό με πήγαινε 3 μέσα 1 έξω. Σε κάθε έξοδο έπαιρνα σβάρνα 2-3 μπουρδέλα απανωτά, κυριολεκτικά όποια πάρει ο χάρος! Φαντάσου ήμουν καυλωμένος μέχρι και στο δρόμο ως που να πάω από το ένα στο άλλο! Τώρα ποια.. κλάψτα!  :lol:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2011, 01:09:36 μμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος vagg25

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 308
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 22
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 15, 2011, 06:43:00 μμ »
δεν μπορω να καταλαβω πως το κανουν μερικοι κ χυνουν χωρις να τους πεσει καθολου βαζουν δευτερο προφυλακτικο κ συνεχιζουν στο καπακι..πως γινεται ρε παιδια αυτο???

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 15, 2011, 06:48:02 μμ »
Οταν λεμε στο καπακι εννουμε σε 1-2 λεπτα. Πεφτει πρωτα αλλα ξανασηκωνεται ευκολα.
Είμαι των (κατω) άκρων

Αποσυνδεδεμένος jiovan

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 119
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 15, 2011, 07:40:08 μμ »
'Εχω την εντύπωση  ότι κάποιοι νομίζουνε ότι συμβαίνουν στην πραγματικότητα αυτά που συμβαίνουν και στις τσόντες όπως ειπώθηκε παραπάνω.
Η απάντηση είναι ότι:.......εξαρτάται.

-Εξαρτάται απο την ηλικία του άνδρα, εγώ στα 36 μου σαφώς δεν είμαι ίδιος με τα 20 μου.
Το βλέπω άλλωστε στην "πράξη" και για πολλούς και διαφορετικούς λόγους και ψυχολογικούς αλλά και βιολογικούς.
-Εξαρτάται επίσης απο την κοπέλα που έχεις και πόσο την γουστάρεις.
-Τέλος εξαρτάται και από την ψυχολογία σου.

Κυρίως όμως απο την ηλικία σου.
Ακόμα και τα δέκα χρόνια παίζουν διαφορά πιστεύω στον άνδρα.
Άλλο 20 κι άλλο 35+ πιστέψτε με, όχι και τελείως διαφορετικά αλλά διαφορετικά σίγουρα.

Αποσυνδεδεμένος vagg25

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 308
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 22
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 16, 2011, 06:03:30 μμ »
ναι ρε παιδια αλλα εγω ειμαι 24..

Αποσυνδεδεμένος kuan225

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 191
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 31
  • -Έλαβε: 66
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 16, 2011, 06:32:21 μμ »
Σε καμία περίπτωση δε θα έλεγα ότι έχεις "πρόβλημα" αν δεν μπορείς να το κάνεις στο καπάκι. Συμφωνώ με τα παιδιά παραπάνω για την ηλικία και την "χρήση" πριν το σεξ, αλλά εξαρτάται κ στον άνθρωπο. Αν σ'αρέσει να τα δίνεις όλα στην πρώτη φορά, λίγο δύσκολο να το κάνεις κατευθείαν και δεύτερη. Όσο για το αν γίνεται να μη σου πέσει κιόλας...δε νομίζω ότι γίνεται αυτό.. Για μένα το ψυχολογικό παίζει μεγάλο ρόλο. Μια δυο λάθος σκέψεις πάνω στο σεξ, μπορούν να το χαλάσουν για μένα.

Εγώ προτιμώ να το κάνω για πολλή ώρα κ να χύνει η κοπέλα μου δύο φορές, κ όταν χύνω εγώ να τα δίνω όλα! Μετά λίγο δύσκολο να σηκωθεί κατευθείαν.
Α! Συμβουλή που μπορεί να βοηθήσει..Βάλτε να δείτε μια τσόντα τα γούστα σας την ώρα του σεξ, κ είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσει να σου ξανασηκωθεί πιο γρήγορα.

Όσο για το τι γίνεται στις τσόντες, αρκεί να δεις ένα δύο βίντεο από γυρίσματα τσόντας, για να δεις πόσες από τις σκηνές είναι συνεχόμενες κ όχι μονταρισμένες..

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Πρόβλημα σε απανωτά γαμήσια
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 16, 2011, 06:53:00 μμ »
εγω θα σου έλεγα οτι η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή και θα σου έλεγα να το συζητήσεις με φίλους ή με την ίδια την κοπέλα αν μπορείς από άποψη θάρρους, ή ακόμα και με καποιον ειδικότερο γιατι απο τη στιγμή που εσύ το αποκαλείς πρόβλημα σημαίνει οτι το θεωρείς σηματνικό, παρότι μπορεί και να μην είναι τίποτα. Οπότε μην ακούς κατ εμέ τις γνώμες για τέτοιο ζήτημα από εμάς εδώ γιατί μπορεί να διαβάσεις κάτι που να σε ανησυχήσει.