Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ντίνα, 23 ετών, νο. 37  (Αναγνώστηκε 2268 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος akrepod

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 323
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 34
  • -Έλαβε: 1144
Ντίνα, 23 ετών, νο. 37
« στις: Σεπτεμβρίου 13, 2010, 01:52:13 πμ »
Την έπεισα κ μου έστειλε φωτο από τα πατουσάκια της...όμως απο το κινητό της ;) Μου υποσχέθηκε οτι θα ποζάρει να της τα βγάλω κ εγώ με την δική μου μηχανή :) Όνειρό μου μεγάλο είναι να της περιποιηθώ τα τρυφερά της πατουσάκια...πάρτε μια πρώτη γεύση...εσείς θα τα..περιποιόσασταν ευχαρίστως??Ααα...και είναι φοβερό μελανούρι, πολύ τσαχπίνικο :w00t: Τι λέτε?


 


     


Αποσυνδεδεμένος antonio

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 19
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ντίνα, 23 ετών, νο. 37
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2010, 09:21:45 πμ »
μια χαζη ερωτηση...



γιατι ολες σου οι φωτογραφιες που ποσταρεις ειναι ακριβως στο ιδιο μοτιβο;

και γιατι ολα τα ποδια μου φαινονται εξαιρετικα αχαρα, παχουλα και απεριποιητα;

εαν αυτες τις γνωριζεις καλα οπως λες, δεν τους λες να τα φτιασιδωσουν λιγακι πριν τις τραβηξεις φωτο;

Αποσυνδεδεμένος useme

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 664
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 125
  • -Έλαβε: 44
Απ: Ντίνα, 23 ετών, νο. 37
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2010, 11:13:27 πμ »
Μην αφηνεις καμια ευκαιρια να παει χαμενη, ορμα και φροντισε να περασεις εσυ καλα και η κοπελια καλυτερα
Ρε σεις ! Τους μ@λάκες μη τους στέλνετε "να πάν να γ@μηθούν" γιατί πολλαπλασιάζονται !!!!!!!!!!

use me hard and i will thank You

Αποσυνδεδεμένος terataki

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 492
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 818
  • -Έλαβε: 102
Απ: Ντίνα, 23 ετών, νο. 37
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2010, 01:01:39 μμ »
Επίσης μια χαζή ερώτηση: Γιατί τα άτομα που δεν ποστάρουν καμιά φωτογραφία και ο συνολικός αριθμός ποστ τους είναι μικρότερος του 20 είναι αυτά που απαιτούν ό,τι τους καπνίσει;
Αυτά βρήκε αυτά φωτογράφισε ο άνθρωπος. Αμα δεν σ'αρέσουν προσπέρνα ναούμ. Η κοπέλα δεν είναι σκλάβος να κάνει ό,τι της λέει ο άλλος. "Βάψε τα έτσι, κάνε πεντικιούρ, κλπ." Δεν φτάνει που στέλνει φωτό...

Επιπλέον θα περίμενε κανείς από κάποιον που έχει φετίχ να είναι πιο διαλλακτικός σε θέματα γούστου και διαφορετικότητας σε αυτό. Εμένα ας πουμε μου αρέσουν. Προφανώς και του akrepod. Εσένα σου αρέσει κάτι άλλο. Οπότε τι; Να μην τα ποστάρει;

Ας ποστάρεις τα πόδια που αρέσουν σε σένα. Ή ας ποστάρεις κάτι γενικώς.

Αποσυνδεδεμένος dim_thess

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • ουδετερος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 276
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 6
Απ: Ντίνα, 23 ετών, νο. 37
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2010, 01:26:15 μμ »
αγνοειτε και κατι αλλο! Πιο σημαντικο, κατα τη γνωμη μου, ειναι να μαθουν αρχικα ολο και περισσοτερες κοπελες το φετιχ μας, να τους ειναι οικειο, να μην μας κοιτανε σαν ζωα που το εσκασαν απο τον ζωολογικο κηπο, και υστερα θα μαθουν να περιποιουνται και τα ποδια τους! ολα με τη σειρα τους και ο φιλος μας νομιζω οτι κανει πολυ καλη δουλεια,βρισκει ολο κοπελες της νεας γενιας αν το προσεξατε! Οι επομενες γενιες θα αναδειξουν αυτο το φετιχ ως κατι φυσιολογικο!
Και το φεγγαρι μια τρυπα στο κρανιο του κοσμου, μην κοιταζεις μεσα, εχει μια δυναμη μαγνητικη που σε τραβαει (Γιαννης Ριτσος, Η σονατα του σεληνοφωτος)

Αποσυνδεδεμένος antonio

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 19
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ντίνα, 23 ετών, νο. 37
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2010, 05:18:57 μμ »
τερατακι,

δεν ερχομαι σε αντιπαραθεση με κανεναν. ουτε ειρωνευομαι.

απλα ο ανθρωπος οποτε εχει ποσταρει φωτο, ολες ειναι σαν να βλεπω φωτογραφιες απο εγχειριδια ανατομιας.

καλοπροεραιτα εγραψα.

απο εκει και περα το γιατι εχω μολις 14 ποστ και καθολου φωτογραφιες, ειναι ενα δικο μου θεμα. δεν ειναι τα ποστ η οι φωτογραφιες που σου δινουν μεγαλυτερη βαρυτητα σε οτι λες, αλλα τί λες και πώς το λες.

δεν μου ειναι καθολου δυσκολο να ανεβασω φωτογραφιες απο γυναικεια ποδια. απλα στην παρουσα στιγμη δεν επιθυμω.

φιλικα.

Α.