Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Το οδοιπορικο ενος ποδολαγνου  (Αναγνώστηκε 4386 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος xalu

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 1
Το οδοιπορικο ενος ποδολαγνου
« στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 01:24:24 μμ »
Η ποδολαγνεία δεν είναι αρρώστεια. Είναι πάθος για τα γυναικεία πόδια και, όσο θυμάμαι, για μένα άρχισε να γίνεται φανερό από την εξέλιξή μου από πιτσιρικάκι σε παιδί, από παιδί σε έφηβο και από έφηβο σε άντρα. Μέσα σε μία πορεία προοδευτική, που σε κάθε στάδιό της γινόταν όλο και πιο έντονο. Μικρό παιδάκι ακόμα, προσπαθούσα να εντοπίσω στην τηλεόραση την παραμικρή έστω υποψία γυναικείας πατούσας, χωρίς να παραγνωρίζω τα υπόλοιπα σημεία του γυναικείου σώματος, αλλά, όπως και να το κάνουμε, η ιδιαιτερότητα ήταν εμφανής. Το ίδιο και στα περιοδικά της εποχής εκείνης, έκοβα και κρατούσα κάθε φωτό που είχε κάποια ξυπόλητη ύπαρξη. Τότε δεν υπήρχε όυτε internet, ούτε ειδικά περιοδικά, οπότε περιοριζόμουν ρε ερασιτεχνικές λύσεις. Και σιγά σιγά άρχισα να αντιλαμβάνομαι ότι το πάθος μου ήταν πιο μεγάλο όταν τα πόδια ανήκαν σε μία ώριμη γυναίκα. Αρκεί, πάντα, να ήταν περιποιημένα και, ασφαλώς, με νύχια βαμένα! Πέρασα από πολλά στάδια, κοιτώντας είτε τα πόδια των φίλων της μάνας μου είτε άλλων συγγενικών προσώπων. Το αποκορύφωμα, όμως, συνέβη όταν γνώρισα την μάνα ενός κολλητού φίλου. Ήμουν 12 ετών. Εκείνη χωρισμένη, λίγο πριν τα 40, τότε, σήμερα κοντά 55, πολύ περιποιημένη για την ηλικία της. Και πόδια 39-40 νούμερο, με μεγάλα δάχτυλα και ακόμα μεγαλύτερα νύχια, πάντα βαμένα, συνήθως κόκκινα, αλλά και μπορντώ  ή και μπλέ πιο σπάνια. Μάλιστα, φορούσε σαγιονάρες χειμώνα καλοκαίρι, οπότε οι ποδάρες της ήταν σε κοινή θέα συνεχώς. Η τέλεια ηδονή. Πάντα προσπαθούσα να πηγαίνω στο σπίτι του φίλου μου, για να τις δω, έστω και για λίγο. Ντρεπόμουν μη με καταλάβει και ήμουν όσο  το δυνατόν πιο διακριτικός. Πότε έσκυβα, δήθεν τυχαία, πότε κοιτούσα δήθεν αλλού κλπ. Πόσες φορές δε έχω μυρίσει και δε έχω γλύψει τα υπόλοιπα ζευγάρια σαγιονάρες που βρίσκονταν στο μπάνιο, με την μυρωδιά που άφηναν σε αυτές τα πόδια της, πηγαίνοντας εκεί δήθεν για κατούρημα...
Κάποια μέρα όμως στάθηκα τυχερός! Θα ήταν 1-2 χρόνια από τότε που τελείωσα το σχολείο, άρα σε ηλικία 19-20 ετών εγώ και εκείνη περίπου 45. Πέρασα από το σπίτι του φίλου χωρίς προειδοποίηση, βλέπετε ούτε κινητά υπήρχαν τότε, γύρω στις 17 το απόγευμα, καλοκαίρι ήταν.  Μου άνοιξε η μάνα του και αφού μου είπε να περάσω, μπήκα. Μου είπε ότι ο κολλητός μου έλλειπε για μπάνιο, εκείνη σιδέρωνε, και μου ζήτησε αν θέλω να τον περιμένω μήπως και δεν αργούσε πολύ. Και βέβαια έμεινα! Φορούσε ένα σορτσάκι και ένα παλιό τιραντάκι. Και το πιο τρελό...ούτε καν σαγιονάρες, απλώς σιδέρωνε ξυπόλητη στην κουζίνα!! Παρατήρησα, μάλιστα, ότι πάνω στο τραπέζι υπήρχαν δύο καραφάκια ούζο, ένα άδειο και ένα γεμάτο λίγο πάνω από τη μέση. Δηλαδή η κυρία ...... τα είχε κοπανήσει αρκετά. Όπως μου έλεγε, ήταν λάτρης του ούζου, σκέτο μάλιστα, και αρκετές φορές έπινε κανά ποτηράκι παραπάνω. Όχι σε επίπεδο αλκοολισμού, αλλά κάποιες φορές με παρέα ή μόνη της τα έτσουζε. Θα ήταν η ευκαιρία μου! Για λίγο ακόμα συνέχισε το σιδέρωμα, αλλά και, με προτροπή δική μου, δήθεν να πιω κι εγώ λίγο ουζάκι, γέμισε άλλο ένα ποτηράκι ούζο. Το ...πέμπτο κατά σειρά, όπως μου είπε.  Από το ούζο, είχε έρθει σε τρελό κέφι, άκουγε λαϊκά στο ράδιο και τραγουδούσε κι εκείνη. Όταν σταμάτησε το σιδέρωμα, σε λίγα λεπτά, την έπεσε στο ντιβάνι της κουζίνας και άπλωσε τις ποδάρες της στην απέναντι καρέκλα. Στην διπλανή καρέκλα καθόμουν εγώ, που με δυσκολία συγκρατούσα το τζιν μου μη σκιστεί από την καύλα. Είχα τις πατούσες της σε απόσταση αναπνοής, ώριμες, ιδρωμένες, λίγο βρώμικες και με τις νυχάρες της βαμένες βαθύ κόκκινο χρώμα, πιό κόκκινες από την ... κόκκινη μύτη της! Λέω, τώρα είναι ευκαιρία, που είναι λίγο μεθυσμένη, να ακουμπίσω αυτά τα θεϊκά πόδια. Αφού της ξαναγέμισα το ποτήρι, με το υπόλοιπο ούζο έβρεξα τα χέρια μου και άρχισα την ...εντριβή των ώριμων ποδιών της μητέρας του φίλου μου. Εκείνη, αρκετά μεθυσμένη και χαλαρωμένη, συνέχισε να σιγοτραγουδάει τα λαϊκά που άκουγε. Της λέω”το ούζο κάνει καλή εντιβή,ε;” και εκείνη, γελώντας δυνατά, σήκωσε το ένα πόδι της σχεδόν μέχρι τη μούρη μου! Το άλλο, βλέπετε, το κρατούσα με τα δυό μου χέρια. “Σας ενοχλεί;” τη ρώτησα, με ..αφέλεια. “Συνέχισε, μου αρέσει, άλλωστε, είμαι φτιαγμένη, έχω πιεί και τα ούζα μου!” Το περίεργο αυτό μασάζ συνεχίστηκε για πολλά  λεπτά ακόμα, ώσπου στο τέλος οι ποδάρες της κυρίας ...... μύριζαν κάτι μεταξύ ποδαρίδας και ούζου. Απίστευτο θέαμα! Η ηδονή αυτή διακόπηκε, βέβαια, από  την άφιξη του φίλου μου. Άλλωστε, ποτέ δεν θα προχωρούσα περισσότερο, όσο κι αν το ήθελα. Για καλή μου τύχη, άκουσα τον κολλητό μου όταν έμπαινε στο γκαράζ, πράγμα όχι και πολύ δύσκολο, με το ...φτιαγμένο Πεζό Ραλί που είχε  τότε. Με το που μπήκε, του λέω : “Άσε, η μάνα σου τα έχει κοπανήσει και έμεινα για να την προσέχω”. Με ευχαρίστησε και λέει στη μάνα του: “Ρε μάνα, πάλι λιώμα με το ούζο;” Εκείνη χασκογελώντας είπε κάτι ασυναρτησίες και ο φίλος μου μου λέει: “κάτσε να την πάμε να ξαπλώσει, κάνω ένα ντουζάκι και πάμε για καφέ”. Τον βοήθησα και την μεταφέραμε στην κρεβατοκάμαρά της και την ξαπλώσαμε μπρούμητα. Ο φίλος μου μπήκε στο μπάνιο να ξεπλυθεί από τα αλάτια κι εγώ τότε, στεκόμενος στην πόρτα της κρεβατοκάμαρας της μάνας του, αντικρύζοντας τα λερωμένα πέλματά της, που βρωμοκοπούσαν ούζο, την έβγαλα έξω και την έπαιξα. Με 2-3 ...μαλάξεις, τα χύσια με πλυμμήρισαν! Έκλεισα την πότρα και τον περίμενα στο σαλόνι. Ο καλύτερος ...καφές της ζωής μου.....!!!!

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2009, 02:07:15 μμ από ffcrazy »

Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Απ: Το οδοιπορικο ενος ποδολαγνου
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 02:40:51 μμ »
Α εχει και συνεχεια; Γουσταρω! :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος sLaveAlex

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2586
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 527
  • -Έλαβε: 86
Απ: Το οδοιπορικο ενος ποδολαγνου
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 06:08:03 μμ »
 :clapping: :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος xalu

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 1
Απ: Το οδοιπορικο ενος ποδολαγνου
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 15, 2009, 12:49:19 μμ »
 :legfetish:
ΤΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΕΝΟΣ ΠΟΔΟΛΑΓΝΟΥ 2

…ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Όπως είναι φυσικό, ύστερα από το παραπάνω περιστατικό, απ’ τη μία ικανοποίησα, έστω και λίγο, έναν ανομολόγητο πόθο μου, από την άλλη, όμως, φούντωσε η επιθυμία και η κάψα μέσα μου, ώστε να επαναληφθεί κάτι παρόμοιο, γιατί όχι και σε μεγαλύτερη ένταση. Βέβαια, επειδή δεν ήθελα να προβώ σε μη…αναστρέψιμες βλάβες, ήξερα ότι σε καμία περίπτωση δεν θα έπρεπε να φτάσω μέχρι το κρεβάτι με την μάνα του κολλητού μου, όχι μόνο γιατί θα κατέστρεφα τη φιλία μας, αλλά πολύ περισσότερο γιατί δεν μπορούσα να προβλέψω την αντίδραση της ίδιας, θετική ή ακόμα και αρνητική. Άλλωστε, μέχρι εκείνη τη στιγμή, τί είχα κάνει; Μία «απλή» εντριβή στα πόδια μιας μεθυσμένης γυναίκας. Και το περιστατικό αυτό, είτε λόγω μεθυσιού και ελλιπούς μνήμης είτε λόγω ντροπής, ποτέ δεν σχολιάστηκε από εκείνη προς σε εμένα, ακόμα και σε περιπτώσεις, και υπήρξαν πράγματι πολλές, που ήμασταν οι δυο μας.
Το μυαλό μου, όμως, είχε καρφωθεί στα ώριμα πόδια της, στα κόκκινα νύχια της, στην ιδρωμένη υφή τους! Παρόλα αυτά, υπήρχε πλέον ένα δεδομένο που έπρεπε να εκμεταλλευτώ, αν ήθελα να ικανοποιήσω ξανά το πάθος μου για τα ώριμα πόδια της κυρίας … , χωρίς φόβο μήπως παρεξηγηθώ. Και αυτό δεν ήταν άλλο, απ’ την εκδηλωμένη αγάπη της μητέρας του φίλου μου προς το ποτό και ιδιαίτερα το ούζο. Έπρεπε, λοιπόν, αν ήθελα να απολαύσω ξανά τις ποδάρες της, να την ξαναμεθύσω, και μάλιστα ακόμη περισσότερο, πιο βαριά, ώστε να μη θυμάται τίποτα. Πώς, όμως; Χρειαζόταν υπομονή και σχέδιο. Το σχέδιο το σκέφτηκα, αλλά ήταν ανάγκη να βρεθεί η κατάλληλη ευκαιρία. Και η ευκαιρία δεν άργησε (η καρδούλα μου το ξέρει …)και τόσο πολύ. Δύο χρόνια αργότερα, Μάιο μήνα, εγώ στα 22 μου και εκείνη στα 47, κι ενώ ο κολλητός μου βρισκόταν σε 3ήμερη εκδρομή με την καινούρια του κοπέλα, του ζήτησα να περάσω από το σπίτι του για να πάρω κάτι αρνητικά από κάποιες παλιές μας φωτογραφίες (που οι σημερινές ψηφιακές φωτογραφικές μηχανές …), για να τις ανατυπώσω. Μία αληθινή, πέρα ως πέρα, δικαιολογία, αλλά, συγχρόνως και μία άψογη αφορμή για να πάω στο σπίτι του φίλου μου και να συναντήσω την κυρία … , χωρίς τον φόβο ξένων εισβολέων.
Αυτή τη φορά διάλεξα μία , όσο το δυνατόν βραδινή ώρα. Ήταν 8:30 το βράδυ, ημέρα Παρασκευή. Εκείνη, αφού μου έδωσε τα αρνητικά, πάντοτε ευγενική και περιποιητική, με ρώτησε αν πεινάω να καθίσω να μου φτιάξει καμιά ομελέτα ή οτιδήποτε άλλο. Ήταν μία πρόταση φιλοξενίας που πολύ συχνά τη συνήθιζε, ειδικά σε μένα. Από αυτήν, εξάλλου, την αναμενόμενη πρότασή της ξεκινούσε και το σχέδιό μου. Αμέσως της αντιπρότεινα το εξής: «Κυρία … , αντί να κάνετε τον κόπο να μαγειρέψετε, δεν πάμε σε καμιά ταβερνούλα, να τσιμπήσουμε»; Μετά από λίγα «παρακάλια», δέχτηκε, ήταν, άλλωστε, μία ωραία βραδιά. Της έδωσα λίγο χρόνο να ετοιμαστεί και να ντυθεί, και σε λίγο να ‘τη στην πόρτα. Τίποτα τρελό στην εμφάνισή της: Τζιν κάπρι παντελόνι, άσπρο αμάνικο μπλουζάκι, αλλά το βασικότερο για μένα, οι αγαπημένες της άσπρες σαγιονάρες και οι νυχάρες της βαμμένες μπορντώ μέχρι … κολάσεως. Φύγαμε, λοιπόν!
Όχι τυχαία, είχα διαλέξει ένα απομακρυσμένο, στα Β/Α προάστια, μεζεδοπωλείο, μακριά από αδιάκριτα βλέμματα, με ζωντανή μουσική για … περισσότερο κέφι. Αφού παραγγείλαμε τα μεζεδάκια μας, εκείνη ζήτησε το «κλασικό» της καραφάκι ούζο, πάντα ανέρωτο, κι εγώ, για να είμαι σε θέση ισχύος, λευκό κρασί. Το κλίμα ήταν ευχάριστο και χαλαρό, ώσπου σε μία στιγμή, για μεγάλη μου καύλα, έβγαλε τις σαγιονάρες της και ακούμπησε τα περιποιημένα ώριμα πόδια της στην απέναντι καρέκλα. Περιττό να πω, ότι μέχρι να φύγουμε δεν ξαναφόρεσε ποτέ ξανά τις σαγιονάρες της! Κάθε φορά που της σερβίριζα ούζο, φροντίζοντας, έξυπνα, να μην μένει ποτέ άδειο το ποτήρι της, μου έλεγε χαμογελαστά, αλλά χωρίς να το αρνείται: «Εσύ θα με μεθύσεις»! Κι εγώ της απαντούσα: «Εσείς δεν έχετε ανάγκη, είστε γερό ποτήρι, αντέχετε στο ποτό». «Μωρέ, αντέχω, αλλά μ’ αρέσει το ούζο και θα ξεφύγω», συνέχιζε. Το ένα ποτήρι έφερε το άλλο, «βοήθησα» κι εγώ με 2-3 ποτήρια «άντε εβίβα κι άσπρο πάτο» και η ζημιά δεν άργησε να γίνει. Οι αρχικές αναστολές της: «Μην μου βάζεις άλλο, γιατί θα γίνω τύφλα», μετατράπηκαν σε: «Εγώ σήμερα θα πιώ, θα γίνω πίτα»! Χωρίς να μετράω πια τα ούζα που είχε πιεί, έγινε στουπί στο μεθύσι, ξεκίνησε δε και η ζωντανή μουσική και ακολούθησε ο κακός χαμός. Η μάνα του φίλου μου, στο «τσακίρ κέφι», έδινε συνεχώς παραγγελίες στους μουσικούς και εκείνοι, βλέποντάς τη μέσα στο μεθύσι της να παρασέρνει σε ένα τρελό γλέντι όλο το μαγαζί, δεν της χαλούσαν κανένα χατίρι. Τότε η κυρία … , άρχισε να σπάει κάθε ποτήρι που έπινε και το γκαρσόνι, συμμετέχοντας στο πανηγύρι, της έφερνε πάντα ένα καινούριο για να συνεχίσει το πιοτό και το σπάσιμο. Ήταν φανερό ότι ήταν το αστέρι της βραδιάς και το απολάμβανε, ξεκαρδισμένη στα γέλια. Πολλοί θαμώνες, περισσότερο για να κάνουν πλάκα μαζί της, με παροτρύνσεις του τύπου: «Σπάστα όλα», «Άσπρο πάτο», την ωθούσαν ακόμα περισσότερο στο να πίνει κι άλλο ούζο και να τα σπάει. Ενώ, λοιπόν, έπινε ασταμάτητα, με το άκουσμα του τραγουδιού «Ανέβα στο τραπέζι μου κούκλα μου γλυκιά», τραβάει το τραπεζομάντηλο, σπάει όλα τα πιάτα και τα ποτήρια, και έριξε ένα αισθησιακό, μεθυσμένο, ξυπόλητο τσιφτετέλι πάνω στο τραπέζι. Σε όλη τη διάρκεια του χορού, δεν σταμάτησα δευτερόλεπτο να χαζεύω το ιδρωμένα πόδια της, τα δάχτυλά της, τις φτέρνες της, τις πατούσες της που λικνίζονταν στον αισθησιακό ρυθμό. Τα κεράσματα, όπως ήταν επόμενο, έπεσαν βροχή, κι εκείνη συνέχιζε να τσακίζει τα ούζα και να λιώνει ακόμα πιο πολύ στο μεθύσι. Ήταν πια σίγουρα τόσο πολύ μεθυσμένη, που δεν καταλάβαινε ούτε τί έκανε, ούτε τί της γινόταν. Γελούσε δυνατά και υπερβολικά και το μόνο που έλεγε, τραυλίζοντας, ήταν: «Θέλω να πιώ»! Προσπάθησα, μάταια, να τη ψιλοσυγκρατήσω, αλλά κάποιοι θαμώνες την κερνούσαν καραφάκια ολόκληρα! Και όταν οι μουσικοί έπαιξαν το «Απόψε κάνεις μπαμ», το μαγαζί γύρισε ανάποδα! Η μάνα του φίλου μου χόρεψε, παραπατώντας ασφαλώς, και πάντα ξυπόλητη, το πιο καυλωτικό και μεθυσμένο ζεϊμπέκικο που έχω δει ποτέ μου. Ήταν πια καιρός να φεύγουμε, η κατάσταση είχε ξεφύγει από κάθε έλεγχο, η κυρία … , ήταν τελείως λιώμα, σε σημείο που δεν έβλεπε ούτε τη μύτη της (παρόλο που είχε το χρώμα και το σχήμα της … μελιτζάνας), ούτε μπορούσε να σύρει τα γυμνά της πόδια. Με λίγη τύχη, βρήκα σε μια γωνία τις ξεχασμένες της σαγιονάρες και με τη βοήθεια ενός γκαρσονιού την μεταφέραμε στο αυτοκίνητο. Εκείνη, άπλωσε τις ποδάρες της στο παρμπρίζ και ξεκινήσαμε. Όχι, όμως για το σπίτι. Σταμάτησα το αυτοκίνητο στο πάρκινγκ του Ολυμπιακού Σταδίου (γνώριμος … γαμιστρώνας αυτοκινήτων, εκείνη την εποχή) και έφερα τα πόδια της πάνω μου. Εκείνη είχε πέσει τέζα. Στην αρχή άρχισα να τα χαϊδεύω. Κάθε δάχτυλο, ένα προς ένα, και ύστερα ολόκληρο το πέλμα. Ήταν πολύ ιδρωμένα, βρώμικα (τόση ώρα ξυπόλητη …) και, δυστυχώς, από τα πολλά τρικλίσματα, είχε χαλάσει λίγο το πάντοτε υπέροχο πεντικιούρ της. Στη συνέχεια, τα έφερα στο πρόσωπό μου και τα μύρισα. Βρωμοκοπούσαν απίστευτα. Τα έφερα και στο στόμα μου και τα έγλειφα αδιάκοπα. Στην κυριολεξία τα «γυάλισα»! Εκείνη, μεθυσμένη μέχρι αναισθησίας, συνέχισε να κοιμάται. Αυτό ήταν! Άνοιξα το παντελόνι μου και με τις θεϊκές ποδάρες της τον έπαιξα με ηδονή. Σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα έχυσα και άπλωσα τα χύσια μου πάνω στα πόδια της μεθυσμένης ώριμης κυρίας που ήταν ξαπλωμένη δίπλα μου. Ήξερα ότι κάπου εκεί έπρεπε να σταματήσω. Οτιδήποτε παραπάνω, όσο κι αν το ήθελα, μπορούσε να γίνει καταστροφικό. Την πήγα σπίτι, ήπιε δύο σκέτους καφέδες για να συνέλθει λίγο, κι έμεινα μέχρι τα ξημερώματα μην πάθει καμία αναρρόφηση, χαζεύοντας πάντα τα λατρεμένα της πόδια. Πήγα, βέβαια, και στο μπάνιο της, μύρισα όλα της τα παπούτσια, γόβες, mules και τις πολλές της σαγιονάρες, την ξαναέπαιξα, χύνοντας σε ελάχιστο χρόνο.
Το επόμενο απόγευμα, όταν κατάφερε να ξυπνήσει, δέχτηκα τηλεφώνημά της. Μου λέει: «Πρέπει να έρθεις σπίτι να τα πούμε». Σκέφτομαι: «Έχει γούστο, παρόλο το βαρύ μεθύσι της, να θυμήθηκε τίποτα». Πήγα, λοιπόν, βασανιζόμενος από το τρομερό ερωτηματικό. Με υποδέχτηκε περιποιημένη και καθαρή, με έντονα, όμως, τα σημάδια της χθεσινής κραιπάλης. Με τρομερό πονοκέφαλο, αλλά, παρόλα αυτά, είχε προλάβει να ανανεώσει το μπορντώ χρώμα στα νύχια των ποδιών της, η αθεόφοβη! Μου ζήτησε να της περιγράψω τη χθεσινή μας νύχτα, διότι δεν θυμόταν τίποτα. Αναθάρρησα! Της περιέγραψα τα πάντα, όσα έγιναν στο μεζεδοπωλείο, αφήνοντας για μένα τα γεγονότα στο πάρκινγκ του Ολυμπιακού Σταδίου. Μου ζήτησε συγγνώμη που ήπιε τόσο πολύ και έγινε τελείως λιώμα και με έκανε ρεζίλι στο μαγαζί. Της απάντησα: «Μην μου ζητάτε συγγνώμη, καλό είναι που ξεδώσατε και ήπιατε κανά ποτηράκι παραπάνω, έστω κι αν το παρακάνατε και τα σπάσατε όλα. Ήταν, εξάλλου, ένα απίστευτο γλέντι»! Περιέργως δεν θέλησε να κρύψω από τον κολλητό μου ότι βγήκαμε, αλλά, βέβαια, να μην του πω πόσο ήπιε, πόσο λιώμα έγινε και ποιες ζημιές, πάνω στο μεθύσι της, έκανε. Κι αυτό γιατί είχε υποσχεθεί στον κολλητό μου ότι θα προσπαθούσε να μην πίνει τόσο πολύ ούζο, και ο φίλος μου θα της έβαζε χοντρό χέρι. Υποσχέθηκα ότι θα έμενε μεταξύ μας. Και πραγματικά ο φίλος μου ποτέ του δεν το έμαθε. Της ζήτησα κι εγώ με τη σειρά μου να περιορίσει το ποτό, διότι, όσο κι αν με συνέφερε, θα της έκανε κακό. Μου το υποσχέθηκε και, θα έλεγα, το τήρησε μέχρις ενός βαθμού.
Όσο για την απώλεια αυτής της απίστευτης βραδιάς; Τα αρνητικά των φωτογραφιών, η αφορμή της επίσκεψής μου, χάθηκαν μια για πάντα. Φαίνεται, ο αφελής, τα πήρα μαζί μου στο μεζεδοπωλείο και σκόρπησαν μέσα στο γενικό χαμό. Ακόμα διερωτάται ο κολλητός μου: «Καλά, ρε συ, πού τα έχασες»; Τι να του απαντήσω: «Σε ένα μεζεδοπωλείο, η μάνα σου, τύφλα στο μεθύσι, ανεβασμένη σ’ ένα τραπέζι, τα κλώτσησε με τις ποδάρες της και χάθηκαν»;…



Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Απ: Το οδοιπορικο ενος ποδολαγνου
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 15, 2009, 01:32:41 μμ »
Τρελη φαση φιλε! :w00t: :thumbsup1: Εγω δεν ετυχε να εχω πολλα παρε δωσε με μανες φιλων μου αλλα η αληθεια ειναι οτι δυο απ΄αυτες ειχαν ποδαρακια κολαση και θα ηθελα να ζουσα παρομοια φαση! ::)

Αποσυνδεδεμένος feetlover1987

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 2
Απ: Το οδοιπορικο ενος ποδολαγνου
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 26, 2009, 01:21:03 πμ »
πραγματικα τρελη φαση!μακαρι να ειχαμε ολοι την τυχη σου!
keep rocking...