Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Συναισθηματικό δέσιμο μεταξύ Αφέντρας-η με σκλάβο-α  (Αναγνώστηκε 2399 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dopey

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Lost in Lust
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 189
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 889
  • -Έλαβε: 4
Συναισθηματικό δέσιμο μεταξύ Αφέντρας-η με σκλάβο-α
« στις: Φεβρουαρίου 09, 2009, 03:57:51 μμ »
 υπαρχει ρε παιδια συναισθηματικο δεσιμο μεταξυ σκλαβου/ας κ αφεντη-αφεντρας? η ροταω μαλακιες?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 01, 2009, 07:27:59 πμ από JK »
There is someone in my head  but it's not me!

Αποσυνδεδεμένος Μagic..

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Δασκαλος ΠΟΚΕ.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5816
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 159
  • -Έλαβε: 160
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 09, 2009, 04:04:16 μμ »
ρωτα τον master του ειδους... :lol:

ελα γιωργο λυσε μας τις αποριες... :lol:
READ THE RULES -->http://www.greekfoot.com/forum/index.php?topic=3001.0
 BEFORE MODS


{IF YOU DONT REPLY,THE POST WILL DIE!!}

Αποσυνδεδεμένος Mstr_G

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 09, 2009, 05:00:12 μμ »
...... ''τυπικα'' πρεπει να υπαρχει  (αναλογα κ την περισταση  και εξαρταται πως οριζεις το συναισθηματικο)
Είχαμε μία υπέροχη στοματική επαφή.
 Εγώ της ζήτησα να κάνουμε έρωτα κι αυτή μου απάντησε όχι.

Pain_Mistress

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 09, 2009, 06:22:51 μμ »
Φυσικα και υπαρχει ,ερωτηση ειναι αυτη τωρα?
Μια σχεση ειναι σαν ολες τις αλλες ,με διαφορετικο ερωτικο περιεχομενο.

Αν μιλαμε φυσικα για σχεση και οχι για 2-3 παιχνιδια που θα γινουν απλα για να ικανοποιηθουν τα βιτσια και των δυο.
Τωρα αν το παιχνιδι ειναι με πληρωμη ,εκει δεν ξερω ,αλλοι/αλλες ειναι αρμοδιοι να απαντησουν ,αν και δεν μπορω να φαντασθω καποιο συναισθημα σε τετοια κατασταση ,εκτος του αμοιβαιου σεβασμου αυτων που παιζουν το παιχνιδι.

Αποσυνδεδεμένος dopey

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Lost in Lust
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 189
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 889
  • -Έλαβε: 4
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 09, 2009, 06:31:48 μμ »
δηλαδή υπάρχει όπως όλες τις φυσιολογικές σχέσεις ευχαριστώ k εγώ κάτι τέτοιο σκεφτόμουν αλλα ήθελα να το μοιραστώ με άτομα έμπειρα για να το επαληθεύσω.thnx
There is someone in my head  but it's not me!

Αποσυνδεδεμένος Προσκυνητής

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 999
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 45
  • -Έλαβε: 50
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 10, 2009, 01:11:31 πμ »
Τωρα αν το παιχνιδι ειναι με πληρωμη ,εκει δεν ξερω ,αλλοι/αλλες ειναι αρμοδιοι να απαντησουν ,αν και δεν μπορω να φαντασθω καποιο συναισθημα σε τετοια κατασταση ,εκτος του αμοιβαιου σεβασμου αυτων που παιζουν το παιχνιδι.

Γι'αυτό κατά την ταπεινή μου γνώμη , δεν έχει νόημα να συζητά κανείς για τέτοια παιχνίδια με ... πουτάνες μπουρδέλων ή πουτανες της Αθηνάς ή πουτάνες των στούντιο.
Γιατί όπως και να το κάνουμε , με πουτάνες που αφιερώνουν 10 λεπτά ανά πελάτη , δεν έχει νόημα να μιλάμε για τίποτε άλλο από ένα απλό υποκατάστατο της μαλακίας.

Αποσυνδεδεμένος lick-feet

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 712
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 40
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 10, 2009, 09:24:11 πμ »
Φιλε μου η λέξη πουτάνα ίσος να μην είναι η κατάλληλη λέξη!

Η πιο σεμνή και σωστή θα ήταν Pro Mistress όταν μιλάμε για επαγγελματίες Αφέντρες!

Η κάθε κοπέλα που είναι Pro δεν σημαίνει ότι είναι και πουτάνα!

Έχουν μεγάλη διαφορα αυτές οι 2 λέξεις στο συγκεκριμένο θέμα!

Τουλάχιστον για εμενα που εκτος από φετιχιστής είμαι και slave!  :thumbsup1:
Χαλάκι στα Πόδια σας Θεά μου...


entos_ektos

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 10, 2009, 10:05:06 πμ »

σε καθε ανθρωπινη σχεση που εχει νοημα υπαρχει συναισθηματικο δεσιμο ...

πιστευω πως υπαρχει δεσιμο μεταξυ αφεντρας/η-σκλαβου/ας

οπως λεγανε (και λενε) οι Κινεζοι:
οι ανθρωπινες σχεσεις ειναι σαν ενα κοροτσι ... ο ενας καθεται μεσα και ο αλλος το σπρωχνει!!

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 10, 2009, 12:27:48 μμ »
μαλιστα συναισθημα φησικα οταν υπαρχειμ ελξη ερωτικη υπαρχει και συναισθημα αν καπια αφεντρα γουσταρει ερωτικα εναν σκλαβο φησικα θα εχει ερωτικα συναισθηματα ακομα και οταν τον υποταξει αν ρωτατε για μενα για να καλιεργηθει συναισθημα μπορει να γινει σε 2 ωλεπτα η σε σε 1 μηνα αναλογα την ελξη εχει τηχη αφεντρα να τισ φιλησω τα ποδια και μετα να την γαμησω και μετα να την εχω αγκαλια και νατησ χαιδεβω τα μαλλια τησ εβγαλα εντονο συναισθημα τησ αρεσε το γαμησι και μετα ηρθε μονη τησ προσεχτε χωρισ να την εχω πληρωσει αλλα καβλωσε η γκομενα η φιλη τησ και μου ζητησε να την γαμησω και τησ λεω ειμαι σκλαβοσ τι λεσ και μου λεει δεν νομιζω τωρα εισαι γαμιασ μιλαω για την ελπιδα με την βραζιλιανα φιλη τησ η ελπιθδα ειναι μακραν η πιο μουνατρα και η πιο αφεντρα που ιπαρχει μαγκεσ αν και τωρα δεν ασχολειτε πολυ μουνι γενικα εχω παρει κορυφαιεσ αφεντρεσ σε εξευτελιστικεσ τιμεσ για το σκηνικο αυτο που ειπα εδωσα μονο 80 εβρω εχω δωσει και 6για μια νοσοκομα που δουλεβει στο δρομοκαιτιο μουναρα πολυ τρελλα που επεμενε να την γαμησω αλλα ειναι η μονη που δεν γαμησα διοτι με τρελαινα τα ποδια τησ και τα περιπιουμουν ωρεσ μονο πιπα μου πηρε με μια αλλη αφεντρα 40αρα παλι νασοκομα λιονταρινα την πηδηξα αγρια μονο ετσι μου βγηκε φησικα με την βικη εχω παει 3 φορεσ στην μαρνησ τωρα εχει σπασει εκανα μαζι τησ αγρια γαμησια γενικα εχω παει με αφεντρεσ που δεν το κανουν συνεχεια με τισ γνωστεσ στον χωρο που ειναι χρονια δεν εχω παει ποτε μια φορα με μια ρωσσιδα επαιρνε 50 μπηκα ειναι η μονοη που δεν πηδηξα αυτη μου εκανε παιχνιδια με κερι αλογακι στο δωματιο σε δικο τησ χωρο και μαλιστα μετα απο 20 λεπτα ηθελε να με διωξει γιατι περιμενε αλλον πελατη και τησ λεω μια ωρα ειπαμε και δεν φεβγω πριν οποτε με εδιωξε ετσι χωρισ να ζητησει μια ηταν τομοναδικο μου τσαμπα παιχνιδι αυτη δεν μου τα ζητησε προκατοβολικα

Αποσυνδεδεμένος lick-feet

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 712
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 40
Απ: συναισθημα???
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 11, 2009, 03:59:09 μμ »
mastergeorge ρε παιδί μου βγήκαν τα ματια να το διαβάσω!

Βάλε κανένα κόμμα καμια τέλεια.... άλλαξε καμια παράγραφο  :lol: :lol: :lol: :lol:

Τελικά δεν έχω καταλάβει με εσένα τι είσαι?

Αφέντης - σκλάβος η switch ?  :thinking: :thinking: :thinking:
Χαλάκι στα Πόδια σας Θεά μου...


Αποσυνδεδεμένος Soundwave

  • Νέος
  • *
  • Free
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Συναισθηματικό δέσιμο μεταξύ Αφέντρας-η με σκ&
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 01, 2009, 08:49:31 μμ »
Συναισθημα έχεις και με το σκύλο σου.Το θέμα ειναι οτι σε κοιτάει σαν άντρα ή σαν αντικείμενο.Δεν εχω ανάλογη εμπειρία αλλα δεν καλφτικα.Ας μιλήσει κάποιος με εμπειρία..

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Απ: Συναισθηματικό δέσιμο μεταξύ Αφέντρας-η με σκ&
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 07, 2009, 01:05:18 μμ »
μαλιστα δεσιμο η χημεια.σαφως υπαρχει.αν η αφεντρα ειναι γνησια και οχι γιατι το κανει να κονομησει η να βγαλει απωθημενα.αν λοιπον νιωθει εντονα τον ρολο τοτε μπορει να ερωτευτει ενα σκλαβο.φυσικα αυτο που θελω να μαθω ειναι τι γινεται οταν μια αφεντρα δει τον σκλαβο ερωτικα.το τοι ειναι σκλαβος μπορει να τον απομιθοπιεισει στα ματια της?

Αποσυνδεδεμένος cfever

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 31
  • -Έλαβε: 3
Απ: Συναισθηματικό δέσιμο μεταξύ Αφέντρας-η με σκλάβο-α
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 08, 2009, 06:19:04 μμ »
Εαν έχουμε ένα ζευγάρι που τους δένει συναισθηματικός δεσμός (κανονική σχέση η γάμου) τότε στον ρόλο αφέντρα/σκλάβου η αφέντρα ίσως έχει συναισθηματικούς ενδοιασμούς (να μπλέκει τα συναισθηματικά με τα παιχνίδια ρόλων) που σημαίνει ότι ο σκλάβος της δεν θα έχει το φέρσιμο που ίσως ονειρεύεται από μια πραγματική αφέντρα, στην ουσία η "αφέντρα" δυσκολεύετε να "δουλέψει" όπως θα "δούλευε"...εάν δεν είχε κανένα συναισθηματικό δέσιμο (εφόσον είναι κυριαρχικής ψυχολογίας), όταν έχει μπλέξει ένας από τους δυο το συναισθηματικό με το ερωτικό παιχνίδι υπάρχει πρόβλημα!

Φυσικά μπορεί να υπάρχει συναίσθημα μεταξύ Αφεντρας και σκλάβου αρκεί να είναι και οι 2 συνειδητοποιημένη για το "παιχνίδι" ρόλων τους. όπως πολλά ζευγάρια έχουν μια υγείες σχέση (BDSM και Συμβιώσεις Αντρόγυνου) χημεία να υπάρχει... :sadomazoch: :stiletto: :hardcorefuck:
cfever

Αποσυνδεδεμένος MasterAth

  • Νέος
  • *
  • Chain of command: I say it, you do it!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Συναισθηματικό δέσιμο μεταξύ Αφέντρας-η με σκ&
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 23, 2009, 03:04:08 μμ »
Φυσικά και υπάρχει! Εκτός αν μιλάμε για session με επαγγελματίες, οπότε εκεί μόνο € υπάρχουν.

Αν σε ένα ζευγάρι δεν υπάρχει συναίσθημα τότε δεν μιλάμε για ζευγάρι και σχέση αλλά για δύο ανθρώπους που απλά έκαναν ένα session, μια αρπαχτή. Παίξανε, πηδηχτήκανε, ξεχαρμανιάσανε και όταν έχουν ξανά καύλες πάλι από την αρχή.

Πιστεύω ότι μέσα από μία bdsm σχέση μπορείς να βιώσεις, αν όχι στον μέγιστο, σε μεγάλο βαθμό πολλά και διάφορα συναισθήματα ανεξάρτητα από το status σου. Έρωτας, αγάπη, μίσος, πόθος, πάθος, καύλα, ηδονή βρίσκονται ανάμεσα σε όλα τα ζευγάρια. Γιατί όχι και μεταξύ Κυριάρχων και υποτακτικών;

Κυρίαρχοι και υποτακτικοί είναι δεμένοι μεταξύ τους πολύ περισσότερο και από το πιο κεραυνοβολημένο ερωτικά vanilla ζευγάρι.
A riding crop and a blindfold doesn't make it BDSM. There is a big difference between being kinky and being in the scene. It's not a sexual thing to me, it's a very spiritual thing.