Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Φανταστική ιστορία  (Αναγνώστηκε 65988 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος frendy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 380
    • Προφίλ
    • http://www.myspace.com/511012371
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 64
Φανταστική ιστορία
« στις: Δεκεμβρίου 04, 2008, 11:08:49 μμ »
ΜΕΡΟΣ Α

Το όνομα του Βίκτωρας. Στην ζωή του είχε ότι ήθελε.  Ήταν ψηλός μελαχρινός με όμορφα μάτια και το κυριότερο είχε αυτό που ζητούν οι περισσότερες, δυστυχώς, γυναίκες. Πολλά χρήματα. Γόνος βλέπετε εφοπλιστικής οικογένειας. Είχε μάθει να παίρνει αυτό που θέλει από όλες, ή μήπως όχι, τις γυναίκες. Σχέσεις στην ζωή του είχε κάνει πολλές, αλλά πάντα αυτός καθόριζε το πως και πότε θα τελείωναν. Οι γυναίκες είχαν γίνει το απόλυτο "σκεύος ηδονής" για τον ίδιο και καμία φορά και για την παρέα του, τους κολλητούς του. 
Ένα βράδυ του Οκτωβρίου αποφάσισε να βγει για ένα ποτό. Ηταν σίγουρος πως και αυτή την φορά θα κατέληγε στο κρεβάτι του με όποια του γυάλιζε. Αφού ετοιμάστηκε σε μία από τις πολλές τουαλέτες της έπαυλης του, μπήκε στην Ferrari του και κατέβηκε στην παραλιακή. Φτάνοντας έξω από το στέκι του, άφησε την  Ferrari στον παρκαδόρο και με ύφος χιλίων καρδιναλίων μπήκε μέσα στο club που έσφυζε από κόσμο.

Αρχικά δεν είδε κάτι το ενδιαφέρον και αποφάσισε να καθήσει στο μπαρ και να απολαύσει το ποτό του. Φώναξε τον barman και παρήγγειλε το αγαπημένο του.
"Μία Absolut με πάγο" του είπε και ο barman τον εξυπηρέτησε αμέσως. Το βλέμμα του "ακτινογραφούσε τον χώρο αλλά καμία από τις πολλές γυναίκες που βρισκόνταν στο μαγαζί δεν του έκανε click.

Τουλάχιστον για την πρώτη μία ώρα της παραμονής του εκεί. Ξαφνικά το βλέμμα του έπεσε στην πόρτα της εισόδου. Μία εντυπωσιακή δεσποινίς με μακριά μαύρα μαλλιά, γύρω στα 30, έκανε την εμφανισή της. Φορούσε ένα κολλητό μαύρο φόρεμα, λίγο πιο πάνω από το γόνατο, με το οποίο τονίζονταν τα πλούσια χαρακτηριστικά της, μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες που έφταναν μέχρι το γόνατο και μία δερμάτινη καμπαρντίνα.
"Εδώ είμαστε" σκέφτηκε ο Βίκτωρας και την παρακολουθούσε με το βλέμμα της για να δει αν συνοδευόνταν. Το μάτι του "γυάλισε" όταν παρατήρησε πως έκατσε μόνη της στην άλλη άκρη του bar.

…συνεχίζεται

ΜΕΡΟΣ Β

"Κακομαθημένος" καθώς ήταν, ένα ελλάτωμα που είχε καθώς ποτέ δεν τον είχε απορρίψει μέχρι τότε γυναίκα, φώναξε τον barman και του τόνισε πως ότι και να παραγγείλει η συγκεκριμένη Κυρία να της πεί πως θα ήταν κερασμένο από την αφεντιά του. Η Κυρία, το όνομα της οποίας είναι Αφροδίτη, φώναξε τον barman για να παραγγείλει ένα ποτήρι κόκκινο κρασί. Ο Barman της το πήγε λέγοντας της πως είναι κερασμένο από τον Βίκτωρα.
«Και ποιός είναι ο Βίκτωρας», απόρησε η Αφροδίτη.
«Ο Κύριος με το γκρι κοστούμι που κάθεται απεναντί  σας», διευκρίνησε ο barman.
Η Αφροδίτη αφού κοίταξε τον Βίκτωρα με ένα έντονο ύφος είπε στον barman.
«Πές του να πάει να πάρει λίγο καθαρό αέρα έξω και να σταματήσει να με γδύνει με τα μάτια του και κράτα το ποτό», δίνοντας του 7 ευρώ. «Εγώ δεν είμαι από τα κοριτσάκια που δέχονται κεράσματα από αγνώστους να του πείς».

Μόλις ο barman πληροφόρησε τον Βίκτωρα για το τι είχε συμβεί, ο τελευταίος του είπε. «Μάλιστα, μας το παίζει δύσκολη η κυρία. Ολες έτσι κάνουν στην αρχή αλλά στο τέλος …παρακαλάν γονατιστές». Φυσικά ο Βίκτωρας ούτε που σκέφτηκε να ξεκολλήσει τα μάτια της από πάνω της, όπως αυτή είχε πει στον barman να του πει και φυσικά ούτε λόγος να βγεί έξω για να πάρει καθαρό αέρα.

Επί δύο ώρες την κοιτούσε συνεχώς αν και αυτή προσπαθούσε να αποφύγει, τουλάχιστον όσο μπορούσε το βλέμμα του. Η Αφροδίτη καθόνταν σταυροπόδι και το ένα της πόδι κινούνταν νευρικά. Ξαφνικά σηκώθηκε από την θέση της κρατλωντας, το τρίτο, ποτήρι κόκκινο κρασί που έπινε και τον πλησίασε με άγριες διαθέσεις.

«Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει», του είπε, «αλλά έχεις καταντήσει αηδία. Από την ώρα που μπήκα στο μαγαζί με κοιτάς συνεχώς και μου δημιουργείς τεράστιο πρόβλημα. Θα σε παρακαλέσω να με αφήσεις ήσυχη για να μην γνωρίσεις τον άλλο μου εαυτό», είπε στον Βίκτωρα. Ο τελευταίος δεν φάνηκε να πολυνοιάζεται και με ύφος χιλίων καρδιναλίων της απάντησε. «Ζούμε σε δημοκρατική χώρα και έχω το δικαίωμα να κοιτάω όπου και όποιον θέλω». Αυτό ήταν. Η Αφροδίτη, κατακόκκινη από τον θυμό της του άστραψε ένα χαστούκι και άδειασε το περιεχόμενο του ποτηριού που κρατούσε στα μούτρα του φεύγοντας εκνευρισμένη από το μαγαζί.

…συνεχίζεται
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ SESSION!!!!


Pain_Mistress

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 04, 2008, 11:23:46 μμ »
Αφροδιτη  :clapping:

Αποσυνδεδεμένος lick-feet

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 712
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 40
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 05, 2008, 12:07:35 πμ »
Φιλε frendy  σε ευχαριστούμε!

Η Ιστορια σου είναι εξαιρετική!

 :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
Χαλάκι στα Πόδια σας Θεά μου...


Αποσυνδεδεμένος frendy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 380
    • Προφίλ
    • http://www.myspace.com/511012371
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 64
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 05, 2008, 02:52:25 μμ »
ΜΕΡΟΣ Γ

Ο Βίκτωρας, αφού ξεπέρασε το αρχικό σοκ σηκώθηκε από την θέση του και πήγε στην τουαλέτα για να πλύνει το πρόσωπο του. Γυρνώντας στην θέση του ο barman του έδωσε ένα χαρτί στο οποίο έγραφε τα εξής.

«Το όνομα μου είναι Αφροδίτη. Ξέρω πως τσαντίστηκες με αυτό που έγινε αλλά θέλω να γνωρίζεις πως αν αποφασίσεις να μπλέξεις μαζί μου αυτό που έγινε σήμερα δεν θα είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που θα ακολουθήσουν. Δεν είμαι από τα κοριτσάκια που μπορείς να κοροϊδεύεις. Αν θέλεις να το ρισκάρεις πάρε με τηλέφωνο και εγώ θα αποφασίσω για το εάν ή όχι θα ασχοληθώ μαζί σου».

Ο Βίκτωρας έμεινε στήλη άλατος. Είναι γεγονός πως σε καμία περίπτωση δεν περίμενε την συγκεκριμένη εξέλιξη. Αφού πλήρωσε τα ποτά που είχε πιεί επιβιβάστηκε στην Ferrari του και πήρε τον δρόμο της επιστροφής για το σπίτι του. Ολο το βράδυ τον βασάνιζε η προοπτική του να πάρει ή όχι τηλέφωνο την Αφροδίτη. Κατά τις 5 τα χαράματα πληκτρολόγησε τον 9ψήφιο αριθμό της στο κινητό του. Μετά από αρκετή αναμονή στην απέναντι άκρη της γραμμής ακούστηκε η φωνή της.
«Παρακαλώ»
«Καλημέρα, είμαι ο Βίκτωρας ο κύριος από το μπαρ», είπε και πριν προλάβει να ολοκληρώσει την φράση του….
«Και τι ώρα είναι αυτή που με παίρνεις τηλέφωνο ρε παλιοξεφτιλισμένε. Μου φαίνεται πως θα πρέπει να σε μάθω τρόπους συμπεριφοράς αν τελικά ασχοληθώ μαζί σου», του είπε η Αφροδίτη και του έκλεισε κατάμουτρα το τηλέφωνο. Φυσικά μετά έκλεισε το κινητό της και έτσι ο Βίκτωρας δεν μπόρεσε να την …ξαναενοχλήσει.

Μετά από τρεις ημέρες και σε ανύποπτο χρόνο το κινητό του Βίκτωρα χτύπησε. Ηταν αυτή. «Παρακαλώ», είπε για να πάρει την απάντηση από την Αφροδίτη. «Ετσι μπράβο, θα πρέπει πάντα όταν απευθύνεσαι σε εμένα να με παρακαλάς. Αν και δεν έχουμε βρεθεί ακόμη οι δυο μας νομίζω πως σιγά σιγά θα αρχίσεις να καταλαβαίνεις το τι πραγματικά θέλω από εσένα. Σήμερα το βράδυ στις 11 θα σε περιμένω στο γνωστό club. Φρόντισε να μην αργήσεις γιατί δεν έχω καθόλου καλή διάθεση σήμερα», του είπε και έκλεισε το τηλέφωνο.

…συνεχίζεται

4Ο ΜΕΡΟΣ

Η ώρα ήταν 8 το βράδυ και ο Βίκτωρας βρισκόνταν στην Λαμία. Χωρίς να το πολυσκεφτεί μπήκε στο αυτοκινητό του και πήρε τον δρόμο της επιστροφής. Κατά τις 10 είχε φτάσει στην Γλυφάδα και την επαυλή του και αφού έκανε ένα γρήγορο ντουζ ντύθηκε και πήρε τον δρόμο για την παραλιακή και το γνωστό club. Στις 10:50 μπήκε μέσα και αφού διαπίστωσε πως η Αφροδίτη δεν βρισκόνταν εκεί έκατσε στο bar για να πιεί το ποτό του. Η ώρα περνούσε και η Αφροδίτη …πουθενά. Κατά τις 2 το πρωί και αφού οι ελπίδες του είχαν εξανεμιστεί χτύπησε το κινητό του.
«Που εισαι;» ήταν η Αφροδίτη.
«Στο bar είμαι και σε περιμένω από τις 10 αλλά εσύ δεν ήρθες. Μήπως παίζεις μαζι μου αν ναι δεν έχω καμία όρεξη να ακολουθήσω αυτό το παιχνίδι», της είπε εκνευρισμένος.
«Πρώτον, όταν μιλάς σε εμένα δεν θα μου λες ψέματα. Στις 10:30 έφυγα από το μαγαζί και δεν είχες έρθει ακόμη και δεύτερον, από εδώ και στο εξής όταν σου δίνω ραντεβού θα έρχεσαι τουλάχιστον 2 ώρες νωρίτερα γιατί αλλιώς θα πρέπει να σε τιμωρήσω», του είπε και του έκλεισε το τηλέφωνο.

Ο Βίκτωρας έμεινε μαλάκας. «Ρε τι γίνεται εδώ», αναρωτήθηκε και σηκώθηκε να φύγει. Στον δρόμο της επιστροφής άκουσε και πάλι το τηλέφωνο του. Αυτή την φορά η Αφροδίτη του έστειλε μήνυμα.

«Αν έμαθες το μάθημά σου αύριο στις 10 το βράδυ θα πρέπει να βρίσκεσαι στο σταθμό του «ΜΕΤΡΟ» στην Ακρόπολη. Αλλοίμονο σου αν αργήσεις».

Τον Βίκτωρα τον έζωσαν τα φίδια. Για την ίδια ώρα αύριο είχε προγραμματίσει ένα πολύ σημαντικό επαγγελματικό ραντεβού στο οποίο θα έπρεπε να δώσει το παρών με τον πατέρα του για να κλείσει μία συμφωνία πολλών εκατομμυρίων ευρώ για την ναυτιλιακή του εταιρία. Χωρίς να χάσει χρόνο πήρε τηλέφωνο τον πατέρα του, μην ξεχνιόμαστε 3 η ώρα το πρωί, για να του πεί να ακυρωσει το ραντεβού.

«Αυτά τα πράγματα δεν γίνονται», του απάντησε ο πατέρας του για να συμπληρώσει. «Με παίρνεις τηλέφωνο στις 3 τα χαράματα για να μου πεις αυτές τις μαλακίες; Αν δεν έρθεις στο ραντεβού μαύρο φίδι που σε έφαγε», του είπε και έκλεισε το τηλέφωνο.

«Τώρα τι κάνουμε;» σκέφτηκε ο Βίκτωρας.

…συνεχίζεται
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ SESSION!!!!


Αποσυνδεδεμένος hlias korin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Υπουργος Π.Α.Β.Ε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3539
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 136
  • -Έλαβε: 119
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 05, 2008, 03:09:10 μμ »
πολυ δυνατη φαση!!! πιστευω ο βικτωρας εκανε το σωστο, για να συνεχιζεται η ιστορια!!! :thumbsup1:


frendy!! :thumbsup1: :clapping: :clapping: :clapping:

Αποσυνδεδεμένος frendy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 380
    • Προφίλ
    • http://www.myspace.com/511012371
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 64
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 06, 2008, 03:22:04 μμ »
5Ο ΜΕΡΟΣ

Το επόμενο πρωϊ, την ημέρα του ραντεβού δηλαδή, επισκέφτηκε τα γραφεία της ναυτιλιακής του εταιρείας και πήγε στον πατέρα του.
«Μπαμπά, πρέπει να ακυρώσεις όπωσδήποτε το ραντεβού με τους πελάτες ή αν μπορείς να το μεταφέρεις για το μεσημέρι», είπε στον πατέρα του για να πάρει μία απάντηση την οποία δεν περίμενε σε καμία περίπτωση.
«Τελικά οι πελάτες δεν πρόκειται να έρθουν. Μα καλά εσύ δεν ακούς ειδήσεις; Το αεροπλάνο που τους μετέφερε από την Μόσχα έπεσε. Δεν επέζησε κανείς!»

Ήταν μία από τις ελάχιστες φορές που η δυστυχία κάποιου άλλου προσέφερε απέραντη χαρά στον Βίκτωρα. Εκείνη την στιγμή του ήρθε να φιλήσει τον πατέρα του για τα «καλά» νέα που του έφερνε αλλά φυσικά δεν το έκανε.
«Κρίμα», αρκέστηκε να πεί και έφυγε σχεδόν τρέχοντας από το γραφείο του πατέρα του.

Μετρούσε τις ώρες αντίστροφα και φυσικά θυμόνταν τα λόγια της Αφροδίτης η οποία του είχε πεί πως όταν του δίνει ραντεβού θα έπρεπε να βρίσκεται εκεί 2 τουλάχιστον ώρες νωρίτερα και να την περιμένει. Αυτό ακριβώς έκανε και το βράδυ. Από τις 8 το απόγευμα στήθηκε στην στάση του ΜΕΤΡΟ στην Ακρόπολη και την περίμενε.

Τα λεπτά που περνούσαν του φαίνονταν αιωνιότητα. Πολλές φορές σκέφτονταν πως κατάντησε έτσι αυτός  που μπορούσε να έχει όποια γυναίκα θέλει στο κρεβάτι του. Να είναι στημένος σε μία στάση και να περιμένει κάποια η οποία λίγες ημέρες νωρίτερα τον είχε κάνει ρεζίλι μπροστά στα έκπληκτα μάτια των θαμώνων ενός bar. Η ώρα πλησίαζε 10 και ξαφνικά κατάλαβε πως ίσως να περιμένει σε λάθος σημείο.

Όμως, δεν έκανε λάθος. 10 λεπτά αργότερα φάνηκε η Αφροδίτη. Φορούσε ένα τζιν κολλητό παντελόνι, κόκκινο πουλόβερ, μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες οι οποίες είχαν τυλίξει το παντελόνι της και ένα μαύρο παλτό. Μόλις τον είδε να την περιμένει σταμάτησε απέναντι του, σε μία απόσταση 20 μέτρων και του έκανε νόημα να την ακολουθήσει.

…συνεχίζεται.

6Ο ΜΕΡΟΣ

Αυτή πήγαινε μπροστά στα στενά της Πλάκας και αυτός ακολουθούσε από πίσω σαν το σκυλάκι της. Ξαφνικά πέρασε από δίπλα του μία πανέμορφη κοπέλα και το βλέμμα του έφυγε από την Αφροδίτη. Φυσικά αυτή τον κατάλαβε και σταμάτησε τον βηματισμό της κάνοντας του νόημα να την πλησιάσει. Μόλις έφτασε κοντά της και χωρίς να το πολυσκεφτεί του άστραψε ένα κατακέφαλο.

«Όταν βρίσκεσαι μαζί μου δεν θα έχεις μάτια για άλλες», του είπε. Ο Βίκτωρας προσπάθησε να της απαντήσει αλλά πριν ακόμη ανοίξει τον στόμα του δέχτηκε ακόμη ένα χαστούκι. Φυσικά όλα αυτά γίνονταν βράδυ στην Πλάκα όπου βρισκόνταν πάρα πολύς κόσμος. «Σκάσε. Μην μιλάς αν δεν σου απευθύνω πρώτα τον λόγο», του είπε η Αφροδίτη και συνέχισε τον βηματισμό της.

Ο Βίκτωρας, αφού είχε συνέλθει από το αρχικό σοκ συνέχισε να την ακολουθεί. Περπατούσαν επί δύο ώρες στα στενά της Πλάκας και κατέληξαν στην Πλατεία Μοναστηρακίου. Φυσικά η Αφροδίτη δεν του ξαναμίλησε καθόλου απλά κάπου κάπου γυρνούσε το κεφάλι της για να διαπιστώσει αν την ακολουθεί ακόμη.
«Μα καλά», ανναρωτήθηκε ο Βίκτωρας, «δεν έχει κουραστεί τοσες ώρες να περπατάει με αυτές τις ψηλοτάκουνες μπότες;» Σαν να κατάλαβε τις σκέψεις του η Αφροδίτη σταμάτησε και του έγνεψε να πλησιάσει.

Βρίσκονταν ήδη έξω από τον σταθμό του ΜΕΤΡΟ στο Μοναστηράκι. «Λοιπόν», του είπε κοιτάζοντας τον με ένα περιφρονητικό ύφος. «Σήμερα τα πήγες αρκετά καλά αν και σε κάποια στιγμή παραφέρθηκες», του είπε εννοώντας το βλέμμα που έριξε προς την όμορφη κοπέλα. «Αισθάνομαι αρκετά κουρασμένη και θα σε αφήσω. Θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή όταν το θελήσω εγώ». Ο Βίκτωρας προσπάθησε να μιλήσει αλλά η Αφροδίτη είχε ήδη φύγει.

…συνεχίζεται.
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ SESSION!!!!


Αποσυνδεδεμένος hlias korin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Υπουργος Π.Α.Β.Ε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3539
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 136
  • -Έλαβε: 119
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 06, 2008, 05:12:33 μμ »
πολυ καλη frendy!!! ::) :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος silverviper

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 114
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 6
Απ: Αληθινη ιστορια
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 07, 2008, 01:54:48 πμ »
Παιδια η δικια μου ιστορια ειναι αληθινη!!!

Δουλευα παλιοτερα σε ενα μεγαλο ξενοδοχειο στο κεντρο της Αθηνας σαν groom (αχθοφορος).Ενα ωραιο απογευμα καθως ημουν στη βαρδια σκαει μια πελατισσα γυρω στα 35 με ενα μινι οτι εχει απομεινει και απο κατω φορουσε 12ποντες μαυρες γοβες.Στην θεα και μονο τρελαθηκα.Επειδη ειχε κλειστοφοβεια λοιπον η τυπισσα μου ζητησε ευγενικα να την συνοδεψω μεχρι το δωματιο της.Δεν εχασα την ευκαιρια και μπηκα μαζι της στο ασανσερ.Τα ματια μου απο την στιγμη που μπηκαμε μεχρι να βγουμε στον 9ο οροφο δεν ξεκολαγαν απο τις γοβες τις.Με ρωτησε αν μου αρεσουν τα γυναικεια παππουτσια και συγκεκριμενα οι γοβες που φορουσε.Εγω αμηχανος και ταυτοχρονα ξαφνιασμενος απο την ερωτηση απαντησα δυστακτικα οτι ειναι υπεροχες.Εκεινη δεν ειπε τιποτα και απλα χαμογελασε.Παμε λοιπον να μπουμε στο δωματιο,να της ανοιξω δηλαδη την πορτα και δυστηχως ειχε προβλημα το κλειδι της.Της ανοιξα με το δικο μου και της ειπα να περιμενει ενα λεπτο και κατεβηκα σφαιρα να της βγαλω ενα καινουριο.Στο ανεβασμα λοιπον χτυπαω την πορτα και μου λεει περαστε αντι να σηκωθει η ιδια να μου ανοιξει.Μπαινω λοιπον και εγω και τι να δω.Η τυπισσα φορουσε ενα καταλευκο babydoll ηταν ξυπολητη και καπνιζε ξαπλωμενη στο κρεββατι.Επαθα εμπλοκη στην θεα και μονο.Μου ειπε να πλησιασω κοντα της και μου ακουμπησε την διμετρη ποδαρα της στον ωμο λεγοντας μου αν ολα ειναι ok καθως με το αλλο της ποδι,μου χαιδευε σιγα σιγα το παντελονι.Παιδια για ενα λεπτο ειχα μεινει αφωνος.Η συνεχεια ηταν καταπληκτικη.Ενημερωσα τους συναδελφους οτι παω για διαλειμμα για να μην υπαρξει προβλημα στη δουλεια και χυθηκα στο γλυψιμο των ποδιων της.Η γυναικα το ενιωθε κανονικα.Με παταγε στο λαιμο,στο προσωπο ηταν πραγματικα αφεντρα.Στο τελος αφου ειχα γινει λιωμα και ειχα τελειωσει στις πατουσες της και αφου ειχα μεινει μαζι της γυρω στη μιση ωρα μου ειπε οτι το ξενοδοχειο μας εχει την καλυτερη εξυπηρετηση χαμογελωντας.Κατεβηκα κατω αλλος ανθρωπος με το χαμογελο στα χειλη που λεμε εχωντας νιωσει κατι απιστευτο.Καθολη την διαρκεια της βαρδιας την σκεφτομουν.Την επομενη μερα ημουν βραδυνος και ειχε φυγει απο το πρωι.Το απιστευτο εινια οτι μου ειχε αφησει ενα φακελο στο ονομα μου με 150 ευρω και με ενα σημειωμα με το τηλεφωνο της που τωρα εχω χασει!!!
Ειναι πραγματικα ενα περαστιτατικο που δεν θα το ξεχασω ποτε.........!!!!!!!!!!!!

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 07, 2008, 02:28:47 πμ από silverviper »

Αποσυνδεδεμένος frendy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 380
    • Προφίλ
    • http://www.myspace.com/511012371
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 64
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 08, 2008, 03:10:19 μμ »
7ο Μέρος

«Η γκόμενα προσπαθεί να παίξει μαζί μου», σκέφτηκε ο Βίκτωρας καθισμένος σε ένα παγκάκι της πλατείας Μοναστηρακίου, «αλλά δεν έχει καταλάβει ακόμη με ποιον έχει μπλέξει», είπε ολοκληρώνοντας τις σκέψεις του και σηκώθηκε για να πάρει ένα ΤΑΧΙ και να πάει στο σπίτι του.

Όλο το βράδυ αναρωτιόνταν για ποιο λόγο αξίζει να ασχοληθεί μαζί της. Το μόνο που ήξερε για αυτήν ήταν το όνομά της και το κινητό της τηλέφωνο και τίποτα παραπάνω. Πάντως δεν έκρυβε πως τον είχε εντυπωσιάσει η εξωτερική της εμφάνιση και δεν θα ήταν ψέμα αν παραδέχονταν πως τον είχε φάει η περιέργεια να δει που θα το πάει το σκηνικό μαζί του. Άλλωστε δεν είναι τυχαίο το γεγονός πως από την ημέρα που την είχε γνωρίσει, έστω και με αυτόν τον τρόπο, είχε σταματήσει τα …νυχτοπερπατήματα. Δεν είχε άλλα μάτια παρά μόνο γι’ αυτήν. Κρέμονταν από το κινητό και περίμενε να τον πάρει τηλέφωνο…

Αυτό έγινε τρεις ημέρες αργότερα. Ήταν η επέτειος της Εθνικής μας εορτής, 28η Οκτωβρίου. «Ναι», είπε ο Βίκτωρας καθώς σήκωσε το κινητό του αλλά από την άλλη πλευρά δεν ακούστηκε τίποτα άλλο από το κλείσιμο της γραμμής. Μετά από δύο λεπτά ντριν και πάλι. «Παρακαλώ», είπε αυτή την φορά ο Βίκτωρας για να ακούσει επιτέλους την φωνή της. «Ρε παλιο μαλάκα έπρεπε να σε πάρω δεύτερη φορά για να ακούσω την σωστή έκφραση;» του είπε φανερά εκνευρισμένη η Αφροδίτη για να απαντήσει ο Βίκτωρας. «Ζητώ συγγνώμη αλλά δεν πρόσεξα πως ήσουν εσύ στο τηλέφωνο».
«Ήσουν;», είπε η Αφροδίτη για να συμπληρώσει. «Μάλλον δεν έχεις καταλάβει πως όταν απευθύνεσαι σε εμένα θα μου μιλάς στον πληθυντικό. Προφανώς χρειάζεσαι πολλά μαθήματα ακόμη αν και πιστεύω πως πολύ σύντομα θα σε φέρω στα νερά μου», του είπε.

Ο Βίκτωρας δεν μιλούσε. «Λοιπόν;», είπε η Αφροδίτη. «Γιατί δεν μιλάς, δεν έχεις τίποτα να πεις;» Μετά από σιωπή λίγων δευτερολέπτων ο Βίκτωρας βρήκε το θάρρος να της μιλήσει. «Θέλω οπωσδήποτε να σε δώ», της είπε για να πάρει την απάντηση που περίμενε με τόση ανυπομονησία. «Σε μία ώρα να βρίσκεσαι στο bar που με πρωτοείδες. Αλλοίμονο σου αν αργήσεις. Δεν έχω καμία απολύτως διάθεση να σε περιμένω. Αν δεν είσαι εκεί στην ώρα σου δεν πρόκειται να με ξαναδείς», του είπε η Αφροδίτη και έκλεισε το τηλέφωνο.

…συνεχίζεται. 

8ο μέρος
 
Xωρίς να χάσει δευτερόλεπτο ετοιμάστηκε και ξεκίνησε για το γνωστό bar. Σε μισή ώρα είχε ήδη φτάσει. Μπήκε μέσα και κάθισε στο πρώτο τραπέζι που βρήκε μπροστά του. Τρία τέταρτα αργότερα έκανε την εμφάνιση της και η Αφροδίτη. Φορούσε ένα κοντό φουστάνι με μία κολλητή μαύρη μπλούζα και φυσικά μία μαύρη οικολογική γούνα για να την προφυλάσσει από το κρύο. Πάντως το βλέμμα του Βίκτωρα έπεσε κατευθείαν στις μπότες τις, ένα ζευγάρι μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες που ταίριαζαν απόλυτα στα υπέροχα πόδια της.

Μόλις τον αντιλήφθηκε του έκανε νόημα να την ακολουθήσει και να κάτσουν στο τραπέζι της δικής τη επιλογής. Αμέσως σηκώθηκε και την ακολούθησε στην απέναντι πλευρά του μπαρ και σε ένα τραπέζι που ήταν ακριβώς στην μέση του μαγαζιού και που βρίσκονταν στο οπτικό πεδίο όλων των θαμώνων του bar.

Κάθισαν αλλά κανείς δεν μιλούσε. Μετά από αρκετή ώρα ο Βίκτωρας βρήκε το θάρρος να της απευθύνει τον λόγο.
«Σας ευχαριστώ πολύ που δεχθήκατε να με δείτε», της είπε για να πάρει την απάντηση του. «Δεν δέχθηκα να σε δω. Άλλωστε μην ξεχνάς πως εγώ σε κάλεσα να έρθεις και από ότι βλέπω υπάκουσες στην εντολή μου. Επίσης είναι πολύ ευχάριστο το ότι συνήθισες και μου μιλάς ήδη στον πληθυντικό. Θέλω να γνωρίζεις πως πάντα από εδώ και μπρος και αν βέβαια συμφωνήσεις με όλα όσα θα σου πω θα μου μιλάς στον πληθυντικό και πάντα …ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ.

Ο Βίκτωρας πάγωσε. «Μα τι έχει στο μυαλό της επιτέλους αυτή η γυναίκα;» αναρωτήθηκε…

…συνεχίζεται. 
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ SESSION!!!!


Αποσυνδεδεμένος hlias korin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Υπουργος Π.Α.Β.Ε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3539
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 136
  • -Έλαβε: 119
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 08, 2008, 03:23:28 μμ »
frendy!! :clapping: :clapping: :clapping:

Αποσυνδεδεμένος s0rr0w

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 107
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 47
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 09, 2008, 03:22:30 πμ »
Πολύ ωραία ιστορία αλλά πολύ καψώνι βρε αδερφάκι μου...

Και σ' αυτόν και σ' εμάς :P
Female feet licking & cleaning!

Μη χάσετε γιατί θα χάσετε:
femdom-austria
O.W.K.
Love&Boots[/ur

Αποσυνδεδεμένος FL1

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 42
  • -Έλαβε: 46
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 09, 2008, 02:28:47 μμ »
fredy, πολύ καλό story και πένα!

Keep walking!
Μπα, όχι Κυρία μου, δεν μυρίζουν οι πατούσες σας...αλλά καλού κακού, ας ξανατσεκάρω...

Αποσυνδεδεμένος frendy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 380
    • Προφίλ
    • http://www.myspace.com/511012371
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 64
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 09, 2008, 03:22:30 μμ »
9ο μέρος

«Γνωρίζω πολλά πράγματα για εσένα», του είπε η Αφροδίτη για να συνεχίσει. «Ξέρω πολύ καλά πως έχεις πληγώσει πολλές γυναίκες με την υπεροψία σου και το τουπέ σου. Επίσης γνωρίζω πως πιστεύεις πως με τα χρήματα που έχεις από τον μπαμπά σου μπορείς να αγοράσεις τα πάντα. Τώρα έφτασε η στιγμή να σε αγοράσω εγώ και να σε κάνω ΣΚΛΑΒΟ μου, χωρίς μάλιστα να πληρώσω ούτε μία δραχμή. Μάλιστα, ίσως χρειαστεί να χαλάσεις εσύ κάποια χρήματα για να ικανοποιήσεις τις απαιτήσεις μου».

Και συνέχισε. «Αν θέλεις να είμαστε μαζί για όσο καιρό φυσικά αποφασίσω εγώ θα πρέπει να γίνεις ο προσωπικός μου σκλάβος. Δεν θα με αποκαλείς με το ονομά μου παρά μόνο με την λέξη ΑΦΕΝΤΡΑ. Θα κάνεις ότι σου ζητάω για να με ικανοποιείς και αν τελικά δω πως τα καταφέρνεις ίσως να σε ανταμείψω και εγώ με τον τρόπο μου. Λοιπόν τι λες;»

Ο Βίκτωρας αποσβολωμένος την παρακολουθούσε χωρίς να πει το παραμικρό, όμως μέσα του κάτι του έλεγε … «γίνε ο σκλάβος της και δεν θα το μετανιώσεις». Είναι αλήθεια πως πρώτη φορά στην ζωή του του συνέβαινε αυτό το πράγμα. Χωρίς να το καταλάβει από τα χείλη του βγήκε η ακόλουθη λέξη … «ΔΕΧΟΜΑΙ».
«Δέχομαι τι;» του είπε η Αφροδίτη.
«Δέχομαι Αφέντρα», της απάντησε αλλά το βλέμμα της Αφροδίτης παρέμεινε ψυχρό…

«Κάτι δεν κάνω σωστά» σκέφτηκε και τότε θυμήθηκε τα λόγια της …. «Θέλω να γνωρίζεις πως πάντα από εδώ και μπρος και αν βέβαια συμφωνήσεις με όλα όσα θα σου πω θα μου μιλάς στον πληθυντικό και πάντα …ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ».

 …συνεχίζεται. 

10ο μέρος

«Δεν νομίζω να περιμένετε να γονατίσω εδώ μπροστά σε όλο τον κόσμο;», της είπε για να πάρει την απάντηση του. «Αν θέλεις να γίνεις ο σκλάβος μου θα πρέπει να γονατίσεις και επειδή δεν με αποκάλεσες όπως σου είπα θα μου φιλήσεις και τις μπότες. Φυσικά αν δεν θες μπορείς απλά να σηκωθείς και να φύγεις και να τα ξεχάσεις όλα όσα έγιναν. Εγώ δεν πρόκειται να σε ξανα ενοχλήσω», του είπε η Αφροδίτη.

Ο Βίκτωρας έκανε να σηκωθεί για να φύγει αλλά κάτι τον κρατούσε καρφωμένο στην καρέκλα του. Χωρίς να το πολυσκεφτεί γονάτισε μπροστά στα έκπληκτα μάτια όσων τον κοιτούσαν. «Λοιπόν;» του είπε η Αφροδίτη, «θα περιμένω πολλή ώρα ακόμη για να μου φιλήσεις τις μπότες;» και του άπλωσε την σόλα της δεξιάς της μπότας στα μούτρα του. Ο Βίκτωρας άρχισε να φιλάει χωρίς να σκέφτεται τι γίνονταν γύρω του. «Αρκετά», του είπε η Αφροδίτη και σηκώθηκε από την καρέκλα της για να πάει στη τουαλέτα.

Ο Βίκτωρας σηκώθηκε και αυτός με την σειρά του και έκατσε στο τραπέζι. Γύρω του όλο τον κοιτούσαν και ψιθύριζαν μεταξύ τους ενώ κάποιοι είχαν αρχίσει ήδη να γελούν με τα χάλια του…

Η Αφροδίτη επέστρεψε και αφού ήπιε λίγο από το ποτό της, ένα ποτήρι κόκκινο κρασί, του είπε. «Σου είπα να μου φιλήσεις τις μπότες και εσύ μου φίλησες μόνο την μία. Νομίζω πως κάτι μου χρωστάς ακόμη και επίσης δεν θυμάμαι να σου έδωσα την άδεια να σηκωθείς από το πάτωμα», και με το βλέμμα της του έδειξε το αριστερό της πόδι. Ο Βίκτωρας, αφού άλλωστε είχε γίνει ήδη ρεζίλι, ξαναγονάτισε και άρχισε να της φιλά και την άλλη μπότα.

…συνεχίζεται.
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ SESSION!!!!


Αποσυνδεδεμένος hlias korin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Υπουργος Π.Α.Β.Ε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3539
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 136
  • -Έλαβε: 119
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 09, 2008, 03:30:51 μμ »
φοβερη ιστορια!!! περιμενουμε την συνεχεια!!! :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος john_12345

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 356
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 33
Απ: Φανταστική ιστορία
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 09, 2008, 04:08:13 μμ »
Ναι,όντως! Εξαιρετική ιστορία!  :thumbsup1: