Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;  (Αναγνώστηκε 3740 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 06:59:33 μμ »
Πριν από 10 περίπου χρόνια είχα την πρώτη μου σεξουαλική επαφή με γυναίκα που ήταν και η πρώτη στην οποία εκμυστηρεύτηκα το πάθος μου για τα πόδια. Διστακτικός εγώ αλλά πρόθυμη εκείνη να ικανοποιήσει το φετίχ μου το οποίο δέχτηκε από την αρχή σαν κάτι φυσιολογικό και με έκανε να νιώσω άνετα. Υπηρετούσα τότε στο ναυτικό και ήμουν στην Κρήτη όπου και την γνώρισα.
Ωραίες αναμνήσεις αν και πιο πολύ σεξ κάναμε παρά παιχνίδια με τα πόδια...αλλά δεν με χάλασε καθόλου τότε! Κατά τα άλλα οι επόμενες εμπειρίες μου στο θέμα της ποδολαγνείας ήταν/είναι σαφώς καλύτερες...  ;)

Αποσυνδεδεμένος Feetfan31

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 164
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 51
  • -Έλαβε: 52
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 07:12:56 μμ »
Πρώτη φορά στα 20, η 2η κοπέλα μου, φοιτητής πια έχω ξεκινήσει από μασαζάκι κάποια στιγμή συνειδητοποιώ ότι φιλάω και γλύφω με πάθος και έτσι και έγινε και θυμάμαι ότι ήταν τόσο έντονο που έχυσα πάνω μου!

Αποσυνδεδεμένος kalson kalson

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Επανεκκίνηση
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 540
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 81
  • -Έλαβε: 95
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 07:29:29 μμ »
 :thinking: :thinking: :thinking: :thinking:
γαμώτο δεν θυμάμαι την πρώτη φορά έχω γενικό μπλάκ άουτ στο μυαλό  :wall: :wall: :wall:
καλσόν

 

Αποσυνδεδεμένος παναγιώτης

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 114
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 2
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 07:32:21 μμ »
Και εμένα η πρώτη μου εμπειρία ως προς αυτό το θέμα σε μπουρδέλο ήταν.. Πολλά χρόνια πίσω.. Κάπου στα 17 μου.. Τότε θεωρούσα ότι κάτι τέτοιο είναι άκρως ανώμαλο και εξωπραγματικό και ντρεπόμουν.. Πήρα λοιπόν την απόφαση να πάω σε μπουρδέλο.. Μετά από κάποια ποτάκια λοιπόν ένα βράδυ κατέβηκα στο μετάξι και πήγα σε μια κοντούλα ξανθιά με βυζάρες και πόδια όσο θυμάμαι αξιογάμητα.. Τότε φυσικά δεν είχα ξαναδοκιμάσει κάτι τέτοιο και τα πόδια της μου φαινόταν κόλαση.. Της είπα λοιπόν δειλά δειλά τι ακριβώς ήθελα και ποια είναι η καύλα μου κ δεν με άφησε παραπονεμένο.. Μετά από'κει σαν να μου έφυγε λιγάκι το κόμπλεξ και πήρα φόρα!  ;)

Αποσυνδεδεμένος soles_licker

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 3
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 08, 2014, 10:45:57 μμ »
Πρώτη φορά (στο περίπου) ήταν στα 15 μου με μια ξαδέρφη μου που κάναμε μαζί Χριστούγεννα στο εξοχικό τους. Ήμασταν στο δωμάτιο και παίζαμε "ξύλο"΄, κάποια στιγμή της βγάζω τις κάλτσες και αρχιζω να της γαργαλάω τα πόδια. Αυτή ξεφεύγει και όπως είμαι στο πάτωμα, μου βάζει την πατούσα της στη μούρη και αρχίζει να μου την τριβει γελώντας. Εγώ της έριξα μια γρήγορη αλλά απολαυστική γλυψιά και αμέσως τράβηξε το πόδι της και σταμάτησε. Το βράδυ πριν πέσω για ύπνο πήγα στην τουαλέτα και τον έπαιξα. Η επόμενη φορά ήταν με την πρώτη μου κοπέλα που όμως δεν πολυγούσταρε τέτοια και όταν με άφηνε να της κάνω οτιδήποτε σχετικό με ποδολαγνεία το θεωρούσε μεγάλη χάρη. Τελικά για να φτάσω να πω ότι έκανα κάτι ολοκληρωμένο έπρεπε να πάω σε στρηπτιζάδικο και να πάρω πριβέ με μια μιλφάρα Ρωσίδα που κατείχε το άθλημα και με τρέλανε με τις ποδάρες της! :stiletto:

Αποσυνδεδεμένος koke

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 694
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 580
  • -Έλαβε: 31
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 08, 2014, 11:04:20 μμ »
Πρώτη φορά (στο περίπου) ήταν στα 15 μου με μια ξαδέρφη μου που κάναμε μαζί Χριστούγεννα στο εξοχικό τους. Ήμασταν στο δωμάτιο και παίζαμε "ξύλο"΄, κάποια στιγμή της βγάζω τις κάλτσες και αρχιζω να της γαργαλάω τα πόδια. Αυτή ξεφεύγει και όπως είμαι στο πάτωμα, μου βάζει την πατούσα της στη μούρη και αρχίζει να μου την τριβει γελώντας. Εγώ της έριξα μια γρήγορη αλλά απολαυστική γλυψιά και αμέσως τράβηξε το πόδι της και σταμάτησε. Το βράδυ πριν πέσω για ύπνο πήγα στην τουαλέτα και τον έπαιξα. Η επόμενη φορά ήταν με την πρώτη μου κοπέλα που όμως δεν πολυγούσταρε τέτοια και όταν με άφηνε να της κάνω οτιδήποτε σχετικό με ποδολαγνεία το θεωρούσε μεγάλη χάρη. Τελικά για να φτάσω να πω ότι έκανα κάτι ολοκληρωμένο έπρεπε να πάω σε στρηπτιζάδικο και να πάρω πριβέ με μια μιλφάρα Ρωσίδα που κατείχε το άθλημα και με τρέλανε με τις ποδάρες της! :stiletto:
μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος με την Μιλφαρα Ρωσσιδα????? :-*
Ειμαι Money slave σε κοπελες απο Θεσσαλονικη....

Αποσυνδεδεμένος zakk

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 301
  • -Έλαβε: 77
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 09, 2014, 02:33:35 πμ »
Η επόμενη φορά ήταν με την πρώτη μου κοπέλα που όμως δεν πολυγούσταρε τέτοια και όταν με άφηνε να της κάνω οτιδήποτε σχετικό με ποδολαγνεία το θεωρούσε μεγάλη χάρη.
Δεν υπάρχει χειρότερο ξενέρωμα απ΄αυτό...

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 09, 2014, 02:18:11 μμ »
Υπάρχει. Και είναι η υπόλοιπη συναναστροφή με ένα τέτοιο ατομο. Διότι τέτοιες ξινίλες αποκλειεται να τις έβγαζε μόνο εκεί.
Sorry για το "εκτός θέματος" σχόλιο  ::)

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Πως ήταν η πρώτη σας φορά που κάνατε πράξη την ποδολαγνεία;
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 09, 2014, 04:10:16 μμ »
Εγω παλι δεν θελω να την θυμαμαι ( την πρωτη φορα ). Ηταν τραυματικη.  :'(
Σας το χω ξαναπει.. Ηταν σε μπουρδελο. 30 - 32 χρονια πισω . Τοτε που οποιος τολμουσε να ασχοληθει με τα ποδια ηταν ανωμαλος ή για το Δαφνι.
Ετσι κι εγω.. Τολμησα να εκδηλωθω στην πουτανα του καιρου. Οπως καταλαβαινετε με εκανε ρομπα κανοντας σαν υστερικια που εδειξα ενδιαφερον για κατι αλλο πλην του θαμνοειδους μουνιου της..
Τι εχουμε περασει..   :huh: