Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ταπεινωση απο μια Γυφτισσα  (Αναγνώστηκε 5349 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος koke

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 694
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 580
  • -Έλαβε: 31
Ταπεινωση απο μια Γυφτισσα
« στις: Μαΐου 14, 2013, 08:45:00 μμ »
Η Χριστινα παροτι σαββατο βραδυ ειπε να μη βγει κ να κατσει σπιτι για να ξεκουραστει απο το ατελειωτο clubbing των τελευταιων ημερων....εμφανισιακα ειναι αυτο που λεμε θεομουνο (28 ετών,1.80,ξανθο μαλλι,πρασινα ματια κ κορμι τουμπανο που κανει ολους να την ερωτευονται με την πρωτη ματια)..
Μενει μονης της σε διαμερισμα στη Κηφισια το οποιο φυσικα πληρωνει ο μπαμπακας,οπως και το σπορ διθεσιο αυτοκινητο της με το οποίο κυκλοφορει..
Καθως αραζει στο σαλονι θυμαται οτι ξεχασε τον φορτιστη της μεσα στο αυτοκινητο της κ βαζει τα αθλητικα της και κατεβαινει γρηγορα κατω...καθως κατεβαινει  βλεπει μια μεγαλη γρατσουνια στη πορτα του συνοδηγου κ λιγα μετρα πιο κατω μια γυφτισσα να σπρωχνει το καροτσι της που ειναι γεματο αχρηστα πραγματα κ καθε λογης σκουπιδια!!!
Αμέσως φωναζει μωρη βρωμιαρα εσυ εκανες αυτο το σημαδι????
Η γυφτισσα συνεχιζει να προχωραει..- τοτε η Χριστινα με γρηγορο βημα την φτανει κ της λεει ''ρε σου απλυτη σου μιλαω εσυ το εκανες αυτο?????
Ξεχασα να πω οτι η γυφτισσα ηταν κ αυτη νεαρη γυρω στα 23 μετριου αναστηματος,με ενα βρωμικο φορεματακι κ φορουσε σαγιοναρες...
Ναι εγω το εκανα αλλα κατα λαθος...
Τι κατα λαθος μωρη κ η Χριστινα της δινει ενα δυνατο χαστουκι που εκανε την γυφτισσα να παραπατησει!!!
Η γυφτισσα αφου συνερχεται προσπαθει να χτυπησει την Χριστινα με το χερι της αλλα ενα ακομη πιο δυνατο χαστουκι προσγειωνεται με δυναμη στο αλλο μαγουλο της...
Κ ενω περιμενε η Χριστινα η γυφτισσα να εβαζε τα κλαματα κ να εφευγε αντιθετως γυρναει κ λεει στη Χριστινα '' τωρα θα σε τσακισω''πες μου που θελεις να βρεθουμε για να σου δωσω ενα καλο μαθημα.....
Η Χριστινα σαστισε με το θρασσος της κ της λεει''οκ ελα πανω στο σπιτι μου''αλλα αμα χασεις θα σε κανω τα γλυψεις το πατωμα με τη γλωσσα σου...
Συμφωνη αλλα βλεπω εσενα να με παρακαλας να σταματησω απαντησε η γυφτισσα..
Οι δυο κοπελες ανεβηκαν στο σπιτι κ με το που μπηκαν στο σπιτι κατευθυνθηκαν στο σαλονι το οποιο ηταν τεραστιο κ ειχε πολυ χωρο για παλη..
Ενω η Χριστινα προσπαθησε να κανει κεφαλοκλειδωμα στη γυφτισσα,η νεαρη με μια γρηγορη κλωτσια χαμηλα την εριξε κατω.....κ απευθειας κολλησε τη πατουσα της στο καρυδι της Χριστινας...
Με το ζορι επαιρνει ανασα κ η νεαρη ειχε πλεον τον ελεγχο ''ποια ειναι τωρα βρωμιαρα???''ενω το πελμα της πιεζε χωρις ελεος το λαιμουδακι της Χριστινας....
Η Χριστινα προσπαθουσε ματαια να παρει το ποδι της γυφτισσσας απο το λαιμο της κ ψελλισε σε παρακαλω σταματα....τοτε η γυφτισσα πηρε το ποδι της κ την αφησε να αναπνευσει......
Πριν προλαβει να παρει κ δευτερη ανασα,μια δυνατη πατημασια στη κοιλια της Χριστινας την εκανε να διπλωθει στα δυο.....
Η νεαρη γυφτισσα πλεον ειχε τον απολυτο ελεγχο....αμεσως πατησε με δυναμη το προσωπο της Χριστινας κατω κ το εκανε να μοιαζει σαν πατημενο αποτσιγαρο.....
Βγαλε τη γλωσσα σου μωρη καργιολα...θελω να μου τα καθαρισεις μεχρι να να γυαλισουν....η Χριστινα με δακρυα στα ματια κ καθως πονουσε ολο της το κορμι αρχισε να γλειφει τα ποδια της γυφτισσας τα οποία ανεδυαν μια απαισια μυρωδια ιδρωτιλας...
Αφου τα καθαρισε για μερικα λεπτα ακουωντας τις βρισιες της γυφτισσας προσπαθησε να σηκωθει αλλα δε λογαριαζε την νεαρη, οπου την επιασε απο τα μαλλια και την οδηγησε στη μεση του σαλονιου...
Γονατισε μπροστα μου κ σηκωσε το κεφαλι σου.....''Σε παρακαλω σταματα,ενταξει με νικησες αλλα μη το συνεχιζεις''
Θα σε κανω να το θυμασαι μια ζωη μαλακισμενη αποκριθηκε η γυφτισσα...
Ενα πολυ δυνατο ποδοχαστουκι εκανε την Χριστινα να λιποθυμησει κ να βγαλει τις πρωτες σταγονες αιματος απο τη μυτη κ τα χειλη της....
Τοτε η γυφτισσα πηγε ακριβως πανω απο το προσωπο της λιποθυμης Χριστινας,κατεβασε το βρακι της κ ελουσε με τη χρυση βροχη της το προσωπο της ταπεινωμενης Χριστινας...
Ετσι θελω να σε βρει η πουτανα η μανα σου..να δει τη αξια κορη εχει....ειπε γελωντας η γυφτισσα κ κατευθυνθηκε στο υπνοδωματιο οπου πηρε ολα τα χρυσαφικα αλλα και το πορτοφολι με 500 ευρω κ το κινητο της Χριστινας....
Καθως εφευγε απο το σπιτι με τα κλεμμενα πραγματα κ με την ικανοποιηση για το κατορθωμα της περασε απο το σαλονι οπου εβγαλε με το κινητο μια φωτογραφια που την απεικονιζει να παταει το προσωπο της Χριστινας με τη σαγιοναρα της.....αμα θες πουτανα πανε στην αστυνομια,αλλα θα μαθει ολη η αθηνα τι σου εκανε μια γυφτισσα....xaxaxaxaxxaxaxa......κ εφυγε κλεινοντας δυνατα της πορτα πισω της....!!!!

Η ιστορια ειναι φανταστικη - ελπιζω να σας αρεσε !
Ειμαι Money slave σε κοπελες απο Θεσσαλονικη....

Αποσυνδεδεμένος arch

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 5
  • -Έλαβε: 6
Απ: Ταπεινωση απο μια Γυφτισσα
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 14, 2013, 10:03:15 μμ »
Φοβερη ιστορια  :clapping:

keep them coming  :biggrin1:

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Ταπεινωση απο μια Γυφτισσα
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 15, 2013, 12:04:19 πμ »
Τι συμπτωση! Γυφτισσες σκεφτομουν πριν λιγο ;D

Και μονο ο τιτλος με ξανακαβλωσε, θα διαβασω την ιστορια αυριο  :thumbsup1:
Είμαι των (κατω) άκρων