Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Τι θα κανατε???  (Αναγνώστηκε 1177 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LichKing

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 814
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 544
  • -Έλαβε: 57
Τι θα κανατε???
« στις: Ιανουαρίου 27, 2008, 11:42:41 μμ »
Εχω ενα προβλημα και το θετω εδω,γιατι μονο εσεις θα με καταλαβετε.Πριν 3 χρονια περιπου τα ειχα με μια κοπελα,η οποια απο ομορφια μπορω να τη χαρακτηρισω
μετρια(προς το ασχημο).Ειχε αρκετα κιλακια παραπανω αλλα ειχε το μεγαλυτερο πλεονεκτημα απο ολες τις γυναικες!!!Ειχε απιστευτο ποδι(καμαρα,δαχτυλα κ.τ.λ.).Καλυτερα και απο της Silvia Saint.Πραγματικα καυλα!Χωρισαμε για λογους τους οποιους εγω ηθελα περισοτερο.Δηλαδη δεν ταιριαζαμε στα θελω μας κ.α. που βρηκα αφορμη!!!Σιγουρα δεν ταιριαζουμε σε αρκετα εκτος απο το sex το οποιο απολαμβανα μαζι της.Πλεον εχει περασει καιρος και ειδη ειμαι με μια αλλη κοπελα εδω και σχεδον 2 χρονια.Καλυτερη σε εμφανιση και πιο λεπτη απο τη προηγουμενη.Τα ποδαρακια της ειναι αρκετα κατωτερα της προηγουμενης.Μετρια θα ελεγα..Μ`αυτη τη κοπελα ομως περναω πολυ καλα.Ειναι το αλλο μου μισο που λεμε.Τωρα ομως εγω φερνω αρκετες φορες στο μυαλο μου την Οραιοπατουσα.Εχω ακομα επικοινωνια με τη προηγουμενη κοπελα αλλα ως εκει....

Τωρα θελω τη γνωμη σας,στο τι θα κανατε εσεις.Θα παρατουσατε μια καλη σχεση για ενα καλο ζευγαρι ποδιων???

Υ.Γ. Προσπαθησα να τη πεισω να κανουμε μονο sex αλλα δεν θελει.Θελει σχεση.Παρεπιπτοντως η κοπελα ακομα με γουσταρει τρελα...

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.... ;D

Αποσυνδεδεμένος lord

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6221
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 669
  • -Έλαβε: 1682
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 27, 2008, 11:52:54 μμ »
Παράθεση
Θα παρατουσατε μια καλη σχεση για ενα καλο ζευγαρι ποδιων???

Ποτέ.
Και δεν το λεω ετσι, το εννοώ. Εχω κάνει σχεση με κοπελα που δεν μου αρεσαν τα ποδια της (οι πατουσες δηλαδη). Υπαρχουν ,για μενα, πολυ σημαντικότερα πραγματα σε μια σχέση να σκεφτεί κανείς.
Αλλωστε ενα ζευγαρι ποδια απο μονο του οσο θεικο και να ειναι πρεπει να ειναι συνδεδεμενο και με το καταλληλο υπολοιπο σωμα και πνευμα.Αλλιως δεν γινεται δουλεια.

Αλλα προσωπικά εχω το καλο οτι δεν με κυβερνά αυτο το φετιχ. Τρελαίνομαι για τα ποδια, αλλα τρελαίνομαι εξισου για τον κωλο, το στηθος και ολα τα πονηρα γυναικεία μερη τελοσπαντων.

Ρε ούστ ! 

Αποσυνδεδεμένος LichKing

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 814
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 544
  • -Έλαβε: 57
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 27, 2008, 11:55:27 μμ »
Αυτη που ειμαι τωρα εχει και ωραιο στηθος και ωραιο κωλο... ;D

Συνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 27, 2008, 11:58:14 μμ »
Μάκη μόνο εσύ μπορείς να ξέρεις τι θέλεις. Τα δικά μας γούστα δεν έχουν επίδραση στη δική σου ευχαρίστηση, ψυχική και σεξουλαική. Απλώς, αν σου είναι απαραίτητο το ωραίο ζευγάρι πόδια, τότε μάλλον πρέπει να αναζητήσεις το τέλειο σύνολο κάπου αλλού. Δε χρειάζεται ντε και καλά να επιλέξεις ανάμεσα στις δύο.

Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 28, 2008, 12:12:04 πμ »
Φιλε αν σε γεμιζει συναισθηματικα και σεξουαλικα αυτη η σχεση τοτε να μην την αφησεις κι ας εχει μετρια ποδια. Αν ακομα και ετσι ικανοποιει το φετιχ σου ειναι αλλος ενας λογος. Εκτος και αν σε ενδιαφερει να ικανοποιεις αποκλειστικα το φετιχ σου οποτε αλλαζει το πραγμα. Ολα εξαρτωνται απο το τι θελεις εσυ. Εγω παντως στη θεση σου δεν θα προτιμουσα μια κοπελα μονο για τα ποδια της. Απο την αλλη δεν ξερω αν θα εμενα μαζι της σε περιπτωση που κοροϊδευε και αποδοκιμαζε το φετιχ μου. Μπορω να ανεχτω τα μετρια ποδια αλλα την κοροϊδια και τα σχολια τυπου "εισαι ανωμαλος" κλπ δεν τα δεχομαι. Αυτα ειχα να πω κι ελπιζω να βοηθησα...

Αποσυνδεδεμένος PRINCE

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 307
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 158
  • -Έλαβε: 11
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 28, 2008, 12:22:51 πμ »
Αν περναγα καλα σε μια σχεση  δεν θα χωριζα γι' αυτο..Να κανεις οτι λεει η καρδια σου.. :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος female_foot_licker

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 551
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 12
  • -Έλαβε: 1
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 28, 2008, 12:26:35 πμ »
Για εμενα τα ποδια ειναι ΠΟΛΥ σημαντικα, οποτε θα επελεγα μια με τελεια ποδια. Ομως εγω δεν ειμαι εσυ... Οτι θες κανε!!!
Για... μαυρες πατουσιτσες απο ξυπολητες κοπελες, καλεστε: Female_foot_licker, 696969...

Αποσυνδεδεμένος ΓΥΝΑΙΚΑ(MelinaFemale)

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • on the way to paradise!...zu fuss!!
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 295
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 28, 2008, 10:29:18 μμ »
συνεχίζει να έχει εξίσου ωραία πόδια? μήπως σουλουπώθηκε κιόλας? πάντως πόδια ωραία βρίσκεις κ αλλού...Να κρατήσεις όμως μια καλή πετυχημένη σχέση είναι πολύ σημαντικό!επίσης καλό είναι να προχωράμε μπροστά κ να μην γυρίζουμε πίσω...εξάλλου μπορεί η πρώην να μη σε συγκινεί πλέον στην πράξη... ζύγισε τα καλά κ τα άσχημα της κά8ε μιας κ βρες ποιά έχει τα πιο πολλά καλά!..καλή τύχη!

Αποσυνδεδεμένος LichKing

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 814
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 544
  • -Έλαβε: 57
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 28, 2008, 11:37:38 μμ »
Εχω ηδη προχωρησει με τη σχεση.Αρραβωνιαστηκα.Απλα μερικες φορες μου ερχεται στο μυαλο που και που τα ποδια της παλιας.Πιστευω αν δεν ειχα αυτο το φετιχ,δεν
θα υπηρχε κανενα προβλημα!!!...Ευχαριστω για τις απαντησεις σας... :-*

Αποσυνδεδεμένος aladin6

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 200
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 12
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 29, 2008, 01:59:38 πμ »
φιλε μου μην κοιτας πισω...οπως λεμε θα ετρωγες ποτε χαλασμενο φαγητο?ζησε ομοργα και ευτυχησμενα με την γυναικα σου..πιστεψε με για να φτιαξεις ενα ευτυχησμενο σπιτι πρεπει βρεις και αλλα πραγματα εκτος απο τα ομορφα πόδια!

να ζησεται!
Ψωμί παιδεία και πόδια γυναικεία

Αποσυνδεδεμένος arros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 2734
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 42
  • -Έλαβε: 12
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 29, 2008, 10:21:43 μμ »
H απόφαση φυσικά είναι δική σου αλλά έτσι που περιγράφεις την κατάσταση εγώ δε βλέπω ιδιαίτερη

 δυσκολία,μένεις με την κοπέλα που είσαι.Καλή φάση τα ωραία πόδια αλλά όταν μιλάμε για

σχέση-τουλάχιστον για μένα-δεν είναι το βασικότερο πράγμα


Αποσυνδεδεμένος toes

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 857
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 45
  • -Έλαβε: 12
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 30, 2008, 12:23:17 μμ »
 Ποτε δεν θα παρατουσα μια καλη σχεση για ενα καλο ζευγαρι ποδια ..Ετσι απλα ,οπως το ρωτησες..Πιθανως να μην αρχιζα μια σχεση αν δεν ειχε ωραια ποδια ,αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα..Αν ναι ,υποτιμας (κατα την ταπεινη μου γνωμη) πρωτα τον εαυτο σου και μετα την κοπελλα.. Για να συναψεις σχεση και να την καλιεργησεις ,ωστε να γινει "καλη" ,παει να πει οτι βρηκες περισσοτερα πραγματα στην κοπελα περα απο τα "μετρια" ποδια της -οπως και πρεπει να γινεται..Τωρα ,αν συντρεχουν αλλοι λογοι να την αφισεις οκ ,αλλα οχι απλα επειδη δεν εχει ομορφα ποδια ,η για να βρεις αλλα ποδια να φιλησεις ,ενω η σχεση σας ειναι και παραμενει καλη ..Φιλε μου σε καταλαβαινω ομως..Το ερωτημα σου ξεκιναει απο το γεγονος οτι εχεις και εσυ το υπεροχο αυτο φετιχ που σε τρελλαινει,σε μπερδευει και δεν ξερεις πως να το διαχειριστεις..Μεινε με τον ανθρωπο σου οσο τραβαει..Θα καταλαβεις ποτε ηρθε η ωρα να το τελειωσεις..Ισως αυτος ο προβληματισμος σου να ειναι η αρχη..Ψαξου..Σε καθε περιπτωση ομως πιστευω οτι οταν εχουμε μια πραγματικη σχεση (γαμο ,σχεση κλπ) ,ειναι απαραδεκτο να δειχνουμε στο τερι μας( η να μας παρει χαμπαρι) οτι καλα ολα ,αλλα ψαχνουμε ΚΑΙ με βιντεακια και φωτογραφιες απο το νετ κλπ..Το φετιχ μας πρεπει να το βγαζουμε μεσα απο τη σχεση μας και να το μοιραζομαστε/χαιρομαστε με το τερι μας ,αν θελουμε να εχουμε σχεσεις σωστες...Καλη επιτυχια...

Αποσυνδεδεμένος tramplefet

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Sex Fai Skata & Ypnos
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
Απ: Τι θα κανατε???
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 31, 2008, 04:07:10 μμ »
Φιλε μου εγω θα σου μιλησω απο προσωπικη εμπειρια.Η γυναικα με την οποια εχω αποφασισει να περασω το υπολοιπο της ζωης μου δε με ικανοποιει στον τομεα του φετιχ μου.Ειναι ομως αυτη που με γεμιζει ψυχικα και πνευματικα,και ειναι πραγματικα το καταλληλο ατομο για να μοιραστω μαζι της μια οικογενεια.Πεποιθηση μου ειναι πως πρεπει να μετρησεις τι πραγματικα σε ολοκληρωνει σαν ατομο,αν δηλαδη το ενα ειναι πιο σημαντικο απο το αλλο.Εγω παντως επελεξα την πνευματικη επαφη,απ αυτη την πλευρα εγειρε η δικη μου ζυγαρια.
"Να σας το πατησω το τοστακι?"
"Πατα το καλα..."