Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Φαντασίωση και πραγματικότητα  (Αναγνώστηκε 2667 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος footlover8

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 26
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 1
Απ: Φαντασίωση και πραγματικότητα
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 15, 2008, 10:47:41 πμ »
εγω εχω κανει πραγματικοτητα τη φαντασιωση μου με τη γυναικα μου. μου εχει κανει  foot-fucking  μεχρι τον αστραγαλο ( με την καταλληλη προεργασια και με καλο λιπαντικο )

Αποσυνδεδεμένος hlias korin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Υπουργος Π.Α.Β.Ε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3539
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 136
  • -Έλαβε: 119
Απ: Φαντασίωση και πραγματικότητα
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 15, 2008, 10:50:38 πμ »
ωραιες  footlover8, με τον ανθρωπο σου μπορεις να φτασεις σε απιστευτες φασεις!!!!! :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος τρελος

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 223
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 39
  • -Έλαβε: 1
Απ: Φαντασίωση και πραγματικότητα
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 21, 2008, 06:27:16 πμ »
το θεμα δεν θελει συζητηση ειναι απλο βρες μιαα προφαση να μεινετε καπου μονοι μια δικαιολογια καπου να πατε και οταν ειστε πχ. μεσα στο αμαξι μονοι σας, της λες(δεν ξερω αν το καταλαβες αλα με αυτο που μου ειπες τις προαλες με τρελανες. και υστερα βλεποντας και πρατοντας. αν σε κοιταξει και σκασει χαμογελο ποιος στην χαρη σου.αν οχι της λες αστειεβομουν.και παμε για αλλα

Αποσυνδεδεμένος Ypox

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 187
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 22
  • -Έλαβε: 9
Απ: Φαντασίωση και πραγματικότητα
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 23, 2008, 05:54:12 μμ »
Για να σου πει "γλύψε μου τις γόβες" ξαφνικα μια κοπελα απο τον εργασιακο σου χωρο, ή ειναι πολυ προχωρημενη για τα Ελληνικα δεδομενα , ή εσυ καρφωθηκες ασχημα στα ποδια της.
Χρειαζεται μεγαλη προσοχη ιδιαιτερα στον χωρο δουλειάς, στο τι λεμε και μεχρι που ανοιγομαστε, γιατι πολυ ευκολα μπορει να γινεις βουκινο.
Οσον αφορα τις φαντασιωσεις, σιγουρα φαντασιωνομαστε πραγματα που ειτε ειναι δυσκολο να γινουν, ειτε αν γινονταν, πιθανον να μας ξενερωναν.
Πχ μπορει να φαντασιωνεσαι να γλυφεις τις βρομικες σολες απο τα παπουτσια της, αλλα αν το εκανες στα αληθεια να σου προκαλουσε αηδια....



Αδρομερώς για Ελληνιδα είναι προχωρημένη η γυναίκα που λεει "γλειψε μου τις γόβες!".
Τυχερός είναι ο shoelike που έπεσε επάνω σε τέτοια γυναίκα!
Εύγε shoelike!!!!! :thumbsup1: :thumbsup1: ;)
Που να βρει κάποιος γυναίκα που να πει τέτοια ατάκα σε αυτήν τη χώρα!......... :cry: :cry:



Όντως εγώ πιστεύω πως οι φαντασιώσεις με βρόμικη σόλα (δηλαδή με street dirt) δεν είναι για υλοποιήση.
Τίθεται το θέμα της υγείας......  βαδίζει κάποιος επι ξυρού ακμής όταν γλείφει βρόμικες σόλες. Συν την δυσάρεστη/δυσκολοβάσταχτη γεύση.
Για αυτό και υπάρχουν οι καθαρές σόλες - να είμεθα σίγουροι -. Εγώ λ.χ. γουστάρω να γλείψω το φαγητό απο μια βρόμικη σόλα (γόβας - μποτας), αλλά στον αντιποδα έχω πλήρη επίγνωση πως εαν το υλοποιήσω θα παω κατευθείαν στο κέντρο δηλητηριάσεων!
Να το βλέπει κάποιος και να το φαντάζεται είναι καύλα, αλλά οταν έλθει η ώρα της υλοποίησης τότε τα πράματα αλλάζουν τρομακτικά!!!


"Eat from my shoes" forever! Θέλω μποτο-τάισμα και γοβο-τάισμα!....Εαν εβρισκα και κάποια κοπέλα πρόθυμη καλά θα ήτανε, αλλά.........
Πού και πώς?