Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: 'Το κακό'  (Αναγνώστηκε 3535 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

mitsakos21

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: 'Το κακό'
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 17, 2007, 03:19:48 μμ »
mon mou ton peirazete ton darkangel!!!an mporei na tin katevasei tzampa giati na plirosei;file mou vaggeli etsi pos anevenoun  oi times stin ellada xathikame!!!mexri k ta prezonia anevasan tin tarifa!!!palia se elegan:re file mipos exeis ena katostariko;k tora se lene:re file mipos exeis ena eyro;
eleos diladi!!!!

vagelisPa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: 'Το κακό'
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 17, 2007, 03:46:30 μμ »

Εντάξει MItsako το τραβάς λίγο τώρα... Καταρχάς δεν κοροιδέυω τον φίλο τον darkangel απλά τον πειράζω όπως γίνετε ανάμεσα σε μια παρέα φίλων. Τώρα μην μου μιλάς για την οικονομία της χώρας μας και άλλες κονωνικές φαμφάρες γιατί δεν γίνετε από τι μια να λέμε πως χώνουμε περιουσίες για τα σεξουαλικά γούστα μας και μετά πως δεν έχουμε 2 (επαναλμβάνω 2)γαμημένα ευρώ για να δούμε μια ταινία! Έλεος...  :p   Ας μην φεύγουμε όμως από το Θέμα που είναι "Το κακό". Πάμε παρακάτω...  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος darkangel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • αναλογως
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1473
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 83
  • -Έλαβε: 23
Απ: 'Το κακό'
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 17, 2007, 11:17:51 μμ »
εχετε δικιο αυτο το ευρω μας καταδικαζει οικονομικα, τελος παντων εψαξα την ταινια αλλα δεν την βρηκα και ψαχνω να την κατεβασω για 2 λογους
1) δεν εχω δει ποτε ελληνικη ταινια τρομου
2) για την σκηνη που  :stiletto:

vagelisPa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: 'Το κακό'
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 17, 2007, 11:42:51 μμ »


Φίλε μου darkangel έχεις πράγματι δυο πολύ καλούς λόγους να την δεις  ;)  Θα ψάξω και εγώ εαν υπάρχει πουθενά να την κατεβάσεις και θα σου πω.  :thumbsup1: