Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν  (Αναγνώστηκε 2394 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nick b

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 4
εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« στις: Μαρτίου 12, 2012, 11:30:01 μμ »
 γενικα οτι σκηνικα σας εχουν τυχει με φιλες,ξαδερφες,κατα την διαρκεια του σεξ   οτιδηποτε γενικα εμπειρια με μυρωδατα ποδια

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 13, 2012, 01:30:11 πμ »
Δεν ειχα ποτε αναλογη εμπειρια...αντιθετα βιωσα κατι πολυ ομορφο...με μια γυναικα 20 περιπου χρονια μεγαλυτερη απο μενα...Της την ειχα πεσει στην ευαισθητη ηλικια των 17 και εφαγα χυλο...ηταν καλοκαιρι...οταν ομως Μπηκε ο Χειμωνας ο γιος της και οχι τοσο καλος φιλος μου εφυγε γιατι ηταν φοιτητης...Ειπα να ξαναπροσπαθησω και εκατσε...πηγα σπιτι της και ενω ηθελα τοσο πολυ να της γλειψω τις ποδαρες πηδωντας την το σκεφτομουν μη τυχον και γινω ρομπα...Καποια στιγμη το τολμησα...ανταποκριθηκε πολυ θετικα...φορουσε ενα ζευγαρι μαυρες γοβες οχι γυαλιστερες με ματ χρωμα...μια ενδιαμεση κατασταση απο δερμα και καστορι...Τις τραβηξα για να βγουν για να της χαιδεψω τα ποδια αλλα εκεινη αρχισε να μου τον παιζει με τις πατουσες της...Μετα της εγλυψα τα ποδια αλλα μυριζε το δερμα απο τις γοβες...Ηταν εντελως καινουριες εγλυφα τα πεντακαθαρα περιποιημενα ποδια της και μυριζε ΄΄καινουργιλα΄΄΄απο τις γοβες...Ηταν πανεμορφη εμπειρια
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

Αποσυνδεδεμένος nick b

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 4
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 13, 2012, 06:35:16 μμ »
kwlos file  egw mono se sxesh m exei katsei.poly kwlofardos eisai p s ekatse tetoio skhniko k poso mallon me milfaki

Απαγορευονται τα greeklish στο φορουμ
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 13, 2012, 09:55:10 μμ από ffcrazy »

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 13, 2012, 07:24:25 μμ »
Πιστεψε με ειμαι τοσο μαλακας που δε το εκτιμησα και ενω περασαμε σχεδον δυο πολυ ομορφα χρονια μετα εφυγα και δε κρατησα επαφη...τη βλεπω τωρα στη χαση και στη φεξη τα λεμε  αλλα τωρα εχω αρραβωνιαστικια σπιτι φιλαρακια γκομενα...ειναι αλλιως...Πες μου οτι ειμαι μαλακας θα νιωσω πολυ καλυτερα...
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

Αποσυνδεδεμένος nick b

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 4
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 13, 2012, 11:54:07 μμ »
φιλε να σ πω κτ  μην κολλας.η συγκεκριμενη ηταν η καταλληλη για σενα ,μια τελεια δασκαλα να σε μυησει στις πρωτεσ ς ερωτικες εμπειριες ,αλλα περα απο αυτο τπτ παραπερα.τα μιλφ αυτη τη χρησιμοτητα εχουν,    δν θα εχει μελλον μια τετοια σχεση με τετοια διαφορα ηλικιας.βεβαια δν ημουν παρων στην περιπτωση σ μπορεις οντως να σημαινε πολλα για σενα  και να την εχεις ερωτευτει  οκ δν μπορω να πω δν σε καταλαβαινω ολοι τα περασαμε.δεν στο σαν μια καλη αναμνηση π περασε  ,  χαλαρωσε

Αποσυνδεδεμένος asvos

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 7
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 14, 2012, 08:47:15 πμ »
kaλη εμπειρια ειχα ως φοιτητης με σκηνικα απο συνφοιτητριες απο επισκεψεις μετα απο καφε  βολτα σπιτι τους ειδικα με 2 που παντα φοραγαν μποτες με ναυλον αχ τη μου θυμισατε τωρα.καλες φασεις παιζουν και σε στριπ σοου μετα απο ωρα οι γκομενες πολλες φορες βγαζουν τα παππουτσια και ειναι αρκετα ιδρωμενα

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 14, 2012, 09:59:14 πμ »
Εχεις απολυτο δικιο φιλε asvos...σε γενικες γραμμες η ζωη ειναι ολυ γενναιοδωρη μαζι μου και ειμαι ευγνομων γι αυτο...δε λεω πως θα την παντρευομουν κιολας...απλα...ξερεις...τη βλεπω που και που και αν και εχει σιτεψει εναι και πολυ gilf και λεω στον εαυτο μου ''κοιτα γυναικα που γυρισε και σε κοιταξε μπουφο''...αυτο...κανας αλλος μαγκες???Ξερετε...εμπειρια με γυναικα με μυρωδατα ποδια???
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

Αποσυνδεδεμένος nick b

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 4
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 14, 2012, 11:35:24 μμ »
psomi,paideia  kai podia gynaikeia

Αποσυνδεδεμένος asvos

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 7
Απ: εμπειριες σας με γυναικια ποδια που μυριζαν
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 15, 2012, 05:52:55 μμ »
επισκεψη σε στουντιο πριν καποια χρονια με ενα πολυ καλο μιλφ που ειχε τελοια ποδια και μυρωδατα απο τις γοβες