Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Μεγάλη Χριστουγεννιατικη Προσφορά καλτσόν  (Αναγνώστηκε 814 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος psalonika

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Μεγάλη Χριστουγεννιατικη Προσφορά καλτσόν
« στις: Δεκεμβρίου 02, 2009, 12:36:33 πμ »
Αγαπητά μέλη του foroum, θέλω να σας ενημερώσω πως έχω μια τέλεια προσφορα για εσάς τωρα που πλησιάζουν Χριστούγεννα.Έχω στη διάθεση μου ακριβώς 30 φρεσκοφορεμένα καλτσόν με υπέροχη μυρωδιά από την κοπέλα με την οποία συνεργάζομαι και κατά καιρούς έχει διαθέσει σε μέλη του foroum τα υπέροχα καλτσόν και παπούτσια της!
Τα 30 καλτσόν έχουν φωρεθεί τους τελευταίους 2 μήνες από τήν ίδια, αλλά εφώσον κάποιος από εσάς διαλέξει κάποιο ή κάποια από τα καλτσόν τότε αυτά εννωείται πως πριν αποσταλλούν σε αυτόν θα ξαναφωρεθούν ώστε να είναι έτοιμα ακριβώς όπως τα θέλετε όταν θα φτάσουν στα χέρια σας!
Η προσφορά δεν έχει να κάνει με τον αριθμό των καλτσόν αλλά με την τιμή τους!Επειδή ακριβώς έρχονται Χριστούγεννα θα πουληθούν (ο στόχος είναι να φύγουν και τα 30) σε τόσο χαμηλές τιμές που σίγουρα δεν έχετε ξαναακούσει μέσα στο forum αυτό.Και όσα περισσότερα σαν ποσότητα παραγγείλετε τόσο καλύτερη θα είναι και η προσφορά στην τιμή!Οπότε μην καθυστερείτε,κλείστε τώρα τα καλτσόν που θέλετε να αγοράσετε γιατί η προσφορά ισχύει ΜΟΝΟ για τα 30 αυτά καλτσόν.Εφόσον εξαντληθούν τα 30 καλτσόν έπειτα δε θα ισχύουν και οι τιμές της προσφορας.
Για περισσότερες πληροφορίες - απορίες - παραγγελίες στείλτε pm σε μένα. Θα απαντηθούν όλα τα  request.
Όσο για τις παραγγελίες θα εξυπηρετηθούν όλες κατά σειρά προτεραιότητας ανάλογα με το πότε και πόσα καλτσόν έχει παραγγήλει ο κάθε ενδιαφερόμενος από εσάς μέχρι την εξάντληση φυσικά και των 30 καλτσόν.

Σας ευχαριστώ όλους και εύχομαι (λίγο νωρίς) καλές γιορτές και καλά Χριστούγεννα σε όλους.