Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: σκλαβα να φαει πολλα χαστουκια στο κολο.  (Αναγνώστηκε 649 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
σκλαβα να φαει πολλα χαστουκια στο κολο.
« στις: Σεπτεμβρίου 10, 2011, 09:44:37 μμ »
ζητω σκλαβα γυναικα να με υπηρετησει.θα φαει χασττουκια μαστιγωμα καψιμο με κερια κλιπς στα μουνοχειλα της κερια αναμενα μεσα στο μουνι της ταπες στο κολο της πηδημα δυνατο χωρις οικτο και απο κολο.ζητω σεβασμο υποταγη υπακοη προπαντον και να αντεχει τον πονο  και το βρισιμο και τον ψηχικο της εξευτελισμο ειμαι πολυ αγριεμνος αχρηστη σκλαβα και θα σε κανω αση :sadomazoch: :sadomazoch: :sadomazoch: :sadomazoch: :sadomazoch: :sadomazoch:κωτη θα με υπακους τυφλα γιατι θα σου γ.......................... η ηλικια σου αδιαφορη αρκει να εισαι υποτακτικης ψυχολογιας και να δεχεσαι στο επακρο την αγρια κυριαρχια μου τα γαμησια που θα φας θα ειναι ανελεητα και συνεχομενα αχρηστη σκασε και προσκυνα..........................δεν παιζω θα γινεις υπακουη και ασηκωτη στο υποσχομαι ξεκολιαρα.σκασε ρουφα και προσκυνα ηλιθια εγω διαταζω εση το βουλωνεις και γαμιεσαι τιποταλλο ακουσες......... υπαρχει ειδικος χωρος για την εκπαιδευση σου.περισοτερα σε πμ παντα με σεβασμο στην αντρικη κυριαρχια..................

Αποσυνδεδεμένος vassgeo

  • Νέος
  • *
  • Θα γίνω το χαλάκι σου...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 31
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 2
Απ: σκλαβα να φαει πολλα χαστουκια στο κολο.
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 07:28:31 μμ »
με αυτά που γράφεις,ούτε με πληρωμή δεν θα έρθει....
Δώσε απόλαυση και θα σου γυρίσει πίσω πολλαπλάσια....