Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Κυριες και Κυριοι..  (Αναγνώστηκε 2016 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος madameJ

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Κυριες και Κυριοι..
« στις: Νοεμβρίου 21, 2007, 10:57:38 μμ »
Ανθρωπινες αδυναμιες..
πειτε μου,
σας εχει τυχει ποτε,κατα τη διαρκεια υποδουλωσης ενος submissive,για οποιονδηποτε λογο να νιωσετε αμηχανια?
περιγραψτε το γεγονος που σας προξενισε ειτε αγχος,ειτε στρες και ανικανοτητα υποταξης του/ης.
πως το αντιμετωπισατε και ποια η αντιδραση σας απεναντι του/ης.

vagelisPa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Κυριες και Κυριοι..
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 22, 2007, 11:59:43 πμ »


Αγαπητή μας madameJ δυστηχώς εγώ δεν έχω καμία εμπειρία υποδούλωσης μιας και δεν είμαι από αυτούς που την επιδιώκουν. Μπορώ να θυμηθώ βέβαια μια κοπέλα που προσπάθησε να πάρει τα ινία την ώρα που το κάναμε και ομολογώ πως ένοιωσα λίγο αμήχανα... την άφησα λίγο να δω που θέλει να το πάει και στην συνέχεια την επανέφερα... πάντως μιλώ για υποδούλωση πάθους και όχι για υποδουλωση BDSM. Είμαι σίγουρος όμως πως αρκετά μέλη έχουν να περιγράψουν πολλές εμπειρίες και συναισθήματα σε αυτό το θέμα και θα δείς σύντομα πολλές απαντήσεις.

 :thumbsup1:


Αποσυνδεδεμένος madameJ

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Κυριες και Κυριοι..
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 22, 2007, 12:39:49 μμ »
Καλε μου φιλε vaggeli γι αυτο ακριβως ηθελα να αναπτυξω αυτο το θεμα.
μια bdsm σχεση δε παυει να ειναι μια σχεση αλληλοεκτιμισης και σεβασμου Κυριαρχου-υποτακτικου.
Να σαι παντα καλα.. :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος Female|Feet|LoVeR

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Female Feet iS the Life StyLe!!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2807
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 201
  • -Έλαβε: 17
Απ: Κυριες και Κυριοι..
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 22, 2007, 12:48:55 μμ »
8a elega gia arxi ena oxi giati den kserw ean metraei oti me to pou blepw . xaideuw . aggizw . kanw masaz k oti dipote allo XAZEUW! Polles fwres exei tixei na mou dinxoune ta podia tous k na mou lene glipsta tin ta koitas .... h' akoma k se trampling na mou lene "Wso k na pwnas den febgw apo panw sou ean den ukanopoi8w egw gia auto h' to apolambaneis h' to Boulwneis" ... bebaia me afentra exw dokimasei sto ekswteriko k mpwrw na pw oti eitane kataplixtika ... Me kerase potaki .. xalarwse pes mou 1a ti sou aresi ... me apoluti xara tis ta eipa ola ... eixe minei k me koitaze gia 1lepto .... k egw mesa se klasmata deuteroleptou eimouna eidei se katastasei  :wanker2: ... bebaia den 8a to sinexisw einai ena story sto opoio den niw8w etoimws na to pw wpos k me polla alla story  :thumbsup1:
Female Feet the best of my life ...
Fetish is my life ....
Trampling is my style ...
www.GreekFoot.com is the Forum with my style ...

........- Join the life - .......

mitsakos21

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Κυριες και Κυριοι..
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 25, 2007, 10:04:12 μμ »
ego pali tin proti mou fora eniosa amixania ligo!!!alla genikotera den eixa provlima!!!

Αποσυνδεδεμένος serr

  • GF VIP Member
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 375772
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 5730
  • -Έλαβε: 18201
Απ: Κυριες και Κυριοι..
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 25, 2007, 11:02:45 μμ »
Μητσάκο είσαι εκτός θέματος. Η madameJ ρωτάει τους κυρίαρχους πώς αισθάνονται όταν βρίσκονται με σκλάβους....  :lol: :lol: :lol: