Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Γειτόνισσα με ποδάρες και τεράστιο μxxνί!!!  (Αναγνώστηκε 5944 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος big_toes_lover

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 30
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 2
Γειτόνισσα με ποδάρες και τεράστιο μxxνί!!!
« στις: Φεβρουαρίου 07, 2010, 06:51:55 μμ »
το έχω γράψει και σε πιό παλιό μήνυμα ότι στο διπλανό διαμέρισμα ζει ένα ανδρόγυνο με τους οποίους έχω μια απλή καλημέρα. Η τύπισσα είναι νταρντάνα με μεγάλες ποδάρες και την είχα προσέξει πέρυσι το καλοκαίρι όπου γύριζε από μπάνιο με ένα ριχτό λευκό και τσόκαρα. Είχα μείνει επί 1 λεπτό κολλημένος στις δαχτυλάρες της, μεγάλα δάχτυλα νούμερο γύρω στο 41-42 και άσπρα βαμμένα νύχια. από τότε δεν την έχω ξαναπετύχει σε φάση -face to face- καθώς λοίπω τις περισσότερες ώρες από το σπίτι.

Το απίστευτο: Στο παράθυρο της τουαλέτας του σπιτιού μου έχω μία κουρτίνα την οποία σπάνια ανοίγω καθώς το παράθυρο δεν βλέπει φως παρά μόνο τον 'φωταγωγό' της πολυκατοικίας που μόνο φωταγωγός δεν είναι στον 1ο όροφο. Το δε τζάμι είναι 'με σχέδια' όπου δεν μπορείς να κοιτάξεις έξω αν δεν το ανοίξεις. Το παράθυρό μου βλέπει ακριβώς την τουαλέτα των απέναντι και γι αυτό ακριβώς δεν συνιθίζω να το έχω ανοιχτό όταν χρησιμοποιώ την τουαλέτα....Λοιπόν, να μην τα πολυλογώ..έχω μπει σε ένα λούκι όπου ..κάθε φορά που γυρνάω στο σπίτι..(τον τελευταίο μήνα), μπαίνω στην τουαλέτα με σβηστό το φως και περιμένω πότε θα μπεί η τύπισσα, η 'κυρία' ΧΧΧΧ, να κάνει τα δικά της.

Πριν 20-25 μέρες γύρισα από τη δουλειά νωρίς, και είπα να κάνω λίγη καθαριότητα. Μετά από το σφουγγάρισμα άνοιξα το παράθυρο του μπάνιου να μπεί λίγος αέρας και..τι να δω..δεν ξέρω αν κάποιος άλλος το έχει ξαναζήσει..κλέινω αμέσως το φως και κάθομαι μέσα από το σκοτάδι να βλέπω την νταρντάνα να χώνει ένα τεράστιο αγγούρι στο μουνί της. δεν μπορούσα να χονέψω τι βλέπω. Η τύπισσα πρέπει να έχει απίστευτα μεγάλο μουνί. χώνει το αγγούρι επί ενα τέταρτο στο μουνί της -σχεδόν ολόκληρο-με απίστευτη ευκολία χωρίς να κάνει ιδιαίτερους μορφασμούς. σαν να είναι κάτι συνιθισμένο. η γκόμενα κάθεται στην λεκάνη με ανοιχτά τα πόδια, ανοίγει το μουνί της με τα δύο δάχτυλα τυ αριστερού της χεριού και με το άλλο χωνει το αγγούρι. Οι μπουτάρες της και η φάτσα της είναι όλα τα λεφτά. από εκείνη τη μέρα δεν έχω σταματήσει να την σκέφτομαι και να τον παίζω για πάρτη της. ΄Δεν ξέρω αν με έχει καταλάβει, την έχω πετύχει άλλη μία φορά να το παίζει και να βάζει δάχτυλα, την έχω πετύχει όμως δυστυχώς και να χέζει..(πρέπει να το πω και αυτό) το οποίο όμως δεν με ξενέρωσε απόλυτα καθώς καύλωσα όταν σκούπιζε την κωλάρα της....

εύχομαι σε όλους να πετύχουν κάτι παρόμιο, αλλά να μπορούν να κάνουν κάτι και να μην είναι παντρεμένη, όπως αυτή

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2010, 04:37:06 πμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος Rep

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 105
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 7
  • -Έλαβε: 13
Απ: γειτόνισσα με ποδάρες και τεράστιο μxxνί!!!
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 07, 2010, 06:58:49 μμ »
Καλη φαση... ενα πραγμα μου εκανε εντυπωση ομως! Αυτη δεν τραβαει ποτε κουρτινα;  :lol:

Αποσυνδεδεμένος thracian

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 175
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 12
  • -Έλαβε: 9
Απ: γειτόνισσα με ποδάρες και τεράστιο μxxνί!!!
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 09:56:45 μμ »
..και όλες αυτές τις λεπτομέρειες τις είδες ενώ είχες βγάλει το κεφάλι σου στο παράθυρο του φωταγωγού και μέσα από το απέναντι παραθυράκι μπορούσες να δεις μέχρι με πόσα δάχτυλα άνοιξε το τέτοιο της...
Ούτε ο Τιραμόλας να ήσουνα.....

Αποσυνδεδεμένος vassal

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2459
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1380
  • -Έλαβε: 49
Απ: γειτόνισσα με ποδάρες και τεράστιο μxxνί!!!
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 11:05:16 μμ »
Αν είχες κινητό με κάμερα θα απολαμβάναμε κι εμείς αυτά τα θεσπέσια πόδια και τα ελκυστικά δάκτυλα.  :shutup: :devil:

Αποσυνδεδεμένος virvileon

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 811
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1037
  • -Έλαβε: 64
Απ: γειτόνισσα με ποδάρες και τεράστιο μxxνί!!!
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 16, 2010, 03:36:28 πμ »
 :o :o :o :o