Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη  (Αναγνώστηκε 5454 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Necro7

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 173
  • -Έλαβε: 4
Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« στις: Νοεμβρίου 07, 2008, 02:33:26 πμ »
Αλλη μια κοπελα που με ειχε τρελανει με τα ωραια ποδια της και τα καμωματα της :biggrin1:
Η κατερινα, μια πολυ ομορφη, φιλη μου που καναμε παρεα παλιοτερα ειχε πολυ ωραια ποδια και τα προσεχε παντα.Βαμμενο νυχακι κοκκινο συνηθως.Το χειμωνα με ωραιες γοβες και δικτυωτα καλτσον....
Τελοςπαντων ποτε δεν ειχα επιχειρησει να κανω κατι με τα ποδια της ενοειται (και ουτε εκανα με την συγκεκριμενη κατι) αλλα τα χαζευα πολλες φορες...
Ωστοσο ενα περιστατικο που δεν θα ξεχασω ποτε μαζι της ηταν σε ενα σπιτι φιλων που ειχαμε παει στις γιορτες των Χριστουγενων να ξεσπασουμε.Να τα πιουμε κτλ...
Ειχα παει εγω με την Κατερινα και εναν κοινο φιλο μας.Εκεινη την μερα η Κατερινα ειχε βαλει ενα μαυρο δικτυωτο καλτσον,μια μινι φουστιτσα και ενα καυτο ντεκολτε που τονιζε το στητο μεγαλο στηθος της....
Ολοι οι παρεα γυρω στα 10 ατομα περιπου...
Ξεκινισαμε χαλαρα να πινουμε αλλα στο τελος ειχαμε παραπιει ολοι μας υπερβολικα (οχι δεν βγαλαμε τα ματια μας μην χαιρεσται :biggrin1:) ωσπου στο τελος βαλανε και καποια σκυλαδικα οι φιλοι μου.Εμενα δεν μου αρεσουν γενικα τα Ελληνικα αλλα για χαρη της παρεας δεν ελεγα τιποτα και εδειχνα οτι μου αρεσαν λιγο :yucky: :cry: :p
Ωσπου η Κατερινα σηκωνεται ξαφνικα πανω στο τσακιρ κεφι και εμφανως η πιο μεθυσμενη απο ολους  ανεβαινει να χορεψει στο τραπεζι!Εγω να θαυμαζω απο κατω με δεος της υπεροχες ποδαρες της και να χω κατακαυλωσει!
Ειχε μερακλωσει τοσο που σε μια φαση αρχισε να παταει με δυναμη μερικα πιατα πανω στο τραπεζι και να τα σπαει...Ολοι ειχαν μεινει αφωνοι αλλα πανω στο μεθυσι και το ολο κεφι την ενθαρυναν και πανυγηριζαν...2-3 κοπελες της παρεας ειχαν ντραπει και λιγο και ειχαν λουφαξει...
Η κατερινα φωναζε παιχνιδιαρικα "το σπασααααααααα"
Και δωστου να πηγαινει στο επομενο πιατο...Μετα αρχισε να κλωτσαει με δυναμη κατι ποτηρια που σπαγανε με δυναμη στο πατωμα....
Παειι και αυτοοοο εσπασε ελεγε μεσα στα χαχανητα της ενω απο κατω την επικροτουσαν.Ο πουτσος μου εντωμεταξυ κοντευε να σκισει το τζιν μου οταν την ειδα αφωνος να βγαζει την μια γοβα της...Τα κοκκινα σκουρα νυχια της φαινοταν καθαρα μεσα απο το δικτυωτα καλτσον.Χαιδεψε λιγο καποια πραγματα με το γυμνο της ποδι και σταθηκε σε ενα πιατο απο πανω.Το τριψε λιγο με το ποδι της και στο τελος το κλωτσησε και αυτο με δυναμη και επεσε χαμο.Κατεβηκε κατω απο το τραπεζι χωρις να εχει βαλει την μια της γοβα και συνεχισε να πινει με μανια σχεδον οπως και η υπολοιπη παρεα.Οταν μετα απο λιγο ανεβηκε παλι στο τραπεζι και ζητουσε με μαγκικο υφακι να της φερουν απο την κουζινα και αλλα πιατα να τα τσακισει. Μας κοιταξε τους αντρες λιγο παιχνιδιαρικα και λεει "αποψε θα τα σπασω ολα τα ρημαδια για τους καργιοληδες αντρες που εχουν γαμησει την ζωη μου" και εσκασε ενα γελακι...
Ολοι η παρεα ηταν πλεον τυφλα στο μεθυσι και χωρις πολλα πολλα της φερανε απο μεσα μια στοιβα πιατα και οπως ηταν ορθια ξυπολητη πανω στο τραπεζι εκατσε κατω και ακουμπησε τα ποδια της σχεδον κοντα σε μενα!!!Και με το ενα χερι επαιρνε ενα πιατο και με το αλλο κρατουσε την γοβα οπου το κτυπουσε με δυναμη και εσπαγε!Κοντεψα να χυσω.Ειχα ξεφυγει και εγω οταν οπως τσακιζε ενα πιατο εσκασα ενα φιλακι στα κοκκινα δακτυλακια της.Σταματησε λιγο με καρφωσε με τα ματια της και μου λεει γελωντας."Τι ειναι ρε αντρακι?"Και πιεσε ολα της τα δακτυλα στο στομα μου μεσα."Φατα ρε" μου κανει γελωντας...ενω με το αλλο χερι πεταξε 2 πιατα κατω στο πατωμα...Δεν αντεξα και αφου τα μυρισα λιγο και τα εγλειψα για 2 δευτερολεπτα τραβηξα με ντροπη το στομα μου απο τα δακτυλα της και εχυσα στο μποξερακι μου μεσα!Ηταν ολοι τοσο μεθυσμενοι που δεν εδωσε σημασια κανεις σε αυτη την σκηνη!

Παρωλλο που καναμε για παρα πολυ καιρο παρεα μα αυτην την κοπελα ποτε το θεμα δεν προχωρησε παρακατω ουτε ανεφερε κατι για την φαση με τα ποδια της...Μονο για καποιο καιρο γελαγαμε που τα ειχε σπασει στην γιορτη εκεινη αλλα μεχρι εκει...



Αποσυνδεδεμένος Patousofilos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 648
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 08, 2008, 04:28:58 μμ »
Καλή φάση, αλλά έπρεπε να το κυνηγήσεις το θέμα..

Αποσυνδεδεμένος female_foot_licker

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 551
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 12
  • -Έλαβε: 1
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 08, 2008, 05:30:58 μμ »
Μαλλον καλα εκανες, γιατι οπως δειχνει δεν θα γινοταν κατι παραπανω, αυτη ηταν τυφλα και δεν το εκανε  συνειδητα...
Για... μαυρες πατουσιτσες απο ξυπολητες κοπελες, καλεστε: Female_foot_licker, 696969...

Αποσυνδεδεμένος Μagic..

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Δασκαλος ΠΟΚΕ.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5816
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 159
  • -Έλαβε: 160
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 09, 2008, 09:53:04 μμ »
τυχερος στην ατυχια σου... :confused:
READ THE RULES -->http://www.greekfoot.com/forum/index.php?topic=3001.0
 BEFORE MODS


{IF YOU DONT REPLY,THE POST WILL DIE!!}

Αποσυνδεδεμένος JERY

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Born Footman
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5917
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3362
  • -Έλαβε: 886
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 10, 2008, 09:50:43 μμ »
Γαματη φαση !!!

Pain_Mistress

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 10, 2008, 09:57:47 μμ »
Υπομονη μεχρι το επομενο γλεντι  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος ForFemFeet

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 767
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 29
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #6 στις: Νοεμβρίου 12, 2008, 12:11:57 πμ »
στο μεθυσι επανω της βγηκε το αφεντριλικι?

τελικα ολες κρυβουν μια αφεντρα μεσα τους.. :hmmm:
I'm of a mind to make some mookey..

Αποσυνδεδεμένος τρελος

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 223
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 39
  • -Έλαβε: 1
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 10, 2008, 03:01:09 πμ »
τι λες τωρα....

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • Προχωρημένος
  • **
  • ειμαι μεγας ποδολαγνος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 2
Απ: Η φιλη μου η Κατερινα στην γιορτη
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 28, 2008, 11:39:59 μμ »
πο πο!!!!!ηταν πολυ ωρα με τη μια γοβα??????(δηλαδη φορουσε για πολυ ωρα μονο τη μια γοβα)?????????