Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: στο μπουρδελο  (Αναγνώστηκε 1262 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος darkangel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • αναλογως
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1473
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 83
  • -Έλαβε: 23
στο μπουρδελο
« στις: Μαρτίου 14, 2011, 10:10:25 μμ »
ειναι καιρος να σας πω ενα γεγονος που μου συνεβη σ ενα μπουρδελο

ειχα απολυθει απο φανταρος και ξεκιναω μπουρδελοτσαρκα μ εναν φιλο μου με σκοπο να του δειξω τι παιζει και να ανοιξει λιγο το ματι του κι οποια βρουμε και του αρεσει τη γαμαει

εκεινη τη μερα πεινουσα στην κυριολεξια για γυναικειο ποδι. ΗΘΕΛΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΠΟΔΙ!
σ ενα που μπηκα βλεπω μια αρκετα ψηλη, ξανθια με ωραιο σωμα και ποδαρακια ονειρο ρωμαικου τυπου με μαυρα νυχια. λεω στον τσατσο "θελω ποδολαγνεια μαζι με το κανονικο προγραμμα" μου λεει κατσε να ρωτησω την κοπελα και μετα απο λιγο μου λεει οκ.

μπαινω στο δωματιο, γδυνομαι εντελως, πλενω και τα χερια μου για να μπορωνα της πιασω και το μουνι κι εκει συνηδειτοποιω οτι δεν εχουν χαρτι "ε ρε πουστη!" εκεινη την ωρα μπαινει ο τσατσος κι αφηνει 3 ρολα. κοιταγε καλα καλα ο πουσταρος και μου λεει "μμ θα φαει καλα η κοπελα"

εγω ειχα καυλωσει αγρια οσο σκεφτομουν τι θα γαμησω και τι ποδι θα γλυψω. κι οπως ακουω τον ηχο απ τα τακουνια λεω "οριστε και το κυριο πιατο" μπαινει μεσα, γεια σου μωρο μου και τα γνωστα, κι οπως ξαπλωνει με το ενα ποδι μου τον επαιζε (δεν μου χε βαλει καποτα) και μου τριβει το αλλο ποδι στη μουρη.
αρχισα να το ρουφαω με μανια και να το γλυφω ολοκληρο και μετα απο λιγο μου λεει "ξαπλωσε"
οπως στεκοταν ορθια πανω στο στηθος μου και με ποδοπαταγε μου χωνει στο στομα το ενα ποδι κι αρχισε να το ανεβοκατεβαζει μεσα στο στομα λεγοντας μου "σ αρεσει μωρο μου? σε καυλωνω"
ειχα παρει φωτια απ την καυλα, τη βουταω κι οπως τη γαμουσα (εγω κατω αυτη πανω) της ρουφαγα το ενα ποδι. μετα παιρνουμε την ιεραποστολικη σταση και την ωρα που τη γαμουσα της ρουφαγα και τα βυζια που και που κι εκεινει μου βαζε τα δαχτυλα (των χεριων) στο στομα και ταυτοχρονα εγλυφε και τα δικα μου δαχτυλα.. μετα απο λιγο εχυσα

ηταν η καλυτερη εμπειρια που ειχα στο μπουρδελο μεχρι σημερα κι ελπιζω στο μελλον να χω παρομοια και καλυτερη

Αποσυνδεδεμένος denethor

  • Προχωρημένος
  • **
  • σκεφτικος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 0
Απ: στο μπουρδελο
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 22, 2011, 06:16:14 μμ »
φιλε σε ποιο μπουρδελο ηταν; πως την λεγανε την κοπελα;

Αποσυνδεδεμένος darkangel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • αναλογως
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1473
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 83
  • -Έλαβε: 23
Απ: στο μπουρδελο
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 22, 2011, 06:25:18 μμ »
νουμερο δε θυμαμαι ηταν στο πρωτο τετραγωνο της φυλλης μολις στριψεις δεξια απο χευδεν.. το ονομα της ενα ξενο μου πε δεν το θυμαμαι καλα