Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Την καψουρεύτηκα...  (Αναγνώστηκε 2267 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PRINCE

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 307
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 158
  • -Έλαβε: 11
Απ: Την καψουρευτικα...
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2009, 03:19:01 μμ »
Τι εννοείς;
Είναι σαβούρα ή εσένα δεν σου κάνει κλικ;

Δεν μου αρεσει,δεν ειναι του γουστου μου.

Αποσυνδεδεμένος jiovan

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 119
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Την καψουρεύτηκα...
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 04, 2009, 12:41:37 μμ »
Άν και έχει περάσει καιρός θα σου πώ το εξής και νομίζω ότι έχώ δίκιο.
Εμείς πρέπει να κάνουμε αυτό που μαες συμφέρει και να μην νοιαζόμαστε για την υποτιθλεμενη σκέψη των γυναικών και αυτά που υποτίθετε σκέφτονται για εμάς.
Αυτό το εκτιμάνε οι γυναίκες-εκτιμούν τους κυνικούς.
Τί θέλω να πώ με αυτό?
Είπες σε γουστάρει η άλλη η φίλη της...και πώς είσαι σίγουρος ότι σε γούσταρε η φίλη της που δεν την βλέπεις και ερωτικά και όχι η ίδια?
Οι γυναίκες παίζουν αυτού του είδους τα παιδαριώδη παιχνίδια αλλά εσύ φρονώ ότι έπρεπε να κάνεις αυτο πού ήθελες.
Πιό δηλαδή?
Να την πέσεις στην ωραία-άλλωστε πραγματικά δεν μπορείς να ξέρεις-πίστεψε με σε αυτό-μόνο απο τις αντιδράσεις και τις ματιές ή άλλη τι πραγματικά μπορεί να θέλει Η........να θελήσει στην πορεία.
Μου έχουν τύχει περιπτώσεις που τους την έπεσα και ξέρεις τι μου είπαν?
ότι δεν φανταζόντουσαν ποτέ ότι τις έβλεπα έτσι και δεν με είχαν υπ'όψιν τους και τελικά  δέχτηκαν ίσως γιατί το θεώρησαν αρκετά κολακευτικό να τους την πέσει ένας άνδρας απο το πουθενά που λέμε τελείως "απρόβεπτα".
Τώρα αυτό συνέβη σε μένα δεν ξέρω τί θα μπορούσε να συμβεί σε σένα.
Το μόνο που λέω-όχι σαν συμβουλή-αλλά περοσσότερο σαν σκέψη είναι ότι ο καθένας μας πρέπει να κάνει ΄ότι τον συμφέρει ακι θέλει τελικά και όχι να σκέφτετε "στρατηγικές ισορροπίες" καί άλλες τέτοιες σαχλαμάρες και μαλακι#ς.
Άσε τις γυναίκες να απασχολούν το μυαλό τους με αυτά-δεν έιναι δική μας δουλειά αυτά τελικά..... και κατα την ταπεινή μου άποψη αυτο είναι και το άγος μας ή το μεγάλο λάθος μας-πέστο όπως θέλεις 8)

Αυτή είναι η άποψη μου.

Regards.

Αποσυνδεδεμένος jiovan

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 119
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Την καψουρεύτηκα...
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 04, 2009, 12:44:41 μμ »
Συγγνώμη για τα ορθογραφικά-το έγραψα γρήγορα και έχω και λενα πληκτρολόγιο τελείως ΜΗ-εργονομικό και παλιό.
Πρέπει να το αλλάξω.