Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Ψηφοφορία

γαμησι η strapon αγριο και υποταγη

αφεντρα
25 (71.4%)
γηναικα
10 (28.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 34

Αποστολέας Θέμα: αφεντρα η γηναικα  (Αναγνώστηκε 1355 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
αφεντρα η γηναικα
« στις: Μαρτίου 04, 2009, 06:39:17 μμ »
ο κολλητοσ σασ κερδιζει 1 εκατομηριο εβρω στο λοττο και σασ λεει φιλαρα λεγε τη θεσ πεσ μου τι θεσ για δωρο μια νυχτα δωρο με οποια αφεντρα γουσταρεισ η μια μουναρα οποια γουσταρεισ να την πηδασ και να κανεται αισθησιακο ερωτα αγκαλιεσ φιλια να σε χαιδεβει να φιλιεσται στο στομα τι θα διαλεγατε

Αποσυνδεδεμένος Υάκινθος

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟ.Κ.Ε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6718
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 453
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 04, 2009, 07:08:48 μμ »
Ωρες ώρες μου ρχεται να σε πλακώσω στα χαστούκια :sfou:
"I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of a clown which always forces me to blow it at the most important moments"

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself"

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 04, 2009, 07:16:41 μμ »
και εγω ειμαι ο παπασ ειπα εγω θελω αφεντη ρε χαμενε  :rofl: :rofl: ρε μαγκεσ πατε καλα μονο εγω ψηφισα γηναικα πατε καλα θα αφηνατε μια μουναρα ολη νηχτα να πηδατε και να κανεται αγκλιεσ για να καθαριζεται πατουσεσ γνωμη μου ετσι :w00t: :w00t: :w00t:

Αποσυνδεδεμένος Greek_Shoelover_m

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • A good submissive is the obedient submissive...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 956
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 86
  • -Έλαβε: 11
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 05, 2009, 08:14:06 μμ »
Αφέντρα φυσικά!


Και η "γυναίκα" γράφεται με "υ". Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, αλλά προσωπική μου άποψη είναι ότι είναι ντροπή και προσβολή να μην ξέρουμε πως γράφεται η λέξη που έχουμε τις περισσότερες ώρες στο μυαλό μας...
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 05, 2009, 09:35:43 μμ από Greek_Shoelover_m »
:stiletto: G_S :stiletto:

...Excel in ANYTHING... !!!

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 06, 2009, 01:29:11 μμ »
πιοσ σου ειπε οτι εχω αυτη τη λεξη συνεχεια στο μυαλο μου εγω θελω να τη γραφω ετσι γηναικα δεν σημαινει οτι δεν ξερω πωσ γραφεται και πιστεψε με στην οπθογραφεια ειμαι τελειωσ θελω και γραφω ετσι

Αποσυνδεδεμένος foot maniac

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 162
  • -Έλαβε: 9
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 06, 2009, 01:43:23 μμ »
Sorry παιδιά αλλα εγώ τη γυναίκα τη θέλω γυναίκα και όχι αφέντρα για τον απλούστατο λόγο ότι δε θέλω να βρεθώ καμια ώρα με κανένα μαστίγιο στον κώλο(Να τονίσω ότι αυτό είναι το προσωπικό μου γούστο και δεν έχω καμια πρόθεση να θίξω κανένα από την παρέα μας που του αρέσει η γυναικα να είναι αφέντρα)!!

Κάτι ακόμα..Φίλε sklabosgiorgos  το "W" στο πληκτρολόγιο σου είναι το αντίστοιχο ελληνικό "ς".Στο λέω γατί βλέπω ότι δεν το  χρησιμοποιείς όπου πρέπει(Φιλικά στο λέω πάντα :thumbsup1:   :thumbsup1:)

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 06, 2009, 01:50:56 μμ »
ναι φιλε το ξερω δεν το ηξερα και μου το εμαθε ο θεοσ ξερεισ ενασ ειναι ο θεοσ και λθπαμαι που τελευταια δεν σημμετεχει τοσο η αληθεια ειναι οτι μου εχει λειψει ο θεοσ πραγματικα αλλα θεοσ ειναι που να προλαβει να λησει ολα τα προβληματα  :rofl: :rofl: και εγω γηναικα την θελω βεβαια μαρεσει και ωσ αφεντρα πολη αλλα αν ειχα να διαλεξω προτιμω γηναικα γιατι φιλε μου να μην χαρω ολο το κορμι τησ και να γαμησω και το μουναι τησ εξαλλου μην ξεχνιομαστε αντρεσ ειμαστε πουτσα εχουμε και πρεπει να γαμαμε στο τελοσ θα καταντησουμε γελιοι νομιζεται οτι οι γηναικεσ μασ προτιμουν σκλαβουσ λαθοσ καμια γηναικα δεν μασ θελεισ σκλαβουσ αλλα αντρεσ να του πεταμε τα βαρδουλα εξω μην σασ βλεπουν τοσο χαμηλων τονων αντρεσ ειστε πουτσα εχεται και για την πουτσα σασ κανουν αμαν μην ξεχνιεσται αντρεσ ειμαστε καντε τισ να σασ παρακαλανε να τισ γαμησεται τερμα παρτε τον πουτσο και βαλτε τον μεσα στα μουνια τουσ  :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck: :hardcorefuck:

Αποσυνδεδεμένος foot maniac

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 162
  • -Έλαβε: 9
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 06, 2009, 01:58:19 μμ »
Ακριβώς αυτής της άποψης είμαι και εγώ!!!..Το μονο πρόβλημα που έχω είναι ότι δεν μπορώ να την εκφράζω όπως την εξέφρασες εσύ μόλις τώρα!!..Είσαι χύμα τύπος και γι αυτό σε πάω ρε sklabosgiorgos!!   :thumbsup1:   :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Απ: αφεντρα η γηναικα
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 06, 2009, 02:04:24 μμ »
ειμαι χυμα οντωσ και δεν κολλωνω πουθενα σημερα το πρωι σκοτωθηκα αγρια με τον διυεθυντη για ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ σταρχιδια μου ολα ρομπα τον εκανα αλλα δεν μπορει να με διωξει και ετσι αυτοσ εκτεθηκε τον μαλακα κοιμαται ορθιοσ :rofl: :rofl:ολη μερα και το βραδυ παει για υπνο :hahahaha: :hahahaha: