Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Μονόλογος (φανταστική ιστορία) συνέχεια  (Αναγνώστηκε 2308 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος slave302000

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 117
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 11
Μονόλογος (φανταστική ιστορία) συνέχεια
« στις: Απριλίου 23, 2010, 06:05:51 μμ »
Μέρος 3ο (μετά από έναν μήνα περίπου)
 «Σύρσου αγάπη μου έξω από το κλουβάκι σου. Ξημέρωσε. Φίλα την αλυσιδίτσα που φορώ στον αστράγαλο με τα κλειδάκια από τις χειροπέδες για να σε ξεκλειδώσω. Έτσι μπράβο.»
«Μήπως προσπαθείς να δεις κάτω από την νυχτικιά μου αν φοράω βρακάκι αγάπη μου; Ξέρεις ότι κάτι τέτοιο θα με εξόργιζε. Ωραία σταμάτα να μου γλείφεις τα τσόκαρα αγάπη μου. Σε πιστεύω. Το ξέρω ότι είσαι πολύ καυλωμένος που δεν μπορείς να κάνεις διαφορετικά αλλά γνωρίζεις ότι ο Μάριος είναι πολύ ζηλιάρης. Δεν ξέρω και εγώ τι θα γινόταν αν του το έλεγα. Σταμάτα να γλύφεις και πάλι τα τσόκαρά μου αγάπη μου, τα έχεις μουλιάσει από το γλείψιμο και πρέπει να πάρω καινούργια. Όχι δεν θα το πω στον Μάριο.»
«Έλα να σε ξεκλειδώσω τις χειροπέδες. Πάνε ετοίμασε μου ένα ωραίο πρωινό και καφέ και έλα πάλι εδώ. Τι, θέλεις και εσύ; Το ξέρεις ότι η δίαιτά σου δεν σου το επιτρέπει, τουλάχιστον μέχρι να βρω το κλειδί από το μεταλλικό σου κολάρο που ασφυκτιά στον λαιμό σου. Για να δω με την ευκαιρία τον λαιμό σου. Μμμμ, είναι πολύ καλύτερα. Ο ερεθισμός υποχώρησε και τα σημάδια που θα σου μείνουν θα σου θυμίζουν απλά και μόνο ποιος είναι το αφεντικό. Πήγαινε τώρα να ετοιμάσεις το πρωινό μου.»
«Σταμάτα να τρέχεις στο σπίτι αγάπη μου. Είπαμε να είσαι εξυπηρετικός αλλά όχι και έτσι. Αν συνεχίσεις θα αναγκαστώ να κλειδώσω στα πόδια σου εκείνες τις 12-ποντες γόβες και να σε αφήνω έτσι όλη την μέρα. Το ξέρω ότι όταν τις φορούσες σε πονούσαν, αλλά μόνο έτσι μπορείς να καταλάβεις τι περνάει μια γυναίκα που φοράει ψηλοτάκουνες γόβες. Θυμάσαι στην αρχή της σχέσης μας που συνέχεια ήθελες να φορώ γόβες; Σου έλεγα ότι τα πόδια μου πονούσαν αλλά εσύ δεν καταλάβαινες.»
«Μμμμ, ωραίο το πρωινό αγάπη μου και ο καφές όπως ακριβώς τον πίνω. Το ξέρω μετά από τόσο μαστίγωμα είναι σίγουρο ότι κάνεις τέλειο καφέ. Πάνε φέρε και το ημερολόγιο από την τσάντα μου αγάπη μου. Μην τρέχεις έτσι μέσα στο σπίτι. Εεε, λοιπόν δεν υποφέρεσαι. Φέρε και τις ψηλοτάκουνες γόβες σου, νομίζω ότι ένα μικρό μαθηματάκι σου είναι απαραίτητο για να μην προχωρήσω με πιο επώδυνες μεθόδους.»
«Ωραία, δώσε μου το ημερολόγιο και εσύ κλείδωσε τις γόβες στα πόδια σου. Μετά πέρασε το κλειδάκι στην αλυσίδα του αστραγάλου μου.»
«Πω πω!!! Πέρασε κιόλας ένας μήνας από την τελευταία φορά που έχυσες!!! Μμμ, για αυτό είσαι τόσο καυλωμένος και τόσο εξυπηρετικός. Θέλεις να χύσεις ε; Ωραία να πιω τον καφέ μου και μετά να σε βάλω να χύσεις. Σταμάτα να γλύφεις τα τσόκαρα αγάπη μου. Το ξέρω ότι είσαι πολύ χαρούμενος, τουλάχιστον προς το παρόν.»
«Ωραία, τώρα φέρε τις χειροπέδες για τα χέρια και τα πόδια σου, την μάσκα για το πρόσωπό σου, ναι την αεροστεγή που έχει μόνο ένα σωληνάκι για να παίρνεις αναπνοή από την μύτη και δέσου.»
«Για να σε δω, τέλεια, σφικτά δεμένες οι χειροπέδες στα πόδια, λίγο να σφίξω τις χειροπέδες χεριών, οι αλυσιδίτσα που τις ενώνει είναι εντάξει, η μάσκα είναι εντάξει. Έλα πλησίασε στα πόδια μου. Τι; Θέλεις να βάλω το σωληνάκι από την μάσκα σου στα τσόκαρά μου και να μυρίζεις το άρωμα των ποδιών μου; Εντάξει σε αφήνω να τα μυρίσεις. Σου αρέσει μωρό μου, σου αρέσει πολύ;»
«Λοιπόν όπως σου έχω αναφέρει και άλλες φορές, νομίζω ότι τώρα τελευταία έχεις χαλαρώσει λιγάκι. Δεν μιλάμε για ανυπακοή αλλά για ελλιπής εκπλήρωση των καθηκόντων σου. Δεν σφουγγαρίζεις καλά, δεν ξεσκονίζεις, δεν πλένεις τα ρούχα μου καλά. Γενικά δεν είμαι ικανοποιημένη με τις δουλειές του σπιτιού. Ξέρεις ότι κουράζομαι πάρα πολύ.  Ο Μάριος είναι απαιτητικός και θέλει συνέχεια να γαμιόμαστε, έχω και την δική σου φροντίδα, οπότε σκέφτηκα ότι ένα καλό μάθημα σου είναι απαραίτητο για να επανέρθεις στους κλασικούς σου ρυθμούς και να με υπηρετείς όπως πρέπει. Σταμάτα να σπαρταράς έτσι μην σου κλείσω το σωληνάκι της μάσκας που φοράς και δεν μπορείς να πάρεις αναπνοή. Συνεχίζεις έτσι; Ωραία, τι δεν κατάλαβα, δεν μπορείς να αναπνεύσεις; Θα είσαι καλό σκλαβάκι, θα με υπακούς; Εντάξει; Αυτό για να μάθεις να κάνεις έτσι άλλη φορά. Λοιπόν όπως ανέφερα και πριν ένα καλό μάθημα σου είναι απαραίτητο. Μην αρχίζεις πάλι, θα φας κλοτσιά με το τσόκαρο στο στομάχι. Πόνεσες ε; Δεν πρέπει να αντιδράς έτσι μωρό μου. Ξέρεις ότι όταν έχω αποφασίσει να σε τιμωρήσω δεν πρόκειται να μου αλλάξεις την γνώμη.»
«Θυμάσαι την Νατάσα, την γιατρό που μιλούσα πρόσφατα. Όπως θα θυμάσαι μου είπε ότι μπορώ να σε κάνω να μαλακιστείς βάζοντας ηλεκτρόδια στον κώλο σου. Ε, λοιπόν την ξαναπήρα τηλέφωνο και μου έδωσε περισσότερες πληροφορίες και αποφάσισα αυτή την φορά, ίσως και κάποιες από τις επόμενες, να σε μαλακίσω με αυτόν τον τρόπο. Μην πάς πουθενά μωρό μου, πάω να φέρω τα ηλεκτρόδια.»
«Ωραία τα τοποθέτησα σωστά, οπότε είσαι έτοιμος. Τώρα θα αρχίσω να ανοίγω σιγά σιγά την ένταση των ηλεκτροδίων. Μμμ, ενδιαφέρον. Μα εσύ σπαρταράς ολόκληρος. Τι έγινε μωρό μου σε έχει πιάσει τρέλα; Δεν ξέρεις τι να κάνεις για να ικανοποιήσεις την καύλα σου; Προσπάθησε σε παρακαλώ να συγκρατηθείς γιατί θα κάνεις σημάδια στα χέρια και τα πόδια σου από τις χειροπέδες. Προσπάθησε να ελέγχεις τις αναπνοές σου. Το ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να αναπνεύσεις από το σωληνάκι, αλλά ξέρεις ότι με τρελαίνει. Είναι πολύ βασανιστικά μωρό μου; Σου αρέσει; Ναι; Να σταματήσω; Μήπως δεν σου αρέσει; Όχι; Δεν κατάλαβα. Όχι ή ναι; Φοράς και το φίμωτρο στο στόμα και δεν μπορείς να μιλήσεις. Γνέψε μου αγάπη μου αν σου αρέσει. Να ξέρεις όμως ότι αν δεν σου αρέσει θα μείνεις έναν ακόμα μήνα χωρίς να χύσεις. Και κάτι ακόμα. Μετά θα γλύψεις τα χύσια σου από το πάτωμα. Εντάξει; Συνεχίζω. Μόνο μισό λεπτάκι να περάσω την αλυσίδα στο κολάρο σου και να σε δέσω κοντά στο πόδι της πολυθρόνας για να μην μπορείς να κάνεις μεγάλες κινήσεις. Και για να σε ερεθίσω ακόμα περισσότερο περίμενε λίγο για να βάλω το σωληνάκι από την μάσκα σου κοντά στο μουνάκι μου, για να παίρνεις βαθιές ρουφηξιές από το άρωμά του.»
« Δεν το πιστεύω! Άρχισαν να κατρακυλάνε μέσα από την ζώνη αγνότητας οι σταγόνες από το σπέρμα σου. Άρχισε να χύνει το μωρό μου!!! Είναι πολύ αργό και βασανιστικό το χύσιμο μωράκι μου; Δεν νοιώθεις και πολλά πράγματα ε; Τελικά ήταν όπως μου τα περιέγραψε η φίλη μου η Νατάσα. Νοιώθεις ότι θέλεις να εκραγείς, να χύσεις ασταμάτητα αλλά δεν μπορείς ε; Τρελαίνεσαι; Κρίμα μωρό μου που είσαι δεμένος χειροπόδαρα και φοράς ζώνη αγνότητας. Αλλά νομίζω ότι αυτό θα σου μείνει αξέχαστο. Κανονικά δεν θα έπρεπε να έχεις παράπονα. Σε άφησα να μυρίσεις και το μουνάκι μου, κάτι  που είχε να συμβεί πολύ καιρό. Λίγο ακόμα μωρό μου να χύσεις για να μην έχουμε προβλήματα με τον προστάτη σου και μετά έτσι καυλωμένος που θα είσαι θα γλύψεις το σπέρμα σου αφού σου βγάλω την μάσκα.»
«Ε να πάρει η ευχή πάτησα τα χύσια σου με τα ψηλοτάκουνα τσόκαρά μου, οπότε θα πρέπει να τα γλύψεις και αυτά. Άλλο που δεν θέλεις φυσικά.»
«Μωρό μου πρώτη φορά σε βλέπω να τα γλύφεις με τόση προθυμία. Εξακολουθείς να είσαι καυλωμένος ε; Νομίζω ότι θα προτιμήσω και άλλη φορά αυτή την μέθοδο για να χύσεις.» 

Αποσυνδεδεμένος sparco

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 164
Απ: Μονόλογος (φανταστική ιστορία) συνέχεια
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 06, 2010, 09:01:04 μμ »
πολυ ωραιοο αλλη συνεχεια δεν εχει???????????????????????

Αποσυνδεδεμένος slave302000

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 117
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 11
Απ: Μονόλογος (φανταστική ιστορία) συνέχεια
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 08, 2010, 12:56:09 πμ »
Σε μερικές μέρες και η συνέχεια

Αποσυνδεδεμένος menikos

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 39
  • -Έλαβε: 3
Απ: Μονόλογος (φανταστική ιστορία) συνέχεια
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 08, 2010, 01:26:42 πμ »
Πολυ ωραια......

Αποσυνδεδεμένος slave11111

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 3
Απ: Μονόλογος (φανταστική ιστορία) συνέχεια
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 11, 2010, 06:53:15 μμ »
συνέχεια ;

Αποσυνδεδεμένος sLaveAlex

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2586
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 527
  • -Έλαβε: 86
Απ: Μονόλογος (φανταστική ιστορία) συνέχεια
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 11, 2010, 07:06:29 μμ »
ναιιιιιι πολυ ωραια ιστοριααα   :thumbsup1:   :clapping: