Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Αποχωρηση.....  (Αναγνώστηκε 1046 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sirion

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 184
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 18
Αποχωρηση.....
« στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:08:42 μμ »
Μετα απο πολλα χρονια παρουσιας μου στα forum greekfoot ηρθε το πληρωμα του χρονου.....Νομιζω οτι η φετιχιστικη μου φυση εφτασε στο αποκορυφωμα της και αρχισε να υπερβαινει η επιρροη της τα ορια που ειχα θεσει στην ζωη μου τοσο σωματικα οσο κ οικονομικα.Θελω να ευχαριστησω ολους κ ολες που με τα βιντεο και τις φωτος που ανεβαζαν συνεβαλαν στην απολαυση του φετιχ μου οπως και αυτες οι οποιες το εκμεταλευτηκαν για δικους τους λογους.Μετα απο τις τελευταιες μου εμπειριες κ αφου το συναισθημα παρ ολη την απολαυση κ καυλα ηταν μηδενικο νοιωθω οτι απελευθερωθηκα πνευματικα και οτι εχω την δυναμη να γινω ενας vanilla στο σεξ κατι το οποιο ευτυχως δεν επαψα ποτε να απολαμβανω!!!Επισης να ευχηθω καλη συνεχεια κ καλες εμπειριες σε ολους τους συνφετιχιστες!!Θα παρακαλουσα τους moderator να διαγραψουν το προφιλ μου μιας κ δεν βρισκω πως γινεται!!!!

Αποσυνδεδεμένος Greek_Shoelover_m

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • A good submissive is the obedient submissive...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 956
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 86
  • -Έλαβε: 11
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:13:38 μμ »
Good luck αγαπητέ! Αν και μου είναι δύσκολο να κατανοήσω το ότι λες ότι η φετιχιστική σου φύση έφτασε στο αποκορύφωμα και ότι έτσι απλά θα το... αφήσεις. Απλά το λέω γιατί κατά την άποψή μου, αυτά τα πράγματα δεν σε αφήνουν ποτέ. Πιστεύω ότι ακόμα και αν φτάσω 80 ετών, θα συνεχίζουν να τραβάνε την προσοχή μου όμορφα πόδια και γυναικεία παπούτσια.

Καλή συνέχεια πάντως. :)
:stiletto: G_S :stiletto:

...Excel in ANYTHING... !!!

Αποσυνδεδεμένος dopey

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Lost in Lust
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 189
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 889
  • -Έλαβε: 4
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:25:57 μμ »
οπως λεει κ μια παροιμια πρωτα φευγει η ψυχη κ μετα το χουι!  κριμα παντως.. οπως κ ν'χει στο καλο :wave: :wave:
There is someone in my head  but it's not me!

Αποσυνδεδεμένος sirion

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 184
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 18
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:37:06 μμ »
Απλα οταν συμβαινει δεν μπορω να το απολαυσω πλεον μεσα μου...Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω!!

Αποσυνδεδεμένος DENIS

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1619
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 135
  • -Έλαβε: 217
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:39:40 μμ »
Νομίζω πως δεν χρειάζεται να πάρεις μια τέτοια καθολική απόφαση. Πάνω απ' όλα είμαστε μια παρέα, έστω κι από τις οθόνες των pc μας. Όταν κατά καιρούς δεν έχεις όρεξη ή δεν εκφράζεσαι μέσω του site, μπορείς απλά να μη συνδέεσαι.Πιστεύω πως για να μην είσαι καλά με το φετίχ σου, ίσως δεν τα' χεις γενικότερα καλά με τον εαυτό σου αυτό τον καιρό και αυτό είναι πολύ εύκολο και επικίνδυνο να συμβεί ειδικά στη μίζερη εποχή που ζούμε...Ρώτα κι εμένα! Θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς και να μην απομονώνεσαι από καμία παρέα, ούτε ζωντανή, ούτε διαδυκτιακή! Υπάρχουν ακόμη κι εδώ, αξιόλογα άτομα που μπορεί να σου χρησιμεύσουν οι απόψεις τους και να κάνεις επικοδομητική συζήτηση μαζί τους. Αυτά! :)

Αποσυνδεδεμένος Greek_Shoelover_m

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • A good submissive is the obedient submissive...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 956
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 86
  • -Έλαβε: 11
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:45:12 μμ »
Απλα οταν συμβαινει δεν μπορω να το απολαυσω πλεον μεσα μου...Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω!!

Μήπως αυτό συμβαίνει επειδή δεν έχεις ακόμα συνδυάσει το φετίχ σου με μια μακροχρόνια σχέση μέσα από την οποία να δημιουργούνται και τα απαραίτητα συναισθήματα? Γιατί μόνο το φετίχ δεν σου δίνει κάτι ψυχικά, εάν δε συνοδεύεται με κάτι παραπάνω. Π.χ. το να πληρώσεις για το φετίχ σου, σου ικανοποιεί το φετίχ μόνο για ένα πολύ μικρό χρονικό διάστημα και μετά νιώθεις πάλι κενός.
:stiletto: G_S :stiletto:

...Excel in ANYTHING... !!!

Αποσυνδεδεμένος sirion

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 184
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 18
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:50:36 μμ »
Μαλλον το αντιθετο συμβαινει shoelover...Επειδη καποια στιγμη το συνδυασα με μακροχρονια σχεση γιαυτο νοιωθω ψιλοκενος με επαγγελματιες....Αλλα κ απο αλλες κοπελες μη επαγγελματιες μετεπειτα ενοιωθα πολυ οτι το εκαναν μονο για εμενα κ με χαλαγε.....Ασχετο αλλα επειδη ειδα το θεμα του forum απο αλλη ματια μετα απο την παρεμβαση του denis αναιρω την αποφαση μου για αποχωρηση απο το forum μας!!Να στε ολοι καλα που ενδιαφερθηκατε!!!!!!! :D

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:51:08 μμ »
Συμφωνώ με Greek_Shoelover_m  :thumbsup1:

Καλό είναι να απολαμβάνεις την ζωή με τα βίτσια σου φίλε sirion. Ακόμα και αν "κατάφερες" όπως λες να γίνεις vanilla στο σεξ δεν κέρδισες τίποτα. Το λάθος ήταν εξαρχής δικό σου που δεν είχες μέτρο σε ότι έκανες.

Όταν λες εκτός ορίων οικονομικά, υποθέτω μιλάς για επαγγελματικό σεξ/domiantion. Τα fetish/bdsm όπως και το σεξ δεν είναι μόνο οι επαγγελματίες. Οι επαγγελματίες είναι για να πας να κάνεις την καύλα σου όταν σου περισσεύουν κάποια χρήματα.

Επίσης.. λάθος εποχή βρήκες να γίνεις vanilla με τόσα ποδάρια που κυκλοφορούν έξω. Είναι σαν να προσπαθείς να κόψεις το κάπνισμα σε μέρες πένθους!!!  :biggrin1:

Θα παρακαλουσα τους moderator να διαγραψουν το προφιλ μου μιας κ δεν βρισκω πως γινεται!!!!

Δεν γίνονται διαγραφές. Απλά σταματάς να μπαίνεις ή ζητάς πλήρη αποκλεισμό στο προφίλ σου.

Αποσυνδεδεμένος sirion

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 184
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 18
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #8 στις: Ιουνίου 18, 2010, 08:55:02 μμ »
Αχαχα Jk ελυσα με την παρομοιαση σου!!! Να σαι καλα!!!Αν κ τα τσιγαρα κοντευουν να γινουν ειδος πολυτελειας κ αυτα!!!

Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Απ: Αποχωρηση.....
« Απάντηση #9 στις: Ιουνίου 18, 2010, 10:30:30 μμ »
Μην τρελαινεσαι φιλαρακο! Καποιοι σε λιγο θα ξεχασουμε πως ειναι και το vanilla sex ετσι οπως παει η κατασταση...και το μονο vanilla που θ΄απολαμβανουμε θα΄ναι το παγωτο! :lol:
Τα τελευταια χρονια θεωρουσα το ν΄απολαμβανω το φετιχ μου δεδομενο...φετος καταλαβα ποσο δυσκολο ειναι να βρω εστω και λιγο ερωτα! Παντα ομως λεμε οτι θα ερθουν καλυτερες μερες...
Keep walking... :thumbsup1: