Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Στριπτιτζαδικο παραλιακη  (Αναγνώστηκε 8948 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος patousakias

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 207
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 66
Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« στις: Αυγούστου 06, 2010, 10:21:57 πμ »
Καλημερα σας...Θα σας διηγηθω ποσο ωραια περασα εχτες αλλα ονομα μαγαζιου θα αποκαλυψω μονο σε pm!!Μην περασει και για διαφημιση...Λοιπον..Ωρα 1 χτες βραδι και επιστρεφω σπιτι μου απο ποτακι χαλαρο στο πειραια..Απο λαθος δρομο(μιλουσα στο κιν)βρισκομε μπροστα στο συγκεκριμενο μαγαζι οπου εχει αναρτησει ταμπελες εισοδος-ποτο 5 ευρω live show...Καβλωμενος οπως ημουν λεω δεν παω για ενα ποτακι...Ετσι παρκαρω μπροστα μπαινω μεσα και διαπιστωνω οτι το μαγαζι ειναι παραδεισος...Απο μαυρες μεχρι και οτι εθνικοτητα θες και ολες μουναρες...Λεφτα πανω μου 65ευρω...Παραγγελνω ποτακι και ρωταω το σερβιτορο ποσο εχει ο χορος..Μου λεει χορος 12...Της εβλεπα ομως και δεν καθοντουσαν στο χορο πανω απο 3-4λεπτο...Ετσι παρελασαν ολες οι γκομενες απο το τραπεζι μου και μια μιατης εδιωχνα..Βεβαια ολες μα ολες οι γκομενες απλωναν χερι στο εργαλειο με το καλησπερα...Μεσα σε ολες ερχετε και μια Ουκρανη(δυστυχως δεν θυμαμε ονομα) καθετε στο διπλανο καθισμα και μου χωνει το χερι μεσα απο το παντελονι..-Τι κανει τομωρο..?Της απανταω καυλωνει..και της εκθετω παραλληλά τα παραπονα μου για την διαρκεια του χορου και οτι για αυτο δεν περνω...Σημειωτειον το μωρο ειναι αρρωστεια...Μελαχρινο κοντουλικο με ολοστρογγυλα βυζακια τελειο κωλαρακι και ρωγες που βγαζουν ματι...Της λεω επισης οτι αν παμε για χορο θα καυλωσω παραπανω χωρις να μπορω να ξεσπασω καπου αφου η γυναικα μου λυπει για διακοπες...Τελος παντων καθετε 5-10λεπτα με ξαναρωταει και τελικα αφου ειδε οτι ειναι χαμενο το παιχνιδι αποχωρει...Μετα απο κανα μισαωρο και αλλες 6-7 γκομενες που περασαν απο το τραπεζι εχοντας πιει το ποτο μου αποφασιζω να φυγω...Τσιγαρο λεω και φευγω...Πριν προλαβω να το αναψω ξαναερχετε η πιτσιρικα(στα ορια ενηλικης) καθετε πανω μου και μου λεει...-Πολλη σκληρος εισαι,τις εχεις διωξει ολες...Της απανταω...Κουκλα μου χορο που να με κανει τουρμπο και μετα να μην μπορω να κανω τπτ δεν γουσταρω...Μου λεει πιανοντας ξανα το εργαλειο...Θες πριβε?Λεω..Τι περιλαμβανει δλδ το πριβε..?Μου λεει πισω καναπε για μιση ωρα και τα τελευταια 5 λεπτα θα βαλω το χερι μου μεσα στο παντελονι σου για φραπε...Ελεγχω το καναπε και αντιλαμβανομε οτι οντως ειναι τελειως απομερος και κυκλικος και δεν τον πιανει ματι..Της λεω κοιτα να δεις εαν και την μιση ωρα τον εχω εξω φυγαμε τωρα...Το σκευτετε για κανα δυο λεπτα και μου λεει...-Παμε...Αυτο ηταν...Μαγκες μιλαμε για αρρωστεια...Πληρωσα 50 αλλα ουτε callgirl δεν θα μου εκανε τετοια δουλεια...Τα παντα. και ολα...Ανεβαινουμε στον καναπε μου ανοιγει το φερμουαρ τον βγαζει εξω και μου τον σφιγγει,,,Τελικα μου λεει εισαι οντως σκληρος...Της λεω -Θελω και μια αλλη χαρη ομως...Θελω να βγαλεις τα παπουτσια σου...Μου λεει..Σου αρεσουν οι πατουσες μου...Βγαζει τα παπουτσια και οπως ηταν διπλα μου κολλαει την πατουσα στον πουτσο...Πωπω μου λεει στο αυτι ...ειναι μεγαλυτερο απο την πατουσα μου...Κοντεψα να χυσω εκεινη την ωρα...Ανεβαινει πανω μου και αρχιζει χορο...Μου περνει το ενα χερι απο τις πατουσες της και μου το οδηγει μονη της στο μουνακι της...Μαγκες...Ηταν μουσκεμα...Δεν το πιστευα...Καθετε με το μουνακι της πανω στο πουτσο μου και αρχιζει να τριβετε η πουτσα μου στην βρεγμενη κλειτοριδα της...Σε καποια φση σηκωνετε και γονατιζει πιανοντας το πουτσο μου και του ριχνει 2-3 τσιμπουκοματα...Ετσι χωρις καποτα(μαλακια αλλα αρρωστησα)...Καθετε διπλα μου και φερνει τις πατουσες της μια στο στομα μου και μια στην πουτσα μου κανοντας τρομερο footjob...εχει ηδη περασει κανα 25λεπτο και απορω ποτε θα πιασει την καθαροαιμη δουλεια...Μου λειε μην ανυσηχεις..Δεν θα σε αφησω ετσι...Με καβαλαει και προς στιγμη νομιζα οτι θα οδηγησει την πουτσα μου στην τρυπουλα της...Μου λεει οχι χωρις...Αμα θες θα σου δωσω τηλ να βρεθουμε αυριο εκτος μαγαζιου..Καθουμενη λοιπον απανω μου και χαιδευοντας εγω τα πατουσακια της τα οποια περιττο να σας πω οτι ηταν τα ποιο μαλακα που εχω πιασει αρπαζει το εργαλειο και αρχιζει να το τριβει στην κλειτοριδα της.Τοτε συνεβηκε το απιστευτο...Η γκομενα αρχιζε να τρεμει και να βγαζει ζουμια πανω στην πουτσα μου....Εχυνε ρε...Δεν αντεξα...Εχυσα τοσο δυνατα που τα χυσια μου φτασανε μεχρι το στηθος της...Σηκωθηκε εβγαλε απο το τσαντακι της χαρτομαντηλο σκουπιστικε και μου ειπε το τηλ της στο αυτι...Το εγραψα γρηγορα στο κινητο μου και ουτε που ξανακαθησα στο τραπεζι...Με το που σηκωθηκα απο χορο εφυγα αφου ολο το μαγαζι με κοιτουσε...Μπορει να μην πηρανε χαμπαρι τα παντα αλλα σιγουρα με ειδαν να της γλυφω μανιωδως τα πατουσακια...
Ηταν η καλυτερη μου εμπειρια σε στριπτηζαδικο...Εχω παει και στο εξωτερικο αλλα τετοιο πραγμα δεν μου εχει συμβει ποτε....
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 06, 2010, 11:35:25 πμ από ffcrazy »

Αποσυνδεδεμένος JERY

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Born Footman
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5918
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3362
  • -Έλαβε: 886
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 07, 2010, 12:25:31 πμ »
Γαματη φαση.

Αποσυνδεδεμένος TARADULA

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 236
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 5
  • -Έλαβε: 2
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 07, 2010, 11:39:10 πμ »
ε πες μας ποιο ειναι!!

Αποσυνδεδεμένος Patousofilos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 648
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 07, 2010, 08:24:54 μμ »
Σωστός!!
Πολύ καλή φάση!!

Αποσυνδεδεμένος timmy348

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 08, 2010, 01:55:18 πμ »
Super!

Αποσυνδεδεμένος Onoufris

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 571
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 40
  • -Έλαβε: 40
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 11, 2010, 10:31:34 πμ »
Καλή περίπτωση!




Onoufris was here!!!

Αποσυνδεδεμένος GEORGE4986

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 44
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #6 στις: Αυγούστου 18, 2010, 07:43:13 μμ »
αρχοντασ!!!!!!!
ποδολαγνεια και οχι μονο.......!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος nik

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 383
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #7 στις: Αυγούστου 19, 2010, 08:50:43 πμ »
πεδες και εγς σε ενα γνωστο στριπτιτζαδικο στην συγρου εχω γλιπση αρκετα πατουσακια παρα πολεσ φορες μερηκες μετα τελουν και δωρεαν χωρησ λεφτα και το απολαμβανουν παρα πολυ


Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Αηδιασμένος
  • Μηνύματα: 2974
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2572
  • -Έλαβε: 308
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #8 στις: Αυγούστου 19, 2010, 09:06:50 πμ »
Δε νομίζεις ότι θα βοηθούσε αν έγραφες καλύτερα;
Δεν το παίζω ''Μπαμπινιώτης'', αλλά με συγχωρείς ρε φίλε, εσύ και μερικοί άλλοι εδώ μέσα, που πήγατε σχολείο και κατακρεουργείτε έτσι την Ελληνική γλώσσα;
Η τιμή, τιμή δεν έχει.

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Στριπτιτζαδικο παραλιακη
« Απάντηση #9 στις: Αυγούστου 19, 2010, 09:20:13 πμ »
Πείτε ονόματα μαγαζιών και κοπέλες ωρέ. Και εμείς άνθρωποι είμαστε  :unsure: