Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ηι, Ι am a foot freak!  (Αναγνώστηκε 5524 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος safari

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #45 στις: Νοεμβρίου 27, 2007, 04:52:06 μμ »
kapio fili mou to xeroun kai kapies files mou (se kapies periptosis kani kai kalo) alla oxi olokliros o kiklos mou vevea!
oxi oti ine kako aplos dinis stoxo se kakothelites..

Αποσυνδεδεμένος epaminontas23

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 1
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #46 στις: Νοεμβρίου 29, 2007, 11:56:16 πμ »
oxi emena xeroun kati alla den paei to myalo tous se podolagneia  :hmmm: pantos den xreiazetai na to mathoun,to kserw egw kai kati ligoi kai ftanei  :p

twra foot freak den tha to elega katholou alla an den dw podia me orea papoutsia den anabw kai thelw na ta glyfw  :-* pantos anabw kai alios  :p

asxeto alla h fantasiosh mou einai na balw mia gkomena me wraia podia brosta mou,me gobes stileto kai na ths glyfw na podia kai na mou fwnazei glyfta moy.....auto den mou exei tyxei pote alla kai ayta pou mou exoun tyxei einai super  :stiletto:

Αποσυνδεδεμένος Alejandro

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Feet Fetish Video Producer
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2503
    • Προφίλ
    • GREEK KAREN'S FRIENDS
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 15
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #47 στις: Δεκεμβρίου 20, 2007, 12:48:41 πμ »
Θυμήθηκα αυτό το θέμα από ένα πρόσφατο συμβάν. Ήμασταν σπίτι ενός φίλου και φτιάχναμε κάτι στο PC του , περνάγαμε προγράμματα και τα σχετικά. Σε κάποια φάση και ενώ είχαμε τελειώσει τις δουλειές βάζουμε να δούμε μια τσοντούλα σύντομη σε διάρκεια. Είχε μια σύντομη σκηνή που ο άντρας κάθως την πηδάει της πιάνει το πόδι και γλύφει τα δάχτυλα. Παρατήρησα ότι σε αυτό το θέαμα ο φίλος μου "ξύνισε" το πρόσωπό  :yucky: του και φάνηκε να δυσανασχετεί ή να λέει "καλά τί κάνει.."

Άντε να του πεις αυτού για ποδολαγνεία. Θα σε κοιτάει με μισό μάτι.  :p
,tkiy6666666666666 ό,τι πιο όμορφο έχετε δει 8)

Αποσυνδεδεμένος FL1

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 42
  • -Έλαβε: 46
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #48 στις: Δεκεμβρίου 20, 2007, 10:44:59 πμ »
Παίδες, η άποψη μου είναι ότι όχι μόνο το φετιχ μας , αλλά και οποιοδήποτε άλλο φετιχ είναι φυσιολογικό , αρκει να μην βλάπτει τον/την παρτενέρ.
Συζητούσα με ένα γνωστό μου πολύ διαβασμένο γενικά για το θέμα παραφιλία, και μου είπε πως όλες οι σεξουαλικές παρεκλίσεις από αυτό που οι πολλοί ονομάζουν "φυσιολογικό" είναι ρυθμισμένες και προγραμματισμένες από τη φύση.
Μου έδωσε και ένα παράδειγμα που με κούφανε(και δεν είναι gay για να προλάβω μερικούς...)
Η ομοφυλοφιλία, είναι αμυντικός μηχανισμός της φύσης για την αντιμετόπιση του υπερπληθισμού!
Γι αυτό σε χώρες της άπω ανατολής γίνεται της πόρνης από gay και trans.
Πάντως συνοψίζοντας η ποδολαγνεία και τα συναφή της είναι 1000% μέσα στα "φυσιολογικά" πλαίσια να μου επιτραπέι να χρησιμοποιήσω αυτόν τον σιχαμερό όρο...
Μπα, όχι Κυρία μου, δεν μυρίζουν οι πατούσες σας...αλλά καλού κακού, ας ξανατσεκάρω...

Αποσυνδεδεμένος Alejandro

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Feet Fetish Video Producer
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2503
    • Προφίλ
    • GREEK KAREN'S FRIENDS
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 15
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #49 στις: Δεκεμβρίου 20, 2007, 10:45:03 μμ »

Η ομοφυλοφιλία, είναι αμυντικός μηχανισμός της φύσης για την αντιμετόπιση του υπερπληθισμού!

Συγνώμη , αλλά υπάρχει κάποιο επιχείρημα γι αυτό; 


Επίσης συμφωνώ ότι κατά μια έννοια πολλά από τα φετίχ των ανθρώπων υπάρχουν και στην φύση ανάμεσα σε ζώα , αλλά όχι κι όλα. Πάντως ποδολαγνεία μεταξύ ζώων που δεν είναι κάτι κουφό , δεν γνωρίζω αν έχει καταγραφεί!


*προς mods : αν έκανα quote αυτή τη φράση μόνο θα θεωρούταν άσκοπη παράθεση;  :confused:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 20, 2007, 10:58:48 μμ από VagelisPa »
,tkiy6666666666666 ό,τι πιο όμορφο έχετε δει 8)

vagelisPa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #50 στις: Δεκεμβρίου 20, 2007, 10:50:39 μμ »


Εάν επιλέξεις μόνον μία μικρή φράση από ένα μεγάλο post όχι δεν είναι άσκοπη παράθεση.


Δεν είμαστε κατά των παραθέσεων αλλά υπέρ της σωστής χρήσης!  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος FL1

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 42
  • -Έλαβε: 46
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #51 στις: Δεκεμβρίου 22, 2007, 02:45:11 μμ »
Eνα αρκετά ισχυρό επιχείρημα, είναι το ότι σε ένα περιβάλον υπερπληθισμού με πολλαπλές δυνατότητες επιλογών ερωτικών συντρόφων και άφθονο εύκολο σεξ, ο άνθρωπος που έχει την τάση να είναι ακόρεστος, κάποια στιγμή ίσως δοκιμάσει και άλλα πράγματα(κοινώς θα βαρεθεί).
Και επειδή στη φύση δεν υπάρχει μόνο άσπρο/μαύρο, όσοι/όσες έχουν υποβόσκουσα τάση ομοφιλοφιλίας, αυτη θα εκδηλωθεί με περισσότερες πιθανότητες.
Μπα, όχι Κυρία μου, δεν μυρίζουν οι πατούσες σας...αλλά καλού κακού, ας ξανατσεκάρω...

Αποσυνδεδεμένος feetfetix

  • Νέος
  • *
  • feet fetix
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
    • ΠΑΤΟΥΣΕΣ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ηι, Ι am a foot freak!
« Απάντηση #52 στις: Δεκεμβρίου 25, 2007, 05:59:55 πμ »
Εγω πιο παλια ημουν πολυ διστακτικος στο να αποκαλυψω το φετιχ μου. Η αληθεια ειναι οτι ειχε τυχει καποια κοπελα με την οποια ειχαμε σχεση να το αντιμετωπισει πολυ αρνητικα και γι'αυτο φυλαγομουνα μετα. Επισης μου ειχε τυχει μια φορα να βλεπω μια ταινια στην τηλεοραση με μια φιλη μου (που δεν ηξερε για το φετιχ μου) και σε καποια φαση εδειχνε μια σχετικη με το θεμα μας σκηνη. Εκεινη τοτε εκανε ενα μορφασμο αηδιας.
Τωρα πλεον δεν εχω προβλημα να το πω. Μαλιστα η κοπελα που ειμαστε μαζι τωρα μου ειπε οτι δεν ηξερε τιποτα για το συγκεκριμενο φετιχ πριν γνωρισει εμενα και το θεωρει κατι απολυτα φυσιολογικο και ωραιο.

Ειναι σιγουρο οτι καποιες απο τις κοπελες που φωτογραφιζω τα ποδια τους στο δρομο με εχουν καταλαβει και ισως να με εχουν καταλαβει και ατομα απο τον περιγυρο μου. Αλλα στα @@ μου αν συμφωνουν η δεν συμφωνουν με το φετιχ μου.

Γενικα η αισθηση που εχω ειναι οτι οι πιθανοτητες ειναι μοιρασμενες. Ενα πραγμα παντως ειναι βεβαιο. Οτι οταν βλεπεις γυναικα με τελειως απεριποιητα ποδια, καλυτερα μη δοκιμασεις να της το πεις... 8)
ΨΩΜΙ ΠΑΙΔΕΙΑ & ΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ