Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: ποιό στήθος προτιμούν οι άντρες  (Αναγνώστηκε 244 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mfs656

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 368
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 40
  • -Έλαβε: 36
ποιό στήθος προτιμούν οι άντρες
« στις: Μαΐου 31, 2015, 08:51:23 μμ »


Μελέτη που δημοσιεύθηκε στην επιθεώρηση Archives of Sexual Behavior με την συμμετοχή 350 ανδρών τεκμηρίωσε πως όσοι άντρες βλέπουν τις γυναίκες ως αντικείμενα μαγνητίζονται από το μεγάλο στήθος.

 Οι άντρες που θέλουν τη γυναίκα σαν την''Πηνελόπη'' του Οδυσσέα προτιμούν το μικρό στήθος

Ο ψυχολόγος, που συμμετείχε στην έρευνα ο δρ. Stuart Fischoff υποστηρίζει ότι οι άνδρες που ελκύονται από το μικρό στήθος, θέλουν η σύντροφό τους να είναι πιστή και υπάκουη.

Από την άλλη άλλη έρευνα που δημοσιεύθηκε στην επιθεώρηση Journal of Personality and Social Psychology έδειξε ότι όσοι άνδρες είναι ανεξάρτητοι και τους αρέσει να επιδεικνύονται προτιμούν το μεγάλο στήθος

Σταθερό εισόδημα
Ένα ακόμη πιπεράτο στοιχείο που προέκυψε από την ίδια έρευνα είναι το γεγονός ότι το εισόδημα του άνδρα  είναι αντίστοιχο με τις προτιμήσεις του στο γυναικείου στήθους.

Έτσι αν το εισόδημα μας είναι σταθερό φαίνεται ότι προτιμούν τις γυναίκες με μεγάλο στήθος ώστε  να έχουν μεγαλύτερη σιγουριά
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 31, 2015, 09:02:56 μμ από mfs656 »
...μου΄γνεφε η καρδιά,πάρε μυρωδιά
το λάδι εδώ πως καίγεται,και ζήσε το ταξίδι...

Αποσυνδεδεμένος kneel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5466
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11429
  • -Έλαβε: 2340
Απ: ποιό στήθος προτιμούν οι άντρες
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 31, 2015, 09:25:04 μμ »
Εγω τωρα μπερδευτηκα... Μου αρεσουν και τα μικρα και τα μεγαλα βυζια. Δηλαδη ?  :huh: