Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...  (Αναγνώστηκε 4380 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος patousakias

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 207
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 66
Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« στις: Μαρτίου 19, 2010, 11:24:58 πμ »
Τελεια εμπειρια αλλα το μετανιωσα..Ωρα 6.30 Σαββατο πρωι και ξεκιναμε με το φουσκωτο για ψαροτουφεκο με τον ξαδερφο μου και την κοπελα του!Φτανοντας λοιπον στο σημειο εγω η κοπελα του κοιμοταν μεσα στην τεντα πλευσης.Ετσι βρηκα την ευκαιρια και εβγαλα το μαγιο μου για να βαλω την 4αρα στολη μου!Ολα ετοιμα...Ωρα 7.15,βουταμε και δινουμε ραντεβου στις 9.15 για επιστροφη!Για καλη η κακη τυχη μου ομως κατα τις 8 με πιανει μια κραμπα που με αναγκαζει να πεταξω ψαροτουφεκο στον βυθο και να γυρισω αργα αργα στο φουσκωτο!!Ανεβαινω απο την σκαλα και βρισκομε σε ενα θεαμα που μου κοβει την ανασα..Η μικρη εχει ξαπλωσει μπρουμητα στις μαξιλαρες και οπως ηταν κοιμισμενη ειχε σηκωθει ψηλα το φουστακι της και φαινοταν το στινγκακι της που ειχε χωθει στο μουνακι της.Περασαν και κραμπεσ και τα παντα...Σημειωτεον οτι η μικρη ειναι 19 ετων περιπου 1,55 ξανθουλα και με στητο μεγαλο στηθος!Εχει απιστευτα ομορφα πατουσακια που τα εχω παρει ματι πολλες φορες..Ξεκιναω να βγαζω την στολη μου αλλα πανω που την τραβαω για να βγει(οση εχουν βαλει ξερουν ποσο δυσκολο ειναι)χτυπαω το ποτηρι με τον καφε και την ξυπνησα!Σηκωθηκε αποτομα και με χαζευει με την πουτσα να ανεμιζει στα υψη απο το θεαμα που ειχα αντικρυσει!Αταραχη με ρωταει τι ακριβως ειχε συμβει και γυρισα νωρις..Εγω βαζοντας τα χερια μπροστα στο εργαλειο της εξηγω..Μου απανταει..τι προσπαθεις να την κρυψεις?Ετσι οπως εχεις γινει ειναι αδυνατον..Της απανταω οτι εχω πρωινες καυλες και της ζηταω συγνωμη!!Βγαζω τα χερια απο μπροστα και παω να βαλω το μαγιο μου..Εκεινη την ωρα παει να σηκωθει και δηθεν τυχαια χτυπαει με τα πατουσακια της το εργαλειο μου!!Κανω οτι δεν δινω σημασια και παω να συνεχισω τα μαζεματα μου..Εκεινη πεταει τα πατουσακια της και μου τα βαζει κατα μηκος της πουτσας μου..-Ειναι πιο μεγαλη απο το ποδι μου..λεει!Εγω δεν αντεχω αλλο..της αρπαζω την μια πατουσα και αρχιζω να της την γλυφω..Ειχε μικρα ομορφα πατουσακια περιπου 36νο και με κοντα δακτυλακια σαν καραμελιτσες!!Τραβαει το ποδι της και με ρωταει-Ο Γι....ς?Της απανταω οτι εχουμε μολις 20λεπτα γιατι θα γυρισει!Σηκωνετε ορθια και με τραβαει απο την πουτσα πιο μεσα στην τεντα πλευσης...Βγαζει το στριγκακι και μου βαζει το χερι αναμεσα στο μουνακι της..Διαπιστωνω οτι ειναι μουσκεμα...-Ελα μεσα μου,δεν θα προλαβουμε!Ηταν στενη..Μπαινοβγαινα μεσα της και την πεμπτη η εκτη φορα νιωθω να σφιγκετε το μουνι της γυρω απο την πουτσα μου και να τρεχουν απιστευτα ζουμια απο μεσα της..Μου ψιθυριζει στο αυτι οτι ηθελε να την χυσω στο στομα..Τραβιεμε και την μπουκωνω στο στοματακι μεχρι που αδειασα και τηντελευταια σταγονα μου!Εκει που πιστευα οτι ολα εχουν τελειωσει εκεινη φερνει στο στομα της το πατουσακι της και αρχιζει να το γλυφει..Εγω παλι αρχιζω να καυλωνω αλλα εκεινη την ωρα ακουστηκε το τριξιμο της σκαλας του σκαφους.Τρεχω να βαλω το μαγιο μου αλλα με κραταει και μου λεει να μην το βαλω...Σκουπιζετε και βγαινει μονη της εξω..Λειε στον ξαδερφο μου να μην ανεβει ακομα και να παει να με ψαξει γιατι δεν εχω γυρισει ακομα..Εκεινος το κανει..Εκεινη μπαινει ξανα στην τεντα και μου λεει..Εχυσα οπως ποτε και θελω να στο ανταποδωσω..Γουσταρεις τα ποδια μου?Καθετε στο μπαλονι του φουσκωτου και φερνει τα πατουσακια της στο ακομα σηκωμενο εργαλειο μου...Μου τραβηξε μια απιστευτη ποδομαλακια και τα χυσια μου εκτιναχτηκαν ξανα προς το μερος της...Μου εδωσε ενα φιλι με βοηθησε να βαλω την στολη και να ξαναβουτηξω...Τελικα ανεβηκα μαζι με τον ξαδερφο στο φουσκωτο..Την ωρα που ειχε κατεβασει την στολη ο ξαδερφος η πουτσα του απο το κρυο της θαλασσας ειχε γινει πραγματικα σαν μπαμια...Ερχετε διπλα μου βαζει γρηγορα και χωρις να την καταλαβει το χερι της μεσα στο μαγιο μου,μου τον σφιγκει και μου ψιθυριζει...-Καταλαβες τωρα γιατι με αρρωστησες?

Απο τοτε δεν την εχω ξαναδει και καθε φορα που μουλει ο ξαδερφος για ψαρεμα το αποφευγω....

Αποσυνδεδεμένος alex 14

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 398
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 12
Απ: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 19, 2010, 02:54:20 μμ »
μη μετανωνεις για τιποτε! σημασια εχει οτι περασες καλα.και αμα σου ξανατυχει παλι θα το εκανες... :clapping:

Αποσυνδεδεμένος grxx

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 191
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 45
  • -Έλαβε: 3
Απ: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 19, 2010, 08:31:39 μμ »
πω πωω φασηηη........

Αποσυνδεδεμένος toulis

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 4
Απ: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 19, 2010, 08:41:42 μμ »
ωραιος.μν μετανιωνεις για τιποτε,αφου δν σε πηρε χαμπαρι.τυχερακια

Αποσυνδεδεμένος Patousofilos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 648
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Απ: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 22, 2010, 02:12:29 μμ »
Πολύ όμορφη ιστορία!!

Αποσυνδεδεμένος sirion

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 184
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 18
Απ: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 25, 2010, 07:16:32 μμ »
Επιτελους μια καλη ιστορια μετα απο καιρο...

Αποσυνδεδεμένος sklavos24

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 7
  • -Έλαβε: 4
Απ: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 10, 2010, 06:43:39 μμ »
Βγάλατε κανα ψάρι?

Αποσυνδεδεμένος stefano78gr

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ψαροτουφεκο με την κοπελα του ξαδερφου μου...
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 23, 2010, 04:03:23 μμ »
Έχω μετανοιώσει και εγώ πολλές φορές με παρόμοιες φάσεις, ... αλλά μέχρι τη στιγμη που θα σκεφτώ πόσο ωραία ήταν.
Εγώ το λέω "στιγμιαία αδυναμία" ... τί να κάνεις δηλαδή, να κάτσεις να σε πει και μαλάκα?
Στην τελική αν οι συγκεκριμένες ήταν σωστές δεν θα το έκαναν και ούτε καν θα προκαλούσαν.

Τα κρατάμε σαν γλυκιές αναμνήσεις και δεν επιδιώκουμε συναντήσεις, ... εκτός αν τύχει φυσικά.
Βάλε και εσύ τον Στέφανο κάτω από τα πόδια σου, πίστεψέ με, ...  δε θα δυσκολευτείς.