Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ερώτηση για footjob (πως γίνεται;)  (Αναγνώστηκε 5547 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nikidniki

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 32
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Ερώτηση για footjob (πως γίνεται;)
« Απάντηση #30 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2010, 01:32:45 πμ »
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!! Συνέλθετε όλοι! Πάτε καλά; Πιστέψατε ότι όντως ρωτάει μ' αυτόν τον τρόπο μια γυναίκα; Δεν έχετε πάει ΠΟΤΕ με γυναίκα; ΗΜΑΡΤΟΝ! ΗΜΑΡΤΟΝ αδελφάκι μου...

Αποσυνδεδεμένος Elena30

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ερώτηση για footjob (πως γίνεται;)
« Απάντηση #31 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2010, 01:58:25 πμ »
Ειλικρινα απορω... τι συμβαινει και ειστε τοσο επιφυλακτικοι?
Πρωτον δεν χρειαζεται να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν. Ζητησα την βοηθεια σας, μου την προσφερατε και σας ευχαριστω και παλι ομως δεν μπορω τωρα να διαβαζω οτι αμφισβητειται το φυλο μου επειδη πιαστηκα στις γαμπες. ΕΛΕΟΣ
Δευτερο το φορουμ σας με βοηθησε παρα πολυ στο να μαθω καποια πραγματα γενικα για τα φετιχ και αυτος ειναι και ο λογος που συνεχιζω να μπαινω. Εχω φιλο και κανω οτι περναει απο το χερι μου για να περναω καλα μαζι του. Δεν ψαχνω κατι παραπανω οποτε θεωρω την επιθεση σου αδικη και αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι μαλλον δεν ξερεις τις γυναικες και τοσο καλα οσο λες.

Αποσυνδεδεμένος Bite Me

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 347
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 15
Απ: Ερώτηση για footjob (πως γίνεται;)
« Απάντηση #32 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2010, 08:41:41 πμ »
Μην τα παρεξηγεις τα αγορια  Ελενα απλα οι γυναικες στο φορουμ ειναι σπανιες οποτε αν τυχει κ συμμετεχει καμια στα θεματα, κανουν σαν χαζοχαρουμενα κ παρεκτρεπονται απο τον ενθουσιασμο τους καμια φορα!   :lol:

Μην μασας!  :)



Αποσυνδεδεμένος useme

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 664
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 125
  • -Έλαβε: 44
Απ: Ερώτηση για footjob (πως γίνεται;)
« Απάντηση #33 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2010, 09:05:31 πμ »
Θα συμφωνησω με την bite me ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ.... Δεν καταλαβαινω γιατι στραβωνουν μερικοι. Ακομα και αντρας να ειναι η Ελενα ουτε λεφτα σας ζητησε ουτε κατι αλλο, στην τελικη κουβεντα κανουμε - κανετε. Ελπιζω να δω περισσοτερα posts απο εσενα Ελενα, να μην απογοιτευτηκες και σε οποιον αρεσουν.
Ρε σεις ! Τους μ@λάκες μη τους στέλνετε "να πάν να γ@μηθούν" γιατί πολλαπλασιάζονται !!!!!!!!!!

use me hard and i will thank You