Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Μανιφέστο υποτακτικού  (Αναγνώστηκε 766 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Μανιφέστο υποτακτικού
« στις: Σεπτεμβρίου 15, 2009, 02:29:51 μμ »
νομιζω οτι σαν σκλαβοι πρεπει να ζητησουμε απο τις αφεντρες να μας πουν τι θελουν απο εμας και να μας καθορισουν ποια ειναι αυτα που θεωρουν απαραιτητα να διαθετουμε για να ειμαστε αξιοι να γινουμε δουλοι.και οταν λεμε δουλος εννοουμε αυτος που εκτελη οτι πει η κυρια χωρις να εχει γνωμη.ας πουμε εγω πχ θεωρω οτι ευχαριστηση μου ειναι να ειναι ευχαριστημενη η κυρια μου.επισης δεν γινεται να ανηκεις σε μια αφεντρα και να την απατας.η αφεντρα σου ειναι η μονη γυναικα της ζωης σου.επισης πιστευω οτι η αφεντρα του καθενος πρεπει να καθοριζει τα παντα στη ζωη του σκλαβου.τι θα φαει ποσο θα φαει ποτε θα φαει ποτε θα κοιμηθει αν θα κοιμηθει.τα παντα.θα καθοριζει απολυτα τη ζωη του.ειδαλλως δεν ειναι σκλαβος ειναι βαρια κουβεντα να αποκαλεις τον εαυτο σου σκλαβο.να φορας οτι θελει εκεινει.να σε δανιζει οπου θελει ,να ικανοποιεις σεξουαλικα οποιον σε διαταξει.δεν υπαρχουν κατα τη γνωμη συζητηση με την υποψηφια αφεντρα σου.η μαλλον λαθος,δεν υπαρχει υποψηφια αφεντρα μονο υποψηφιος σκλαβος.νομιζω οτι ειναι το μεγαλητερο κεφαλαιο του σαδομαζοχισμου,η υπακοη του σκλαβου διοτι η αφεντρα μπορει να κανει ,οτι θελει χωρις να δινει λογο σε κανεναν,αν ομως ο σκλαβος δεν κανει κατι σωστα τοτε εχει δικαιωμα η αφεντρα απολυτα να τον σχολασει.θα επρεπε μαλλον να υπαρχει σχολη σκλαβων που θα διδασκαν εμπειρες αφεντρες. περιμενω τις αποψεις σας πανω στο θεμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 15, 2009, 11:06:35 μμ από JK »